Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Akita89

... Z Rozmiaru XL -- Do Wymarzonej eSSki ....

Polecane posty

Gość do yasmin
i pewnie schudlas na diecie 1000kcal?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu sie mylisz. Nie stosowałam zadnej diety. po prostu wyrzuciłam z diety słodycze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmin gratuluje !!!!! Ale nei wierze 11 kg odrzucajac same slodycze?? A w jakim czasie tylko zgubilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yasmin
a jesli ja w ogole nie jadam slodyczy? czyli dietka nie dla mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesiące i schudłam 11 kg........... Słodycze przede wszystkim poszły w odstawke...... Bardzo dużo cwiczyłam (i cwicze nadal)...skupiłam sie przede wszystkim na tym. No i masaże pod prysznicem zeby zlikwidowac uparty cellulit. Efekty- zniewalające. I powiem wam szczerze ze kiedys to sama patrzyłam na te wszystkie cwiczenia z przymruzeniem oka i twierdziłam- komu sie w ogóle chce?? ale teraz? nie zaluję............................ kocham cwiczyc i nie wyobrazam sobie dnia bez treningu.:-) Ciałko sie odwdzięczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluje tym bardziej! JA tez ćwicze ale od wczoraj (heheh dopiero) zaczelam tak solidnie tzn 6 weidera i ... Co powiecie o skakance? Myslicze ze ladnei rzezbi cialko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak- samo skakanie na skakance przez 10 minut spowoduje ze spalisz 100kcal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam dziewczyny? Idzie wam odchudzanie? Ja wlasnei ide skakac ... a i jeszce 6 hehe Hallo????? Jestescie tu wogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alloalloo
mialam dzis zaczac szostke weidera. ale mi sie nie chce jak zwykle :)))))))) licze na ograniczenie jedzonka :) a Wy sie 3m :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zycze powodzenia ; ) A wogole widze ze malo ludzo zaglada no coz ... Niestety ... tzn stety dla mnie jade na feriw na mazury ; ) wiec pzrez jakis czas mnei tu nie bedize .. ale .. ale .. 6 bedie trwac dalej i po tygodniu zdam wam relacje o efektach oczywiscie o ile bedzie komu to powiedzec trzymajcie sie ... [ cześć ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie bylo,a to wszystko przez to ,ze nie mialam netu. Ehh..to chyba tradycja, ze w czasie weekendu nie potrafie trzymac dietki...Wczoraj bylo pieknie ,ale tylko do wieczora...chyba za malo zjadlam w dzien. I musze w koncu zaczac cwiczyc w domu .Bo nie wiem czy wspominalam,ale trenuje karate 2x w tygodniu.Totalnie sie opuscilam.. Akita>>baw sie dobrze na wyjezdzie! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figuniaaaa
wy to naprawde jakies marzycielki jestescie,nadal uwazacie ze bez diety schudniecie? ale was ktos w blad wprowadza hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak pusto? u mnie wszystko OK :) sama jestem z siebie zadowolona. Ale nigdy nie jest tak dobrze,zeby nie moglo byc lepiej ;) buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie!! Dluuugo mnier nie bylo ale juz jestem ... fakt wypoczynek udla sie jak nic ... Ale ... no walsnie ... musze sie przyznac ze nie trzymalam sie diety ... a jak sie jej trzymac skoro babunia takie cuuudowne obiadki gotuje? i za kazdym razem \'\'oj jak ty malo jesz ... moze jeszce kanapeczke itp.\'\' ... wec nei jest za dobrze nawet na wage boje sie stanac ; ) Ale .. od jutra powrot a do tego duuzo cwiczen ... tym razem si uda .. do ---> marzycielka .. doskonale scie rozumiem ... weekend jest dla mnie najgorszy .. ale za miesiac wszystkim pokazemy ze i my potrafimy do --> figumia .. a kto powiedzial ze my chcemy schudnac bez diety?? Tak sie raczej nie da .. Wiec zapraszam ponownie i tym razem wieksza i solidniejsza ekipke ; ) ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloallooo
dobrze ze zobaczylam na glownej stronie ze ktos dopisal sie do watku bo takto bym pewnie zapomniala o nim :-) ja dalej sie odchudzam, chociaz teraz jestem chora (od 2 dni) no i wiadomo ze mama 'dobrze karmi' wrr. musialam zrezygnowac z cwiczen bo nie jestem w stanie ich robic :( na razie mam 2kg mniej (2,5 tygodnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloallooo
aha i jeszcze jedno- czy przez samo odstawienie slodyczy da sie schudnac? bo ja juz w koncu nie wiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu .... alloallooo wracaj do zdrowka ... a przy okazji gratuluje wyniuku Kiedys czytalam jakis topik w ktorym dzewczyna odtawila slodycze i dosyc duzo schudla w ciagu miesioaca ale na prawde nei pamietam ile to bylo ... na pewno da sie schudnac .. w koncu to bomby kaloryczne ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa juz wiem gdzie to czytalam na tym topiku tylko ze wyzej ; ) ale gapa ze mnnie ... to byl yasmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloallooo
2,5 tyg bez slodyczy. nie wierze ze tyle wytrzymalam ;). gdyby udalo sie wytrzymac jeszcze chociaz miesiac to bede happy :-). wczoraj mialam chwile zalamki i juz prawie zjadlam ciasteczko :-P ale w ostatniej chwili zrezygnowalam hehe :-) a Ty ile juz zrzucilas :> ja bym chciala jeszcze hmm 4 kg ;-) wogole to okazalo sie ze moja wysluzona waga pokazuje 2 kg za duzo :D i caly czas wazylam 56 a nie 58! i teraz mam 54 kg, a chcialabym 50 albo 49 (bo fajnie tak zaczynac sie na 4 ;-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ... ubylo chyba 2,5 ale bylam (jak pisalam wyzej) u babci a u niej nie da sie schudnac wiec pewnie mi tyle tz przybylo ... ; ( ale coz ... od jutrra od poczatku wiec bede informowac o wszystkim. A jeszce mam pytanko jak myslisz mozna schudnac w ciagu tygodnia ... skaczac 2xdzennie na skakance po 20 min i do tego robic brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloallooo
mi wystarczy tak z 2 dni malo jesc i juz mam mniejszy brzuch tak wiec mysle ze na pewno schudniesz :) ja na razie spadam bo ide spac :P choroba oslabia ;) 3m sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzeki dzieki .. milej nocki to sie rozumie choroba wstretna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akita >> nareszcie jestes!! Strasznie tu pusto bylo... Dzisiaj kolacje sobie podarowalam ,bo sniadanko bylo dosyc obfite ;) Trudno mi jest sie zmusic do cwiczen w domu...dziewczyny okrzyczcie mnie!! Nie wiem w koncu ile waze...dalej jest chyba 62 jak nie wiecej! Cos sie waga psuje..:( Jutro nowy dzien,pobudka o 8 (mam jeszcze tydzien ferii :)) 30 min cwiczen i max 1200 kcal ,a kolacje chyba znowu sobie podaruje. Poskakala bym sobie na skakance ,ale nie mam gdzie. Napiszcie co i jak cwiczycie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i marzycielke .. ale brakowalo mi tego forum. Tak sie skalda ze i ja mam tydzen jeszcze ferii ; ) ... A co do okrzyczenia cie to nie bede .. p[o prostu zmusmy sie razem do cwiczen ... ja juz pisalam wyzej 2xdzennie skakanka i brzuszki no oczywiscie ograniczenie kcal ... no to w koncu zaczynamy ... i mam nadzeje ze tym razem sie uda ... tzn nie mam nadziei TO MUSI SIE UDAC!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nastepnym dniu zmagan! Musze sie przyznac ze jeszCe wczoreaj w nocy tak mnie rozpierala energia ze okolo polnocy skakalam na skakanne. ---> alloalloo .. jak sie dzisiaj czujesz? mam nadzieje ze lepiej. hallloooo????????????????????? ...... czy ktos sie tu odchucha ... oprocz mnie?? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alloallooo
Akita lepiej :-) do konca tygodnia siedzie w domu :-P a pozniej 2 tyg ferii :). z tym sprzetem to ja bym uwazala, ja juz nie wierze w zadne wynalazki :-D marzycielka moja waga naprawde okazala sie zepsuta :-P i to na moja korzysc! bo okazalo sie ze zamiast 58 caly czas wazylam 2 kg mniej :-P tak to jest z waga z tesco ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alloallo - no to ci baaardzo zazdroszzce szczerze mowiac bo ja ferie juz koncze ale nie ma tego zlego. wlasnie jestem po cwiczonkach jest spoko ale jakos mi motywacji brakuje ... i jest lekka zalamka ... czasami mysle ze to i tak nie ma sensu i wogole ... co do tego urzadzonka to wlasnei mam wachania ... tez nie wierze takim picom ale .. jakos mnie kusi .. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×