Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Dziewczyny - pomysł fajny, myślałam jak byłoby fajnie się spotkać. Strasznie mi się podoba jak na filmach amerykańskich kobitki regularnie chodzą sobie do knajpki, gadają i śmieją się. Szkoda, że nie mieszkamy blisko siebie, bo jednak te odległości to komplikacja. Ja w dodatku nie wiem czy nie wyjadę gdzieś do pracy, wprawdzie nic w tym kierunku nie zrobiłam oprócz paszportu, ale nic nie wiadomo. Nie chcę już wyjeżdżać na kilka miesięcy, ale może na krótkie wyjazdy. To z kolei niebezpieczne, ostatnio tyle wypadków autokarów. No zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał, nie martw się, to na pewno była pomyłka, a nie chęć oszukania Cię.👄 Foletko, taka nowa sprzedawczyni mogła też się pomylić...❤️ Malibu, jesteś niesamowita. Bardzo lubię tę Twoją spontaniczność :D:D:D Fajnie Whisky, że jesteś, 🌻ale nie wierzę, że przebrnęłaś przez te wszystkie wpisy :D.Mnie też niedługo czeka pomoc starszej cioci, ale ponad 100 km ode mnie. Niestety głowa nadal boli. Nidgy tak nie miałam :( Niewykluczone, że po MjM pójdę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam przykre wrażenie.... :O Malibu słonko Ty nawet umarlaka do pionu postawisz :D Fizz---lepiej z Twoja głową???? U mnie oki.. :D tak myslę :D Whisky---jak się cieszę że jesteś i że jestes chętna na spotkanie. Ja to taka lichota będę....wsród lasek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał, też jestem pewna, że to musiała być pomyłka. Może warto zapytać i wyjaśnić, nie wydaje mi się żeby właściciele małego sklepiku połaszczyli się na 6 zł. ryzykując utratę klienta. Ja z kolei mam niemiłe doświadczenia w hipermarkecie, wielokrotnie oszukała mnie kasjerka, zawsze ta sama. Już do niej nie podchodzę, jest charakterystyczna, waży ze sto kilo. A nie lubię robić awantur i chodzić ze skargami. Innym razem, co zupełnie jest dla mnie niezrozumiałe, inna dziewczyna wbiła mi coś czego w ogóle nie miałam. I to nie był źle naklejony kod, nabiła mi to dodatkowo. Skąd to wzięła, jaki miała w tym interes? Moniał, co Ty mówisz - jaka lichota?! Ja ostatnio z przerażeniem patrzę w lustro i w dodatku jakaś gruba się zrobiłam - to chyba te ciasta tak wychodzą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, chyba przebrnęłam przez wszystkie wpisy:), ale zebrało Wam się wczoraj na gadanie. :) Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale znala kod, skonczyla prace, podeszla sobie do odpowiedniej polki i wyjsciem dlapersonelu ominela bramki i czujniki. Jak sie siedzi w pampersie tyle godzin za taka mala ase, to poczucie jakiejkolwiek moralnosci zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pal licho....nie bedę już dociekac tych 6 zeta.... I nie odchudzę się ekstra przed spotkaniem (jak sie uda)....albo mnie bierzecie jaka jestem albo.....poszukam innego topiku 😭 Cos tam \"mąz jest daleko...ble, ble...\" A co??? Zadnego odchudzania....z mojej strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajno \"kurka wodna no\" tylko jeden problem...nikogo tu nie bawisz :O Idz dziecko gdzie indziej, oki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko kochana :) co to za postac? moniał, jakiś dziwny jesteś :) Forum jest dla wszystkich, każdemu wolno tu wejść. Napisać kilka słów od siebie. Za bardzo przeczulona jesteś na swoim punkcie :) Weź dziecino nabierz więcej dystansu do świata :) Cóż za najeżona osóbka :) NIe chcę tu nikogo bawić. NIe jestem pajacem. Zreszta, wejdź na pierwszą stronę tego topiku i przeczytaj sobie pierwszy post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kurka wodna no\" Zastosujemy się.... bez wątpienia. Dziękujemy za rady !!!! Czy to juz wsio???? Dzięki, paaaaa...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ja chcę porozmawiać z malibu? albo z whisky? Kim ty wlasciwie jestes????? Z taka dziwna osoba jak ty, to nawet na kafeterii sie nie spotkałam :) na żadnym topiku nie ma takiego moniała :) czym przeszkadzam chcę wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dziecino\" mi powiedzieli...słyszałyście??? Dziecino... Ha, ha..... Ale jestem happy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziecina jestem!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:39 moniał Fajno \"kurka wodna no\" tylko jeden problem...nikogo tu nie bawisz Idz dziecko gdzie indziej, oki??? więc i ja mówię, do ciebie dziecino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, że nigdzie takiego Moniała nie ma. Bo ja jestem jedyna w swoim rodzaju :D JEDYNA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kurka wodna no\" Zaczynasz mnie bawić :D :D Mam nadzieje ze jeszcze z nami zostaniesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kurka wodna no\"...to zostań z nami...tylko grzecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synka z przyrody musiałam przepytać...a teraz jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam \"nietakt\" .....zapomnij :D Bawmy się...ino grzecznie... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na pewno nie to, ale kogoś mi przpomina :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wodna no-ale ubaw,po pachy. przyznaję się bec bicia,że przez chwile pomyślalam,że to Malibu szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kurka wodna no...🌻, pewnie nie lubisz poniedziałku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×