Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

🖐️ ja jeszcze tylko dodam, że było tak jak byśmy się już znały wcześniej, no ale w sumie znałyśmy się :) Myśle, że byłoby super jak by się udało spotkać w większym gronie i ciut dłużej. I rozpoznałyśmy się od razu, chociaż mojego zdjęcia dziewczyny nie widziały. Nadd, jak się cieszę, że jesteś. :D Fizz, dopiero wyszli goście, było fajnie, o jedzonku napiszę poźniej, znaczy jutro, bo M pogania. Moniał, Fizz - kiedy Wasze stopki będą bardziej optymistyczne? Tak już na dobre? Coś niedobrze jest z tym krajem, skoro ciągle i niezależnie od wieku myślimy o wyjeździe. To do jutra Dziewczynki. Papatki, ktoś musi to powiedzieć :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek 🌻 No właSnie Agosia :), może wrzucisz.... Whisky 🌻 cieszę się, że udała się impreza. No i chyba nie było za gorąco, bo wczoraj był nawet wiaterek, przynajmniej u mnie. Mam nadzieję, że napiszesz, co zaserwowałaś. A jesli chodzi o nasze spotkanie, to znajmomi, którzy byli u mnie tydzień temu i którym powiedziałam o nim, stwierdzili, że jesteśmy szalone i odważne...Bo tak trochę myśleli jak rodzice Malibu :) I masz rację Whisky, nie znając naszych twarzy, naszego wyglądu, tak naprawdę bylo tak, jak byśmy się znały od dawna. To niesamowite !! ❤️ Jeśli chodzi o stopkę..mówisz, masz :D Ja wczoraj po wszystkich smutkach ostatnich, miałam naprawdę miły dzień, bardzo miły. Jakoś tak rosnę od środka. Coś mnie rozpiera !!!! Oczywiście......la donna e mobile i może się to zmienić, ale póki co, nastrój jest\" happy\" I poza tym odezwała się Nadd. I to też powód do radości :) Whisky 🌻 Nadd 🌻 Malibu 🌻 Moniał 🌻 Agosia 🌻 Anka 🌻 Foletka 🌻 Fizzi 🌻🌻 sorki, wczoraj zapomniałam o Tobie :( Kurka 🌻 Fizz hihi 🌻 MIłego dnia dziewczynki jak wyżej i podczytujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za\" byki\", pisałam bez oczu hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ho, no Fizz widzę, że energia wprost Cie rozpiera. Powiedz czy to samo tak przyszło, czy coś zaszło specjalnego? Fajnie tak się czuć. A stopka super i od razu lepiej się nastrajasz. :) Dopiero się zwlekam, na razie półprzytomna, później napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ....ja tez dopiero wstalam,ale chyba tego mi bylo trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Anka :) Idę na kocyk do ogródka, ale będę zaglądać. Piszcie :) Milutkiej niedzieli 🌻🌻🌻🌻🌻👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Whisky 🌻 Anka 🌻 Noooo, czasami zdarza się coś, co poprawia nastrój ;) Mam maseczkę na twarzy, zaraz lecę pod prysznic i szykuję sie na imprezkę, jakieś malowanie, głowa i ok.13-tej jedziemy. Przyszły tydzień może nie być najlepszy, ale to nic. Bywa i tak. Póki co jest OK. Buziaczki !!! 👄 Mam nadzieję, że jak wrócę, coś poczytam ;) Pisać mi tu dziewczyny, pisać !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz🌻milo Cie widziec w dobrym nastroju.Udanej imprezy zycze ... Whisky🌻ja opalania narazie mam dosyc i Ty tez uwazaj .Po ostatnim opalaniu zmieniam skore hihihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z pięknego Torunia. Pogoda super,wczoraj byliśmy na festynie zorganizowanym przez pobliski kościół.Było super i to bez alkoholu tzn.dorośli.Dziś po obiedzie jedziemy na Stare Miasto pozwiedzać,będą też inne atrakcje. Cieszę się bardzo Nadd,że wróciłaś.Jak zapewne wiesz podejrzewałyśmy,że nas porzuciłas.Fajnie,że już jesteś z nami,przykro mi że taki był powód twojej nieobecności.Wolała bym byś napisała,że zostałaś porwana przez super faceta i te trzy tyg.spędziliście na jego jachcie pływając po m.śródziemnomorski.:-D Fizz,pochwała dla ciebie za dobre samopoczucie i humorek.Miłej zabawy i obyś zakasowała wszystkie panie i zaparła dech w pierśiach facetów.:-) Moniał,czemu nie pojechałaś do teściowej?Nie miała bys czasu na smuteczki,poplumkała byś w jeziorku.No i może coś by się wyjaśniło?! Whisky,jak tam party bo mam sklerozę.Chyba wypoczywasz po wszystkim,a główka nie boli?:-) Malibu,jak wrócisz ze spływu to chyba skrobniesz coś do nas?jesteśmy głodne wieści od ciebie. Anka🌻Agosia🌻Kurka🌻Fizzi🌻 7dzieciaków czeka w kolejce do kompa i mnie poganiają.PaMiłej niedzieli dziewczyny.Spadam bo już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie leżę na słońcu, tylko w półcieniu, czytam sobie książeczkę, pełny relaks. Obiad odgrzewany z wczoraj, więc dziś zapanowało błogie lenistwo. Och, jak dobrze... :) po prostu cudownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fizz---fajnie, że humor Ci dopisuje. I na imprezkę się wybierasz :-) Foletko---baw się dobrze! Toruń to piękne miasto i tyle w nim ciekawych zakątków. Pozdrów Toruń ode mnie! Whisky---i jak opalanko? Czarniutka już jesteś? Ja nadal blada twarz niestety. Słabo się opalam a lezec plackiem na słońcu nigdy nie mam siły :-( Anka 🌻 Agosia 🌻 Kurka 🌻 Fizzi 🌻 Nadd 🌻 Malibu 🌻 ...odbierzesz sobie po powrocie :D Wiecie....korci mnie ten Londyn. Tylko jak ja bym bez dzieciaków wytrzymała?????? Idę dalej myśleć ( i truć się tym :D ) Buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajci Szalone Kobietki:))Nadrabiam pomału zaległości w czytaniu.Dziekuję,DZIĘKUJĘ Wam wszystkim za troskę:)Fizz Ty też to miałaś?Doradź mi coś proszę na temat diety-ci i jak długo.No muszę przyznać ,że ta dieta to najgorsza męka-a dwie diety to już dramat:)A ja tak lubię jeść.Blizną się nie przejmuję,myślę ,że to taka nasza historia wypisana na ciele.Fizz szalonej imprezki,bez bólu głowy:)) Moniałku cieszę się ,że jesteś już w lepszym/dobrym nastroju.Tak trzymaj:)) Whiski jak Twoja opalenizna?Namalowałaś ostatnio coś nowego?A mogę prosić o zdjęcia?:)A co czytasz? Foletko temu przystojniakowi to dam się porwć nastepnym razem-z wielką chęcia-hi hi:)Też bym chciała do Torunia:)a najbardziej zobaczyć muzeum Tonego Halika Agosia gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadd, Moniał :) nie opalałam się za bardzo, bo chowałam się w cieniu, może trochę mnie liznęło słońce. Ostatnio malowałam kubki, nie mam jeszcze zdjęć, wyślę jak tylko zrobię. Czytam takie zwykłe czytadełko, ale miłe, na nic ambitnego nie mam ochoty, co innego mój mąz , zawsze może czytać o cesarzach rzymskich np. Nic mi się nie chce, opanowało mnie lenistwo, może mi to przejdzie wraz z upałami. Moniał, a myślisz o pracy w Londynie? Miałabyś komu zostawić dzieci? A taki wyjazd by Ci świetnie zrobił i podbudowałabyś się - dowartościowała pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobietki, dopiero wróciłam. Jestem tak przejedzona, że ledwo oddycham. Niestety bardzo, bardzo zmarzłam. Był koszmarny wiatr, a MM marudził, że będzie gorąco, żeby się lekko ubrać itp. Oczywiście to nie jego wina, że ubrałam się lekko, ale coraz to okrywałam się innymi rzeczami. W końcu siedziałam zawinięta w koc. Ale było bardzo miło. Toruń jest piękny Foletko. Dobrze, że masz tak możliwość i wyrwałaś się z domowego kotła. Cieszę się, że dobrze się bawisz :) Moniał, musisz pomyśleć, czy możesz wyjechać. A może z dziećmi...??? Whisky, taki dzień w pełnym relaksie po imprezowym zmęczeniu to najlepszy odpoczynek. Nadd diety współczuję, nie wiem, czy wiesz, że w KŻ/Klub Żółtaczkowiczów/ jest też Whisky. Byłam na ścisłej przez pół roku i chyba dobrze, gotowane białe mięso, ryba warzywa gotowane nie powodujące wzdęć /bez kapusty, kalafiora, fasoli, grochu/ białe czerstwe pieczywo, żadnych rosołów , wywarów mięsnych, śmietany, ciast, tortów, czekolady, surowych owoców, można chude mleko, z tłuszczu trochę świeżego masła, chudą wędlinę, twarożki, ale nie żółte sery, można jeść miód, galaretki, najlepiej domowe, wywary z warzyw/bez tych j.w./W sumie to nie jest tragiczna dieta, naprawdę można jeść smacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na podwórko na kawkę z sasiadami MM juz z nimi siedzi i mnie wołaja. Papatki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu, fajnie, że jesteś :) Fizz, u mnie było okropnie gorąco, nawet w cieniu. A co jadłaś pysznego? My z córcią zrobiłyśmy dzisiaj grilla, bo wczoraj wcale nam się nie chciało, wystarczyło jedzenia, które przygotowałam. Nadziewane udka kurczaka jak juz się prawie dopiekały, posypałam warzywkami z mrożonki, jest taka fajna mieszanka do kurczaka właśnie. Dodałam jeszcze kukurydzę i potrzymałam, w piecyku z 10 minut. Wyszło dobre i kolorowe. Parę dni temu zrobiłam tak wieprzowinę, nie trzeba już gotować ziemniaków, bo są w tym zestawie i jest obiad w jednym garnku, i w dodatku pycha. Zapomniałam o tym sposobie, a tak gotują /pieką Grecy. Ich kuchnia jest chyba najlepsza na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibuś 👄 ❤️ Pozdrówka dla TM Jadłam goloneczki /taaaak/ ale takie maleńkie, chudzieńkie, wcześniej zapeklowane już bez kości i obgotowane, a potem na grill. Pychotka !! Tak samo zrobione szaszłyki, poza tym półmisek serów /takie lubię/ do wina i okropieństwo, ale jadłam pyszny chlebek ze smalcem i małosolnym ogórkiem. Ale było dobre !! Sałatek nie jadam, bo różne rzeczy są w środku i może być ze mną klopot. :D Whisky, fajny pomysł z tymi warzywkami, ja takich mrożonek nie widziałam, ale mogłam przeoczyć, bo przecież ja właściwie nie robię zakupów i rzadko bywam w sklepach :( czy tam są brokuły, bo jesli tak, to już nie dla mnie. No, ale ja już idę pod przysznic i spaaaaaaaać, bo poprzednia noc była niestety nie przespana, choć dzień udany, a może dlatego właśnie ;) Dobrej nocki dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wczoraj padłam już przed 21...dzisiaj więc obudziłam się przed 6 :O Fizz---fajnie, że miło spędziłaś czas. Takie wyrwanie się z domu na jakąś imprezkę, do ludzi jest bardzo potrzebne. Sama widzę jak głupieję siedząc wciąz tylko z dziećmi. Malibuś---terz to pewnie będziesz miala malo czasu na zaglądanie tutaj. Ale na pewno szczęśliwa jesteś, że rodzinka w komplecie :-) Whisky---narobiłaś mi smaka tym grillem. Ja jedynie na balkonie mogłabym sobie zrobić....ale już widzę reakcję moich \"milusich\" sąsiadów..he, he!! A na fotki kubeczków jestem bardzo chętna i czekam niecierpliwie. Foletko---czy wybierasz się z dziećmi do Planetarium? Mój młody był zachwycony. Anka 🌻 Agosia 🌻 Kurka 🌻 Fizzi 🌻 Nadd 🌻 Ten mój wyjazd do Londynu pewnie rozbije się o brak opieki nad dziećmi :-( Moja mama nie żyje, tata chory a teściowa mieszka 70 km stąd i nawet gdyby chciała się zająć nimi to....ma w domu obowiązki. Opiekuje się babcią męża (ponad 90 lat), która już nie wstaje z łóżka :-( Młodszy ewentualnie mógłby jechać do babci (dla niego to żadna różnica) ale starszemu nie mogę raptem zmienić szkoły, środowiska i....pojechać sobie i zostawić go samego. A mąz nie bywa w domu czasami całymi tygodniami. A zabrać ich ze sobą mogłabym ale....przecież nie od razu. Najpierw musiałabym mieć pewną pracę, jakieś mieszkanie itd. Ale cały czas myslę nad tym intensywnie :-) Miłego dnia....u nas już pomału upał się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monialku Mamy podobnie ,ja tez wieczorem padam wczesnie a rano zrywam sie calkiem wyspana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️] Narazie tylko się witam. Miłego dnia wszystkim :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Fizz Juz sie wyspalas?jakie masz plany na dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anka 🌻 Moniał 🌻 Zaraz wychodzę z domu, jadę do miasta. Mam dzisiaj ..pogrzeb. Wiecie kogo. Nastrój oczywiście taki sobie. I trochę się czuję naziębiona. Ale może przejdzie. MM ma wolne. Jest w domu i sporo pracuje przy kompie. Jadę sama i pewnie wrócę zmęczona, bo zapowiada się upał. Chodzi za mną malowanie, więc dzisiejszy wieczór pewnie spędzę z..... pędzlem. Aha, mam nową komórką i nowy numer. Stary jeszcze przez chwilę. Już ją rozgryzłam. Jest fajna, nie chciałam z aparatem, tylko z radyjkiem i taką mam. Jeżdżę trochę autobusami i wtedy dobrze jest posłuchać radia, a nie patrzeć tępo przed siebie. O czytaniu nie ma mowy, gdzy \"wsiobus\" :D trzęsie. Narazie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×