Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Foletka, a jak te Twoje łapki. Kiedy TM wyjeżdża, dasz potem radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooooooo,Agosia:-D Chyba pójdę spać bo już głupoty zaczynam pisać,a to wszystko przez piwko:-D No ale dzieciaki śpią,M jest w domu to moge zaszaleć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, tylko poczekaj na mnie jutro z manicurem, nie za rano, wiesz. I zastanawiam się dlaczego ta kobitka od ćwiczeń jest u Ciebie nieruchoma. To niemożliwe. Zaraz sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz sa trzy... :D:D ale na szczęście za nimi wloką się kolejne cyferki :) a zaraz będą pewnie tylko dwie 6 :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mnie oświeci z tym wpisem Friend?Bo chyba jestem pijana albo za glupia!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Friend będzie tak uprzejma i sama nas oświeci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Friend a czego ty tu szukasz?Zadymy? Nie uad ci się,my jesteśmy pokojowo nastawione.A te szóstki nie robią na nas wrażenia.Nie boimy się diabła!!!!!! To tak na marginesie,zaczynam się nieżle bawić,to to piwo:-D Proszę się ze mnie nieśmiać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja naprawdę ciemna jestem, albo blondynka, przesuwam z boku i się nie rusza.. Co robię nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz fizz, już myślałam, że może to mi się śniło, ale nie chciało mi się sprawdzać, więc tak trochę zaryzykowałam i napomknęłam o tych ćwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o to mi chodziło :) sorry, że tak nie na temat :P wyskoczyłam z tym jak Filip z Konopi hehe, ale już znikam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie z boku, ojej, ta kobitka jest pod spodem, tzn, niżej pod tekstem, są obrazki z kobitką i obok opis ćwiczeń :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz,przyznaj się---wypiłaś więcej niż jednego drina:-D Oki ja jdę się myć,tzn M mnie umyje bo ja nie dam rady i znikam na dziś.Miłej zabawy dziewczyny. A może jeszcze wpadnę jak mi M pozwoli:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też już pójdę spać, wszyscy już śpią, nawet kocisko wróciło na łono rodziny i już chrapie. Wcześnie wtrząchnęło całodzienną porcję naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala róża1
cześć dziewczyny a ja juz nie śpie i zaraz bede sie szykowala do pracy...Wino , oczywiście wypilam wczoraj cale.....ja moge tyle i nie bylam wstawiona...no moze troszeczke...ha ha ...ale naprawde nieduzo, jakos glowa zrobila mi sie wytrzymala i moge tyle....a i paznokcie też zrobilam...mam teraz zlote!!!ladnie wygladaja.... pogoda pochmurna i pada co chwilka...To dobrze, bo bedzie można spokojnie pracować, bez żalu, że "inni to maja dobrze, bo mogą być na słoneczku".Chociaż mam nadzieje, że zbyt dlugo nie potrzymaja nas w tej pracy.... ale prawde powiedziawszy czuję sie bardzo samotna. Nie mogę sobie poradzić z tym uczuciem.... powiedzcie dziewczyny, co maja faceci w glowie, że jak kobieta zaczyna mieć problemy, tak ja ja ostatnio, kiedy szlam do szpitala,no i z racji tego bylam nerwowa, smutna, to oni zwiewaja w takim momencie, nie widza ,że wlasnie teraz trzeba pomóc,choćby podeprzeć psychicznie.....to mnie już drugi raz spotyka i nie wiem, powiedzcie , czy to normalne? czy każdy z nich tak postępuje???plissss....pomóżcie mi to zrozumieć....pa ide myć wloski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie, ja wczoraj spać poszłam a Wy tu balowałyście 😭 A w dodatku głowa mnie dzisiaj boli :O Młody dzisiaj w Holandii, zachwycony i szczęśliwy. Trochę mu zazdroszczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sklepie pomyślę :-) Może coś mi się rzuci w oczy :D To \"coś\" musi być na szybko bo jakoś dzisiaj nie mam nabożeństwa do garów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszsytkim, co przede mną wstali i się wpisali 🖐️ Tzn.wstałam wcześnie, ale MM jest i od rana dopadł do kompa i siedział do teraz..:( U mnie też pochmurno. A wiekszość facetów, to egoiści. Bywają dobrzy i opekuńczy, najlepszy przykład, to są tacy mężowie niektórych dziewczyn na forum. Ale nie wszystkie mamy szczęście. Jak długo z nim byłaś Różo, mieszkaliście razem ? Pytam, bo im bliższy związek, wydaje się, że bardziej zobowiązuje.. Ja mam dzisiaj dużo pracy, a nastrój..lepiej nie mówić. Narazie nici z manicure, bo łazienka zapuszczona strasznie i muszę się za nią wziąć.:( Miłego dnia kobietki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×