Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

🌻 Hejka z uśmiechem na dobry początek dnia :D Tonę, więc wyciągnijcie łapkę do mnie...help meee ;) Buziole i trzymajcie się cieplutko :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, kto tak narozrabiał???? 😠 Zahirku trzymaj się. Dasz radę. Trzymam kciuki !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam, że coś sie stało z naszym topikiem, jak zobaczyłam, to co Wy pewnie tez zobaczycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, dlaczego nie wykasują takiego długiego wpisu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sobie popisałam i chyba nie powinnam juz do Świaąt:p No to jeszcze raz miłego dnia !!!!!!!!!!!!!!!! /A przeciez nie ma Malibu :D :D :D/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zahirku, to Ty rozrabiasz ? Jesli Ty, biorąc pod uwagę Twój stan :p ciężkiego zapracowania, wybaczam :D. Ale proszę już nie psocić..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej....przy rannej kawce :-) Fizz---następnym razem, jak się jakiś \"rozciągacz\" wpisze to najlepiej podać post na śmietnik - moderatorki kasują i spokój. Ja ostatnio też tego kubusia rozciągacza na śmietnik podałam i zaraz był spokój :-) Foletka---może nie tyle na wspominki mnie wzięło, ile tęsknota za atmosferą świąteczną, taką mniej komercyjną mnie ogarnęła. W niektórych domach ludzie włączają TV i tak sobie jedzą, oglądają i gadają trochę... :O A ja chcę inaczej - pudło musi być wyłączone, lecą kolędy, staram się tworzyć nastrój taki naprawdę świąteczny. Jakoś nie bardzo mi pasuje aby kiedyś moim dzieciom Wigilia z prezentami się tylko kojarzyła i....Harry Potterem za plecami :-( Fajnie, żę z tym króliczkiem się udało załatwić - dzieci faktycznie byłyby nieszczęśliwe...a tak zawsze \"kawałek\" domu zabierają. Ja się kiedyś dowiadywałam jak jest z zabraniem psa - i tu jest problem. Bo pies idzie na kwarantannę - z tego co wiem to w UK zlikwidowali chyba kompletnie nosówkę (czy ten tzw. psi tyfus....już nie pamiętam) i każdy pies na jakiś czas musi na kwaranntanie zostać - za co się płaci oczywiście z własnej kieszeni. Może Nadd lepiej się w tym orientuje... Ubrałyście już choinki?? Ja dopiero jutro....Najgorsze, żę wczoraj posprzątałam - jak by dzisiaj ktoś wszedł do mnie to by nie uwierzył :O Powiedziałam, że jak Mały nie posprząta tych swoich budowli (których tknąć nie daje) to nie będzie choinki i światełek...Teraz siedzi w drugim pokoju i myśli :D No to ja sobie w spokoju kawę dopiję i idę do sklepu - dzisiaj za śledziki się zabiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Najpierw poczytam co u Was, jak przygotowania do Swiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał, Anka {kwiat]🌻 Dziewczynki odbierzcie pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---dzięki :D Najbardziej to mi się to niebo po drugim czy trzecim kliknięciu podoba :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pytałam się Monia, czy masz jakieś kolędy w kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×