Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Flegaminę kup i syrop tymiankowy. Wstałam takim \"bladym świtem\" bo mam troszkę do zrobienia:D Cieszę się, że Ci humorek troszke się poprawił:) A kotki dotałaś..? Tiki - wysyłałam ponownie:) zaiwedziona - tylko widzisz, my już mamy 300 stron, a nawet parędziesiąt babeczek nie da rady przez 300 stron i parę miesięcy gadać wyłącznie o ślubach:) Myślę, ża na naszym topiku znajdziesz najbardziej rozbudowane odpowiedzi na każdy ślubny temat, tylko trzeba poczytać... Pewnie niewielu osobom będzie się chciało wysilić, no ale to nie nasz problem;) My tam kredytu nie braliśmy, ale jeśli chcesz oszczdzić, to pomyśl może o takim \'obiedzie weselnym\" w restauracji? Wiem ,ze tak sie robi. Przy weselu zaś oszczędniej i smaczniej wychodzi mieć swojego kucharza i samemu kupować składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze nie rob obiadu tylko sniadanie w formie zimnej plyty - to na pewno bedzie taniej mysle ze za cos takiego hotel by duzo nie policzyl jesli masz tam to wesele a ile mniej wiecej masz osob? moze lepiej sprobowac ciac liste albo zrobic tylko przyjecie weslene a nie wesele jesli to mocno nadwyrezy twoj budzet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina - dostalam - ale ja je juz widzialam w pt jak u mnie bylas - sa kochane jak na nie patrze to czuje ze bys mnie na 1 namowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jestem. Co prawda spóźniłam się do pracy, ale nie zostało to zauważone. Bardzo dobrze. Nie da się chyba gadać non-stop o przygotowaniach ślubnych szczególnie, że dziewczynki znają się już jakiś czas. Ja w ogóle tak się wprosiłam na wasz topic nie pytając nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki. Do zawiodłam się Ten topik jest bardzo uniwersalny mówimy tu o wszystkim a co do dentysty to w pewien sposób też przygotowania do ślubu by był piękny uśmiech i nic nie bolało. A co do poprawin i posiłku. Ja naszczęście poprawin nie będę miała bo większość jest tutejszych oprócz jednej ciotki która ma tu syna w razie co. Ale z tego co wiem i się orientuje to za poprawiny też się płaci to chyba normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flegmatyczka - berdzo ladnie sie wkomponowalas - wioec sie nei wprosilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do syropku na kaszel to moge coś poradzić bo własnie sama się z tym powoli uporałam a pije tak: wywar z lipy z miodkiem i cytrynką , syrop stodal, i Pektosol a do tego pije też wraz z lipą aromatol mi to pomaga a napewno nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, wyslalam ci maila :) nikomu sie nie dogodzi na topikach- jeden bedzie jeczal, ze nie o slubach caly czas, a drugi- ze splycamy wszystko do kiecek, rosolkow i makijazy. ot wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie to pytanie? ;) dobra, uciekam, nie bede wam tu kwasic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanulka - jeszcze nie dostalam - cos poczta szwankuje - odpisze jak tylko bede dala rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flegmatyczko - co do sukienki to mi sie nie podoba, tzn ładna jest ale ja bym w takiej nie chciała tego jedynego dnia a co do zdrobnien - to co was one tak ruszaja, jak ktos klnie na forum to nikt sie nie pyta czemu i nie komentuje, ze go to drazni, niech kazdy pisze jak chce, czy pogrubienia tez by cie wnarwiały, tez bys pytała czemu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiodlam sie - to nie jest bycie dziadem - teraz to jest wrecz modne jesli taki pomysl ci sie nie podoba - ok - to twoj dzin wiec powinien byc taki jaki sobie wymarzylas -ty a nie goscie dla tych ktorzy przyjazdzaja na wesele dla was nie bedzie wazne czy byl 3 czy 5 dan i ci ktorzy przyjezdzaja z innych powodow nich sie w noc pocaluja ja tez sie martwilam ze sala za malo elegancka itp itp a potem jedna znajoma mi powiedzila: jaka ty jestes glupia - ja na twoje wesele przyjezdzam po to zeby sie razem z wami cieszysc z waszego szczescia i nawet jakby bylo w autobusie to tez bym przyjechala to nie wesele sie tak naprawde powinno liczyc no a kredyt trezb splacic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flegmatyczko sukienka nawet ładna ale jeśli chcesz w niej tanczyć to odpada jest nie wygodna. Treny są piękne dla wysokich osób i do zdjęć ale po pierwsze tren skraca długość sylwetki to ci powiedzą w nie jednym salonie po drugie nie do tańców jest tren. Moja znajoma miała tren i przez całe wesele zszywałam je chyba z 20 razy miałam jego dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie! Jakos nie mam czasu sie ostatnio udzielać - ale myślę o Was caly czas :)) Hanulka - Twoj post widzę jako ostatni - suknia piękna - jestem zwolenniczką tego typu sukien - sama mam zamowioną suknię z demetriosa http://www.lisaferrera.pl/product_info.php/products_id/48?osCsid=598cc9c7b2bb1581459cae2e55c8c5ff - i ona choc tego nie widac ma bardzo rozlozysty doł. Takie suknie mają to do siebie, ze bywają zbyt ciezkie - najlepiej jak przymierzysz i sprawdzisz jak sie w niej czujesz :)) Zabulinka - nic od Ciebie nie dostalam Ewa - dzielna jestes :)) Jak doczytam reszte, to odpiszę, na razie kochane fafetki!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wcale sie nie denerwuje, skad taki wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flegmatyczka - przesadzona jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skoro zdrabniamy tzn., że nie przeszkadza. tik-tak hmmm może i racja. Jakaś taka firankowato - wystawna za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam w swojej tren - ale na brak wzrostu nie narzekam - mam 175 cm + obcas - jestem NAPRAWDE WYSOKA :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly ja jestem niska i nawet obcas za wiele mi nie daje. A mierzyłam sukienke z trenem i wyszłam jak karzeł. Więc przy moim wzroście odpada. Pamiętaj by zaopatrzyć się w nici i igłe i nożyczki na ślub bo mogą się przydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja z kolei slyszalam opinie (w salonie sukien slubnych zreszta), ze tren wyszczupla i optycznie wydluza sylwetke... ja mam wlasnie z trenem dylemat... nie wiem czy go zostawic czy jednak usunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly a mi sie tak ktora wybralas bardziej podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka - ja mialam swoj tren kazać odciąc, ale w koncu zdecydowalam sie go miec - jak jest wypuszczony naprawde super to wyglada - zwlaszcza w kościele (potem oczywiście go podepne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym, że ja muszę pomyśleć o jakimś cieplejszym nakryciu. 25 grudzień to zima nie chcę zmarznąć. :) holly- przyznam, że mam teraz takie odczucia patrząc na tę sukienkę jak ty kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki marcy :)) To bedzie moja pierwsza i ostatnia balowa suknia w moim zyciu :)) Poczuje sie jak księzniczka - chociaz raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×