Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

No Moniał to Ty juz masz dziecię z XXI wieku !!! Foleta zreszta też - ja to mam z ubiegłego stulecia :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra...ja też wymiękam. Idę spać.Jak mi Romeo pobudkę bladym świtem zgotuje to...nie ręczę za siebie :D DOBRANOC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Foletka - kolorowych i erotycznych szóstek i dziewiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo...moje to już z XXI wieku. A matka taka zacofana :D Uciekam... Papatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌻 Głowa mi dzisiaj pęka, coś za dużo tego wczoraj było :D. Idę się leczyć :( Miłego dnia Wam życzę i słoneczka wesołego !! Mam nadzieję, że inne kobietki nie uciekną. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🌻 \"I z pięknego panicza zrobiła się jajecznica\" :D Romeo, po tym jak go wczoraj przegoniłam na forsownym, dwu godzinnym spacerku spał dzisiaj spokojnie i nie w łebku były mu jakieś amory o 5 rano. Fizz---może jakaś zmiana pogody się szykuje bo i mnie coś dzisiaj głowa lekko boli. A w Kutnie to dopiero łebki nas rozbolą :D:D Dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny, na razie się tylko witam, jestem trochę zajęta. Muszę jeszcze Was przeczytać, a tyle napisałyście! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻.....no to dalyscie wczoraj czadu,znowu jest co poczytac .Teraz sie tylko witam , ide na zakupy a konkretnie to musze sobie kupic klapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki!!! 🌻🌻🌻 Cześć Whisky !!! 🌻🌻🌻 Dobrze, że jesteś bo wczoraj brakowało nam Ciebie! Wiecie, ta pogoda chyba ma wpływ na nas - też mnie lekko ciupie głowa. Moniał 🌻🌻🌻dobrze, że Twój Romeo się opamietał ! Fizz 🌻🌻🌻 Foleta 🌻🌻🌻 Anka 🌻🌻🌻 Agosia 🌻🌻🌻 Pomarańczka 🌻🌻🌻 co z Tobą? Trzymajcie się cieplutko!!! Papatki !! 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. A ja dziś czuję sie super,tylko senna jakas jestem.Niewiecie czemu?!hihihihi Anka,udanych zakupów.Ja tez sie przymierzam do kupna jakiś butów na lato ale nic mi sie nie podoba.W moim przypadku to dziwne bo ja nie jestem maniaczka butów czy torebek jak większość kobiet.Ważne by były wygodne.Dziwolag ze mnie,wiem.Coś mi jednak zaczyna się zmieniac-kaska uderza do główki czy cóś?!:-D Fizz,Malibu-prosze mi wziąć coś na te glowy i nie chorować mi tu. Musimy ustalić dziś konkrety odnośnie naszego spotkania. Anka jeszcze nic niewie,bo nie czytała no i Whisky z Agosią muszą się zadeklarować. Czy u was też jest chlodniej niż np.wczoraj?U mnie słoneczko pięknie świeci ale nie jest bardzo cieplo.Mam nadzieję,że pododa sie niepogorszy. Miłego dzionka. Pomarańczki,czytaj i pisz do nas-choć pare słow cobyśmy wiedzialy,że tu zaglądasz.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny....wracajcie na topik bo smutno bez Was. Wczoraj padła gorąca propozycja jakiegos spotkania w realu. Bez emocji i bez nacisków...ktora jest za???? Ja powiem Wam jedno - byłam na takim netowym spotkaniu i było to coś fantastycznego. Mimo różnic, mimo kilometrów, mimo innego spojrzenia na świat udało nam się stworzyć bardzo miłą atmosferkę. A jaki to odpoczynek dla duszy i ciała :D Dziewczyny...nikt nie naciska. Jak nie chcecie, nie możecie, macie wątpliwosci....poczekamy. Tylko Malibu nam wyjeżdza z kraju i dlatego chciałyśmy pod koniec czerwca. Whisky---proszę zgodz się 🌻 Agosia---i Ty 🌻 Anka---też pomyśl 🌻 Ja spotkałam już kilka osób poznanych na necie.....Nie rozczarowałam się!!!!! Spokojnie..... Piszcie dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 😭😭😭 Gdzie jestescie?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majówki!!! Miałam dzisiaj duuuużoooo pracy w pracy i nawet nie miałam chwlki, żeby się odezwać. A po południu idę na Dzień Matki do córci do przedszkola. Coś z dużym wyprzedzeniem go organizują hmmmm. I jak tam Dziewczynki? Juz obrobione? Anka? Whisky? Agosia mysle, ze bedzie wieczorkiem - z pracy...No chyba, że dalej szkoli młodą kadrę. I Fizz nam zniknęła i Foleta .... Bo bedą nagany.:):):):):) Moniał a jak Romeo? W normie? A ja zabieram się za pracę na drugim etacie - cos samo nic się nie chce zrobić. Pa! Do później! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja z powodu bólu głowy nie jestem w stanie normalnie funfcjonować, w tym patrzeć się w monitor. Narazie nie pomógł mi żaden proszek. Spróbuję odezwać się później. {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---biedulko, przytulam mocno ❤️ Reszta gdzie? Odezwać się na topiku...to polecenie służbowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem.Bylam w zus-e załatwić weryfikację urlopów wychowawczych.Mają zwracać tym matkom co przerwaly urlop z powodu urodzenia drugiego i trzeciego dziecka.Ciekawe ile mi naliczą? Fizz,kochanie bardzo ci współczuje z powodu tego bólu głowy.Wiem coś o tym jak każda z nas.Mam nadzieję,że do wieczorka ci przejdzie a teraz odpoczywaj.❤️ Jestem już po obiadku,teraz sjesta.Dzieciaki na podwórku to mogę się troszkę zrelaksować.Miłego popołudnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę się poskarżyć. Przykro mi jak diabli..... Mamy tu, obok bloku taki mały sklepik, my w domu mówimy na to \"buda\". Blaszak mały ale nieźle zaopatrzony. Drogi oczywiście i wszelkie większe zakupy załatwiam gdzie indziej. Ale tu codziennie rano po bułki biegam, po lody dla chłopców, po różne duperele jakich zapomnę w tym większym sklepie. I byłam niedawno. Codzienny klient, znają mnie i...na głupie 6 zł mnie oszukali. Po co? Dlaczego? Czy każdy już kłamie? Czy ja jakiś mamut jestem????? Dlaczego ja taka głupia jestem??? Normalnie...smutno mi i jakoś mi nie tak..... :O Nie chodzi mi o 6 zł. Taaak....dziwaczka ze mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monial,nie tylko ciebie ozukano w takim sklepiku.Fakt,to jest bardzo przykre.Mnie też niedawno spotkalo coś podobnego.Czasami,robię w tymnaszym sklepiku(robię tam wszystkie zakupy,bo ceny normalne)zakupy na tzw.zeszyt.Zawsze mi zabrajnie na te 2-3dni przed wyplata.Moje paragony wiszą i są to kwotyod 30-45zł.Jak leżalam z dzieciakami w szpitalu też zrobilam tam zakupy na jeden kwit.Gdy przyszlam go uregulować okazalo się,że są dwa jeden duży a drugi na 2.60zl.Byłam w szoku bo ja nigdy nie mialam takiego rachynki,malo tego to jeszcze dzień i godzina-sobota rano kiedy w szpitalu jest obchyd.One też nie wiedzialy skąd wziąl się ten paragon.Ale ja wiem.Mają nową ekspedientkę-i na mój koszt kupila sobie śniadanie.Niech jej będzie na zdrowie.Mam nadzieję,że sytuacja się niepowtórzy bo dziewczę widzi,że sprawdzam na jaką kwotę i kiedy robię zakupy.Faktem jest,że wlaścicielka niechciala przyjądz tych pieniędzy bo jestem stala klientką.To był jedyny mily akcent. Nigdy w tym naszym sklepiku nie oszukano mi dzieci,kiedy po coś je wyslalam.Zawsze wracaly z paragonem. Smutne to co piszesz ale tak to już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj te moje dzieci! To nie był żaden Dzień Matki tylko zebranie z okazji tradycyjnego wyjazdu sześciolatków na wycieczkę pożegnalną z przedszkolem. Ja chodze do przedszkola, tylko jak trzeba zapłacić - a małą odbiera brat i to Oni mi tak przekazali. Chyba mają cos po matce - roztrzepanie. Moniałku a może nie oszukali Cię z premedytacją - tylko po prostu przez pomyłkę? Tak gorąco i cięzko sie myśli.... Ze stałymi klientami sie tak nie postępuje, jesli nie chce się ich stracić. Moze naprawde nie specjalnie. Nie smuć się - złość piękności szkodzi :):):):) Bo Foletę to rzeczywiście ktoś wrobił. Ale szefowa zachowała sie bardzo ładnie. Kurczę - my chyba wystraszyłysmy resztę Dziewczyn tymi naszymi głupotami i planami :(:(:(:(:( A wszystko przez Malibu - bo nie moze siedziec w Polsce, tylko gdzieś się wyrywa. Dziewczynki wracajcie - jak nie chcecie się spotkać, bo nie mozecie, bo nie chcecie , bo cos tam - cos tam to przeciez nie ma sprawy. Ale piszcie Kochane, brakuje nam Was , tesknimy. Whisky 🌻 Agosia 🌻 Anka 🌻 odezwijcie się!!!!:D:D:D Fizz 🌻 jak głowa? Lepiej trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - Moniał NA PEWNO NIE JESTEŚ MAMUTEM!!!! Jestem tego pewna!!! Mamuty nie mają takiego głosu i chyba nie znają obsługi kompa...hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu---cały czas myślę,że może on sie pomylił.....Ten sklepik dwoch braci prowadzi.Sympatyczni, mili, weseli......Zawsze do mnie i do moich chłopców zagadują..... Zawsze place gotowką, żadnych zeszytow, kredytow itp..... Ale tak dziwacznie sie pomylił? Na te głupie 6 złociszy? Policzyłam dopiero w domu.Codziennie robię tam w sumie zakupy - to chleb,to bułki, to piwko :D I te zasmarkane 6 zł. Nie o nie mi chodzi, chodzi mi o oszustwo.....Dzieci też nigdy mi nie oszukali, mnie też nie...dopiero dzisiaj. Ja mamut jestem bo w uczciwość wierzę!!!!!!!! Choroba....nie tak mi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mamucie , Mamucie !!! To w takim razie ja też jestem Mamut - też wierzę w uczciwość i te wszystkie inne wzniosłe czyny i uczucia.... A po tym co napisałaś to jeszcze bardziej mi sie wydaje, że zaszła zwykła, ludzka pomyłka. Więc uszy do góry i uśmiech na twarz! Nic tak nie zdobi człowieka jak szczery uśmiech!!! I nie zamartwiać się !!! ZABRANIAM!!!! Był tu już kedyś klub praczek - teraz proponuję założyć \" KOŁO MAMAUTÓW\" i wcalę nie będę zdziwiona jak zapiszą się wszystkie jak jeden mąż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, już jestem. Strasznie zmęczona dzisiaj i nie miałam czasu zaglądać tutaj. Rano musiałam coś pozałatwiać, a później musiałam zabrać ciocię do sklepów, bo już dawno jej obiecałam. Wcześniej oczywiście trzeba było przygotować obiad. Wróciłam niedawno i jestem padnięta. Najpierw pojechałyśmy do ogrodniczego, później do Auhan i Leroy - to już mnie dobiło. A moja ciocia biegała jak fryga, nawet mi się gdzieś zgubiła w pewnym momencie. Później jeszcze pojechałam na cmentarz żeby wsadzić te kwiatki, które kupiłam rano. A teraz właśnie zadzwoniła do mnie Malibu!!! :) :) :) Ale fajnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrraaa!!! Super, że jestes Whisky. Bałam sie , że już nas nie lubisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×