Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Gorąco?? Niech będzie :D tylko grzecznie mi tu.................. :D Moniał to spokojny człowiek......................do czasu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka-bo my fajne jesteśmy i lubimy ludzi.Monial miala dobre intencje jak widzisz.Dziewczyna miala kiepskie popołudnie to chba mozna jej wybaczyć.Ty tez okazalas się fajną osóbką. Ciekawe jak Malibu to skomentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież nie rozrabiam :) synek duży? w sumie to nie wiem o Was nic, poza tym, że Malibu ma poczucie humoru a moniał ma syna, który uczy się przyrody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piszę i oglądam\"Świry\".Były bliżniaki z programu \"Duże Dzieci\".Skomentowaly polska rzeczywistość-one nie ukradną księżyca,wymyślą coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powiedz coś o sobie Kurka wodna no...bo o nas to możesz poczytać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka,jak dobrze się z nami czujesz to zostań na stałe.W wolnych chwilach poczytaj i będziesz wiedzieć o nas wszystko,no prawie.Ty o nas się dowiesz tu to może ty napisz coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z ust mi Foletko wyjęłaś....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudło....ja mam dwoch synow z czegojeden dzisiaj przyrody sie uczył :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kilka słów o mnie. Właśnie skończyłam pisać pracę mgr, szykuję się do obrony, więc będzie kolorowo :) Mam 22 lata i mieszkam na południu Polski. Dynamiczna, z poczuciem humoru, towarzyska, zwariowana. Mysli przewodnie: zero stresu, maksymalnie dobra zabawa, przy dużej kobiecości, bardzo męski punkt widzenia -> a to wyjaśni się z czasem co to właściwie jest :) chętnie na stałe zostanę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu,a ty gdzie co?Wracaj do nas szybciutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Matko!!! A co to za pomówienia ???!!! Przeczytałam po łebkach , gadając do tego z MM na Skypie - ale łapię o co chodzi. No przecież ja się wydurniam tylko w pomarańczowych sukienkach :):):):):):) Witaj kurka wodna - i nie obrażac mi tu Moniałka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kurka\" cholernie podoba mi sie Twoja myśl przewodnia..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał widzę ,że ty też masz dalej wątpliwości.:-D Ja ją też udyszę.Mordowalyśmy kurczaka,chwast,to teraz czas na ludzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kurka\" zostań z nami.....Powiew młodosci i tego tam wnosisz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak staramsię iść przez życie :) Najlepiej to widać np przy egzaminach na uczelni :) wszyscy zieloni, bladzi, czerwoni - w zaleznosci od poziomu stresu, a ja? Zawsze wyluzowana, bez nerwow... I dzieki temu zawsze myslalam otwarcie, i wogole myslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ,kurka, witaj kurko wodna no!!! :):):):):):) Fajosko - obnizysz nam średnią hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas macie rózny jak widać także wątpliwości są nadal ale zabawa przednia.Normalnie smieję się tak,że zaraz moje dzieciaki pobudzę.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie - jestem obrażona - Wy nie macie do mnie zaufania?????? Kurka to kurka a Malibu - Wasza Malibu - to ja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffff, to w związku z pytaniem o srednią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa razy sie dziś na Was zawiodłam. Idę sobie podudlać w podusię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz widzę różnice w czasie.Witaj w naszym gronie Kurka.To ty zdolna jesteś-22lata i już pani magister.Gratulacje. A magister czego jeśli wolno spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kurka\" na czas nie patrz.....Jak zabawa to zabawa... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×