Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Hej hej Znalazłam zdrobnienia od Błażeja- Błażek i Błażko, ale żadne mi się się nie podoba :P Nie będę zdrabniać po prostu, imię podoba mi się w takiej formie, jak jest. Biała o kurczę to już prawie godzina zero :) Szybciutko zleciało. Masz już trochę stresa? Ewa a wiesz, że ostatnio myślałam, co u was:) Napisz coś więcej jak znajdziesz chwilę. no to co nie zauważyłam, żeby mi nos urósł :) Ale nie mierzyłam, więc kto wie;) hehe zrobiłam test :) Wyszło, że na 6 % chłopak, na 94% dziewczynka. Jednak ludowe mądrości są nieomylne :P A tak na serio, to jednak te najbardziej naukowe pytania potwierdzają chłopca, np. kubek za ucho podnoszę, a to przecież ewidentny dowód :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. piszę teraz bo mam chwilkę. Emilka urodziła się 28 maja o 15,20 poród trwał 4godziny i 20 minut. Według lekarzy miała mieć tylko 2860 a urodziła się 3820 i miała 55 cm. Niestety oprócz nacięcia pękłam i straciłam sporo krwi. dziś ledwo siedzę na pupie ale jestem szczęśliwą mamą długowłosej dziewczynki. Wybaczcie mi że trochę poczekacie na zdjęcia ale muszę dojść do siebie bo jak na razie to ciężko mi się poruszać na dodatek nabawiłam się wysokiej anemi ze pewnie by mnie zostawili ale minęła już 4 doba i dziecko nadawało się do wypisu . Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini gratuluję córci:) Duża jest. A zdjęciami się na razie nie przejmuj- dochodź do siebie. Oby nie za długo :P bo wszystkie chętnie zobaczymy Emilkę. Buziaki dla ciebie i córci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kini - gratuluję córci! Agatko, a jednak chłopczyk! Masz rację Błażej najładniej brzmi :) Jaki tam Błażejek etc. Nie lubię zdrobnień imion brrrrr!!! Działają na mnie jak płachta ba byka!!!! 😠 Sama noszę \'niezdrabnialne\' imię i Bogu za to dziękuję :) Nie mam czasu na przeczytanie wszystkiego :( Widziałam post Ewy, którą serdecznie pozdrawiam i Halcię również ;) O oczy obiły sie również torebki Wukadora, sama mam 3 i zachwalam, No to co na pewno będziesz zadowolona :) Biała, jeśli masz ochotę, to prześlij mi proszę zdjęcia w sukni :) Dawno już nikogo w sukni nie widziałam, więc chętnie obejrzę :) Kini, Ty jak możesz to proszę prześlij fotki swojej Emilii :) U mnie nic ciekawego, zapiernicz w pracy od rana do wieczora :) A wieczorem przytulam się do mojej włochatej \'dzieciny\' Sonii :) pozdrawiam ciepło Was wszystkie !!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini! Hak dobrze, że dajesz znać, co u Ciebie :) Witaj, Emilko :) 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 Nie męcz się teraz, poczekamy, aż się zagoisz 👄 i poprosimy o fotki Długowłosej Królewny :) Biała, a na jakich żaglach pływacie..? Tzn rozumiem, że żeglarstwo (ja jak mówię, że idę na żagiel, to znaczy, że na deskę ;) ale na razie się jeszcze woda nie nagrzała i doczekać się nie mogę ). I słusznie, że się konspirujesz ;) ciekawe, czy uda Ci się nie wyda do końca ;) Testy na płeć bombowe :classic_cool: ale żeby nos urósł, to chyba trzeba by zmienić cała dotychczasową wiedzę o genetyce :P :D Holly, super, że wpadłaś:) nie wiedziałam, że i Ty jesteś fanką naszej krakowskiej firmy :) to świetnie, możemy się wymienić spostrzeżeniami :) Ja mam te: aż mnie zmroziło, jak przeczytałam o tym pęknięciu, no ale kurcze co się spodziewać, jak kazali Ci rodzić prawie 4 kg :o http://sklep.wukador.pl/image_func.php?img=gfx/0af48f8298655a86388e66b6ff2ee6d3.jpg〈=pl&prod_id=2 http://sklep.wukador.pl/image_func.php?img=gfx/7819ec0e5d218cce23a0dd773c473582.jpg〈=pl&prod_id=17 http://sklep.wukador.pl/image_func.php?img=gfx/2c0aca2994c87516cb17ade8fc0e0118.jpg〈=pl&prod_id=7 przy tej torebce poprosiłam, aby mi tą ozdobę zastąpili paskiem czarnej skóry po prostu, jakoś nie przekonują mnie te plastiki ;) na szczęście zrobili wg mojego projektu :D Zastrzeżeń nie mam do żadnej, moja ukochana to ta pierwsza:) W ogóle to są strasznie mili ludzie :) oglądałam ich warsztat, luknęłam sobie na wykroje i powiem Wam, że byłam zdziwiona, ile skóry schodzi na taką torebkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, widzę, że się nie da :P Więc moja ukochana to ta, ale w kolorze ciemny brąz (ostatnie zdjęcie całości) : http://sklep.wukador.pl/index.php?products=product&prod_id=2 druga to ta, w kolorze jasny brąz: http://sklep.wukador.pl/index.php?products=product&prod_id=17 a to jest ta, którą mi podrasowano na prośbę, kolor czarny: http://sklep.wukador.pl/index.php?products=product&prod_id=7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini- ogromne gratulacje :) :) 🌻 Niech Emilka rośnie zdrowo! Ale sie pomylili w oszacowaniu wagi! Jak jestes obolala to polecam siadanie na nadmuchanym kolku- takim dzieciecym do wody, super pomaga. Holly- czesc :). Fajnie, ze czasem sie odzywasz. Jak to Twoje imie sie nie zdrabnia?? Ja znam kilka zdrobnien Twojego imienia, ale skoro nie lubisz ogolnie zdrobnien i dziala to na Ciebie agresogennie ;) to nie bede ujawniac, bo nie chce po glowie dostac ;) :P Torebek jeszcze nie dostalam, a czekam z niecierpliwoscia. Facet z tej firmy proponowal mi kuriera w cenie paczki pocztowej, ale chcialam i tak paczke, bo z reguly wiekszosc dnia jestem z Gabi na dworzu, a z kurierami to roznie bywa. Czasem dzwonia jak sa przed blokiem, a czasem wcale. A z poczty to jakby co zawsze awizo zostawia. Nie przewidzialam tego, ze tak sie pochorujemy i cale dnie w domu bedziemy siedziec. Jeszcze troche tego zamkniecia w domu i zwariuje. Help! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly to mi ćwieka zabiłaś :) Próbuję sobie przypomnieć jak masz na imię i nie mogę :) Aż mi wstyd. Ale co tam, na kobietę w ciąży nie wolno się denerwować :P A właśnie co do Emilki to tak jak czytam na różnych forach, to bardzo często mylą się w wadze dziecka z usg, i praktycznie zawsze rodzi się większe, niż wychodzi z usg No a jeszcze dodam, że oprócz tego, że Błażej, to jeszcze zdrowy jest, wszystko funkcjonuje jak należy- serce, nerki, jelita, pęcherz moczowy. I wczoraj poczułam pierwsze ruchy (chyba :P ). Dzisiaj też czułam, ale tylko, jak lekko nacisnę na brzuch. Wtedy próbuje mnie skopać :) i odzyskać straconą przestrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka- fajnie tak czuc ruchy :) Holly ma tak samo na imie jak Maniusia- jesli Ci to cos powie ;). Mi dzien przed porodem na usg lekarz mowil, ze Gabi ok 3700 wazy, a wazyla 3550. Ale dzis mam jakis rozbity dzien, Gabi poszla spac na drzemke 2 godz pozniej niz zwykle, mimo, ze rano wstala z dobra godz wczesniej niz ma w zwyczaju ostatnio. Ostatecznie kimnelam z nia chwile i teraz nie moge sie za nic zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie fajnie. Dzisiaj mały rozbójnik rozrabia jak tylko usiądę na chwilę:) Już wiem, jak holly ma na imię :) Od tego imienia podoba mi się zdrobnienie coś jak Gabi ;) tylko inaczej :P A jeszcze zapomniałam wam się pochwalić, że od poprzedniej wizyty u lekarza przytyłam tylko kilogram. Wcześniej przez miesiąc przybyły mi 3 kg dlatego bałam się, co będzie potem :) Ale ekspansja mojego ciała została opanowana chwilowo :) I od początku ciąży mam 2 kg na plusie (takie oszukane, bo najpierw 2 kg schudłam, a potem 4 kg przytyłam, ale bilans podaję na swoją korzyść :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten szpital to w ogóle wielka niespodzianka mi się pomylili na wadze .Wraz ze mną tylko o 12 rodziła kobieta urodziła syna z zębem a drugi już wychodził. A następnego dnia dziewczyna rodziła i przez całą ciąże mówili jej ze to będzie córeczka a na porodówce powiedzieli że ma syna. Trzy razy ją przekonywali że to na pewno syn na szczęście rodziła sama i była przy niej jej mama. Wiec to były niespodzianki.A co jedyne mnie nie cieszy to fakt że mała ma małego krwiaczka na głowie ale ponoć zniknie. Kto chce fotki to niech prześle mi adresy na pocztę to powoli będę wysyłać bo nie chcę nikogo pominąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Nas szpitalnie, mała od 5ciu dni gorączkuje, porobione badania i nie wiadomo skąd, było podejrzenie 3dniówki, teraz 5cio dniówki...zobaczy sie co tam jeszcze wymyślą :P byleby przeszło bo my przecie nad morze za tydzień sie wybieramy...i szczeze to się boje jak cholera :( Biała-----------> ależ z ciebie agenciara...a ślub to juz za chwilę ;)) Kinmod------> ogromne gratulacje, widzę, że ciężko było...ale czyz nie warto dla takiej ślicznotki? aczkolwiek nie zmienia to faktu że mogło byc zdecydowanie łatwiej, ach ci lekarze 😠 No to co-------> ja w która ciężę nie zachodziłam, zawsze z myśla, że będzie córa :P Agatko------------> no patrz byś nie była jednak \"rozczarowana\" na porodówce ;P na wszelki wypadek wymysl imie i dla córy ;) Holly---------> tos trafiła...bo ja to ostatnio wpadam jak po ogień, a że na urlopie to niby mam chwilkę wiec staram sie nadrobić...a tu masz cie los-znowu szpital...i mija sobie urlopik :P Zabu-------> zaraz pooglądam twoje torebki, ja z ręka na sercu to mam takie pici dwie do sukienek na wesele a tak to żadnej, ja wiecznie z dezelowanym plecakiem, ostatnio chciałam kupic sobie torbe, ale był za duyzy wybór i zwątpiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini zaraz wysyłam maila. Ewa- Co do imienia dla córki- ten mój synek tak się ukazał, że nawet ja nie mam żadnych wątpliwości, że z córki nici :) Z małym dzieckiem to rzeczywiście wszelkiego rodzaju torby i torebki idą w odstawkę. Najlepiej sprawdza się chyba właśnie plecak albo torba od wózka :) Ja już parę miesięcy chodzę z lakierowaną wieczorową torebka, bo poprzednia mi się popsuła i nie mam weny na zakupy :) Ja dzisiaj wstałam o 11:50. Szok normalnie. Od początku ciąży nie zdarzyło mi się wstać o tej godzinie, bo generalnie gorzej sypiam. Ale za oknem taka pogoda, że w domu ciemno, Paweł był na uczelni, ziwerzaki spały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda badziewna...ale ponoć od jutra ma się poprawić-gorąco na to liczę bo w sobotke mamy w planach wyjazd nad morze ;) Agatko----> mówisz wszystko było widać, czarno na białym...może odpadnie? no chłopcy ponoć maja łatwiej w życiu ;) (tak powtarza mój dobry kolega-ojciec dwóch synów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Agatko- malutko kg Ci przybylo :). Jedz i spij do woli teraz :) Mi chyba dopiero w 7 mies cos na plus sie pojawilo liczac wlasnie ta metoda bardziej na moja korzysc ;) A mieliscie juz w ogole dla dziewczynki imie wybrane? Chyba cos kiedys pisalas, ale wylecialo mi :) Kini- sliczna masz coreczke, jeszcze raz gratuluje. Ewa- jak tam Halinka z ta goraczka? Przeszlo juz? Na dlugo jedziecie nad morze? Zazdroszcze :). Choc nie na dlugo, bo w lipcu sami jedziemy i juz sie doczekac nie moge. Torebek rzeczywiscie dlugo nie nosilam przy Gabi. No oczywiscie te od wozka- zawsze i obowiazkowo ;). Teraz jak idziemy na plac zabaw to nie bierzemy juz wozka i mam taka fajna sportowa torebke nike- taka z dlugim paskiem, przekladana na krzyz. Jednak telefon, klucze i jakies duperele gdzies podziac trzeba, a torebka nie przeszkadza mi w ganianiu za Gabi ;) Jestem u rodzicow. Dzis moj brat wrocil troche przybity z pracy. Ich pracownik wczoraj mial z rodzina straszny wypadek. Na miejscu zginela jego zona, dziecko jedno jest w spiaczce, z drugim nie wiedza co jest (tzn w pracy nie wiedza), on sam polamany. Jakos tak mna wzdrygnela ta informacja i dala do myslenia. Jakie zycie jest kruche i czasem swiat wali sie w jedna sekunde :(. Nie potrafie sobie nawet wyobrazic co to za przezycie. Choc po trochu smak znam, bo moj tata sam kilkanascie lat temu mial wypadek, w ktorym dawano mu 5% szans na przezycie i pamietam te wiele miesiecy walki, ciaglego stresu, wiele lez mamy itp. Ech, tak jakos mi to na sercu dzis lezy.. Do galerii wrzucilam dwie fotki Gabi z ostatniego weekendu. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co dla dziewczynki było Dominika :D Ale potem mi przeszło i zakochałam się w imieniu Kalina, którego mój mąż oczywiście za nic w świecie nie chciał zaakceptować, więc pewnie byłaby Iza. My w tym roku na dłuższy urlop się niestety nie wybieramy, jedynie na weekend nad morze. Ale dobre i to. W przyszłym roku jak finanse pozwolą mamy w planach Włochy za to :) kini nieśmiało się o zdjęcia Emilki upominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasi znajomi, ktorzy maja synka starszego od Gabi o 3 miesiace jak jeszcze nie wiedzieli, ze to synek, to wlasnie dla dziewczynki mieli wybrane Kalina. Mi sie wtedy tak sobie to podobalo, a pozniej jakos sie przekonalam do tego imienia i tez mi sie podoba. Choc nie wiem czy nazwalabym tak corke- ale teraz ogolnie mialabym problem z wyborem imienia dla wlasnego dziecka. Kalina ladniej niz Iza moim zdaniem, nie zna sie Twoj maz ;) hehe. A do Wloch to chcecie z Blazejem jechac jako jego pierwsze wakacje? :) Ja chyba nadal zastanawialabym sie nad wyjazdem w bardzo gorace miejsca z Gabi. Ani to za bardzo pozwiedzac, ani poplazowac spokojnie. Ale zanim urodzila sie Gabi to tez planowalam rozne rzeczy ;). No ale niektorzy takie plany wyjazdowe realizuja nawet i z malenkimi dziecki. To juz jak kto lubi. A w tym roku wazne, ze choc na weekend nad morze sie wyrwiecie, taka odskocznia chocby krotka to bardzo potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Na wyjeździe było fajnie W piątek wiał niezły wiatr!!! Dostarczało nam to wrażeń i podnosiło adrenalinę Emocje były tak wielkie że nawet deszcz nie przeszkadzał Z kolei w sobotę totalna flauta….odwołali regaty, bo pływać się nie dało. Stanęliśmy na wodzie i ani w tę ani we w tę. Wieczorami oczywiście ognicho i harce przy muzyce. Zajęliśmy 10 miejsce w biegu długim i 19 w regatach na 36 załóg Lepiej niż w tamtym roku :D Pływaliśmy na mało regatowych łodkach ...na fortunach 27 i fortunach 29 (my osobiście na tej drugiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała prawie wiem o czym mówisz:) (jak wiadomo- prawie robi różnicę :P ) no to co chyba do Włoch to bez dziecka, ale to się okaże, czy będę go umiała zostawić na kilkanaście dni:) Jak nie, to pewnie wyjazd przełożymy o kolejny rok Co do wyboru imienia to z Pawłem jest ciężka sprawa, bo mu się każde imię z czymś kojarzy (najczęściej z jakąś lafiryndą :D ). Ja mam tak, że mi się musi podobać brzmienie imienia, a on musi je dobrze kojarzyć. zabuuuu wzywam. Gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale tak jakby mnie nie było - robota wre, i na przyszły tydzień muszę przygotować od podstaw szkolenie (sic!) siedmiogodzinne.. :o Co do imion niedoszłych dla Błażeja, to pamiętam, że i moje było brane pod uwagę :classic_cool: mi też się dużo imion kojarzy mile bądź niemile ;) i też trudno by mi było zgodzić się na te z drugiej kategorii :P Biała, "zazdraszczam"!!! I gratuluję wyników 🌼 Ja z moim żaglem czekam jeszcze, aż się woda ociepli, bo nie mam pełnej pianki, tylko krótką ;) mój M jest żeglarz, ja tylko deskarz. Na Mistralu śmigam :classic_cool: Flauta w Twoim przypadku to ciężka sprawa, ale w moim - katastrofa ;) żagiel trzeba rączkami trzymać (ciężki jak cholera, gdy się nie można zaprzeć ciężarem wisząc na wietrze) i sobie powachlować do brzegu, jak cisza znienacka złapie :P .. z drugiej strony, zawsze mogę ją wziąć na hol, a Ty, Biedo, nie za bardzo możesz swoją jednostkę ;) więc chyba jednak masz gorzej. No to co, nie wiem aż, co napisać :( moja wyobraźnia nie obejmuje takiego pogromu :( Ewa, skoro planujecie wakacje, to wnoszę, że z Malutką choć trochę lepiej ( w kwestii długodystansowej)..? 🌼 Mam nadzieję, że już po-szpitalnie, zdrowo i pakująco, i że pogoda dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzłyśmy wczoraj ze szpitala, ale coś tam łapnełtyśmy...katar, delikatny kaszelek, mnie głowa pęka-moze znowu zatoki? Jedziemy w niedziele rano na 10 dni bo żaden szpital nie chce przepłukac cewnika a tyle moze byc maxymalnie nie płukany...troszkę szkoda, ale co zrobić...Po powrocie czeka ja rezonans, zapraz po za[piszemy sie w kolejke na pobyt w CZMiD...jeszcze sporo przed nami...ech wole nawet sobie nie myśleć...bo poco się dołować :P Lece posadzic kwiatki dla Anielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa na pewno wyjazd będzie udany. Lepsze 10 dni niż nic. Bawcie się dobrze. u nas bez zmian, nudno. Teraz czekam na gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bylismy dzis na zakupach. Jej, jak ja odwyklam od centrow handlowych, normalnie meczy mnie to sztuczne oswietlenie, tlumy i duchota. Wyszlam znerwicowana doslownie. Gorzej, ze nie kupilismy wszystkiego co mielismy kupic i jeszcze raz dzis jedziemy, tylko do innego centrum :o. Tyle tylko, ze juz Gabi nie bedziemy ciagnac ze soba, zostanie z moja mama. Ewa- 10 dni to juz mozna sie oderwac. A gdzie jedziecie? Tzn do jakiej miejscowosci? Oby Wam dopisala piekna pogoda 🌻. Zdrowka dla Was. Ja ciagle niedoleczona chodze, juz mam dosc normalnie :o Jakis paskudny wirus. Przeslijcie mi swoje maile (nie ma mnie w domu, a adresy mam tylko w outlooku), chocby puste, to wysle Wam zdjecia Emilki. Za zgoda Kinimod oczywiscie. Acha, mam chyba maila do Zabu. Ale do Ciebie Agatko i Ciebie Ewa nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chora, 38.5, mam wrażenie ze kości mi zaraz wybuchną, a łep pęknie..a wszystko zaczeło się od inhalacji, kaszel jak u gruźliczki Do tego mała coraz mniej je :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, Ewa, fatalnie tak przed wyjazdem :( Zdrowka dla Ciebie 🌻 Mam nadzieje, ze u Halinki brak apetytu nie zwiastuje zadnej infekcji. Wyslalam Ci zdjecia Emilki Kininod, bo zobaczylam, ze masz w profilu maila podanego. Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ogromne :* U mnie znacznie lepiej, u małej ok, infekcji nie ma ale brak apetytu takjakby rozpracowany...zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce ;) Jutro jedziemy z samego rana, do popisanka lecę nas pakować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini ale śliczna ta córcia twoja :) I ile włosków ma. Na jednym zdjęciu wygląda jak Indianka :D Ewa miłego wypoczynku. Bawcie się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kini, ale córa fajna długowłosa! :D Mi też przypomina mała Pocahontas na jednym zdjęciu ;) Ewa, mam nadzieję, że Obie jesteście już zdrowe, to samo tyczy się No to co 🌼 Biała, zazdroszczę Ci z żaglami, my wciąż czekamy aż się zrobi troch cieplej, a żeglarze już wymiatają... Agatka, jak samopoczucie? :) U nas wszystko OK, ale zapieprz... jeszcze jedno szkolenie mi dowalili... a miało w wakacje nie być :P no ale póki co jak mam taki miecz nad głową, to jestem nieźle zmobilizowana :P nie chciałabym wyjść na głupka, gdy będę 7 godzin gadać do pięciu - sześciu dyrektorów i prezesów :o szykuję Propolki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Biala- kolek ze mnie i nie pogratulowalam Ci wczesniej osiagniec zaglowych ;) 🌻 Zabu- dzieki, juz prawie dobrze.. 🌻 Na pewno sobie poradzisz ze szkoleniem 🌻, zdolna bestia z Ciebie. Agatka- jak sie czujesz? Ale sie najadlam pyszniastych czeresni przez weekend (szwagier byl niedaleko i nam podrzucil od tesciow), normalnie pyyyyycha :). A dzis na obiad cieciorka, mniammm :). W sobote Gabi ma urodziny, szok jak to zlecialo. W niedziele robimy imrezke i obmyslam menu :). Lubie tak planowac cos na jakies przyjecie i potem szykowac pysznosci. No i potem lubie jak mnie goscie chwala za nie ;) :P :D. Musze uprzatnac zabawki Gabi takie, ktorymi mniej juz sie bawi i z ktorych wyrasta, bo czeka nas zapewne zabawkowy nawal. Wybralam w koncu kuchnie dla Gabi! Juuuupi! :D Wybieralam dluzej kuchnie zabawkowa dla mojego dziecka niz prawdziwa dla nas ;) :D Kurcze, ale mamy dodatkowych wydatkow w tych dwoch miesiacach. I nie tylko cala masa okazji (lacznie 9 okazji typu imieninowo-urodzinowych), ale dwa wydatki sa naprawde duuze. I jak zwykle przed wakacjami ;). No nic, damy rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×