Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

🖐️ no to wpadłam się po produkować ;) Ślub blisko, bliżej….coraz bliżej…. Na wiązankę się zdecydowałam, będzie z róż o bordowym kolorze… http://www.pasadena.friko.pl/e-sklep/images/11.jpg taką – tylko z wyciągniętymi w dół trzema rózami. Fryzura: włosy będziemy nakręcac na lokówkę i lekko podpinać, mam mieć też kwiat we włosach :) który będzie widoczny po zdjęciu welonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala- bardzo ladny bukiecik, taki klasyczny. A fryzura wydaje mi sie, ze bedzie taka lekka i romantyczna, fajnie :). A welon tez Ci upnie fryzjerka? Wydalas sie w koncu, ze to fryzura slubna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co - bo ja zmieniłam w ogóle fryzjerkę :) zamiast iść w nieznane zapisałam się do tej do której chodzę od 3 lat... nie musiałam jej mówić, ze to ślubna bo już wcześniej zdradziłam że się za mąż wydaję hehehehe pomyślałam, że ona mi bardziej dogodzi niż zupełnie nowa fryzjerka. Teraz robiła mi odrosty ...no i z resztą na niejedną imprezę mnie czesała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no biała warto mieć sprawdzoną fryzjerkę. Nie ma co ryzykować w dniu własnego ślubu. A bukiecik fajny, tylko ja bym go zostawiła tak, jak jest. Bardzo mi się podoba właśnie w takiej formie. Ewa dobrze, że wypoczynek się udał :) Może jakieś fotki wkleisz z wczasów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawić Was na parę minut i już spadacie na czwartą :P Biała, śliczny bukiecik :) Kształt Biedermeier :P :D a co rozumiesz pod określeniem "z wyciągniętymi w dół trzema rózami"? bo jakoś tego nie wizualizuję... Ewa, "zazdraszczam" wyjazdu :) dobrze, że się udał ❤️ w miarę możliwości warunków oczywiście... 🌼 Agatka, jak się rozwiązała sprawa bryki? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabulina - będzie bukiet, to go sfotografuję i zobaczysz ;) chodzi o to że to nie będzie kształ kulki, tylko inny kształt ....z takim delikatnym zwisem z trzech róż. Mam nadzieję, że będzie wyglądał ładnie :) Fryzurę wypróbowałam :D i jestem zadowolona :D z panieńskiego - zadowolona :D ....trochę poszalałam :P ślub za 4 dni - doczekać się nie mogę :classic_cool: urlop od jutra :D i tak od wczoraj nie ma ze mnie pożytku :D :P:P Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, u Ciebie to teraz Arizona :classic_cool: Ciekawe, czy nas jeszcze czytasz, czy z domu nie masz czasu. W każdym razie - będziemy myślami przy Tobie 🌼 Agatka, fajna bryka :) a jaki kolor..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała- ale zleciało :), czas gna jak szalony. Super, ze panienski udany :). Piekne chwile przed Toba w sobote :) Agatka- a za ile kupiliscie ten wozek? Bo wklejalas od roznych sprzedawcow i tamten mial na kup teraz za 899, a od tego sa licytacje i widzialam w dwoch roznych aukcjach, ze nie przekroczyla cena 600 zl. Spora roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiliśmu używany jeszcze na gwarancji za 500 zł bo wtedy jeszcze nie było na aukcjach nowych. Szkoda, ale teraz już nic nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm upominam się o gratulacje :) Albo nikt tu nie zagląda, albo nikogo nie obchodzi mój wielki sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agacia - gratulacje!!! :D Mi zdawanie szło jak krew z nosa :P no ale ja się do tego nie nadaję, Ty widać masz wrodzony (hehe) talent ;) Jak Ci się teraz żyje, w te upały..? W mieszkaniu macie bardzo gorąco (bo chyba ostatnie piętro, prawda?)? A ja wczoraj odkryłam nową rzecz, którą lubię :) Lubię mianowicie prowadzić szkolenia dla dyrektorów i prezesów firm. Naprawdę miło się szkoli ludzi inteligentnych, i serio zainteresowanych tematem :) :classic_cool: No i stwierdziłam, że serio dobra jestem w te klocki :P No to co - 🌼 Dziś Wielki Dzień Białej :classic_cool: BIAŁA, TRZYMAMY KCIUKI!!! My mieliśmy wczoraj piątą rocznicę :) ale zleciało! oczywiście nici ze świętowania, bo wstałam na pociąg 5.40 a wróciłam o 23, ale dziś nadrabiamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba i skromna jesteś i w ogóle piękna, wspaniała i bezkonkurencyjna :P Bardziej niż upały dokucza mi już waga. Nogi mnie bolą od spodu :P bo nieprzyzwyczajone do takiego cieżaru :D i mały się często tak układa, że naciska mi cały czas w to samo miejsce i czasem już strasznie mnie to miejsce boli, jakby poobijane było od wewnątrz. W domu mamy znośnie, nie jakoś bardzo gorąco. Nawet wiatraczka jeszcze nie uruchamiam. A co do upałów to mamy okna pootwieranie na oścież, w tym dachowe. I ostatnio siedzimy sobie i oglądamy film i słyszę jakieś szuranie w drugim pokoju. Myślę sobie \"pies się bawi czymś\" i siedzę dalej. Po paru sekundach zaświtało, że tam okno otwrate, lecę patrzę, a Tequila się gramoli z powrotem :D Teraz bardzo pilnuję, żeby nie zostawiać otwrtych okien, jak nas nie ma w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no właśnie Biała dzisiaj męża zdobywa:D No więc Biała życzę Ci, żebyś była najpiękniejsza, najszczęśliwsza i najpewniejsza. Żeby ci się udało wszystko to, co sobie zaplanowałaś na resztę swojego życia, żeby Twój mąż okazał się godny tego, by żyć u Twojego boku. I ogólnie życzę tylko szczęścia. No i tego największego, a zarazem najmniejszego szczęścia ci życzę- potomka (pamiętam, że mieliście się zacząć starać. Jak źle pamiętam, to ostatnie zdanie delete ). 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, skąd ta zgryźliwość? Przecież to szczera prawda, co piszesz :P :classic_cool: :D nie dodałaś jeszcze, że posiadam wybitnie piękny głos i przeszywające spojrzenie :P Trudno mi wyobrazić sobie nogi bolące od spodu... w sumie nic śmiesznego, a jednak się uśmiechnęłam - w sumie to dziwne, że ciało jest takie.. wrażliwe. Choć z drugiej strony obCIĄŻenia są naprawdę duże... Mimo to uważam, że powinno to być lepiej zorganizowane :P Biała, trzymam kciuki, coby Ci nie lało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba w sensie że jak za ciężko z przodu to powinna być możliwość przerzucenia do tyłu? :D Albo w ogóle oddania na jeden dzień pod opiekę, albo przeniesienie w stan "zawieszenia" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sounds fair :classic_cool: A najlepiej, jakby była opcja z wymianą między małżonkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala- zapewne dzis jestescie bardzo szczesliwi. Niech to szczescie bedzie widoczne w Was na codzien, miejcie wokol siebie zawsze wspanialych ludzi, a Opatrznosc niech czuwa nad Wami. 🌻 🌻 🌻 Agatka- gratulacje zdanego egz. Zabu- Tobie gratki 5-tej rocznicy i sukcesow szkoleniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki tu agatka zmieniłam nick bo mi się tamten znodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny z życzenia :) wesele było super....ślub też był piękny ;) potomka kto wie, może już spłodziliśmy hehehhe chociaż wolelibyśmy, żebym jednak w podrózxy poślubnej jeszcze nie była w ciąży hehehhehe Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała nie ma za co :) My po prostu miłe jesteśmy :D Jak będziesz miała jakieś zdjecia to wiesz co robić nie? :) A gdzie jedziecie w podróż? My nigdzie nie byliśmy i teraz żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planujemy w pierwsze dwa tygodnie wrześnie pojechać za granicę, wybierzemy jakąś ofertę last minut ....więc nie wiem dokąd, po prostu co się trafi Mój W. trzeci dzień nie może jeść i pić :( Byliśmy już na pogotowiu, na ostrym dyżurze….wczoraj W. był w poradni …..no i nic :O nie ma poprawy :( Jest słaby….dziś z nówpojechałdo poradni, prawdopodobnie położą go do szpitala, przynajmniej tak sądzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, a co się Biedakowi stało??? Coś na weselu??? Matko, co za początek! Bardzo Wam współczuję!! 🌼 Mam nadzieję, że szybko wydobrzeje! ❤️ Jak już będziesz w stanie pomyśleć o rzeczach bardziej błachych i dostaniesz fotki, to przyłączam się do konspiracyjnego hasła Agatki, że wiesz, co robić ;) Agatka, ja Cię przepraszam, ale nie wiem, czy dam radę się odzwyczaić :o próbuję, ale mam przed oczami Twojego psa i nic na to nie poradzę :P ale ponoć ćwiczenie czyni mistrza, więc spróbuje, Havanna ;) No to co - 🌼 nic nie piszesz... Maniusia i Diabełek to już chyba tu sto lat nie zaglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Biała- super, ze slub i wesele udane :) 🌻 I pytam za Zabu- co sie stalo Twojemu W? Najgorsze, ze nie pije, na pewno wezma Go chociaz na kroplowki. Zdrowia zycze. Havanna- ja tez nie wiem czy sie przestawie ;), tzn pewnie pilnowac sie moge, ale watpie, zebym kiedykolwiek inaczej pomyslala o Tobie niz Agatka ;). Jak sie czujesz? Jak wozek? Doszedl juz? Zabu- 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od roku ma problemy z przełykiem.... w ostatnim czasie zrobił gastroskopię i dostała leki w środę normalnie tak mu \"zwężyło\" przełyk, że ani jeść ani pić, nawet z przełknięciemśliny był problem, bylimy na pogotowiu, w szpitalu dali kroplówkę....wczoraj był a poradni. Dziś nic jest nie lepiej :O od rana siedzi w poradni ...miał jedno badanie, ale o dziwo mu wyszło połykanie sprawne, zaraz z wynikiem ma iść do lekarza. marwię się jak jasna cholera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, czasami takie historie nasilają się w bardzo stresujących sytuacjach. Myślę, że jeśli w badaniach wyszło \"normalnie\", a \"na żywo\" jest źle, to ta podróż bardzo się Wam przyda (oczywiście jak już będzie lepiej). Trzymamy bardzo mocno kciuki... Nawet sobie nie wyobrażam, jakie to musi być uczucie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×