Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

witajcie Dziewczyny Majowe:)]Ale się za Wami stęsknilam,na szczęście jest już internet w pracy,wlaśnie siedzę na dyżurze do poniedziałku.A teraz zabieram się za nadrabianie zaległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletko🌻tak szczerze z książek do angielskiego to polecam Ci prywatne lekcje,chociaż kilka:)chyba że ktoś jest supersystematycznym czlowiekiem,który będzie codziennie powtarzał słowka.Ale jest jeszcze wymowa o ktorej wspominała Whiski i która zdecydowanie się różni od słowa pisanego.ale jeszcze fajnie doucza mi się ze starego kursu ESKK-jest od razu napisane jak dane slowo się wymawia-niestety mam tylko kilka zeszytow,ale jesli chcesz...daj znać: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---robisz z nas Mikolajowe czy Mikołaje?:-DNo ależ ja jestem ciekawa co ty tam z nami nawyczyniasz:-DWcale ci się niedziwię,że wyślesz to nam jak tylko skończysz.:-) Witaj Nadd---mam nadzieję,że cię niezdołują nasze ostatnie strony bo jest trochę smutno.Mam nadzieję,że napiszesz nam coś na pocieszenie. Malibu a dlaczego ciebie tu dzisiaj niema?Odezwij się dziewczyno. Ja dziś sama zrobiłam cały obiad,teraz czeka mnie mycie garów a trochę tego jest.M bardzo żle się czuje od rana.Mam nadzieję,że do wieczora trochę mu przejdzie.Wyjeżdza o 23 do Chojnic i z tamtąd autobusem do Warszawy. Dobrze,że sobie kupiłam rękawiczki gumowe,takie długie.No i ręka też już dobrze.Troszkę mnie jeszcze pobolewa jak coś trzymam ale słabo.Z każdym dniem jest coraz lepiej. Dziewczyny---lato się jeszcze tak naprawdę nieskończyło a my już jesteśmy klapnięte.Mi się zacznie bieganina,nauka angielskiego,odrabianie lekcji.Niebęde mogła już siedzieć pól dnia na kafe.Ale cieszę się z tej zmiany---czas szybciej mi zleci i ani się obejrzę a będzie lipiec i będe wyjeżdzać całą rodziną. Co wy planujecie zmienić w swoim życiu?Jak je uatrakcyjnić by nie było nudno?Może w ten sposób poprawimy sobie nastrój. Oki-idę myć gary bo potem niebęde miała na to czasu. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym popisała, ale MM siedzi cały czas w kompie i pracuje /tym razem/ Witaj Nadd 🌻 kurczę, już się martwiłam, że tak długo Cię nie było.. Dla Ciebie 👄 Foletko, może to dobry pomysł, żeby sobie coś postanowić, nie od Nowego Roku, tylko teraz...i spróbować coś ze sobą zrobić na lepsze... Whisky, a skąd Twoje złe nastroje, tak po prostu, czy masz klopoty ? A do maja dalego..... Będziecie piękne mikołajki, a jakie LASKI !!!! :D :D :D szkoda, że nie wszystkie, może Moniał, Róża i Nadd też chcą dołączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem z powrotem,przeczytałam wszystko..Oj smutki,dużo smutków.. Moniałku🌻uważaj na siebie,naprawdę-musisz być teraz zdrowa i silna.Dużo,dużo ciepłych myśli i dobrych życzeń dla Ciebie:) Fizz🌻Jak twoje zdrówko?Może uda się jednak bez operacji?Trzymam za to mocno kciuki!Zdjęcia chętnie bym wyslala-ale czy mówilam,że jestem noga komputerowa?A zdjęcia to robię starym zenitem i zwykle nie sobie:)ale zobaczę co da się zrobić.A czy ja mimo wszystko mogę dostać waszę zdjęcie?:) Foletko 🌻 foleciątka śliczne:)Tato folet bardzo sympatyczny i cieszę się strasznie,że foletkę moglam poznać:) Konczę na razie-jadę robić cielaka.. C.D.N.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem,reszta w \"rekach krowy\":) Malibu🌻czy ja też mogę czasami wpaść na kawkę:)?Ale dzielna z Ciebie kobieta i już,na pewno ciężko bylo Ci to wszystko znajome i kochane zostawić tutaj a mimo to zawsze jesteś uśmiechnięta i pelna takiej optymistycznej werwy:) Whiskaczku🌻co Ci jest?Chandra jesienna czy coś poważniejszego?Nie smuć się proszę dobry duszku:)A i powiedz swojemu Rudasowi że jego dziewczyna rośnie i robi się coraz ładniejsza:)tylko nieufna jest trochę,to będzie się musiał o nią postarać;) Agosiu🌻dziękuję za zdjęcia:)Faktycznie wyglądasz na stanowczą kobietkę,ach te biznesłomen:)A jak idą sprawy biznesowe ,wszystko pozapinane na ostatni guzik?A często odwiedzają wasz hotel Zydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko🌻dobrze ,że masz lubianą pracę a i jeszcze studia do tego ,nie będziesz miala czasu na smutki-no i dobrze:) Ania🌻zabiegana kobitko,zwolnij troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka Moje Kochane!!!! Witaj Nadduś! Jak dobrze, że już jesteś 😘😘😘 Wiecie , to co ja dzisiaj zrobiłam to po prostu SKANDAL! Wstałam dziś o 12:30 - czyli w Polsce już było wpół do drugiej. Tzn. wstałam rano ok. dziewiątej, ale za oknem deszcz, w domu tak jakoś nieprzyjemnie, dzieciaczki jeszcze też spały. Właczyłam więc ogrzewanie i postanowiłam wkulać sie pod kołderkę i poczekać aż grzejniki bedą ciepłe. No to poczekałam hihihihi. No to potem w pełnym galopie. Oprócz prania i sprzątania trzeba było jeszcze wykonać tradycyjne telefony do Rodziców, kolegi który miał we wtorek urodziny a dzisiaj imieniny, przyjaciółki, która przychodziła do mnie w każdy piątek wieczorem na babskie ploteczki i cioci, która jest co tydzień u mojej mamy a swojej siostry w południe na kawce a dziś się mnie nie doczekała. A na domiar z łego MB (mój brat) wczoraj nie wywiazał się ze swojego zadania i nie przygotował nic na dzisiejszy obiad. Nadd a nie masz kochana jakiegoś dobrego znajomego/ej który/a mógłby Ci strzelić zdjątko na cyfrówce i pomógł wysłać choćby do jednej z nas? Tak by było fajnie gdybyśmy na tej \"zbieranej zbiorówce\" od Fizz były wszystkie. Spróbuj popytać, może sie uda! Moniałku a co u Ciebie? Martwię się. Taka jesteś zestresowana i do tego jeszcze ten krwotok.... Foletko Ciebie też dziś mocno utulam, wiem że dzisiaj cięzki dzień dla Was, pewnie temu TM tak kiepsko sie czuje. Fizz , dzieciaku, jakie zmarszczki hihihihi? Przecież my tu piekne, młode i wszystko co najlepsze. I proszę nie przeginaj - do Mikołaja to my w życiu nie wytrzymamy!!!! A jak Twoje dolegliwości , wiesz juz coś? Whisky nie smuć się, weź się za malowanie, za ćwiczenia i joge i nie myśl, że jest beznadziejnie - bo nie jest. Mam tu znajomą (ma 38 albo 39 lat), która przyjechała w zeszłe wakacje i w styczniu zachorowała na raka piersi, jest juz po 2 operacjach , właśnie kończy chemię i potem jeszcze naswietlania. Jest sama, ma dwoje dzieci i starszy (ma 19 lat)przerwał szkołę i poszedł do pracy bo nie mieliby z czego żyć. A lekarze odradzali jej powrót do kraju bo to była jakaś nowa odmiana raka i w Polsce mogliby Jej nie pomóc. Dawali jej 3 miesiące życia gdyby natychmiast nie podjęła leczenia - a teraz jest z Nią coraz lepiej. Tak, że my nie mamy jeszcze tak żle a tylko ciagle mamy jakieś smuteczki i dołeczki. Główka do góry !!!Do tego masz prywatnego kierowce i nową fryzurkę - aż Ci zazdroszczę. Biała Różo życzę Ci satysfakcji z powrotu do pracy i powodzenia synowi. Na wszystkie pytania już Ci odpowiedziała nasz etatowy doradca, ja mogę tylko dodać, że z tym Home Office , sprawa wygląda tak, że najpierw musisz mieć pracę, a dopiero potem dostaniesz na nia pozwolenie. Absurdalne - ale w każdym kraju muszą jakieś dziwne zwyczaje być. Anka i Agosia, co z Wami Dziewczynki? Anka moze w pracy, a Agosia pewnie nie w pracy bo w domu nie ma neta. Fizzi - wrócisz jeszcze do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Nadd! Zapomniałam! Jasne, że serdeczne i goraco zapraszam Cię do mnie na kawkę. Tylko moze nie dzisiaj - bo pogoda niefajna....Jak tylko się wypogodzi to serwuję kawkę dla Wszystkich :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc....jak wieczorek uplywa??? ja pobylam z mlodymi tzn. moj syn-ten wyjeżdżajacy i jego dziewczyna...na dzialce no i na grillu zarazem.Ale sie tam nudzilam.Zjadlam jedna kielbase i poszlam do domu....taka ladna pogoda ,a ja tak lubie być u siebie w chacie.....a kiedys w domu nie moglam wysiedzieć. O tym Home Office wiemy od kolegi do ktorego syn jedzie. Mamy z nim na bieżąco kontakt na gg.Ale kiedy go pytalismy o niektore sprawy to sie potwierdzalo to co wy powiedzialyście.i co mnie ubawilo...koniecznie syn ma ze soba zabrać BUŁKĘ TARTĄ....fajne ,prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie ,caly czas mówie sobie ,że jest tyle złego na tym świecie.....te cholerne choroby to chyba najgorsze zło jakie nam -ludziom sie trafiaja. Bo mając zdrowie można wszystko, zwalimy góry....ale keidy cos sie robi nie tak- chorujemy .......czesto jest to wielka tragedia nie do rozwiązania...wtedy brak sił, radości, nie wiadomo jak działać...co robić.. Monia....nie znam cie , ale tak dobrze życzę. Będzie dobrze. Pamietaj tym ludziom co cie tak gnębią/ wszystkim/ to sie wróci.....a ja kiedy mi ktos dokucza to ..prosze Pana Boga o zapłate im...., nie życzę dobrze, ale ma być sprawiedliwie. Pomyśl sobie i tak sie stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam od pacjenta,ostatniego dzisiaj mam nadzieję:) Acha,i jestem z okolic Lublina. Dobranoc Majówkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M wyjechał!!!Idę ryczeć. Dobranoc dziewczyny.Niech ta noc ukoji wszystkie nasze smutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌻:)Ja dzisiaj od 5 działam:)Poranek śliczny-wschodzące słońce i mgła ścieląca się na łąkach.. Dobrego Dnia Majówkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Niestety komp zajęty, więc tylko się witam i życzę miłego dnia. 🌻 Nadd wczoraj wysłałam Ci maila !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Pogoda u mnie taka sama jak nastrój. Niecierpię tego pierwszego dnia po wyjeżdzie M.Juto już bedzie lepiej. Miłego dnia wszystkim.Moniał odezwij się,co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---bardzo ci dziękuję za meila.:-DBardzo mnie rozbawilaś tymi obrazkami.:-D A swoją drogą gdzie ty znajdujesz takie ciekawostki? Wiedziałam,że na was zawsze można liczyć. Dzięki Fizz i Różo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... U mnie pada ale i tak jestem od rana w dobrym chumorze .Dzisiaj mamy 18 rocznice slubu ,dzien zaczal sie bardzo milo i mam nadzieje ze taki bedzie do konca.Na obiad zaprosila nas tesciowa wiec gotowanie mam z glowy. Witaj Nadd 🌻,my za Toba tez tesknilysmy. Foletko 🌻nie smuc sie ,zanim sie obejrzysz znowu bedziecie razem.Ten czas tak szybko leci. Fizz 🌻utulam Cie z Twoimi problemami .Czy goscisz juz u siebie ciocie? Whisky🌻 jak Twoje samopoczucie ? Monialku🌻odezwij sie bo sie martwimy. Agosia🌻,Malibu🌻,Roza🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foletko---trzymaj się!!! Czas leci jak szalony i niedługo znów razem będziecie. U mnie humor trochę lepszy - doszłam do wniosku, że jak na coś nie mogę mieć wpływu to się nie będę przejmować. Co tam.... Idę zaraz z chłopcami na rowerki, na złośc losowi spędzimy miłą niedzielę. Na razie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuś, wszystkiego najlepszego dla Was 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ Jestem na chwilę....Dostałam eska od Agosi, prosiła, żeby Was pozdrowić. siedzi w domu, dzieci przeziębione, a Ona bidulka nie ma netu..:( Ja też prawie nie mam netu, MM zapracowany, jak nigdy dotąd, chociaż na rozmówki z przyjaciólką o wczorajszym meczu /tyle akurat słyszałam/ miał czas. :( Już po obiedzie. Robiłam jajeczne krokieciki, naleśniki wg Whisky i czerwony barszczyk. Krokieciki dobre, tylko farsz za słabo doprawiłam i co gorsza w trakcie ich robienia, wiedziałam, że tak będzie...No, ale pierwsze koty za ploty, następne będą lepsze. :) A właśnie, co z Whisky...mało pisze, smuteńka się zrobiła. Whiiiiisky, odezwij się. Plisssssssssss! :) Malibu, to rozumiem, że dzisiaj nie bardzo może, bo spędza czas rodzinnie, pewnie zaczyna mieć \"reisefieber\" choć nie przed podróżą, ale przed rozpoczęciem roku szkolnego. Wiem, że się martwi o dzieci. Foletko, pytasz o obrazki. Czasami ktoś coś przyśle, czasami znajdę w necie i zapisuję. Moja amerykańska kuzynka, z którą porozumiewam się m.in. mailami uwielbia moje pismo obrazkowe. Czasami używam barzdo mało słów, a dużo obrazków. :D Moniał, tak trzymaj, na przekór całemu światu i wszystkim, zwłaszcza tym nieżyczliwym :) Nadd, wyobrażam sobie, jaka musisz być zmęczona po tak długim dyżurze. Zwłaszcza, jak jest owocny w \"przypadki\" I masz tak daleko do pracy. A nie myślałaś, żeby gdzieś bliżej domu i pracować w systemie normalnych dyżurów. Myslę, że nawet dla mlodej osoby na dłuższą metę jest to męczące. Tak się zastanawiałam Różo, czy w pracy masz net, bo jak będziesz miała też dyżur, to zawsze raźniej wpaść i pogadać. Ale z drugiej strony, jak zaczynasz naukę, to i czasu na wszystko bedzie mniej. Teraz takie czasy, człowiek musi się uczyć, czy chce, czy nie. No....nie wszyscy :p Ciocia jeszcze nie przyjechała, trochę się źle czuła i odlożyła wyjazd. W tym wieku i tak jest w niezłej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny dziś jakoś tak późno, dłużej spałam, pojechaliśmy coś kupić, oczywiście tego po co pojechałam zapomniałam kupić, jakiś obiad, głównie wczorajszy. Teraz trochę się wypogodziło i ze słoneczkiem dużo raźniej :) Anka - wszystkiego dobrego 🌻 Fizz, myślałam, że masz już gościa, zawsze to jakaś odmiana, chociaż z tego co mówisz, to potrafi być ta ciocia, delikatnie mówiąc, uciążliwa;) Moniał, kiedyś bardzo lubiłam takie wypady rowerowe całą rodzinką, z tym, że z czasem trudno skompletować rowery, nawet z czterech nie da się zrobić jednego. Czasem bym sobie pojeździła, ale w tej chwili tylko duży męśki jest na chodzie i trochę się boję. Foletka, sama wiesz, że czas pędzi nieubłaganie, ale dla Ciebie jest to zbawienne akurat. Będziesz miała sporo zajęć, wpisz sobie do codziennego planu angielski i przestregaj tego koniecznie. Będą z tego wielostronne korzyści. Chyba strasznie nudzę. Już kończę. Nadd, wytrzymaj na dyżurze. Dziewczynki 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky smuteńku, nie bądź przygnębiona...... Czuję, że jesteś byle jaka. U mnie też trochę słońca, ale i silny wiatr. Ja nie lubię takiego wiatru. Wczoraj dzwoniła do mnie kuzynka z N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka---sorry ale jestem dziś taka zakręcona. Wszystkiego najlepszego z okazji 18 rocznicy.A swoją drogą to jak ty to zrobiłaś.Taka młoda a taki staż:-DMoje gratulacje. Boże jak ja się zdenerwowałam.M godzinę temu powinien wylądować już w Dublinie.Obdzwoniłam już Okęcie i te linie ,którymi leciał.I wtedy przyszedł smsek od M.Jaka ja byłam szczęśliwa.Wieczorkiem dowiem się co było powodem takiego opóżnienia. Tak bym chciała by u mni8e też świeciło słoneczko. Odezwe się póżniej,bo syn już nademną stoji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletko🌻jak samopoczucie?Zobaczysz szybko minie i znów bedziecie wszyscy razem:) Dzisiaj taka ładna niedziela a ja w pracy-buu.Nic to,jutro do domku:) Co u Was slychać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz----i ty też Brutusie?! Ja też oglądam,pamiętam jak się kochałam w Drupim.Ten jego głos do dziś na mnie działa. Szkoda,że nie będzie Pugaczowej,ciekawa jestem jak wygląda.Pamiętam jej burzę włosów.Vondraczkowa też się nieżle trzyma ale to chyba zasługa chirurgów.Jak wspomnienia to i małe ploteczki:-D a co będziemy sobie żałować. M by się ze mnie śmiał,że on wtedy w kołysce leżał jak ja tego słuchałam;-) Smarkacz jeden:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---aż się poryczałam jak oglądałam Demisa.Facet jest super.Miałam 11lat jak był w Polsce na festiwalu w Sopocie.Publicznośc szalała.Szkoda,że nas tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×