Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Akita89

... Z Rozmiaru XL -- Do Wymarzonej eSSki ....

Polecane posty

ja juz po sniadanku :) ale nie po cwiczeniach... rano nie mam motywacji .. martwie sie tym ,ze przytylam .. nie wiem juz sama czy waze 60,62 czy 64 ... za kazdym razem jest inaczej (waze sie rano,na czczo) . Mam malutki problem z wyproznianiem sie... to moze stad wahania wagi?? chyba pojde pocwiczyc,jakos mi sie zachcialo ..:P pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akita >> bedzie dobrze!!!nie rezygnuj teraz,bo potem bedzie trudno!!! i nie rzuca sie na jedzenie w przyplywie rozpaczy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczynki macie taki wesoły odchudzający topik:P to ja tez chce z Wami ja tez:) Schudłam 2 kg ostatanio teraz jesrtem przed samym okresem, tak że waga ani drgnie...ale po okresie się wsystko wyjaśni... Mam 175 cm wzrostu i waże teraz 73 kg (!!!!!!) chciałabym tak z 10 w dół :) Wczoraj pokicałam na aerobicu a teraz przed wyjazem lecę trochę brzuszków pomordować:) Odezwę się poźniej tzn zobacze czy mnie chcecie czy nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alloalloo
Akita ja tez mam manie wynalazkow- zwlaszcza kosmetycznych :-P ale chyba jeszcze zaden nie zadzialal a ja juz mam w planie kolejne. ale moze sie powstrzymam ;) ta choroba mi chyba sluzy bo spadlam do 53 kg :-P a od jutra znow zaczne cwiczyc :( :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie! ja juz po porannych cwiczeniach no i chyba sie zaraz zabiore za kolejne i jeszce wieczorkiem. Najgorsze jest to ze jestem caly czas w domu i .. cosik sszamie a jak pojde znowu do szkoly to mniej bede jest bo nie mam czasu ehhhh Aagness - zapraszamy ... wiece grupa to nie solo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo???????? Ja juz szykuje sie do lozeczka : ) ... po cwiczonkach i to nawet ostrych miesnie brzuszka bola ojj bola ... A jak u was? Czy cosik sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meluję, że zaczynam kolejny dzień zmagan i przymuszania się do nie jedzenia:P (tak w ogole to coraz lepeiej mi to idzie) Niestety nadeszły \"te\" dni i czuję sięjak zwykle jak słoń - jakoś tak spuchłam, więc dzisiaj dzień oczyszczania - sama woda mineralna, herbatka pu-erh czerwona i owoce... Zaraz poćwiczę troszkę a potem do pracy:) Czuję dzisiaj przypływ energii:D:D Pozdrawiam babeczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
: ) Ja juz po porannych cwiczonkach i .. mam nadzieje ze beda efekty ... znowu nabieram sily i energii a nawet chceci do dzialania. Aadness .. milego dzionka w pracy ... A może jeszce ktos przylaczy do nasz malej ekipki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj co to sie dzieje,że taka pustka tutaj? Podniosę temat bo zsotanie zapomniany jeszcze:P Ja kolejny dzien dietkuję i jestem zadowolona idzie mi całkiem nieźle nawet pomimo faktu,iż mam \"trudne\" dni nie opycham się:d pochwalić się muszę,że jest mnie kg mniej:D Cieszę się z tego bardzo:) Odwiedzę później topiczek:) Trzymajcie sie babeczki:) Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ciesze sie ze w koncu ktos tu sie pojawil. Musze sie przyznac grzesze ostatnio ale coz ... takie zycie. Cwicze codziennie ... ale tez mam \'\'trudne dni\'\' i nie zbyt dobzre sie czuje ale cwicze a to najwazniejsze. Co do wago to nie che si jeszcze wazyc chyba jest za wczesnie .. 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziewczyny,co byscie powiedzialy ,gdybysmy sobie stworzyly tabelke z waga i innymi wymiarami??dobrze bylo by tak porownywac swoje wymiary regularnie... jakos mi idzie,w weekend zawsze wiecej jem i mniej sie ruszam.Jutro pierwszy raz ide do szkoly po feriach..jak mi sie nie chce! Mam nadzieje,ze nie bede walczyc ze stesem jedzeniem !! pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmiar to kwestia wzgledna. Ja nigdy nie bede miala S, bo mam za szerokie biodra, ktorych nie da sie zwezic, bo tak juz jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja juz myslalam ze topik kompletnie uppadl i juz nikt tu nie zaglada. Co to tej tabeli to moze byc niezly pomys Od jutra 800-1000 kcal NIE WIECEJ mam nadzijke ruszam sie dalej brzuszki codziennie bez wymowki. A co u was?l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alloallooo
nie mam teraz internetu u siebie :-( jest 52 kg i 63 w pasie ale niestety tylko rano :-D ja chce 48 kg....... :-) do za pare dni :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! aktualnie nie mam netu w domu ,wiec nie bede za czesto odwiedzac forum . U mnie w miare dobrze,jutro wazenie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alloalaoo
52 kg jak zawsze ;-) wazenie w nastepny czwartek. mam nadzieje na 51.. a w kwietniu chcialabym juz 48 ale to chyba niemozliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie za siebie wziasc,bo lato tuz-tuz. Jak sobie radzicie z celulitisem??jakies kremy??Musze sie go pozbyc do wakacji tak jak 7 kg. Duzo mam ostatnio stesow ,dlatego trodno mi jest utrzymac dietke. Juto ide na imieniny do babci..bedzie ciezko :( pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alloalloo
ja uzywam dove od okolo 3 tyg (chyba ;-)) i mysle ze jest calkieem dobry. kosztuje ok 25 zl. ostatnio reklamuja anev z avonu- ciekawe czy naprawde takie genialne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwCiAaa
z XL do S to przeciez nie realne hehe..a kosci...kosci przeciez tez sie rozrastaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alloaloo
iwcia a co Ty taka pesymistyczna :-P widze ze wszyscy zapracowani i watek upada :-P ja tez troche popracuje hehehe i wroce jak bede wazyc 50 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dawno mnie tu nie bylo ...ale .. juz jestem ... odchudzanko idzie jako tako ... chociaz nie mam juztakiego zapalu jak kiedys ... codziennie miowie sobie od jutra i tak nic z tego nie wychodzi moja motywacja gdzies uciekla ale moze jeszce wroci. A jak u was? radzicie sobie? IwCiAaa ---> jets to mozliwe .... na pewno ale potrzeba silnej woli ... oraz parcy nad cialem ... to jets moj celk ale jesli skoncze na M to bede juz w 100 niebie ... pozdrawiam was dziewczynki i zagladajcie tu czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alloalloo
:-) jestem! myslalam ze zgubil sie ten topik ;) mi tez idzie... ale ostatnio coraz wolniej spadaja kg tak wiec postanowilam zmienic taktyke- jesc czesciej ale mniej :-) od jutra chce zaczac 6weidera ale im blizej jutra..........:-D zobaczysz, zacznie sie wiosna, sloneczko i te rzeczy to Ci sie zachce. a jak przyjdzie lato to bedziesz podziwiac efekty :-) w tej chwili stoje na 51 kg, moze te jeszcze 3 kg... ale w koncu wazniejsze jak sie wyglada niz wazy!!! mam nadzieje ze dobrze Ci pojdzie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppup
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby odchudzające się, dawniej siedziałam tu na kilku wątkach szukając właściwego dla mnie sposobu odchudzania . Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… Dlatego zapraszam na forum wszelkie osoby odchudzające się bez względu na to jaka metode preferuja być może pomozecie innym albo ktos doradzi wam Forum dopiero się rozwija otwarte niedawno wiec wszystkie zaczynamy od tego samego … mysle ze najważniejsze ze można zaczac od wzajemnego wspierania… Jeśli znajda się osoby które będą chcialy cos doradzic napisac od siebie opowiedziec o swojej walce lub sukcesie serdecznie zapraszam . Chce stworzyc wielka baze wiadomości na temat odchudzania produktów wspomagaczy jedzenia cwiczenia itd… sama jednak tego nie stworze… Wiec jeszcze raz serdecznie zapraszam na WWW.forum.idealne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22kilo
Ja nosiłam XL w porywach do XXL, a teraz noszę S w porywach nawet do XS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×