Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Życie prywatne, to jego problem, ale jest piękny i ma wdzięk, a w tym filmie jako Śmierć szczególnie. A gości Foletko mam jutro, ale na krótko. A jakie zimowe zdjęcia szukałas Whisky ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _beznadziejna_
Witajcie!! czuje sie strasznie niedowartosciowana,jestem zamknieta w sobie i to utrudnia mi kontakt z ludzmi.Strasznie trudno sie tak zyje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze!! Napisałam cos ale się nie załączyło. Whisky?? Czy mówiąc o pieknej zonie Brada miałas na mysli Jenifer?? Brzydka jest okropnie, a do tego mam wrażenie że jest sztuczna, mimo to żal mi jej było jak ją zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, bo poszłas wcześniej spać !!! hihihi :D Dzień dobry wszystkim. Oj wymęczyła mnie ta noc ! I boli mnie gardło. Ta pogoda bardzo zdradliwa :( Ale nic to dziewczynki, do maja tylko niecałe 11 miesięcy !!!!! :D:D:D Miłego dzionka życzę i żeby słoneczko nam zaświeciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, to były takie zdjęcia lodowe, np. oblodzony samochód, bariery mostu, sople. Były cudowne. Chciałam je komuś pokazać. Strasznie żałuję, że zapomniałam o tym filmie z Bradem Pittem, bardzo go lubię. Normalnie nie lubię plotek, ale czasem takie ploteczki o aktorach czytam i... No właśnie przestałam kiedyś lubić Roberta Redforda, w ten sposób. Pitta nie przestałam, ale przecież nie jest tylko aktorem tylko też człowiekiem. I przez to jego aktorstwo przebija gdzieś to jakim jest człowiekiem. Widząc go zawsze przypomina mi się to co zrobił i z kim. Np. - to już skrajność - bojkotuję filmy z Tomem Crusem, ale to z powodu tej niebezpiecznej sekty. A właściwie dlatego, że nie zatrudnia nikogo spoza niej. I ma kompleks na punkcie swojego wzrostu, nie lubi mieć wokół siebie wyższych osób. Narcyz. No i przede wszystkim średni aktor. Nie chodzę na jego filmy. Pomyślicie, że zwariowałam. No ale tak mam. Agosia, nie napisałam, że piękna. Ale taka sympatyczna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuję znaleźć te lodowe zdjęcia i Ci wysłać. Fakt, że niektóre plotki z życia gwiazd bulwersują, złoszczą, albo po prostu mniej je lubimy. Ale najgorszy problem mają oni. Jakież to musi być okropne życie takiej osoby publicznej. Nigdy bym tak nie chciała. W dodatku człowiek jest tylko czlowiekeim ze wszystkimi swoimi zaletami i słabościami. A media wykorzystują to, co im wygodne i niekoniecznie to że np lubią zwierzęta, albo uwielbiają swoich rodziców i są idealnymi dziećmi, to tak oczywiście przykładowo. Wyciąga się to, co jest sensacją. Ja mam tylko kilka antypatii /osób/ z życia publicznego i nic mnie do nich nie przekona hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ja oglądałam\"Joe Blacka\"kiedyś na wideo.Bardzo mi się podobał film.Uwielbiam Anthony Hopkinsa.Pitt też zagral super.Najbardziej podobał mi się w tej scenie kiedy kochał sie z Susan.Tak realistycznie zagrał \"ten pierwszy raz\". Whisky,też nie lubię Crusa.Po tym jak rozstal się z Kidman po nakręceniu \"Oczy szeroko zamknięte\"nie obejrzalam już żadnego filmu z nim.Lubie za to Kidman. Moim faworytem nr.1jest jednak Sean Connery.Im starszy tym przystojniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, dziękuję:) właśnie o to mi chodziło. Nie wiem jak mogłam je zgubić, przechowuję takie cudne zdjęcia, a te gdzieś przepadły. Film będę musiała obejrzeć, tak zachęcacie. A swoją drogą zastanawiam się jak można się do kogoś uprzedzić przez takie różne plotki. Często niewiele w nich prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje antypatie, to niestety z naszego życia politycznego. I chyba nie trudno się domyślić o kogo chodzi :D Jesli chodzi o rozrywkę /choć polityka, to też ostatnio rozrywka/, to niektórych lubię więcej innych troche mniej, ale bez jakiejś złości. Lubię bardzo stare pokolenie naszych polskich aktorów, teraz głównie teatralnych, którzy mają tę wielką przewagę nad aktorską młodzieżą, że mówią wyraźnie. Ja jestem już po gościach, po obiadku i przy herbatce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, dziewczyny, co się z Wami dzieje? Jak tak dalej pójdzie, to polegniemy :(:(:( Whisky i Foletka się odezwały, a reszta ? Agosia, Anka /pracujesz? chyba tak/ Malibu, choć daj znać :) Moniał, jak samopoczucie? Kurka, oddałaś pracę i dalej nie masz czasu? Nadd, taka zapracowana, czy nie daj Boże coś sie dzieje, że też nie masz czasu ? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zimno mnie dobija, w dodatku siedzę jeszcze z farbą na włosach. Mam nadzieje, że się nie przeziębię, bo wyjeżdżam. Mam nadzieję również, że dużo napiszecie przez ten tydzień. Martwiłam się co będzie z moim kotkiem a tymczasem nie ma go już od wczoraj. Nie wiem czy wróci, nie poradzi sobie na wędrówce. Ta pogoda, to wszystko po prostu mnie dobija. I jeszcze ten wyjazd, a tak mi się nie chce. Pamiętam, że zapowiadano gorące lato, tylko gdzie???!!! Fizz, zaczynamy poważnie myśleć o kominku. Tylko trochę trudniej jak się go nie zrobiło od początku, prawda? Ale to już się robi konieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Whisky przykro mi, że kiepsko się czujesz. I bardzo, bardzo że, Twój Rudzielec gdzieś się zawieruszył. Mam nadzieję, że wróci i wszystko będzie dobrze. A dokąd wyjeżdżasz, jeśli można wiedzieć. Może tam będzie cieplej :) U nas faktycznie pogoda beznadziejna. I jeszcze chyba tak będzie co najmniej tydzień....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny, kładę się do łóżka, trochę poczytam, miałam ciężką noc, więc może teraz się uda lepiej pospać. A i sama do siebie pisać nie będę. Whisky, nie wiem, kiedy wyjeżdżasz, ale jeśli jutro, życzę udanej podróży i dobrego powrotu. I możesz nie mieć za bardzo co czytać po powrocie, przy takiej ilości wpisów, jak ostatnio...:( Dobranoc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dziewczynki.....ja juz jestem albo dopiero...hihihi Zaczelam ogladac wczoraj Jhoe Blacka ale usnelam gdy zaczelo sie przyjecie urodzinowe i niestety nie wiem jak sie film skonczyl.Bardzo prosze napiszcie bo jestem bardzo ciekawa.A co do niego ....to szkoda gadac...po prostu cudowny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz,bardzo dobrze napisalas o naszym topiku.Faktycznie ostatnio sie niepopisujemy.Dobranoc i milych snów.❤️ Whisky,czy ty wyjeżdzasz do pracy?To to o czym kiedys wspominalaś?Może tam wygrzejesz swoje kości?:-DKotek mam nadzieję,wróci!!! Ja też koncze na dziś.Mam gości na noc-bratową zdwojką dzieci.U nich na stancji wlaścicielka robi remont i nie da rady się mieszkać.To ta co ma syna z ADHD.Normalnie szok.Wszystkie maluchy już śpią tylko on nie. Pa dziewczyny.Mam nadzieję,że weżmiecie sobiedo serca slowa Fizz i moje i zaczniecie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Fizz i Foleto.... Znowu nie mam z kim pogadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Dziewczyny, na dworze wrednie, zimno, paskudnie, okropnie, nia mam słów....😠😠😠 Ale na przekór tej pogodzie i nie przespanej nocy, koszmarów i 100 tys. klopotów, mam zamiar mieć dobre samopoczucie. Bo wiecie, to że jest nam dobrze, albo źle tak naprawdę mamy w głowie. Oczywiście są wypadki losowe, sama to przerabiałam, może być choroba /depresja też jest chorobą/...Ale jak jest po prostu codzienność trzeba się wewnętrznie mobilizować, bo inaczej nasze życie będzie do bani. A życie to jest ciągła walka, czy nam się to podoba, czy nie. Dlatego wzywam Was dziewczyny do zmierzenia się ze swoim złym samopoczuciem, humorami, klopotami. Zróbcie temu wszystkiemu na złość i nie dajcie się. Nie ulegajcie paskudnej pogodzie, wrednemu sąsiadowi, nawałowi pracy, humorom i humorkom najbliższych, czy przesolonej zupie. A póki co wzywam do odmeldowania się na topiku !!! No to bardzo miłego dnia Wam życzę i weźcie sobie do serca to, co w stopce ❤️❤️❤️ Whisky 🌻 Malibu 🌻 Foletka 🌻 Anuś 🌻 Agosia 🌻 Moniał 🌻 Kurka 🌻 Nadd 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Witaj Fizz !!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Maleńka jesteś Wielka!!!! Ale mi dałaś kopa - dzieki , był mi potrzebny. Wygrzebałam się na chwilę z mojego stosu papierów, zeby Wam pomachać i przeczytałam coś co dało mi nową siłę do walki na papier i długopis. Zaopatrzona w wewnetrzny spokój piszę dalej. Reka mnie już boli, mam aż odcisk na kciuku - ale teraz wiem, ze muszę to zrobić, bo to jest pierwsza część cytatu. A drugą część mam zamiar zacząć realizować od 11 lipca - nowe miejsce, nowe zycie. Muszę wam powiedzieć, że sama na sobie wypróbowałam zbawienną moc masażu - tutaj automasażu.Już od wiecznego siedzenia nad ksiegami rozbolały mnie rece - głównie od łokci do ramion. Wymasowałam i naprawdę pomogło.🌻🌻🌻🌻 A tak mimochodem troche się pochwalę - wczoraj dostałam 5+ z masazu twarzy - zapisy przyjmuję - Wy macie pierwszeństwo!!!! A tak ogólnie to nie kaszlę, nie pluję i dobrze się czuję. Pogoda u mnie całkiem przyzwoita - co prawda blask słońca nie powala , ale jest w miarę ładnie, czego i wam zyczę. Pozdrówki i wielkie buziaczki dla wszystkich !!!!!😘😘😘 Fizz 😘😘😘 Whisky 😘😘😘 Foleta 😘😘😘 Moniał 😘😘😘 Anka 😘😘😘 Agosia 😘😘😘 Kurka 😘😘😘 Nadd 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @............@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ .@.........@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@.......@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .@ ... @@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l ..@@..@@............... @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l .....@@....................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ........................ @@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ ........................ @@@@....................................@@@@ .............................@@@@.....................................@@@@ .............................@@@@.....................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten słonik ściągniety z netu miał mieć trąbę do góry i ma /w necie ma do dołu/ale mu się troche nóżki ugięły jak mu trąbę podnosiłam....hihi:D Dla Was na szczęście !!! Malibu , dzięki i gratulacje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, jakis kołek olchowy by się przydał i czosnek też...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jadę do promotorki, łezka się w oku kręci, że to koniec... Który w sumie jest dopiero początkiem ;) ale fajnie było na wydziale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można coś jeszcze postudiować, choć to pewnie już nie to. Teraz takie czasy, że często na jednym kierunku studiów się nie kończy, zwłaszcza, jeśli chce się coś osiągnąć w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×