Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no to może

chciał mnie uderzyć w twraz... podkręciło mnie to i ...

Polecane posty

Gość no to może

nie mogę się odczekac kiedy w końcu to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lanpard
Ty go uderz to i on to zrobi... będzie zabawa sado-maso :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też to kręci niesamowicie...szkoda tylko, że mnie jak dotąd nikt nawet nie chciał uderzyć w twarz a gdzie dopiero, żeby to zrobić.. a ja tak o tym marzę..nie jestes sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milllie
oł maj, jesteście chore :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wieś przyjedźcie.... Ziemniaki przebierać będziem... I orczykiem się przy...li :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no to może" - gdzie jesteś? Dlaczego tak mało ludzi to rozumie, przecież różne rzeczy kazdego podniecają.. ja chciałabym dostawać "w pysk" ale to nie znaczy, że mocno ale tak, żeby było wiadomo kto rządzi w związku...kręci mnie to niesamowicie a ja w poprzednich zwiazkach nawet prowokowałam pewne sytuacje, żeby wkurzyc mocno faceta to tylko opieprz dostawałam.. być może to zależy od mężczyzny, jeśli facet lubi być "górą" to na pewno dałby mi nie raz za rózne "przewinienia" :) Raz sama o tym powiedziałam, że chciałabym tak poczuć w taki własnie sposob od czasu do czasu kto tu rządzi a on na to:"Nie mógłbym uderzyć takiego aniołka" i to jeszcze z uśmiechem.. wtedy własnie zastosowałam kilka trickow, które miały za zadanie go "wpienić" a tu nic........ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to trzeba powiedzieć wprost
że podnieca. Przecież żaden szanujący się facet nie uderzy kobiety, nawet jakby go ta niewiadomo jak sprowokowała. Swoją drogą ja też lubię czasem dostać, ale od kobiety - mam więc trochę łatwiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiedziałam jednemu wprost i nie zadziałało jak widać wiec więcej razy się nie osmieszałam bo mam wrażenie, że dla niektórych to dziwne. Mówisz, że ŻADEN???:( To mnie pocieszyłeś.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to trzeba powiedzieć wprost
powiedziałem "żaden szanujący się". Zawsze możesz wziąć jakiegoś buraka z dyskoteki, ale czy to jest dobre rozwiązanie? Choć wiesz co? Ja bym to dla Ciebie zrobił, gdybyś mi potem oddała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybym widzial
ze to na Ciebie dziala i ze rosnie Twoje podniecenia to dostalabys nie raz... a druga reka trzymalbym twoje rece nad glowa pod sciana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może raczej, żaden szanujący kobietę?Bo co ma do tego szacunek do samego siebie?Wydaje mi się, że i tak większość mężczyzn siebie samych szanuje :) Buraki z dyskoteki odpadają bo nie przepadam za rówieśnikami a dojrzałych mężczyzn tam rzadko można spotkać.. Wiesz ja nie wiem czy bym Ci oddała :) "gdybym wiedział"- właśnie o to chodzi...dokładnie o tym marzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to trzeba powiedzieć wprost
czasem trzeba dać, aby móc dostać :P a szacunek do siebie, to wbrew pozorom wcale nie taka powszechna sprawa, ale nie chce mi sie o tym dyskutować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci mogę ....dać po twarzy jak Cię to podnieca byle byś byla dobra w lóżku... bo samo bicie nie ma sensu... i jestem dojrzaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybym widzial
mmm... ja tez. twoje rece nad glowa mocno przycisniete do sciany a druga reka zrywalbym z Ciebie kolejne czesci garderoby. na najmniejszy znak protestu - policzek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to trzeba powiedzieć wprost
widzę, że kącik BDSM się uformował. Jak będzie coś o kobietach które biją to mnie obudźcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy sado-maso są zwichnieci psychicznie,powinien ci ktos tak wpierdolic zebys zeby z podłogi zbierała i na dodatek zgwałcić analnie to moze wtedy by ci się odechciało takich zabaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to trzeba powiedzieć wprost
większość wybitnych ludzi, najlepszych artystów, była "zwichnięta psychicznie", miała różne fantazje seksualne wykraczająca znacznie poza horyzonty. a takie zwykłe szaraczki preferują tradycyjny, przez 10 minut, a potem spać z paluszkiem w buzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"to trzeba powiedzieć wprost\" - może i masz rację ale najpierw jednak ja musiałabym dostać pierwsza a czy bym oddała to nie wiem :P Z tym szacunkiem to róznie bywa... :) \"spokofacet\"- Oczywiście, że samo bicie nie ma sensu.. chodzi o uderzanie podczas erotycznych igraszek :) Chociaż nie powiem, żeby takie \"dostawanie\" nie kręciło mnie też poza seksem ale to już inna sprawa.... \"gdybym wiedział\"- widzę, że wiesz co dobre....jakbyś czytał w moich myślach...a ja protestowałabym często i celowo wyrywała Ci się z objęć....dzwięk zrywanego materiału też musi brzmieć podniecająco... zwłaszcza kronkowych majtek..zawsze sobie wyobrażam taką sytuację kiedy się masturbuję... gorrrąca 25- 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Real_Annihilator - anal mnie nie kręci, wręcz przeciwnie a tak dostać, żebym się aż pozbierać z podłogi nie mogła to nie chcę i nie uważam, żebym była szczególnie zwichnięta psychicznie :) Ps. Ale nogę 3 lata temu miałam zwichniętą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to trzeba powiedzieć wprost
ludzie, na żywo też jesteście tacy bezpośredni? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut buahaha tyle to robiłem jak miałem 16 lat teraz to i godzine moge,poza tym masz racje,koprofile,zoofile,nekrofile to napewno bardzo ciekawi ludzie odbiegajacy norma od zwykłych szaraczków,jedzenie gowna i obciaganie psich kutasów swiadczy o niebywałej intelgencji takze emocjonalnej,pocieszajcie się dalej wykolejeńcy buahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to trzeba powiedzieć wprost
Anihilator, widzę, że masz o sprawie takie pojęcie jak moherowe berety o marihuanie... więc daruj sobie wypowiedzi na tematy których nie rozumiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moherowa Genowefa
ziele gnojku to pale juz od 30 lat,paliłam z samym bobem marleyem wiec uwazaj na słowa frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to trzeba powiedzieć wprost
jedyne co mogłaś palić to ziele angielskie z Robertem Makłowiczem, przyrządzając zupkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to trzeba powiedzieć wprost
ja po marihuanie zamieniam się w worek na sperme i daje dupy kazdemu kto ma penisa wiekszego niz 15cm.szmata ze mnie nieziemska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Real Annihilator - spać, spać, juz dawno po bajce!!! Tylko rączki na kołderce, bo dostaniesz klapsa i może to polubisz, a wtedy dołączysz do nas, \"zboczeńców i wykolejeńców\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co Wam chodzi...to już nie można mieć upodobań albo fantazji? Poza tym uderzanie lekko w twarz jest niczym w porównaniu z tą korpofilią czy pissingiem więc jak coś komuś nie pasuje czy sie nie podoba to nie musi przecież tego robić prawda?:) A jak ja widzę jakiś temat, który też źle mi się kojarzy to omijam bo mnie to nie interesuje a to, że ktos lubi lekkie "maso" w moim przypadku to chyba nie znaczy, że lubię inne "zboczeństwa" ale chyba każdy coś takiego ma, dla mnie np anal jest niedopuszczalny ale Ci co go lubią to ... niech sobie lubią.. mi nic do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×