Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Whiskus---no boli mnie w tym miejscu co sa nery :O Az pol nogi mnie juz boli - starosc nie radosc!!!!! :D Poszlabym do apteki ale na czworakach to chyba glupio, co??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) pozdrawiam 🌻 Net chodzi okropnie, junior marudzi... nie mam nastroju na pisanie... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi🖐️ Monia to nie są korzonki - kręgosłup? bo jak noga boli..? Chyba do lekarza trzeba się bedzie wybrać, a masz na razie coś przeciwbólowego, owiń się czymś żeby Ci było ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze w koc zawinieta - jak stara babcia :D Nawet okulary mam na nochalu swoim wielkim ;-) Najgorzej to jak musze sie "przechylic" na bok - wtedy mocno boli.... Ale co my tu??? Zrobimy klinike dla moniala???? :D :D :D Piszcie Dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos tak mi sie narzucilo .... :O Życie kochanie trwa tyle co taniec fandango, bolero, be-bop manna, hosanna, różaniec i szaniec i jazda i basta i stop. Bal to najdłuższy na jaki nas proszą, nie grają na bis, chociaż żal, zanim wiec serca upadłość ogłoszą na bal, marsz na bal Szalejcie aorty, ja idę na korty Roboto ty w rękach się pal Miasta nieczułe mijajcie jak porty Bo życie, bo życie to bal Bufet jak bufet jest zaopatrzony Zależy, czy tu, czy gdzieś tam Tańcz póki żyjesz i śmiej się do żony I pij... zdrowie dam! Niech żyje bal! Bo to życie to bal jest nad bale! Niech żyje bal! Drugi raz nie zaproszą nas wcale! Orkiestra gra! Jeszcze tańczą i drzwi są otwarte! Dzień warty dnia! A to życie zachodu jest warte! Chłopo-robotnik jak boa grzechotnik z niebytu wynurza się fal, wiedzie swa mamę i tatę, i żonkę, i rusza, wyrusza na bal. Sucha kostucha - ta Miss Wykidajło wyłączy nam prąd w środku dnia. Pchajmy wiec taczki obłędu, jak Byron, bo raz mamy bal! Niech żyje bal... Foletka---dzieki ❤️ Ta Dziewczyna, obok swoich problemow....potrafi zajac sie cudzymi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane. Mam nadzieję,że dziś mimo wszystko będzie lepszy dzien dla nas:-) Monia to nie są nerki tylko korzonki.Jak M wróci z pracy albo jak będzie wracał niech Ci kupi w aptece taką maść\"Deep Heat\"w czerwonej tupce.Naprawdę jest super,mój M ją stosuje od czasu do czasu i po jednym dniu smarowania ból przechodzi. Fizz---a ztym zlewem to masz przekichane.U mnie też ciekło,M nie dał rady naprawić dopiero jak teście byli to Tata się za to wziął.Uszczelkę zrobił ze starego kalosza dzieci i teraz jest super. Emmi---a jaki ty masz net,że ciągle takie problemy? Ann---witaj u nas🌻Ja co prawda nie czytuje wierszy ale jak nam coś tu napiszesz to bardzo chętnie. Whisky---a jak tam córka,byłyście u lekarza,ma robione badania krwi?Może to faktycznie anemia? Anka--- jak tam przygotowania do studniówki?Czy w wyniku żałoby narodowej nie zostala odwołana?Whisky czy u Twojego syna się odbędzie?Bo Oni obaj mają chyba tego samego dnia.A z chłopakami to tak już jest tzn.chodzi o ciuchy.Jednemu jest to obojętne co założy a drugi to gorzej niż panna na wydaniu:-D:-DNie wiem czemy Whisky ale myślę,że Twój syn jest metroseksualny.Lubie takich facetów,którzy tak dbają o siebie! Moje kochanie jeszcze śpi po nocce a janic nie mogę zrobić by go nie obudzić.A tu obiad trzeba,posprzątać! I wiecie co a ja mam leniwca!!!!!!!!A może Go naciągnę i gdzies do knajpki pojedziemy!?Chyba mi się w d.u.p.c.e poprzewracało z tego dobrobytu:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletka:) coś w tym jest o czym piszesz:) no to po kolei: mój synuś to faktycznie dba o siebie aż chyba za bardzo, te pobyty w łazience, włoski zrobione i te ciuchy. Chociaż twierdzi, że dawno sobie nic nie kupował. ;) Ale przy tym jest bardzo męski. Na szczęście, bo nie lubię zniewieściałych facetów. Studniówkę miał dwa lata temu:) ale ostatnio był na studniówce u swojej dziewczyny i stąd te \"uciążliwe\" zakupy. Z nim się fajnie chodzi i kupuje. Jak był mały to z przyjemnością brałam go do samochodu, żadnych problemów, żadnych kupek, ani siusiu, bólu głowy, natychmiastowej potrzeby napicia sie czegos, czy zjedzenia. Nie wypominając i nie wytykając palcami innych dzieci;) znanych mi i bliskich.:) Z tymi porządkami mam jak Ty, nie moge nic robić, bo synuś odsypia, no a później schodzi się reszta i też kłopot. No ale dziś wietrzę i zmieniam pościel piorę i odkurzam na całego, efektu zero, a nawet jest jeszcze wiekszy bałagan. Też mi chodzi po głowie żeby jutro wyciągnąć M na obiad ale i tak trzeba coś zrobić dla dzieciaków, chyba że też gdzieś pójdą. I diagnozę postawiłyśmy identyczną, ciekawe co na to sama chora? Monia dziś tak poetycko a Ann?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a z córcią prawie dobrze, przeziębiła się, bo jak wiecie wychodzi zaraz po umyciu, a jest zimno. Ma katar, ale już mija, ból gardła też. U lekarza była, przeciwnika leków i koncernów farmaceutycznych - a to rzadkość w dzisiejszych czasach:D To jak on żyje, tak swoją drogą, wystarcza mu? Jak już będzie całkiem dobrze to powtórzy badania, bo ostatnie wyszły idealnie. Je dużo i dobrze ta chudzina, i wcale tak mało nie waży, tylko robi wrażenie takiego szczuplaka. Każdy byłby chory jak by łaził bez czapki, albo wyszedł w mróz w szpilkach na imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona gosposia domowa
No to ja dziś szaleję, ale zaglądam. A tu nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona pani domu
a może to taki nick był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurczę tyle napisałam i mi zjadło bo ponoc hasło nie takie wklikałam. Pobudka śpiochy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja się wyspałam ale moje dzieci tak dokazują,że zaraz oszaleję.Mam nadzieję,że ten huragan w Polsce nie narobił szkód u Was.Pogoda u mnie taka,że nic się nie chce.Normalnie lenistwo takie mnie ogarnia,że szok.To chyba jakaś zaraza,co?:-D Fizz dziś zajęta,mała imprezka.A tańce będą?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wiecie.....jakos ostatnio zakrecona jestem....Dzieki temu :O udalo mi sie zrobic rzecz, po raz pierwszy w zyciu - zgubilam portfel!!! Kasy tam za wiele nie mialam ale karty do bankow, karte z NIN i co najgorsze - dowod! Karty to sobie zablokuje i wysla mi nowe, numer NIN znam - karta niewazna (zreszta jakby co....wysla mi) ale dowod!!!! Ja powinnam urodzic sie 13!!!!! :D :D Przynajmniej - wszystko by bylo wiadome..... Przetrzepalismy caly dom i....nie ma!!!! 😭 \"Miales chamie zloty rog.......\" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monial----no to faktycznie masz kłopot.Mam nadzieję,że masz paszport bo inaczej to faktycznie lipa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paszport mam ;-) tego w portfelu nie nosiłam..... Ja jednak faktycznie do niczego sie nie nadaje :-( Szkoda słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki....ZNALAZŁAM!!!!!!!!!!!!!!!! \"Jezu jak sie ciesze, chyba sie powiesze...........\" Maly mi to musial wyniesc - bo sie w tzw. \"kanciapie\" znalazl - w pomieszczeniu pod schodami, gdzie normalnie walimy wszelkie niepotrzebne rzeczy - tam jest wszystko...i odkurzacz i choinka i walizy i stare gazety - co to moga sie przydac ;-) Ja juz śmieci przegrzebałam, zamrażare.....Jak debil.... O matko - jak mi ulżyło!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie odzywam, ale sie cieszę Monia, tylko to chciałam powiedzieć. Myślałam, ze jest może w lodówce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pomyślałam o lodówce-Whisky:-D:-DChyba któraś z nas tak kiedyś schowała już portfel:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oby Fizz szybko naprawiła sprzęt, bo topik nam padnie. Ann pojawisz sie jeszcze? Zglądałam na linki, które podałaś, drugi nie działa. Nie miałam jeszcze czasu żeby spokojnie się wczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,Fizz będze zszokowana ilością postów na naszym topiku:-(:-(:-(Mam nadzieję,że szybko jej naprawią tego kompa.Bo calkowicie bedzie odcięta od świata.A może trzeba go wymienić?Cos ostatnio często masz z nim problemy Fizz.Mam nadzieję,że imprezka się udała i jesteś zadowolona. Whisky---i jak naciągnęłaś wczoraj M na jakis wypad do knajpki?Ja narazie mogę pomarzyć.M mi choruje a to gorzej niż by dziecko chorowało:-)Mam nadzieję,że tak i że nie skonczyło się tylko na obiedzie i ,że miło spędziliście wczorajsze popołudnie. Moniał---ja wiem jak jest ale musisz się troszkę zmobilizować i popisać nam tu swoje wynurzenia:-) Anka----ja wiem,brak czasu,samotność,niechęć do kompa ale my naprawdę tu czekamy na Cebie. Emmi---Ty też się nie zasłaniaj dzieckiem i słabym netem.Wpadaj częściej a nie tylko po zapałki:-D Ann---no i co z tymi wierszami?Wpuść trochę słońca w te nasze szare dni. Nadd---chyba już wracasz ze swoich wojaży.Mam nadzieje,że czujesz się już lepiej❤️ Nie mam pomysłu na obiad.Jakieś tam mięso jest ale co z nim zrobić?I tak szczerze mówiąc to nie mam ochoty kolejnej niedzieli spędzic w domu,przy garach.Jednak tak właśnie będzie.Ja chcę juz ciepełka,chcę posiedzieć w ogrodzie,wypic kawkę,chcę.......Boże czego to ja nie chcę:-d:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×