Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Fajnie, że jesteście. Róża, a zdążysz rano zrobić paznokcie? Dziś rozumiem, mogłoby to byc trochę trudne. :) Zobaczysz, że jak będziesz bardziej zajęta to i lepiej się poczujesz. Foletka, Ty to jednak jesteś niezawodna. To i ja popracuję jutro nad swoim manicurem, bo dziś aż się wstydziłam w sklepie. A zawsze sobie obiecuję, że chociaż raz w tygodniu coś z tym zrobię. I co - i kicha! Zawsze zauważę za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky,a ty jeszcze nie śpisz?Myślalam,że będziesz zmieniać stare nawyki.Ja też będe musiała.Od września dzieciaki do szkoły i przedszkola więc skończy się spanie do 9-10rano.Trochę mnie to przeraża:-D Fizz--a co z tobą?Mam nadzieję,że to tylko problemy z kompem lub brak prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zajrzałam, czy ktos jest. I proszę..jak miło. Mój dzień był tak koszmarny, że szkoda gadać. :(:(:( 😡 Dostałam eska od Malibu, pozdrawia i przesyła buziaki. Łapie doła i źle Jej bez nas. A to jeszcze ze dwa tygodnie. Dzisiaj nawet nie umiałam Jej pocieszyć, bo sama jestem w stanie beznadziejnym. A jak Twoja głowa Różo, wytrzymała. Ja, po 3/4 butelki wina, nie widziałabym klawiatury :D Moje paznokcie też proszą o chwilę uwagi, wyglądają strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz,no twoja stopka mnie rozwaliła:-DPrzypomniała mi jeden z tematów Cheer,które nam tak \"namiętnie\"proponowała do dyskusji. A czemu miałas koszmarny dzień?Trzeba było piwsać,moze Whisky nasza dyżurująca dzisjaj jakoś by temu zaradziła? Mam pytanko,czy twoja chrześniaczka(chyba nic nie pomyliłam)pomogla ci trochę z tą stroną internetową na której masz wystawić swoje prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba piwo mi szkodzi na oczy:-Dtyle błędów. Fizz,ale jeszcze niewidzę podwójnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopka celowo taka. Jak znalazłam cytat, tak sobie pomyślałam, że będzie śliczny...i pasujący :D Robimy tę stronę razem, ona wszystko składa do kupy, ja robi teksty, opisy, zdjęcia. Ona ma dużo wlasnej pracy, no i wróciła dopiero z urlopu, więc idzie trochę powoli, zwłaszcza, że musimy się zgrać z jej ojcem. Może na koniec sierpnia, a w najgorszym razie do połowy września już będzie działać. Ja juz prawie wszystko zrobiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, no to jutro jesteśmy umówione na manicure, tylko nie za wcześnie. :D Foletka, jakoś nie mogę piwa ostatnio. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie śpię, bo cierpię, wątroba, woreczek, diabli wiedzą co...Nie dość, ze dzień podły, to jeszcze to cholerstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam dzieckiem to chodziłam i wołałam /fonetycznie/\" manicure, pedicure i czernienie brwi...\":D Ale to było strasznie dawno...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz,przykro mi,że cierpisz!Może też wypij jakiegoś drina to ci pomoże? Wiem,bredzę jak pijany w swoim zwidzie o białych myszkach.To to piwo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożyteczne to by było, jakbym rzuciła to wszystko w cholerę i poszła pomagać ludziom, którzy tego potrzebują. A nie chodzić koło kogoś, kto cię traktuje jak darmową służącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wypiłam i wzięłam no-spę i siedzę z termoforem i przeklinam bigos z cukinii i moje łakomstwo. A taki był dobry. Tylko zjedzony szybko i w złości..😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Róża to chyba sobie paznokcie robi, tylko co z tego wyjdzie ..hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletka, tu piwo nie pomoże, lepsze jakieś zioła, Fizz, na pewno coś masz. A co jadłaś? Może te grzyby za ciężkie były. A \"pożyteczne\" to ta stronka itd. Wcale nie miałam na myśli garów, no co Ty??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny!! Nawet nie mam czasu popisać :( Robie równocześnie dwie prace. Grzebie w internecie, szukam towaru do kiosku, przegladam oferty banków a jednocześnie staram się zrobic minimum moich hotelowych obowiązków. Cos mi się wydaje że prędzej mnie wywalą niz ja sama odejde :D Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzuirawiec też piłam i już jest właściwie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jej zabraknie zmywacza do paznokci to sobie może zrobić laleczki na dloniach tak jak ja z ręczników papierowych:-D:-D:-D Whisky,dzięki za linka,przejrzę jutro bo dziś.......:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agosia Pracusiu jeden, ale to mi się podoba. Tak trzymaj !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Whisky, to samo chciałam napisać, jak za dawnych czasów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cztery 6 w liczbie odpowiedzi na ten post ... dobrze, że nie trzy 6 bo posądziłabym Was o satanizm :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×