Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Freur

Ogolona cipka

Polecane posty

Gość Freur

Ogoliłam sobie cała cipke,zawsze zostawialam maly paseczek a teraz nie wiem co mi odbilo i polecialam po całosci,moj chlopkak czesto mowil ze ciekawi go jak nasz mala bedzie wygladal w takim wcieleniu wiec postanowilam sprobowac.....koszmar,wyglada conajmniej dziwnie jak u pieciolatki, w dodatku przez dwa dni jest strasznie glupie uczucie. Jak sie na nia patrze caly czas smiac mi sie chce ,niestety jemu tez:)))nie wiedzialam ze kiedys to powiem ale.."błagam rosnijcie szycbiej,chce swoj paseczek" a co ty sadzisz na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilo gwozdzi
paseczek, buahhahahaha, na rzygi mnie zbiera jak widze paseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość presaria
Wiem :), tez tak kiedyś uczyniłam. Na dodatek zrobilam to na wakacjach, tempą maszynką mojego chłopaka. Myślałam, że będzie bardziej pikatnie ;), on się śmiał, a ja myślałam, że sobie majtki porozcinam, jak zaczęły mi troszkę włoski odrastać(tak nie miłosiernie drapała:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry
ja wole naturalny zarost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka
a ja mam zalotną grzyweczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaa
a ja mam na irokezika:D czyli gole miejsca bikini i zostawiam trojkacik .na srodku zostawiam paseczek dlugich wlosow a reszte bez paska ten trojkat przycinam jak najkrocej norzyczkami.moj chlopak nie lubi ogolonych a to mu sie strasznie bodoba lubi podczas kapieli bawic sie nim i w ogole fajnie jest i nic nie odrasta ani nie przeszkadza tylko co jakis czas musze golic bikini i przykrucac odrastajace wloski i przycinac na rowno irokeza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Presaria i kobietaa nauczcie się pisać po polsku bez prostych błędów. Pzdr600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja depiluje sie
depilatorem :) kiedys chodzilam na woskowanie ale nigdy mi nie zrobila kosmetyczka tak jak chcialam czyli odpowiednio glęboko. sama zaczelam sei depilowac, i przyznam sie ze nawet juz mnei to nie boli przy odpowiedniej samodyscyplinie (zeby za wiele nie odroslo) jest git. choc wiem ze to indywidualna sprawa - sa takie kobiety ktore nawet nog nie wydepiluja depilatorem. ja depiluje nogi , pachy, wzgórekłonowy, wargi sromowe, a i wokól tej tylniej dziurki tez ;) takze okolice łechtaczki słowem wszystko. kiedys takze wydepilowalam caly wzgorek na zero. mnie w przeciwienstwie do wiekszosci bardzo ta fryzurka odpowiadala :D nie musialam uwazac na zadne paseczki przy depilacji - bylo gladziutko suuper pod majteczkami gladziutko! jednak po kilku miesiacach tego komfortu moj chlopak zasugerowal powrot do zrodel i teraz zapuszczam slodki trojkacik - musze sie znow do niego przyzwyczajac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knox
Gładka najlepsza. Ideał !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EncePenceWktoRejRence
ja wolę jak jest dżungla na cipce, najlepiej taka nigdy nie ogolona... jarają mnie takie cipcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała ogolona lepsza do wylizania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam wygoloną może dajcie fotki fryzurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jak golutka mniam, mniam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmrde
Nieogolone sa ochydne,w zyciu bym takiej nie polizal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×