Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Hejka :) Już miałam ochotę machnąć łapką jak moniał, ale przypomniałam sobie, że ja na swoich topikach to odrazu pytam, czy dana osoba życzy sobie wróżenie z rączki :P więc... postanowiłam coś więcej napisać :) U mnie blado, sino, smutno, chmurnie, apatycznie...etc, ect, ect... i ja w tym rąku świąt nie czuję... zakładając, że czułam... czułam, lepiej gorzej ale czułam, ale w tym roku to już porażka... i nie wiem, czy na pewno odpowiedzialne jest za to nowe miejsce... raczej to co mi kołacze się w środku, raczej jakieś rozbicie wewnętrzne, brak pomysłu, czy decyzji na przyszłość i to tą najbliższą... stoję sobie na drodze, nawet nie na roztaju dróg, tylko na zwykłej drodze, takieh sobie prostej, którą sobie szłam już chyba od dłuższego czasu i właśnie zatrzymałam się i zastanawiam się co ja własciwie na niej robię i może co ważniejsze, dokąd zmierzam? Ot i właśnie na tym upływa mi czas przedświąteczny :O Pozdrawiam :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi ja to nawet sobie nie zdawałam sprawy, że Święta tuż tuż, też jakoś nie czuję tej atmosfery. Mało tego, chciałabym za wszelką cenę nie ulec tej psychozie przedświątecznej. W ogóle to marzy mi się kiedyś pojechać gdzieś daleko w ciepłe miejsce, jakieś Karaiby, e - Malediwy:) byłyby najlepsze. Zeby było ciepło miło i nic nie trzeba robić, bez tego szykowania, bez gonitwy. Ale z drugiej strony fajnie też tak posiedzieć w spokoju z dziećmi. Nie wiem Emmi co Ci powiedzieć, chyba prawie każdego człowieka nachodzą takie chwile, z wątpliwościami wobec dotychczasowego życia. Czujemy się niespełnione, zastanawiamy się czy nie mogłoby być inaczej... i co dalej, co można z tym zrobić, jak sobie z tym radzić? bo przecież poradzić jakoś sobie z tym trzeba, albo przychodzą lepsze chwile tak zupełnie same. Tak byłoby najlepiej gdyby problemy rozwiązywały się same. Tylko, że to nie takie proste. Emmi a przystrajasz jakoś dom? Dzieci to bardzo lubią. Jaką choinkę będziecie mieli, teraz jest okazja żeby postawić ogromną ku uciesze chłopaków. U mnie dzieci sie zgodziły w tym roku na mniejszą, widać, że dorosłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 razy pisałam i zjadało 😡 Już nie będę tego pisać :( A kto to Whiskacz ???????????????????????????? :D Emmi, jakoś dużo ludzi mówi, że nie czuje Świąt, a nie mieli takich wielkich zmian w życiu, jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dziś nerwa na tą kafe.Parę razy wciągu dnia próbowalam napisać ale nie dalo rady.Co wysylalam to wyskakiwał komunikat,że zbyt mało czasu upłynęło od wysłania poprzedniego wpisu.A ja dopiero pierwszy raz wysyłam anie drugi czy trzeci pod rząd.No i jak tu nie zwariować?A do Waszych wpisów to się odniosę póżniej jak to się uspokoji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko sprawdzam bo jest u nas jakiś wpis o 19.45 a ja go nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jest na stronie gównej
wpis o 20.04 a tu gdzie???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Moje kochane dziewczynki... Stesknilo mi sie za Wami juz bardzo ,dziekuje za dodawanie otuchy.Musze powiedziec ze jestescie lekarstwem na obolale dusze .U mnie czas leci powoli ,staram sie nie myslec o Swietach i pewnie dlatego tez nie czuje calej tej atmosfery. Fizziaczku dziekuje za zdjecia i wiesz co Ci powiem ...bardzo mi sie podoba to co na nich zobaczylam .Naprawde masz talent ,wszystko tak gustownie dobrane,lubie taki styl. Foletko Tobie rowniez dziekuje za fotki ,dzieciaczki sa cudowne. Fizz❤️ Whisky❤️ Foleta❤️ Monial❤️ Emmi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam, ze była Ania, nie wyslało się, co napisałam, może teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie pisalam i widzialam ze bylo a teraz nie ma.Dziwne rzeczy sie tu dzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ania, ale mi ulżyło, że się pokazałaś. Jak miło, że znów jesteś z nami. Jeśli chcesz to też Ci wyślę zdjęcia, chociaż wydawało mi się, że kiedyś Tobie wysłałam, miałam jakies kłopoty z adresami. Zaraz zobaczę czy mam zapisane w poczcie to bym wysłała od razu. :) Pamiętam, że interesowałaś sie dekupażem, to Ci pokażę moją komódkę. Widzę, że wszystkie mamy kłopoty z wejściem tutaj. Oby to się jak najszybciej unormowało, bo jak tu żyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i u mnie dziala teraz bez zarzutu, to czemu Was nie ma? Wysłałam fotkę z dekupażem do wszystkich przy okazji, no oprócz Fizz i Foletki, bo już dostały wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Drogie Majowki!!! Wysylam Wam duzo slonca,eksport prosto z Gwatemali. Kraj gorzysty,niesamowity\'ludzie bardzo sympatyczni.Swieta jeszcze tutaj a potem prosto do Salwadoru. Dziekuje bardzo za fotki. Sciskam baaardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ale sie wczoraj działo !!!!!!!!!!!!!!!! Tyle niespodzianek :):):) :( Anuś, jak miło, że sie pokazałaś. Tęsknimy za Tobą. ❤️ I dzięki !!! Nadeńko, to dopiero niespodzianka. Dzięki za pozdrowienia. Dobrze Ci, bo pięknie i ciepło. Też tęsknimy za Tobą, ale wiemy, że jesteś uśmiechnięta, słoneczna, poznajesz fajnych ludzi, ich kulturę. No, trochę zazdroszczę. Ale cieszę się, że o nas pamiętasz. Nie wiedziałam, ze odbierasz fotki. Ja nie wysyłałam :P Zwiedzaj, bądź szczęśliwa i wracaj do nas 🌻🌻🌻 Moniałku, nic nie psocisz, napisz więcej ❤️ Brakuje Ciebie. Czy brat już przyjechał? No to, co się wczoraj działo, to był horror. Ja tyle razy pisałam i biała kartka, potem jakieś wpisy były, a za chwilę ich nie było. Jakieś szaleństwo. Poza tym chmurno, durno i nie czuje się Świat. Fajnie wymyśliłaś Whisky, że brakuje Ci tygodnia... chyba jakoś faktycznie brak atmosfery. A co będziesz robiła z kaczką? Emmii, co ja tu robię ? Ile razy sama sobie zadawałam to pytanie. To dlatego, że nie byłaś przekonana do przeprowadzki. I przeprowadzka w złym okresie. To już pisałam. Gdyby na wiosnę byłoby inaczej, teraz fatalnie krótkie, ciemne, ponure dni i brak śniegu. Jak jest biało, to ma się inne samopoczucie , bo jakos tak jaśniej i lepiej. Ja u siebie lubię zimę, ale kurczę, nie taką... Foletko, w ile osób spędzacie Święta? Macie już prezenty? Będziecie sami, czy może ktoś Was odwiedzi, albo Wy pójdziecie z wizytą... Malibu 🌻 No może to, co napisałam pokaże się na kafe ????????????????????? Miłego i wydajnego dnia dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc powiedziałam, że moja pierwsza myśl to złapać mapę i zobaczyc dokładnie gdzie jest teraz nasza Nadd i ze jest kochaną dziewczyneczką. :) I że do Foletki przyjeżdżają przecież teściowie, Fizz. :) I że mam jechać ale siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje Piękne🌻 Jak fajnie,że pojawiła się Ania❤️ i Nadd🌻 Aniu---Z każdym dniem będzie lepiej.Myśl,że każdy mijający dzień zbiliża Was do siebie. Nadd a dasz radę wysłać nam jakieś zdjęcia?Bardzo jesteśmy ciekawe jak Ci tam?!I dbajcie o siebie i uważajcie. Emmi---rozumiem Twoje rozterki i dylematy.Chyba każda z nas kilka razy w życiu to miala.Pięknie Ci to opisała Whisky-nic dodać nic ująć.I Fizz też ma rację,że pora przeprowadzki też ma na to wpływ.Jednak sama wiesz,że coraz częściej masz dobre,uśmiechnięte dni.Życzę Ci ich jak najwięcej. Moniał---bardzo Cię proszę---PISZ!!!!!!!!Nawet jak będziesz smucić i narzekać to będziemy się cieszyć,że tu jesteś.Wiesz,że jesteśmy z Tobą i martwimy się o Ciebie!!!!!! Malibu----Ty też byś mogła się odezwać.Znowu nas zaniedbujesz.Wiem,że będziesz albo już masz dom pełen ludzi ale znajdź chwilkę dla starych przyjaciólek. Whisky---dzięki za przepis a z tymi śliwkami to się domyśliłam,że musi być tego dużo i ciasno:-D:-D Fizz---a czy jest u Ciebie śnieg?Jak tak to ja bardzo poproszę zdjęcia ogrodu,choinek opruszonych śniegiem.Ustawię sobie jako tapetę.Niech cieszy nasze oczy:-) U mnie pogoda dziś ładna i nawet nie jest zimno.Mogę więc zabrać się za okna bo nie dalam rady ostatnio.Za dużo roboty w domu,kuchni no i było zimno,wiatrzysko okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Witam się :D i lecę dalej... Nadd :D super, że napisałaś!! :) ania 👄 fizz🌻 whisky🌻 foletka🌻 moniał🌻 Malibu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był wpis Whisky i zniknął :( Foletko witaj, nie ma śniegu :( i jest szaro, paskudnie. Ciekawa jestem, czy już z tak będzie. No i, co z cafe. Przecież tak się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja juz nic nie rozumiem... :O Na stronie glownej jako ostatni wpis figuruje godz. 11.17 a ja widze ostatni Emmi o 11.07.... Szok - chyba do okulisty isc trzeba! Nadus---ale Ci fajnie!!!! Tez po mape siegnelam :-) jak Whiskus. Ogolnie to mi zimno i nie mam sil na nic - wcale tych swiat nie czuje i....jakos sie z nich nie ciesze :O Co roku zaczyna sie swiateczne szalenstwo a to w koncu tylko dwa dni, ktore mozna spedzic w miare normalnie - owszem choinke ubiore, cos do zarcia zrobie i.....co? Mam ochote w tym roku swieta przesiedziec na kanapie (nie bede latac, podawac, przynosic i donosic.....), pod kocykiem, przy jakis fajnych filmach albo ksiazce - musze szybko pomyslec co brat by mi mogl do czytania przywiezc..... Zarlo jakies zrobie, rece kazdy ma to sobie moze sam wziac :-) Wsio.... Milego dnia i owocnych, swiatecznych przygotowan :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Moniałku, niech się sami obsługują :) U mnie poczta też oszalała, dostaje po 3 razy te same wiadomości, właśnie przed chwilą zobaczyłam, ze przyszło 61 i wszystkie powtórki 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak ja mogę pisać, to nikt nie pisze. pewnie jesteście zapracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od fryzjera, trochę tylko podcięłam, ale zaraz inaczej głowa wygląda. Strasznie bylam zarośnięta. Tłoku specjalnego w sklepach nie było o dziwo, nawet coś mi się udało kupić, a jutro buszujemy od rana z kolezanką. Wysyłam żeby sie nie zacięło i piszcie też!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jutro. Wreszcie. Mam nadzieję, że jakaś normalna pogoda będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, dzisiaj o 20.20 na jedynce jest ten film o zaginionym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz, ja opisałam wróć do strony tydzień temu, a właściwie z piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki U mnie szadź, pięknie. -5 stopni, tylko zbyt zachmurzone. Ja też dzisiaj w świat...... Dobrego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×