Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Akita89

... Z Rozmiaru XL -- Do Wymarzonej eSSki ....

Polecane posty

Tak ... Tak ... Tak ... to kolejny topik o tym co zawsze czyli o metamorfozie, a prościej mówiąc o odchudzanie ... ale ten jest mój! Chociaz bywalam na wielu. Długo się zastanawiałam czy go założyć, ale tak na prawde to mam nadzieje, ze to dzeki niemu uda mi sie dojsc do celu. Nei robie tego po to by zgubic kilogram bo mam taki kaprys czy tez z innych dziwnych powodow, po prostu musze to zrobic bo wiem jakie moga byc konsekwencje z nawdago w przyszlosci. Ale dosc wykladu bo was zanudze ; ) Jesli jest ktos kto che sie do mnie przylaczyc to baaardzo prosze, a nie ukrywam ze mam taka nadzieje .. a jesli nie trudno ; ) Otoż mam 153 cm wzrostu (taki maly kurdupel) i waze az .. 64 kg : ( cięzko to pisac .. no coz .. mój cel? 50-48 kg... Pozdrawiam i mam nadzeje - taka malutka - ze sie ktos z was przylaczy [ cześć ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia milusia
trzymam kciuki, jest to mozliwe, ja schudlam z 80 do 62 w 6 miesiecy, mam rozmiar s wlasnie tylko wzrostu mam wiecej niz ty bo 175, pozdrawiam i zycze wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzeki milusia milusia ... mam nadzieje ze i mi sie uda ... A tak wogole nikt nie che sie przylaczyc?? No trudno ... ale to i tak mnie nie zniecheca ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka dietę zamierzasz stosować i w jakim czasie chcesz schudnąć? Zaczęłaś już odchudzanie? Ja zaczynam od poniedziałku 30 stycznia, bo jutro i w sobotę mam imprezki więc i tak by z tego nic nie wyszło.Ja chcę schudnąć 4-5 kg. jak myślisz ile czasu mi to zajmie przy diecie do 1000kcal? Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam het
Akitko- ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Moge sie przylaczyc?? Waze 62kg(tyle bylo rano) i mam 167. Chcialabym schudnac do 55 jedzac 1200kcal i oczywiscia cwiczac. Jak zamierzasz schudnac??Jakas dietka? POZDRAWIAM 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ja nosilam kiedys rozm XL chcialam zejsc do rozm 38:) a jest 34 lol dziewczyny pamietajcie o umiarze w dietkowaniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
ja zaczęłam od dziś 1000kcal, wiem, ze jest skuteczna :) byle wytrwać , trzymajcie kciuki, mam do zgubienia 15kg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do CiebieWinogronka
jak udalo Ci sie schudnac? w jakim okresie i na jakiej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssszz
Winogronka, a jak schudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOOOOOOOOOOOO
wINOGRONKA 🌼 w jakim czasie i na jakiej diecie?{kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssszz
Ja mam chyba zasłaba wole, zawsze wytrzymuje pół dnia i pękam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do dziewczyn
zbliza sie lato ,moze uda nam sie zmotywowac do odchudzania? co Wy na to 🌼??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie zamierzam stosowac diete okolo 500-1000 kcal i do wego cwiczenia tzn 6 weidera (jestem juz na 2 dniu). Nie mama dokladnie okreslonej daty wymarzonej wagi aczkolwiek mysle ze do wiosny chcialabym go zrealizowac. Do \'moje mazrenie\' --> na diecie 1000 kcal? Mysle ze powinno byc okolo 1 -1,5 kg tygodniowo wiec pewnie okolo miesiaca Mam 16 at ; ) Bardzo prosze możecie sie przylaczac .. a nawet w grupie razniej; ) Ciekawskaaaa trzymam kciuki mam nadzeje ze ty za mnie tez Ale sie rozpisalam ... Pozdrawiam i zapraszam do spelniania marzen zwiazanych z waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alloalloo
ja mam 163/55. cel taki jak twoj :) konkretna dieta raczej nie wchodzi w gre, bo ja nie gotuje tylko starsi :( od tygodnia jem 4/5 razy dziennie (w tym jeden z posilkow to same owoce), poza tym staram sie nie jesc po 17 (zalezy o ktorej wracam). do cwiczen jakos nie moge sie zmusic, na razie to 50 brzuszkow hehehe :-P chcialam kiedys robic weidera ale nawet nie zaczelam.. podziwiam cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzeki! mam nadzeje ze teraz sie uda poniewaz robilam 6 tydzen temu i wytrzymalam 6 dni a to dlatego ze nadszedl weekend i impreski ale teraz sie przykladam. alloalloo ja tez nie lubie konkretnych diet ... jakies specjalne obiady itp ... wole ograniczyc kalorie a dalej jesc to co lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alloalloo
:) ciagle ogladam zdjecia modelek i jak na nie patrze to odechciewa mi sie jesc :P dobry sposob hehehe :) poza tym zastanawiam sie czy samo niejedzenie cos mi da? bo tak w sumie to mi nie chodzi wage, tylko zebym wygladala chudziej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sposob dobry chociaz czasem jak na nie patrze to mysle ze sa zbyt szczuple. Niejedzenie moze miec duuzo gorszy skutek niz ci siee wydaje ... wroci wszystko z podwojona sila wiec nie radze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alloalloo
jedzenie 100kcal dziennie to przesada :) ja jem tak z 1000.. chodzi mi o to czy schudne bez cwiczen? chcialabym byc w 30 dniu weidera :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1000 kcal dzennie to razsadne i wydaje mi sie ze da sie schudnac bez cwiczen .. chocaiz one daja lepsze efekty. A ja chcialabym byc na 42 czyli ostatnim ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alloalloo
ja nawet na 1. nie bylam.... :) moze kiedys ;) teraz lece, 50 brzuszkow i spanie :D powodzenia w dochudzaniu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esma9
no ja też sie przyłącze:)chcę schudnąć do 54 kg,a teraz mam około 62-64 kg przy wzroscie 165cm,muszę schudnąć tylko i wyłacznie dla siebie,nie czuje sie dobrze,jeszcze rok temu ważylam 56 kg,było fajnie,ale chce by było jeszcze lepiej-54 kg:)zamierzam stosować diekte 600-1000 kcal..mam nadzieje,że sie uda,jestem budowy ''gruszki'',mam dośc rozbudowane biodra,a na nich tłuszczyk,na tej partii ciała najciężej zgubić centymetry;((a zabieram sie od jutra,czem predzej tym lepiej,jutro także idę na siłownie(3 godzinki)no to pozdrawiam wszystkich i powodzonka:)jutro wieczorkiem napisze jak mi poszło;)buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co proponujecie
jak zwykle zaczyna sie topick ale nic konkretnego nie wnosi,wiele niepokrytych wypowiedzi o diecie no wpis Winogronka,ktora nie raczyla nawet odp na pytania dziewczyn,nie rozumiem po co zakladac topick,nie wnoszac rownoczesnie nic nowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figuniaaaa
:classic_cool:nici z diety😭 po co byl w taki razie ten temat?😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figuniaaaa
nudziary💤 💤 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Akita >> dopiero zaczynasz dietkowanie? Napisalas , ze bedziesz jesc od 500-1000 kcal Jedz conajmniej te 1000kcal!!Inaczej po paru dniach rzucisz sie na jedzenie.A i po takiej diecie trudno bedzie wrocic do \"normalnego\" jedzenia ! Aha i jestem w twoim wieku. Jutro zaczynam. a oto moje zasady: 1.1200kcal 2.slodycze ograniczyc do minimum 3.ostatni posilek o 18 4.pic duzo wody 5.ruszac sie!! buzka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ze wogole ktos sie zainteresowal tym typikiem. Skoro was to nudzi (finuniaaa itp.) to po co wogoloe wchodzic i to wsyzstko czytac? Do --> marzycielke ... milo spotkac kogos w swoim wieku ... co do tych kalorii to nie mam narazie konkretnej ilosci bede jesc mnie czasem wychodzi mi 1000 czasem tylko 500 a nieraz 300 (ale to dlatego ze pozno koncze lekcje i malo jem) Pozdrawiam jeszce sie odezwe ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga przed odchudzaniem: 62 biodra 105cm talia 70 po 3 miesiącach; waga 51kg biodra 89cm talia 62 :-) z rozmiaru 40/42 zeszłam na 36/38:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×