Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Diabełku a Ty po ślubie ile planujesz urlopu???? Wiecie co dziewczyny myślę, że jak znajdę teraz jakąś pracę boję się, że nie dostanę tyle ile mi będzie potrzeba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planujemy 5 dni, bo w pt musimy byc w domu, bo 24 idziemy na slub, moje kochanie zarezerwowalo jaies miejsce nad morzem, nie wiem, co i jak... ma byc to niespodzianka, smialam sie tylko, bo zadzwonil zarezerwowac, kowi,ze to na podroz poslubna, a pan w hotelu sie zdziwil,ze jeszcze tacy romantycy istnieja na tym swiecie i cos ma miec dla nas gratis w ramach prezentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia pisałaś, że otwierała Ci się strona tylko do jakiejś strony mnie teraz też :O nie mogę zobaczyć wypowiedzi z 9.08 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia pisałaś, że otwierała Ci się strona tylko do jakiejś strony mnie teraz też :O nie mogę zobaczyć wypowiedzi z 9.08 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planujemy tydzien urlopu, musze byc w domu 24 czerwca, bo mam kolejny wazny slub... jedziemy nad morze... moje kochanie zarezerwowalo gdzies nocleg, ne wiem, gdzie... to ma byc niespodzianka... smialam sie tylko, bo jak dzownil tam i powiedzial,ze na podroz poslubna, to pan sie zdziwil,ze sa jeszcze tacy romantycy i dorzucil nam sniadania podcza scalego pobytu gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Maniusia - jestes! :)) Fotki please !!!! I opowiadaj jak bylo :)) Kasiak - szkoda, ze stracilas prace :O Ale moze (na pewno) bedzie to zmiana na lepsze - tylko trzeba w to mocno wierzyc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja myślę, że jak znajdziesz dobrą pracę to nie będziesz mieć problemu z dostaniem urlopu, w końcu ludzie wiedzą jak teraz z pracą i wogóle, tym bardziej, że jak chcesz na ślub to nie powinno być problemu:) ja pracuję, ale muszę wziąść część bezpłatnego w związku z brakiem takiej ilości urlopu jaką potrzebuję, a chcemy mieć tydzień przed i tydzień po, zakupy musimy sami porobić, mam nadzieję, że nam czasu starczy diabełku ale wam się udało z tymi śniadankami:P kasiu ja wczoraj na kafe miałam tylko dostęp do 117 strony, coś nam tu ostatnio nawala:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia, gratulacje!!!!!!! Oddałam wczoraj moją suknie do poprawki. Dzisiaj zabieram sie za robienie bukietu na samochód. Będzie ze sztucznych kwiatów, widziałam mnóstwo przepięknych, tylko trochę drogie. Poza tym, to wszystko oprócz jedzenia, picia i pomysłu na wystrojenie kościoła już mamy. Ł. się rozchorował, dostał L4 i muszę się zdechlaczkiem opiekować, z przyjemnością zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My również musimy sami porobić zakupy, co prawda kucharka ma nam pomóc, ale wiadomo, że kobita sama nie będzie jeździć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze sie pochwale, ze w prezencie ślubnym dostaliśmy wycieczkę: praga-wiedeń-budapeszt-bratysława. więc kwestia podróży nam odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka witaj a ja wczoraj zamówiłam bukiety dla mnie i córci i mam nadzieję że florystka ślicznie je zrobi zreszta ma doświadczenie. za tydzień odbieram suknię od zmniejszenia a swieci słoneczko i może złapię trochę kolorku to jeszcze 2 tygodnie.Kobietki co ze zdjęciami??????????????!!!!!!!!!!!Dzisiaj strona chodzi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! widze, ze kolejna mezatka nam sie pojawila :D moje gratulacje i najlepsze zyczenia! czy moglabym rowniez dostac fotki maniusiu??? plizzz ;) piszesz, ze polowa alkoholu Ci zeszla, czyli ile na glowe mniej wiecej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tijka liczyłam pół litra na głowę ;) dziewczyny - pierwsza seria zdjęc poszła. czekam na opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia właśnie obejrzałam zdjęcia :) wyglądałaś pięknie!!!! Zdjęcia śliczne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia, wygladaliscie slicznie 1) sukienka super 2) bede miala podobne uczesanie do twojego 3) i taki podobny bukiet, tylko z roz herbacianych 4) samochod tez bede miala srebrny i podobna dekoracje 5) moj m bedzie mial taka fryzure, jak twoj maz... bardzo mi sie podoba , jak wygladaliscie.../ wysylaj nastepne zdjecia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się że się Wam podoba :) zdjęcia poszły wszystkie. to są tylko od fotografa. jak będziecie chciały to wyślę takie robione ze zwykłych aparatów to wyśle. ciekawe co zabulinka na te zdjęcia powie :) a co do fryzury M. to dużo do roboty z nią nie miał hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia zdjęcia piękne, najładniejsze to wg mnie w tym zborzu :) śliczne 😭 Jak masz jeszcze jakieś to dawaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj, zaraz może jakieś znajdę. a jak nie to jutro przyniosę płytki i Was nimi zaleje, aż będziecie mnie prosic żebym przestała hehe. tijka, zaraz wysyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeszkadzał, ja na codzień jak związe włosy, to mi zawsze take coś wyjdzie. już się przyzwyczaiłam. poza tym, nie chciałam mieć takich \"ulizanych\" włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciagle nie mam zdjec :( wyslalas maniusiu czy jeszcze nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia a ja ksiakasia@poczta.onet.pl prosze o zdjecia dziewczyny przed chwila dostalam szoku sprawdzalam poczte bo czekam za zdjeciami a tu wiadomosc w ub tygodniu napuisalam do wlascicielki firmy o sobie i czy mnie pryjmie do pracy tam gdzie mamy zamieszkac a ona na to ze tak i praca juz od lipca ale u mnie to nie wchodzi w gre bo musialabym miec 3 m-ce wypowiedenia u mnie w pracy i mieszkanka tez od razu na północy nie bedziemy miec ale mnie zszokowało!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia : ślicznie:) i tak naturalnie wyglądacie:) 🌼🌼🌼🌼🌼 zdjęć prosimy jak najwięcej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia gratultuję:D::D Piękni byliście Ja mam jak zwykle mnóstwo pytań:) Czy chwalisz sobie koło do sukienki czy lepiej byś się czuła bez? Ile zimnych napojów na głowę wam zeszło? Czego do jedzenia na pewno nie brać, a co na pewno brać w restauracji? Zabierzesz mnie na wycieczkę zamiast małżonka?:P No dobra, mąż też może jechać:P No i ślij, ślij, ślij się do mnie PROSZĘ Ja czekam na fotki z wesela. Co do balonu to już któryś raz słyszę, że ten z Allegro nie wybuchł, także katka zastanów się, czy to nie jest wina balona a nie podłączenia. zabuś u nas to już drugi dzień są truskawki po 4,90 więc wcinam (teraz znów jestem w trakcie kilograma:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijko mi się strona otwiera bez problemu kini wysłałam ci maila Moje fotki są na stronie głównej i w galerii, tam też możecie obejrzeć mojego Miśka i robaczka z trąbką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia dzięki za zdjecia :)) Wygladaliscie uroczo :)) A te zdjecia w plenerze - hmmm cudne :)) Źle tanczylo Ci sie z kolem??? Przed czym nas przestrzegasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×