Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

A tera Malibu napisz, ale tak szczerze z ręka na sercu Dlaczego tak rzadko i nieregularnie piszesz? A ospowiedź na to pytanie potraktuj jako karę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, chyba są pełne piwa, no nie piwa ale.... fizzu, fizza ...no ginu z tonikiem :D. Sorki za pomyłeczki...hoihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZ CYTRYNY, bo zabrakło....... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rozśmieszamy Foletkę, bo Jej smutno :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne ze o Kimś zapomniałam!!! Zahirku - a tak apropo też mogłabyś cos skrobnąć, a za mailiki dziekujemy, przynajmniej wiemy, że zyjesz :D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałaś ............... oj! :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz hihihi - ja też chcę \"fizz\" z cytrynką.A kare potraktuję powaznie, tylko muszę jakis wiarygodny powód wymyślec:p:p:p :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja i tak widzę w właścicielce Brzusi podobieństwa do Ciebie - szczególnie na tych zdjeciach w różowym topiku - nie mylić z naszym. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;);););););););););););););););););););););););) ;);););););););););););););););););););););););) ;);););););););););););););););););););););););) ;);););););););););););););););););););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nasz też oczywiście Różowy i Majowy i Piffkowy.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki to różowy TOPIK ????????????????????????/wielkie oczy/ Coś niekumata jestem. Wyraźnie zmniejsza się u mnie ilość komórek...mózgowych. To chyba efeket nadmiernego spożycia, a własciwie spożywania przez całe moje dłuuuuuuugie życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowy, zielony, niebieski, fioletowy albo lawendowy. Może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ubrana jest w taką różową bluzeczkę na naramkach ( tzn. topik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz - hihihihi - ja Cie dzis nie poznaje!!! I nie wierzę, w to co insynuujesz!!!:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo. Inteligentna to ja na pewno nie jestem :D Już dawno, dawno temu składałam samokrytykę, a teraz muszę jeszcze to dodać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to nie ja, tylko klon /najlepiej czerwonolistny /albo bliźniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, niech kobitki mają co czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co robią Foletka i Whisky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu, czy już wymyśliłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sukienka śliczna ( ta do komunii) a ta druga też ładna ale mniej. Ta do komunii jest śnieznobiała, długa, skromna i elegancka. Leży na Małej tak, jakby była szyta na miarę. Ta druga z kolei jest w kolorze ecru ( tak sie to pisze?) i siega do pół łydki i nie jest niestety tak idealnie dopasowana na mojego Chudzielca. Ale też nie wygląda źle. I o dziwo udało mi sie dokupić do niej w takim samym odcieniu rozpinany sweterk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest, jak dużym starzejącym się dziewczynkom się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wymysliłam ;p:D:p;D:p i dlatego zmieniam temat :D:D:D:D:D A ten klon nieźle świruje hihihi, tylko czemu czerwonolistny????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się wyrażenie \" o dziwo\" Ze też nikt tego nie wygwiazdkuje :D. Bo tak rzucić komuś \"o dziwo\" trzeba być odważnym. Mam nadzieję, że dostaniemy zdjęcia, tak jak domu .....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo takie mi się podobają. Po prostu :) A dlaczego świruje, jest sobą......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziwko, to chyba grzczniej? Prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę!!!! Nie wygwiazdkowali!!! A ja tu sobie pozwalam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzczniej grczniej gczrzeniej................czniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, czy tak grzeczniej... Mi sie by nie podobało jakby ktos mi tak grzecznie wyjechał :D:D:D:D:D:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×