Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Zabu Twoje sprawy mniej istotne????? nie moja droga :) każda sprawa jest istotna. Ja na szczęscie mam już wszystkie porządki w domu skończone :) jutro zostało mi do przygotowania ciasto i możemy świętować przez te dwa dni ;) Jeszcze raz życzę Wam wszystkim spokojnych i radosnych świąt w gronie rodzinny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja podobnie jak zabulina, przyjelam teraz role podczytujacej, ale Zyczenia Swiateczne musze Wam zlozyc:) Wszystkiego najlepszego, niech te swieta beda spokojne, a po nich niech nastapi wszystko to, o czym marzycie:) Niech dzieci urodza sie zdrowe i sliczne, niech malzenstwa beda szczesliwe, Wy piekne a Mezowie Kochani i Kochajacy:) Pozdrawiam goraco🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tu czytać ja nikt nie pisze??????????!!!!!!!!!!! ;) Topik nam się rozpada już chyba na dobre :( Prawdę mówiwiąc gdyby każda z nas znalazła jeden dzień w tygodniu aby coś napisać to nasz topik dlaj żył by swoim nieco ślimaczym tempem ale cały czas by istniał. Więc mam nadzieję, że wiźmiecie się do roboty ;) Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez wpadlam sie przywitac, co u Was? Jak Kasiu sie czujesz? Aguuu? Ewa? U mnie 16 tydzien trwa, w tamtym tygodniu bylam na wizycie, wszustko z malenstwem dobrze,czuje sie juz lepiej, mdlosci i wymioty sie skonczyly, wiec czuje sie juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełku bardzo się cieszę, że wszystko w porządku :) A Nas również odpukać wszystko dobrze :) u mnie niedługo zacznie się 19 tydzień :D już 19. Od 17 tygodnia już czuję ruchy mojego maleństwa :) a teraz powiedzieć ruchy to za mało, raczej szaleństwo :P ;) Na wizytę idę 24 kwietnia :) już mam nadzieję, że będzie można powiedzieć kto jest. W przyszły czwartek idę na badania :O krwi. Jak ja kocham te badania :P Aguu to prawda topic podupadł, ale to chyba typowa kolej rzeczy. Wszystkie już po ślubie, oprócz Ami ale ona dalej dyskutuje na temat swojego ślubu, który już niebawem :) mam nadzieję że podeśle zdjęcia starym koleżankom. Holly chyba też przeniosła się do Was \"świeżo upieczone mężatki\" ja nie mam ochoty się stąd ruszać. Tu czuję się tak swojsko, każdego znam. A jak już ta ciąża wkroczyła na Nasz topic pochwalę się :P kupiłam ostatnio na allegro dwie bluzeczki ciążowe :D http://www.allegro.pl/show_item.php?item=179441253 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=178843867 A jak tam po Świętach???? 🌻 POZDRAWIAM!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu, ladne te bluzeczki, duzo przytylas? u mnie dopiro od sobaty zaczal mi roznac brzuszek,ale chodze nadal w normalnych ubraniach, choc zaczynam sie juz rozgladac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz dobrze :D bo ja na wadze skoczyłam 10kg :O a brzuszek mam już bardzo duży. Z rozmiaru 36-38 przeniosłam się na rozmiar 42-44 :P no cóż to są uroki bycia w ciąży. Ja w dodatku mam tendencje do tycia, a teraz mam taki apetyt że aż wstyd pisać. Staram się kontrolować i ograniczać, ale przecież teraz na diete nie przejdę. Bedę się o to martwić po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny! 🖐️ Troche mnie tu nie bylo :) Aguu, Zabulina, Keyti, Narzeczona, Diabelek, Kasia, No to co, Ewa - pozdrawiam Was wszystkie :)) 🌻 U mnie w sumie nic nowego. Tydzien przed Świetami umarla babcia mojego meza po krótkiej, ale intensywnej chorbie - i pogrzeb byl z dnia na dzien praktycznie :O Jeszcze na naszym weselu wszystko bylo z nią ok i na Boze Narodzenie tez - i tak nagle wyszlo...... Świeta tez takie sobie byly :O Parktycznie ich nie czułam. Poza tym w drugi dzien Świat musielismy juz wracac do KR, bo roboty mamy od groma i o zadnym urlopie nie moze byc poki co mowy. Moze na weekendzie majowym troszke sobie dychne ;) Ciesze sie, ze wszystkie przyszle Mamusie na topiku dobrze sie mają :) Odważne jesteście dziewczyny - oj odważne :)) Kasia - bardzo ladne ciuszki, Ty Ci sie moja droga troszke przytylo ;)) Ale szczuplutka jestes, wiec co tam - urodzisz, to wrócisz do wagi :) I wcale sie nie przenioslam do męzatek :P Troszke podczytuje tamten topik, ale malo mam czasu zeby tam pisać :) A wieczorem kiedy czas jest, jestem juz nieprzytomna .... Pozdrawiam raz jeszcze i dużo słoneczka! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,że tak wam sie tutaj wtrącam ale mam do was pytanie. Czy wy uważacie ,że jestem zbędna na tym forum lub co gorsze,że reklamuję się natarczywie? Doszły do mnie takie opinie proszę o odpowiedź, bowiem jeśli to prawda rezygnuję z porad na tym forum. Pozdrawiam www.hucznewesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
ten topik ma nie upasc? gadacie caly czas o ciazy, wiec te, ktore nie sa w ciazy pouciekaly. kiedys gadalyscie o wszystkim, nie tylko o slubie. a teraz? ciaza, ciaza, ciaza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie dziewczynki!!! Co u was ciekawego....? Kasia super ze juz niedługo bedziesz wiedziec kto ci w brzuszku baraszkuje a ty jak czujesz...? Moje badania troszke sie przesuna bo jak sie okazuje trzeba je robic w konkretnym dniu cyklu :( i znow czekanie mnie zwlekanie z tym. Pomarańczki pytajcie śmiało my juz wszystkie po slubie wiec nie mamy o czym gadac ale wszystkie służymy dobra rada:) Mhh Kasiu super ciuszki i nie martw sie tym ze gdzies ci przybyło jak dzidzia przyjdzie na swiat bedziesz miala tyle ruchu ze zaraz spadnie z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A jak\" wiesz bedąc w ciąży interesuje mnie wszystko na ten temat, tak samo jak byłam przed ślubem :P a czemu nie przejdę na forum o ciążach??? Bo mi tu dobrze i nie czuje potrzeby przemieszczania się gdzieś indziej. Pouciekały a co pisały Ci??? :P Dziwne abyśmy z No to co, Diabełkiem o czym innym pisały skoro jesteśmy w tym samym stanie. Dianusia kilogramami się nie przejmuje ;) nie mam ochoty o nich mysleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
ale same zauwazylyscie, ze zostalo was kilka. nawet zabulina juz nie zaglada, stwierdzila niedawno, ze nie jest juz w temacie (ciaza). rok temu byla juz po slubie ale z wami rozmawiala (na rozne tematy). teraz macie 1 temat, jesli ktoras nie spodziewa sie dziecka po prostu nie ma o czym z wami gadac.a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie zgadzam z a jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje Kochane Kobiety Zdublowane ;) ! 👄 ależ ja tu zaglądam, i to regularnie.. tyle, że nie wpisuję zbyt wiele - ale to nie z winy Dziewczyn, ale z moich własnych.. zboczeń wynika. Bo ja bardzo lubię, jeśli mogę się do czegoś przydać, coś napisać konkretnego, co się komuś może przydać - a teraz nie bardzo mogę :) No i czuję się trochę tak, że jednak mój kaliber newsów trochę tu nie przystaje. Bo jak to, napiszę na przykład: \"Cieszę się strasznie, że Wasze wyniki są jak najbardziej w porządku, a Wasze Dzieciaczki rozwijają się świetnie:) Ja też mam wiadomośc - dzisiaj podczas mojego wykładu jeden gość mi zemdlał! \" :P Jakoś tak jedno do drugiego nie pasuje ;) Śmigam na tańce.. aleee mi się nieee chceeee.... Ale czytać - czytam, bo śledzę, czy wszystko dobrze u Was!!! I czsem, jak pamiętam, to uderzam w Opatrzność w Waszej intencji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
no wlasnie! zanim laski zaszly w ciaze mozna bylo gadac o tym, ze jakis gosc zemdlal na wykladzie! dlatego reszta tu juz nie pisze, bo tak jak mowi zabulina: jej wypowiedz bedzie nie w temacie. bo jedynym waszym tematem jest ciaza. nie czytacie juz ksiazek? nie ogladacie filmow? nie macie przezyc w pracy, domu? kiedys o tym pisalyscie. a teraz tylko brzuszek, badania, wyniki itp, wiec reszta uciekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie lubie holly i kasiak
NADAALLLL!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ponownie 🖐️ nadrabiam zaleglosci za 3 tygodnie nieobecnosci :P ...Co do w/w wypowiedzi to moze faktycznie cos w tym jest. Poki drukowalysmy tu 5-9 stron dziennie mówilo sie tu o wszystkim :) O rzeczach waznych i mniej waznych. Po ślubie zycie kazdej z nas poszlo troche w inna strone..... Normalna kolej rzeczy :)) Jednak staram sie tu wpadac, choc w ciazy nie jestem i byc nie zamierzam ....az do 30 :) Kiedys byl to topik z cyklu \"co sie dzieje\", teraz jest topkiem \"co u mnie słychac\" ....... a szkoda :O Aguu ma racje :) Gdyby kazda z nas poświecila choc 1 dzien w tygodniu, topik mialby inne oblicze... :)) To juz dawno przestal byc topik o ślubach, a stał sie topikiem o naszym zyciu - zmartwieniach i radościach... po prostu o zyciu :) A wiec dziewczyny chwytajmy za klawiatury i piszmy co popadnie ....i bedzie tak jak kiedys :)) :D ...tzn mam nadzieje pozdrawiam i dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ---> a ja nie lubie holly i kasiak Oj Boze, Boze zaraz sie poplacze :) Wiesz tak mi zalezy na Twojej sympatii jak na zeszłorocznym śniegu. PS.A tak w ogole to wymyśl sobie dziewczyno nick i zacznij rozmowe na poziomie, a nie uprawiaj amatorszczyzny, bo takowej nie znosze 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz
nie jest to topik o codziennym zyciu, lecz tylko i wylacznie o ciazach. ja tez kiedys z wami pisalam, ale mam teraz pisac o mojej pracy, ktora jest moim zmartwieniem codziennym, jak wy rozmawiacie tylko o ciazach i podkreslacie, ze nie ma nic w zyciu wazniejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz
nie jest to tez topik pt. "co u mnie slychac" ale jakie mam dolegliwosci ciazowe lub jakie mialam dzis badania. wiec nie narzekajcie, ze malo osob udziela sie na tym topiku, bo same zawezacie tematyke rozmow a tym samym krag osob tu piszacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i stał sie topikiem o ciążach... W koncu kazdy pisze o tym co dla niego istotne. Dla mnie rzeczy istotne, wydaja sie mniej istotne wobec ciązy na przyklad - dlatego o tym nie pisze :)) Albo pisze w śladowych ilościach. Mysle, ze kiedys łaczyl nas wspólny cel: slub a Zabulina doradala jak mogla :) Ale zaraz po ślubie naszym wspolnym celem nie stala sie ciąża i to byc może jest powodem tego, ze topik kuleje :) Po prostu kazda z nas poszla troche w inny kierunku. Kazda z nas ma inne priorytety. W kazdym razie zachęcam do żywszego udzielania sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej , ale dzis nadrobilam :)) Popijam pyszne winko i pije zdrowie wszystkich fafetek :P I wszystkich kąśliwych i kwaśnych pomarańczy! Dobranoc papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz
a mi sie wydaje, ze dziewczyny, ktore tu zostaly uwazaja, ze najwazniejszym priorytetem jest ciaza i tylko ona sie liczy. ja tez chce miec dziecko, lecz teraz nie moge sobie na nie "pozwolic". czasem chcialabym pogadac o czyms innym, o pracy, studiach... ale chyba nie na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> teraz Ja mam 27 lat i tez żyje pracą :) Studia na szczescie ma juz dawno za sobą :) Ja np uwielabiam podróże i juz zyje wakacjami zaplanowanymi na sierpien :)) Oprocz tego kino, dobre ksiazki i Kraków, który jest moja milościa :P Dziecko - tak , ale później i to dużo później i to max 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo Holly! :D Nie mów mi nawet o Krakowie :o tak za nim tęsknię, że normalnie skrętu kiszek dostaję! Czasami mi się śni, że jeszcze studiuję :P A co do gościa na wykładzie , skoro dostałam moralne przyzwolenie na gadanie o pierdołach;) to właśnie dawałam wykład o zmianach neurochemicznych w obliczu stresu - i chyba zbyt obrazowo przedstawiłam fakt istnienia gruczołów, neuroprzekaźników itd (jakby ktoś nie wiedział o ich istnieniu), bo jak doszłam do układu współczulnego, to jeden chłopak (byczek 20letni, na oko chłop jak dąb) mi \"zszedł\" - podobno było zbyt drastyczne :P Ale ja szczerze mówiąc rozumiem, że tu teraz Dziewczyny piszą o ciążach prawie bez wyjątku - bo to teraz JEST najważniejsze, i kropka!! I jestem w stanie sobie wyobrazić, że to naprawdę może stać się całym światem na jakiś czas - i tak ma być! A tutaj, skoro tyle teraz jest Mamuś, mogą się przecież wymienić doświadczeniami - \"na żywo\" nie jest to ani takie wygodne, ani nie ma tylu osób do wymiany porad:) Więc - piszcie sobie, Kochane, o czym chcecie - a ja Was obiecuję od czasu do czasu pomęczyć gadaniem o niczym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Of kors jak weszłam, to już jestem sama :P Dziewczyny, ale jeśli mogłabym Was zapytać o coś, co jest związane z ciążą, ale i z małżeństwem - powiedzcie, jak wygląda teraz Wasz związek z mężem?? Tzn Wy - wiadomo, zmienia się Wasze ciało i psychika, całe stajecie się Mamami i żyjecie tą Małą Istotką, którą nosicie pod sercem :) Ale jak to odbierają Wasi Mężczyźni - którzy mogą to przeżywać tylko tak trochę \"zastępczo\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina oczywiście ja jestem ale nie potrafinałm nadążyć za tym nawałem postów ;) Jutro napiszę co u mnie się dzieje ;) A teraz idę pogadać z mężem bo dziś jeszcze nie miała okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×