Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Monialku no i nie znajdziesz:D Bo HGW- to Hu....Go Wie-przepraszam za wyrażenie ale czasami są i takie rozpoznania.Albo ogolna niechęć do życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Nadus....to w koncu wiem o co chodzi :D A ja - wariatka - google przegrzebalam :D :D :D Ale diabel wie czym to leczyc???? Ja tam nie "weteryniarz" :D to sie nie znam.... A teraz ide robic "porzadek" na gore - jasny pierun.....trzasne kogos dzisiaj....ojj, trzasne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty Monialku też sobie trzasnełaś dzisiaj yerba mate?:D bo jakąś nadpobudliwość dostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIhihi...to chyba CHGW ? Ja znowu ledwo żyję, chyba się kończę... coraz mniej siły na lażenie i nie tylko, a zwłaszcza na nie tylko. Ale chociaż sobie buty kupiłam, takie płaskie, nobliwe, sznurowane. I do spodni i ew. klasycznej spódniczki. Foletko, współczuję migreny . Bardzo, bardzo !!! Whisky, humorzasta, wszystko przez pogodę, albo przez wybuchy na słońcu /?????/;) A ja lekarza mam jutro takiego, co nie lubię, a nie w piątek. I wcale mnie to nie cieszy, bo znowu będę nieżywa. Nadd, a jak się leczy taką chorobę ;) ??? Moniał, bardzo ciekawska jesteś :D z tym szukaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym sobie strzeliła Yerba...można u nas kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Nadus --- tak ladnie to nazwijmy - ja nadpobuldliwa dzisiaj jestem ;-) a ogolnie to bojowo do zycia nastawiona - ale to nie moja wina.....To Znajomy :D :D :D i Foletka :D :D :D ....to nie moja wina :D :D :D Se do nich pojedzcie to se zobaczycie...... :D Ide chlopakow z wanny wyciagac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monialku czy Twoja wojowniczośc ma coś wspolnego z lokatorami na górze?Jesli tak to bojowy nastrój bardzo wskazany! Fizziałku,dobrze,że jesteś:)A ja zawsze myślałam,że to się przez samo h pisze:)A leczy się to na czuja albo wyczucie. A yerba faktycznie działa-kupić można w sklepie z herbatami albo przez internet.I przyda się jeszcze porcelanowy kubeczek i taka specjalna rurka do picia-zapomniałam nazwy. A lekarz szybciej będzie to szybciej z nim skończysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletko jak Twoja glowizna?Wzięlaś coś p/bólowego? Naprawdę wspołczuję🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym powiedziała, że szybko na pewno nie skończe, bo to kolejny, który może nie pomóc :D Piszesz, że przez internet, tylko jaką firm, coby nie oszukali... W Łodzi są sklepy specjalne, ale miasto duże, a na MM nie bardzo mogę liczyć, bo zawsze kupuje nie to, co trzeba. A swoją drogą dobrze takiego kopa dostać. Tylko pewnie podnosi tez ciśnienie...Muszę poczytać. Może naszej Whisky by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to słowo zawsze pisali przez h, dopiero od jakiegoś czasu jest w większych słownikach języka polskiego, to już wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ja tam sie nie chwalę, ale od razu wiedziałam co to za choroba(od razu widać kto uzywa wyrazów), wprawdzie tego akurat, głośno raczej nie używam, raz jednak napisałam w smsie do córki z autokaru, poprawiła mi tylko pisownię. ;) Dlatego cały czas myślałam jak to się u licha pisze, odpowiedź dała akuratna Fizz. ;) I powiedzcie mi czy bez takich wyrazów mozna się obejść, często nie da rady! prawda Nadd? specjalne pochwały dla Foletki za terapię. mnie pobudzili moi chłopcy, tak że na razie nie muszę się zgłaszać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze telepatia! wszystkie o tym samym.:) Zdaje mi się, że widziałam też już w marketach. Herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie mój wpis
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam o yerba , bombilli i tykwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co piszą to yerba to same dobroci-nie wystarczy ,że pobudza to jeszcze źródło witamin.Jak Fizz chcesz to mogę jutro spytać kolegę z jakiego sklepu internetowego zamawia.Ale myślę,że najpierw lepiej spróbować w mniejszej ilości-bo tam to na kilogramy wysyłają. Whiskuś🌻no,w końcu jesteś:) Wstyd się przyznać ale jak jadę to czasmi klnę jak szewc,zwłaszcza gdy się spieszę a ktoś przede mną się wlecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Nadd, ja też klnę, ale raczej paniami rzucam.... i wtedy MM się b.b.b. oburza /no gdy słyszy/ bo on jakiś nienormalny i nie klnie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiiiii tam od tej Waszej yerby czy czego tam lepsza Foletka i Znajomy - daja kopa jak nic..... :D :D :D A ogollnie to i tak nie wiem o czym gadamy... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiście lepsza Foletka , ale Jej nie kupisz przez internet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizziaku---piszesz mi tego maila czy nie??? :D :D Noooo prooooszeeeee!!!!! :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że jesteście:-)Ja jakaś oklapnięta jestem.Nie tylko zmęczona bólem głowy ale ugólnie jakas taka zmęczona,obolała:-( Nadd możesz podac pełną nazwę tej herbatki?Poszukam tutaj.Mnie by się bardzo cos takiego przydało.Już głupia jestem i nie wiem co jest przyczyną mojego ciągłego zmęczenia.Ponoc jest taka choroba-chroniczne zmęczenie.No ale mnie to nie dotyczy.Nie pracuję zawodowo,nie mam jakiegoś specialnego stresu. Jeżeli chodzi o słowo to chyba pisze się je przez CH.Kiedyś sprawdzalam w słowniku i było przez CH.Nawet w szkole,nauczycielka nam tak mówiła.No ale teraz tyle pozmieniali z naszym języku.Nie mówi się już np.kafwlki tylko kafelków.Okropnie brzmi ale ponoc to jest właśnie forma poprawna:-) Monia napisz mi na meila co się dzieje z TM.Bardzo ciekawa jestem! Fizz---to jakby TM pobył w naszym towarzystwie to wtedy byś miała kazania"z kim ty się zadajesz,kobieto":-D:-D Whisky--a jakiego kopa dali Ci Twoi panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, jakiego maila????? MM ma problemy zdrowotne, jeszcze nie wiadomo do końca, prawdopodobnie od kregosłupa szyjnego, ale może tez być związane z przepływem krwi itp. Taka choroba nazywa sie starość /no początek starości/;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć spiochy ;) Ja jadę w świat, nie chcę, ale muszę. I już. W powrotnej drodze zahaczę o Pabianice, MM tez późno dzisiaj wraca, bo znowu badania... W Łodzi jest sklep, gdzie moge kupić yerba, ale dość daleko od miejsca, gdzie będę, więc przy tej pogodzie nie chce mi się tak daleko jechać. A dobrze byłoby się rozejrzeć. I może wziąć faktycznie jakiś \"pobudzacz\" Monia, mam nadzieję, że nadal w dobrej formie. Ale Whisky coraz mniej pisze o sobie. Anus i Malibu zniknęły. Emmi, czy nadal chora - fatalnie. Foletko, a jak Twoja głowa, wierzę, że już lepiej. Za to Nadd nam sie wczoraj \"sprężyła\" i chwała Jej za to. Co prawda inne dziewczyny często się sprężają i nikt Ich nie chwali. Wiec pochwały dla wszystkich, co sa w stanie się zmobilizować do pisania. Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki Dzisiaj mam troszke \"zalatany\" dzien ale nic to....jakos moze wyropbie sie z tym wszystkim. Foletka ---masz maila :-) Buziole ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wiatrzysko się skończyło,pięknie świeci słonce.czego i Wam życzę:-) Ja dziś jadę do dentysty z moimi bliżniaczkami i już się boję.Trzymajcie za mnie kciuki bo coś czuję,że niezły horror mi zaserwują i do tego będzie z nami M.A On to niezły raptus jest jeżeli chodzi o lekarzy i płacz dziecka w gabinecie.:-DPamiętam jak w Polsce na oddziale dziecięcym zwrócił uwagę pielęgniarkom,że dziecko to maly człowiek i trzeba się z nim delikatnie obchodzic.A one biedne jeszcze nic nie zdąrzyły zrobic dziecku:-)Musiałam go wyprosić z gabinetu bo swoim zachowaniem stresował wszystkich lącznie z dzieckiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×