Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Niektore ceny średnio zachęcają :O, ale mnie najbardziej podoba się detoks...:D No i u mnie odpada morze. Ale może, może. Poki co wybieram się, jak znajde wolny pokój we wtorek do Kazimierza, także Naduś nocki raczej nie prześpisz :D Albo ja opadnę. Czy są chętne??? Jutro sprobuję cos zalatwić, bo dzis za późno. Aha, bez okazji, do lustra i tak w ogóle...za życie ..po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak, niektóre zagraniczne chyba są tańsze. Jeszcze siedzę, bo robiłam kompoty z jabłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz ja już się cieszę:D Dziewczyny mam nadzieję,że może się wyrwiecie? Whiski nie ukrywam,że bardzo liczę na Ciebie:DA sukienkę muszę kupić nową-tylko to też problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Paluszek i główka to też starszej pani ;) wymówka. Ło matko, ten paluch boli jak nie wiem co. Wczoraj, jak MM zawiózł mnie do sklepu, to bylam w....domowych kapciach :D Nadeńko już w pracy????? :) Whisky, tak mi sie przypomniało. Ten \"Egzamin z życia\" na początku byl jeszcze lepszy i super obsada, Wiśniewska, Frycz, Cieślak. Wiśniewska byla nauczycielką polskiego, ale zmarla. Tak bywa w serialach. No ale jest Z.Kucówna, której glos uwielbiam. Właśnie głos. Czytalam jej książki \"Zatrzymać czas\" i \"Zdarzenia potoczne\". Dzisiaj mam trochę robót różnych, no i chcę zarezerwować ten Kazimierz. Milego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Foletko, jak moje pazury wytrzymają do 25 lipca /na dlugość/ to też sobie zrobię czerwone, a co tam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Fizz---jak ja Cie rozumiem z tym szampanem wczoraj:-)Mnie tez wieczorem dopadl dol i musialam go zalac.No normalnie taka odczulam potrzebe.To czasami pomaga o ile sie tej metody nie naduzywa.No ale nam to nie grozi:-) Whisky--- polatalam na tych stronkach o SPA.I ja chce tam jechac.Mysle tylko,ze 3 dni to troche malo,ja bym tak chciala na tydzien.I nie tylko masaze ale jakies maseczki upiekszajace,kapiele blotne i inne takie cuda:-D:-D:-D Nadd---naprawde nie ma kto Ci doradzic z ta sukienke?Moze jakas kolezanka,kuzynka?Znam ten bol.Ja tutaj tez nie mam nkogo z kim bym mogla isc na takie zakupy.Wiadomo jak to jest isc z M i dziecmi.To juz nie ma tej radosci z takiego wypadu. Monial sie wygrzewa na cieplych piaskach Chorwacji,Emmi tez chyba gdzies sie plazuje a my jak te biedne zuczki na strazy topiku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) To Monia jest w Chorwacji? nie w Polsce?? Tak sie zastanawiam, ze taniej wypadłby wyjazd zagraniczny na tydzień, Tunezja, czy Turcja, Egipt tez. Tam to dopiero zabiegi by były, łaźnię turecką uwielbiam - pilingi, masaże, cudo po prostu. I maseczki tez Foletka :) błota tez mogą być. Dziś jestem okropnie niewyspana, im później kładę sie spać tym wcześniej się budzę. A wczoraj przez te przetwory zasiedziałam się. I po co mi to?! A w ogóle to jestem poddenerwowana. Nic nie rozumiem Fizz z tymi paznokciami na czerwono, czemu ta magiczna data?:) Nadd dzięki, miło mi że o mnie tez myślisz, ale na razie to nie wiem na czym stoję, nic nie planuję.. Nie sprzątam, bo szczotka jeszcze nie przyszła:o muszę się wziąć za jakiś obiad, a nie chce mi się strasznie! A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I najadłam się bezów i teraz mi niedobrze. A drinka też lubię wieczorkiem zwłaszcza, tak odpręża.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletko, Whisky, bloto to ja dzisiaj mialam. Szlam kuśtykając po jajka i kladka się zerwala, no i zrobilam bach w coś w rodzaju wody z blotem, bo to nie rzeczka, tylko takie cos nie wiadomo co z szuwarami. Stamtąd m.in.krowy piją /i nie tylko/Na razie wyprałam się. Też jestem poddenerwowana, chyba znowu alkohol za mną chodzi ;) A błoto w Egipcie, Tunezji nie dla mnie. Nie ten klimat. Jedyny ciepły kraj, ktory mnie ciągnie, to Izrael, ze względu na kulturę,.... Ale już Druskienniki mogłyby być. A 25 lipca czerwone pazurki, bo 26 idę na imprezkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz to koniecznie tego 26 musimy wypic drinka-jedna za druga,bo ja tez bede na imprezce.Jestesmy zaproszeni przez znajomych,b.mlodych Polakow na parapetowe:-DLubie takie imprezki.Wygladaja calkiem inaczej niz ludzi w moim wieku(nikogo bron Boze nie chce obrazic)inne tematy sa poruszane,inna muza,taka jaka lubie.Poszaleje sobie:-D:-D moze zachaczymy o jakis pab:-DI glupia jestem bo nie wiem czy sie pisze pap czy pab:-P Whisky Ty sie masz z tym spaniem.Ja mam inaczej im pozniej pojde tym pozniej wstaje:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz nie obraz sie ale wyobrazilam sobie Ciebie w tym blotnym rowie z szuwarami na glowie:-DDobrze,ze nikt Cie nie widzial bo pomyslal by ze jakas Rusalka go nawiedza:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Pomachać chociaż ;) Nie poczytam, bo na chwileczkę tylko, ot tak zajrzałam, jak goście jeszcze śpią :) miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Emmi :) Ale pusto..... Nadeńko, niestety na razie plany nie aktualne. Przykro mi bardzo. MM się pochorował, dlatego dopiero teraz zajrzałam. Wczoraj wrócił z pracy już chory, była koleżanka lekarka, a ja dziś od rana dwoiłam się i troiłam. Kuśtykając musiałam dojść do przystanku, potem do miasta po leki i coś do jedzenia.Tak zaczyna się samotna starość/????/ Muszę reaktywować swoje prawo jazdy, bo takiej sytuacji nie dopuszczałam do siebie. Nie jeździłam samochodem od śmierci mamy. Jeśli się coś zmieni dam znać. Milego wieczoru Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słoneczka! Ja wpadam się tylko odhaczyć i powiedzieć, że nie znikam. Ale mam bardzo utrudniony dostęp do kompa. U mojego Syna jest już kolega z Polski, no i teraz chłopaki okupują obydwa. Nie zabraniam im bo pogoda, niestety \"pod psem\" a wiadomo, że w czasie deszczu dzieci się nudzą - oj! daliby mi za te dzieci jakby mnie tu podczytali :D:D:D:D:D Postaram się zaglądać, a wrócę na pewno 30 lipca - bo wtedy cała trójka leci do Polski - moje do Babci na wakacje. To papatki! Trzymajcie się cieplusio. P.S. Foletko pisze się pub, a wymawia pab :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) W końcu wybrałam sie dzisiaj na basen-dobrze mi to zrobiło. Fizziałku🌻mam nadzieję,że to nic bardzo poważnego i MM szybko dojdzie do siebie.A my się jeszcze napewno spotkamy:) Prawo jazdy trzeba jak nic odnowić-może jakieś dodatkowe jazdy wykupić i w drogę. Emmi-co w końcu zrobiłaś z tym brakiem drzwi? Malibu-czekamy na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) brak czasu... tylko się melduję na razie...pozdrawiam wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laski:-) Fizz---widze,ze zycie Cie nie rozpieszcza:-(najpierw Ty ze swoim palcem a teraz M.Wspolczuje Ci kochana bardzo,bo chory facet to gorzej niz male dziecko-kiedys pisalysmy o tym.Zycze Wam obojgu szybkiego powrotu do zdrowia.Szkda,ze nie wypali Ci ten wyjazd.:-( Emmi---czy ja czegos nie doczytalam a moze zapomnialam?Ty masz gosci?Mialas wyjechac gdzies na wczasy.No ale kazda zmiana w otoczeniu to zawsze cos.Milego wypoczynku i spedzenia czasu z rodzinka. Nadd ---ale kusisz tym basenem.My sie tu wybieramy i wybrac nie mozemy.M wiecznie w pracy i nie ma czasu. A Ty w weekend pracujesz czy masz wolne ,ach nie,zapomnialam!Znowu:-D przeciez wybierasz sie na weselisko.To milej zabawy. Pisalysmy ostatnio o pechy i wypadkach.No i moja najstarsza dopdl wczoraj mega pech.Ona ma fiola na pkt psow.Na nasza ulice wprowadzila sie sympatyczna para Polakow(nie maja dzieci )z duzym psem No i ta moja nieroztropna corka zaprzyjaznila sie z nimi.Wczoraj wieczorem w trakcie zabawy z psem zaliczyla upadek na chodnik(pies szarpnal smycz bo chcial biec za pilka) no i reka zlamana w nadgarstku.Ma zalozony gips ale inaczej niz u nas w Polsce bo reka jest zgieta w lokciu i gips zalozony prawie od ramienia:-(:-(Nie wiemy jeszcze jak dlugo go bedzie miec,idzie we wtorek na kontrol i wtedy cos bedzie wiadomo.Moze miez 4 tyg a rownie dobrze 2 bo u dzieci szybko sie zrasta.Zobaczymy. No i teraz Mama musi sie zajmowac malym pechowcem bo dziecko nie moze samo zrobic wiekszosci rzeczy przy sobie:-(Szkoda mi tej mojej bidulki:-( Dobra ja spadam jakies porzadki robic bo wieczorem mamy miec gosci.I jakas mala wyzerke.Tylko nie wiem co:-(Macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj foletko🌻 współczucia z powodu córci❤️Mam nadzieje,że reka szybko się zrośnie. Ja dzisiaj w pracy.Weseliska dopiero na początku sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka :) Dzisiaj z racji, że od lana mżyło a teraz luneło, obiecuję sobie, po tej pogodzie, że wreszcie usiądę i poczytam sobie na kafe. Taki dzień na kompiku, pod warunkiem że... no tak już grzmi... miałam właśnie napisać, że pod warunkiem, że burzy nie będzie, bo wtedy to ja wszystko wyłączam z kontakótów :O Przynajmniej to co mogę ;) Fizz//:) Goście dzisiaj wyjeżdzają, szkoda, bo bardzo miło było, a brat MM bardzo nam pomógł na działce, a misio szalał z dziećmi :) Nie chcę nawet wyśleć, co to będzie, jak miś znów zostanie sam... A z wyjazdu nic nie wyszło, bo nie mam jak zwykle zresztą z kim zostawić misia :O ale to normalka. To znaczy powiem Wam, że jest mi przykro, bo taki wyjazd może się więcej nie powtórzyć i ja na przykład gdyby ktoś z rodziny miał taką okazję, to bym na głowie staneła aby mógł pojechać. Ja niby mam rodzinę, tu pytałam, tam pytałam, ale każdy zajęty własnym organizowaniem sobie wakacji... no cóż, nie muszą. Ja po prostu poraz kolejny staram się nauczyć tego, aby nie lecieć z pomocą, tylko zachowywać się tak jak inni. Mam nadzieję, że uda mi się to wreszcie osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Emmi🌻:) U mnie też z rana nieźle lunęło,a teraz tak fajnie,rześko jest. Strasznie szkoda,że nie udał się wyjazd.Zwykle w sprawach pilnowania dzieci najlepiej się sprawdzają babcie.A czy z Maluszkiem wyjazd był niemożliwy? Ja dzisiaj mam dyżur pod telefonem więc niedziela taka koło domu-ale może chociaż uda się na rower wyskoczyć. Fizzialku jak sobie radzisz? Whiski wstałaś już:)? Foletko jak ręka córci? Ania- na jaki kierunek synuś się wybiera?Nie wiem czy pisałaś? Malibu-Kobieto Pracująca machnij chociaż:) A Moniał gdzieś lata po świecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, troche w biegu... Foletko, baaardzo mi przykro, utulam Was obie, ale córcię mocniej ❤️❤️Dobrze, ze u dzieci szybciej sie wszystko zrasta, ale się musiala Malutka najeść strachu i bólu. Serce sie kroi... Nadeńko, jakos sobie radzimy... MM jeszcze leży, ale sie rwie, bo nie przyzwyczajony.Dzięki. Dobrze, że tylko pracujesz tak na telefon, zawsze to normalny obiad i mozna cos w domu zrobić, odpocząć. Emmi, no to masz niefajnie, że nie możesz wyjechać. Wlasnie, a dlaczego nie z maluszkiem. Malibu nie goń tak, bo Ci \"motorek\" wysiądzie :D Whisky, a co u Ciebie, czyżby zapadły jakies decyzje??? A Monial to sie wygrzewa, ale ciekawe, kiedy będzie w Polsce. Anuśka, cały czas tęsknimy za Tobą 👄 No i biorę się za nikomu..... itd. Ale za to palec już prawie nie boli, tylko nie mogę mieć zakrytych butow. Milego dnia dziewczynki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:):) Emmi, jedź z maluszkiem, ja widywłam na wyjazdach niemal noworodki. I nigdy NIGDY!!! nie było z nimi problemów, chorowali dorośli, a dzieci niemal w pgóle. No i za dziecko taniej, czasem dużo taniej. Nie zastanawiaj sie nad tym, tylko dziecko pod pachę i w drogę. Chorym życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia. Fizz, Foletka trzymajcie się. Na pocieszenie Foletka, mój synuś był dwa razy w gipsie(noga na motorze) 4 albo nawet 6 tygodni? i jakos minęło. Początek najgorszy. Tu oczywiście nikt nie sprawdzał w trakcie, czy juz się zrosło czy tez nie. I oczywiście trzeba było raz zdejmować gips, bo lekarz spartolił i drugi musiał poprawiać. A jego brat cioteczny to ileś razy miał ręce w gipsie, właściwie to pamiętam, że co wizyta to on w gipsie. Malibus wskakuj czasem na topik.:) No a ja radowałam sie w piątek, bo po spotkaniu z główną osobistością czekałam kilka godzin co zadecydują, w międzyczasie tez rozmowa z konkurencją, i w końcu telefon, że to ja!!! Ale, ze weekend to nie wierzę, bo bez kontaktu, bez potwierdzeń.. No i jeszcze szkolenia, szkolenia.. :) Miłego dnia Dziewczynki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadd, a co z sukienką? Nie wiem czy masz tam u siebie, ale na pewno, jakąś większa galerię? ładne rzeczy na takie uroczystości są w Monnari, nawet moja córka sobie kupiła kiedyś śliczną sukienkę na ramiączka i obleciała w niej kilka uroczystości. Chociaż wydawałoby się, ze tam się ubierają raczej dojrzalsze kobiety. Taka klasyka jest jednak dobra, ponadczasowa, no i ładne materiały, dużo jedwabiu. I zaden prywatny butik z szytymi byle jak ubraniami. Nie umywają się do dobrze skrojonych rzeczy. Chyba, ze miałabyś swoją krawcową, albo kogos umiejącego naprawdę fajnie szyć? ( Co Ty na to Fizz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whiski do galerii muszę jechać do L.Ostatnio nawet się trochę rozglądałam ale nic ciekawego nie było.Pewnie jak zwykle w ostatniej chwili coś kupię i jakoś to będzie:D A dobra krawcowa baardzo by się przydała.Fizz dlaczego mieszkasz tak daleko:)Dobrze,że Twój palec już lepiej.Nie wystarczy ,że sama poszkodowana to jeszcze musisz robić za pielęgniarkę.Ale nie ma tego złego..może dzięki temu znowu zaczniesz jeździć samochodem. Whiski🌻🌻🌻GRATULACJE:D Tylko nie zapominaj o nas w wirze pracy i szkoleń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky jesteś WIELKA, ale sie cieszę... ja dobrze wiem, co to znaczy nie pracować, a podługim czasie zacząć, ale najważniejsze, że tak doceniona 🌻 Nadd, no nie ma tego złego :D .... Ciągle się leniłam, poza tym lubię chodzić. Mogłam pojechać do miasta /do przystanku 1300m/ chodzić 8 godzin i wracać.. A ile razy pieszo szlam do P. ok.6 km Gorzej z zakupami, kiedyś robił wyłącznie MM, ale od ponad roku ja, często sama. Wtedy laduję w markecie wszystko, co trzeba na 2 tygodnie i wracam za 23 zl taksowką. Kiedyś dobrze jeździlam, nawet po W-wie, ale teraz już tak nie będzie. Do P. i Ł i starczy /uwiąd????/ Dzisiaj jest dobry film na jedynce o 22-ej.To tak gwoli przypomnienia. W nocy nie mogłam spać i obejrzałam \"Pora umierać\" D.Szaflarska genialna, Wlaściwie tylko ONA gra. I film choć o starości i samotności, jakiś taki ciepły, zmuszający do myślenia. Niestety wczoraj przegapiłam \"Kikę\". Ale ogólnie jestem b.zmęczona. Nadd, a jak dyżur telefoniczny, dużo wezwań? A jeśli chodzi o szycie...hmm, wlasnie trzeba by było sobie cos uszyć. Ktoś chce, żebym za niezlą kasę szyła suknię ślubną. Ale ta kiecka mi sie nie podoba. A tak nie lubię...na siłę. Taka przedobrzona, szczypanki, zakladki, falbanki, kokardki, marszczenia. O rany, o gustach się nie dyskutuje, ale nie lubię szyć rzeczy, których,\" nie widzę\" No to idę zrobić MM kolację, bo sie należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczynki:) ale jeszcze nie ma czego gratulować za bardzo, muszę przejść te szkolenia i ogarnąć wszystkie dokumenty, program. Lubię się uczyć, więc myślę, że dam radę. Cieszę sie tym, że przeszłam przez to co dotychczas:) Zastanawiałam sie nawet czy nie jechać, ale po wahaniach chyba jednak nie będę się rozpraszać. Tym bardziej, ze to nie jest sielanka i musiałabym się jeszcze douczyć, niby nie mam wycieczek, ale na miejscu okazuje się ze mam.. No i wracam wypompowana. Zobaczymy. Fizz, to prawo jazdy to rozumiem, ze musisz tylko wymienić na nowe? bo zdawać teraz egzamin to sobie nie wyobrażam. Ale dasz sobie radę, a tam się przyda na te kilometry. Myślałam, że suknie slubne to teraz są całkiem proste i gładkie, za to śliczne. Nadd masz trochę czasu, chociaz teraz są okazje na wyprzedażach. Wiem, ze trzeba sie nalatać, ale jak zaplanujesz sobie tylko kilka sklepów i pod żadnym pozorem nie wejdziesz do innego to dasz radę. :D Wczoraj tak latałyśmy z kolezanką, kupiłam sobie spódnicę w Camieou i bluzkę w Jacquline Rieux(?) cieniutka biało-czarna. A spódnica taka malarska, brązowa z bialym, bo mam żakiet brązowy letni i za mało rzeczy do niego. Co ja zrobię z rybaczkami i różowymi t-shirtami;)? Dziś nawet syn mnie pochwalił, że ładnie wyglądam, a ubrałam się statecznie, tzn. sukienka czarno-biało-lila i żakiet czarny z lnu.:) w ogóle mnóstwo lnu w tym roku, podoba mi się zwłaszcza z domieszką jedwabiu. Kolezanka szukała spodni, zmierzyła z dziesięc par i w końcu jakies kupiła. Zaraz sprawdzę co to za film rekomendujesz Fizz:) chociaz jestem jakaś śpiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie tylko macham🖐️ Whisky, Ty zawsze ładnie wyglądasz :) Nadd, dzięki..wysłałam odpowiedź;) Miłego dnia!!! Dla WSZYSTKICH!!! Foletko trzymaj się !!![serce}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczegóż tu takie pustki? Wietrzysko i wichura Was wywiały? U nas bylo w nocy okropnie. Mam strasznie zbite róże, aksamitki mogą nie przeżyć i te wszystkie, ktore nie przepadają za dużym, wielkim deszczem. Whisky , oczywiście mam prawko, tylko stare. Jest tylko jeden problem, mam w nim wstemplowane obowiązkowe okulary. Ale teraz nie mogę jeździć w okularach, bo na skutek wieku niewielka wada się wyrównała i muszę na badanie, żeby okulista to potwierdził. A swoją drogą, jak to jest w czasach, gdy tyle ludzi używa szkieł kontaktowych. Czy trzeba mieć jakieś zaświadczenie....???? Przecież takich miesięcznych nie wyjmuje się. Mam stertę prasowania , zaraz sklecę jakiś szybki obiad. Tak więc uciekam, zwłaszcza, że nikogo nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×