Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

yasmin-tak wiem,że to wszystko retusz i to pewnie na maxa,ale jeśli mnie pytasz o ideał figury to własnie to mi się nasunęło:) A co do Beyonce to powiem Ci,że ja juz nie kontroluję tego jej wyglądau,bo raz jak ją widzę (zwłaszcza w teledyskach) to ma ciało bogini-nie szczupłe ale bardzo sexy i kobiece (wiesz o co mi chodzi;) ),a potem widze gdzies w gazecie te jej uda i tyłek i ogarnia mnie przerażenie :O Więc juz sama nie wiem jak to jest-czy ona tak chudnie i przybiera czy to po prostu sprawa odpowiedniego retuszu na teledyskach...To samo Jenifer Lopez.Robią z niej takie apetyczne ciacho,dziewczyny sie cieszą bo promuje (z powodzeniem) modę na kobiece kształty,ale potem widzę jej zdjęcia bez retuszu i wyglada beznadziejnie... Ale dobrze jest wiedzieć że gwiazdy też nie są idelane:P Co bynajmniej nie zwalnie mnie z obowiązku i potrzeby dbania o włąśne ciałko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz........taka niestety prawda Asiorkku. Ja widziałam sporo tu zdjęć na kafe.....Beyonce przyłapana na plazy bez retuszu i makijazu......załamka...jak pokazałam mojemu facetowi jej zdjęcia to nie rozpoznał jej nawet i zapytał\"a co to za potwór?\" :-) tak tylko sobie palnął, ale to normalne- w teledyskach, gazetach- wszystkie te kobitki wyglądają sztucznie, są umalowane, zrobione......nie warto tego brac do siebie i moówic- Boże jaka ona piękna, ma taką piękną cerę bez żadnych pryszczy:-) A J.Lo? to samo. a później możesz poczytać sobie na o2. na pudelku fajne komentarze- tak jak to ostatnie- ze Jennifer Lopez upodabnia się uczesaniem do swojego męża:-) zabawne to było:-) Te gwiazdeczki tez mają swoje wady- dlatego starają sie je ukryc, wyglądają jak Boginie....ale stąd wlasnie bierze sie obsesja nadmiernego odchudzania i ....anoreksji:-( bo kazda dziewczyna chce wlasnie tak wyglądac. Widziałaś te zdjęcia?pociesz sie ze nawet takie jak ona mają........nie lada mankamenty:-) http://pub.tv2.no/multimedia/TV2/archive/00129/beyonce_knowles_129691a.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odp. u mnie jedna laska na aerobiku stosuje bandaże czy opaski uciskowe - że też ponoć pomagają. anyway, pudelek wymiata ;) od niego zaczynam dzień, żeby na wesoło było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosujecie czerwoną herbatę? Polecam, w mojej diecie ma nr 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie kaczątko
Kurcze,zaczyna mnie wkurzac ta oponka.kiedyś wystrczło że trochę pociwczyła i było oki a teraz :( załamka.Jestem ja balon ,moze to wina wypróżniania,bo chodze co drugi dzien i to jeszcze muszę sie na męczyć.Pije wode przed śniadaniem to nic nie daje,jutro wyprubuje sliwki.Nie cierpie ich tak samo jak sienia lnianego :( ,nawet za rodzynkami nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaa
jak tam dziewczynki idzie dietka??;)ja jestem wlasnie po 35 min skakanki i 15 min brzuszkow itp i jestem padnieta:Pide pod prysznic a potem do kina z moim aniolkiem:)zycze wam wszystkim milego sobotniego wieczorku;)i 3majcie sie w swoich postanowieniach dietowych i cwiczeniowych:Dbuzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaa
dziewczyny gdzie sie podzialyscie??i co tam u was slychac??a ja dzis nie cwiczylam bo nie mialam czasu niestety, za to jutro dam sobie niezly wycisk;)pozdrawiam buzka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaa
do zla dzieffczyna==>gratuluje i wiem co to za radosc kiedy spada kazdy kolejny kg:)mam nadzieje ze i mnie sie uda osiagnac to co sobie wyznaczylam;)no to dziewczyny odwiedzajcie nasz topik:)yasmin a ty gdzie sie kochana podziewasz??nasz aniol stroz gdzies znikl:)pozdrowka papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł!!!!!:-) jestem jestem:-) weekend miałam dość ciężki dlatego się nie odzywałam. Ale juz jestem. Wczoraj sciągnełam sobie filmik- ja chcę miec taki brzuch.........pocwiczyłam a potem poszedł w ruch 8 min abs na brzuch. Mój facet wpadł do pokoju i sie załamał.....chciał mi wyłączyc filmiki....powiedział ze dosc juz tych wygibasów bo robie się jak damski mięśniak:-) przesadza trochę:-) dziś pewnie tez bede cwiczyc, spodobał mi sie ten nowy filmik:-) dzis wieczorem sie pewnie późno do was odezwe.....ale w pracy zapowiada sie nudno wiec odezwe sie jeszcze na pewno:-) W piątek ugotowałam sobie brokułki........mniam!!!!! coś pysznego!!!!! dzis zamierzam ugotowac je znowu:-) a mój facet juz sie zamartwia ze jogurtami i jakąś trawą żyję:-) jestem zła bo byłam w piątek na zakupach i chyba godzine wybierałam dla siebie jakis chleb. Niestety.......kupiłam jakis z ziarnami zwykły....okazał sie obrzydliwy i teraz chyba w ogóle przestane jesc pieczywo!!! :-( załamka.......nie znalazłam dla siebie nic. Może dzis cos wskuram.......moze pojade do jakiejs piekarni........bo w hipermarketach wszystko takie stare:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaa
jestem juz po pysznym sniadanku-kanapeczkach z jajeczkiem pomidorkiem ogorkiem itp mniammm no a niedlugo pora na wyciskanie z siebie siodmych albo i osmych potow:Pnastepnie zajecia na uczelni ,a wieczorkiem moze znow cwiczenia??dzis mam jakos duuuzo energii:Dpapa dziewczynki buzka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM ZNOWU:-) NA SNIADANKO DZIS ZJADŁAM.........BUŁECZKĘ SŁODKĄ Z JABŁUSZKIEM.MAM JESZCZE JEDNĄ:-) PYSZNOŚCI:-) A TERAZ SIEDZĘ SOBIE I POPIJAM ZIÓŁKA- HERBATKĘ SLIM FIGURA. ZAWSZE PO NIEJ TAK JAKOS DOBRZE SIĘ CZUJĘ.......TAKA LEKKA....MOŻE DLATEGO ŻE.......DOBRZE WPŁYWA NA TRAWIENIE I NIE MA SIĘ PROBLEMÓW Z ......ZAŁATWIANIEM:-) CZY ONA RZECZYWISCIE MA TAKIE WŁAŚCIWOSCI?:-) NA DZIS PLANUJĘ ZNOWU 8 MIN ABS NA BRZUNIO I TE NOWE CWICZONKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki naobiecywalam sobie ze bede cwiczyc w weekend a tu nic nawet 8 min nie zrobilam :( nie mialam czasu a w niedziele byla chyba z 5 godz na zakupach i kupilam sobie zapiekanke :/ i wogole mam wiele grzeszkow na sumieniu no ale nie czas sie rozczulac lykam karnityke czekam pol godz wbija sie w moje dreski i do dziela!! musze!! kurde dziewczyny juz mi przechodzi z tym odchudzaniem :( ostatnio wogole mi sie nie chce :( ani cwiczyc ani przstrzegac diety co ze mna a bylo juz tak dobrze :( czekam na jakies skarcenie mojego postepowania pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie kaczątko
Czyżbyś myślała że l-karnityna cuda zdziała.Eee jedna zapiekanka,pozatym za małymi grzeszkami estem czasem trzeba :)Ja dziś łyknełam,ale mam juz zasoba 30 min joggingu,a wieczorem skakaneczka i brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mała malutka- wymiękasz!!!!! słaba jestes. Nie ładnie tak:-( ja ci tu zaraz skóre przetrzepię:-) wracaj do formy- jestes jakims podszywaczem.....oddawaj naszą starą małą malutką........ona była silna i cierpliwa:-)!!! mała malutka wracaj do nas!!!!!!!!!!! biegusiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki laski za te słowa czasem musi ktos na mnie nakrzyczec mam nadzieje ze mi zapał wróci i ze bedzie dobrze :) wlasie jestem po 1,5 godzinnej gimnastyce i czuje sie swietnie :) teraz kapiel i piling z kawy :) ale jestem wyczerpana => lubie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaa
o ranyyy a mi sie tak nie chce cwiczyc dzis....moze i mnie ktoras z was zmotywuje??;)tylko nie wiem czy to nie jest juz za pozna pora na cwiczenia...co sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na cwiczonaka kazda pora dobra ja niejednokrotnie cwiczylam o 22 :) ale to jak moglam pospac nastepnego dnia :) teraz juz uciekam spac bo zmeczona jestem a jutro mam wf wiec jeszcze wiecej cwiczen mnie czeka :) doranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki!:) trochę mnie nie było,ale już jestem!:) bilans dzisiejszego dnia-ćwiczonka na brzuch-8 minut abs i Ja chcę mieć taki brzuch,oraz na moje znienawidzone boczki Z jedzeniem jest prawie dobrze,tylko jak zwykle zdarza mi się cos podjeść nieplanowanego w ciągu dnia.Dlatego własnie ćwicze wieczorkiem,bo tak sobie tłumaczę,ze wtedy spalam te wszystkie nadprogramowe rzeczy;) Wypiłam dziś 3 czerwone herbatki,2 zielone i 1 Slim Figurę.Zastanawiam się czy jest jakas granica w piciu tych herbatek bo ja je bardzo lubię i mogłabym pić jeszcze więcej,ale nie chcę przesadzić... Przed chwilą zrobiłam peeling z kawy-skóra jak aksamit:) Yasmin-mam pytanko apropo balsamów ujędrniających,bo Ty ich już chyba sporo przetestowałaś;) Wypisz mniej więcej te godne uwagi i polecenia i dodaj mała recenzję do każdego,co?;) Bo własnie mi sie kończy serum na cellulit Erisa (super jest,ale już miałam dwie tubki pod rząd i chciałam teraz zmienieć).Które faktycznie ujędrniaja i napinają skórę?Miałam tez wcześniej Eveline 2 opakowania-był ok,ale jakoś nie chce na razie do niego wracac-nie lubie tego zapachu i uczucia chłodu na skórze :O Kiedyś miałam z AA Oceanic emulsję na cellulit-świetna konsystencja i nawilżanie,ale nie wiem jak z efektem ujędrniającym,chyba bez rewelacji.Acha-no i miałam żółtego Garniera-beznadziejny według mnie.Śmierdzi,lepi się a skóra wcale nie jest fajniejsza.Niby napina,ale to krótkotrwały efekt.Więc jakbyś mogła coś jeszcze polecić to byłabym wdzięczna:) Za niedługo idę spać,więc sie już żegnam i życzę samych słodkich snów i udanego jutzrejszego dnia!:) Mała malutka-nie łam się,każdy ma lepsze i gorsze dni-ja tez tak czesto mam,że nic mi się nie chce.Ale zobaczysz-jak przyjdzie wreszcie prawdziwa upragniona wiosna to od razu Ci się zachce dwa razy bardziej:) Głowa do góry i nie poddawaj się!Jesteśmy z Tobą!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam moje Panie:-) jak zwykle z samego rana:-) I od razu się spowiadam.........wczoraj zgrzeszyłam:-( Ale.....jakos tak szczerze powiedziawszy- wyrzutów zero:-) Poszłam z moim facetem do kfc:-) zjadłam sobie pocketa z frytkami:-) A z początku planowalismy jakis olbrzymi deser lodowy- bita smietanka, bakalie, 4 gałki lodów i owoce:-) ale jednak zdecydowalismy się na papu w kfc bo oboje bylismy głodni trochę. Ale później w domu wzięłam się za cwiczenia- ja chcę miec taki brzuch. Jestem bardzo zadowolona z tego filmiku. I Asiorekk...............o dziwo ale w tych cwiczeniach moje mięśnie są o wiele bardziej napięte niz w tym 8 min abs!!!! mam potem brzuch jak cegła!!supere uczucie:-) A jesli chodzi o te balsamy ujędrniające.........no to zrobię małą listę, które do tej pory uzywałam:-) : - nivea q10: fajnie nawilża, ładnie pachnie.......ale skóra po nim jest lekko tłustawa.....nie wiem..chyba nie kazdy to lubi. No ale mi pasował. Efekt ujędrniający? hm.......skóra po nim nie była az taka napięta. No i kosztuje trochę.Chyba ponad 30zł albo 28 zł. -soraya beauty creator body- różowa seria: pięknie pachnie, fajnie napina.......same pozytywy raczej:-) i niedrogi.Miałam go az 2 razy co mi się nie zdarza. -eveline: zbyt intensywny zapach, uczucie zimna po zastosowaniu.Ale fajnie napina skórę. Byłam z niego zadowolona.Niedrogi. -krem wyszczuplająco-liftingujący Avon lift & tuck: dziwny ma zapach ale moze byc, przeznaczony głównie na skórę brzucha i pośladków. Jestem z niego zadowolona. Fajnie nawilża i napina skórę pośladków i brzucha.Tylko trudno mi ocenic czy spłaszcza brzuch rzeczywiście bo......ja juz mam płaski brzuszek:-) Kosztuje 79.90:-( -St. Ives ujędrniający: jestem zadowolona z niego choć wiele osób krytykuje jego zapach. Mi tam pasuje:-) nie narzekam. Dobrze nawilża, fajnie się wchłania, skóra jest elastyczna i lekko napięta.Sprawdza się tez po depilacji nóg- po posmarowaniu nogi stają się aksamitnie gładkie:-) To chyba wszystko co narazie przetestowałam:-) Jedyny jaki mi nie odpowiadał to taki żółty z Garnier- ujędrniający. Skóra mnie po nim jakos tak dziwnie swędziała, ogólnie po zastosowaniu odczuwałam jakis taki dziwny dyskomfort. Pozbyłam się go szybko:-) Asiorekk jak cos przetestujesz nowego od razu daj znac:-) Dzis zamierzam ugotować kalafiorka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga yasmin-fajnie,że raz na jakiś czas robisz sobie takie małe szaleństwo,bo to mnie od razu podbudowuje,że nie trzeba być na diecie cały czas i ciągle kontrolować tego co sie je;) A teraz jak zamieszkam z moim chłopakiem to wiem,że mogę być wystawiana na takie pokusy jak jakieś wspólne wyjścia na pizzę czy lody i nie chcę ciągle marudzić,że ja nie mogę itp.Zamiast tego wolę zjeść ze smakiem,a potem ostro poćwiczyć i spalić to co zjadłam-w myśl zasady-\"Wilk syty i owca cała\" :) Co do balsamów to ja sie teraz skuszę na ten z AA Oceanic,bo marnie u mnie z kasą a on jest duży (300 ml) i tani (10 zł).Świetnie się wsmarowuje w skórę,nawilża,no i ma orzeźwiający zapach cytrynki:) Jestem bardzo zadowolona z Erisa-polecam Ci.Świetnie pachnie,super się wchłania,i faktycznie wygładza skórę.Tylko kosztuje prawie 30 zł,a poza tym miałam go dwa razy pod rząd,więc czas na zmianę. A po tym z Oceanica skuszę się chyba na ten krem z Sorayi-bo ma świetne recenzje na wizażu,no i Ty tak zachwalasz...Ten z Nivei też pewnie wypróbuję. Z balsamów jeszcze mnie kusi masło kakaowe do ciała AA Oceanic-podobno rewelacja!Tylko,że ono chyba nie ma jakiegoś specjalnego działania ujędrniającego,ale ponoć skóra jest po nim ekstra nawilżona,no i świetnie pachnie:) Ach,teraz jest taki wybór,że człowiek się już gubi...;) Na pewno nie polecam tego z Garniera-straszny smierdziel i zero efektu (poza lepiącą się skórą :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmin-a jak tam pieczywko i zielona herbatka-pijesz? Ja własnie jestem po filiżance ananasowej i po jednej Slim Figurze.Ta ostatnia mi nie za bardzo smakuje,nie lubie takich ziołowych aromatów :P Zjadłam dzis pyszne śniadanko-razowy paluch z ziarnami z żółtym serem (odtłuszczonym!!!;) ),jajkiem i pomidorem,sałatą i cebulką.Mniam!A za niedługo zjem sobie jogurt i małego banana;) Na obiad zrobiłam już niskokaloryczne spagetti,więc jest ok.W miedzyczasie poćwiczę na uda i pupę i wypiję troche czerwonej herbatki:) Kurcze,coś niemrawo sie czuję,łapie mnie chyba jakieś przeziębienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory ale nie zycze sobie na moim temacie zadnych ofert handlowych.............naczytałam sie o tym adipexie........nikomu nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no samo zdrowie rzeczywiście- pakować w siebie truciznę!!!!!! Asiorkkku drogi kochany:-) od dzis jadam juz tylko bułeczki grahamki, wczoraj zakupiłam sobie i dzis juz wszamałam na sniadanko i są przepyszne!!!!:-) w koncu znalazłam cos dla siebie. Zielonej herbatki nie piję............za to 3 razy dziennie popijam slim figurę.Ale w zieloną herbatkę jeszcze się zaopatrzę. Szczerze mówiąc zapomniałam o niej;-) Na sniadanko zjadłam dzis wlasnie taką 1 bułeczkę plus serek homogen. i bananek do tego. To było o 9 20 rano. Jestem juz po 2 sniadanku:-) Został mi jeszcze jeden serek z jagodami ale taką pyszność zostawię sobie jak trochę zgłodnieję:-) Idę zaparzyć ziółka:-) Wrócę tu jeszcze do was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiorekk a jak w ogóle cwiczy Ci sie te nowe cwiczenia? ja chce miec taki brzuch? nie czujesz większego napięcia mięśni? ten filmik jest super tylko na moim trupie domowym trochę się muli niestety:-( Ślicznie dzis słoneczko swieci......humor mi sie od razu poprawił i mam chęć do zycia:-) Szkoda tylko ze w ogóle się ostatnio nie wysypiam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaa
dzis pierwszy raz cwiczylam na zamowionym na allegro orbitreku:)i jestem nim zachwycona:Dnie wiem kiedy uplynelo 40 min a i ja tez plyne:Pide jeszcze zrobie brzuszki potem zielona herbatka prysznic masaz szorstka rekawica i balsam antycellulitowy;)nastepnie wypadzik na zajecia na uczelni a potem moze karaoke w pubie z moim aniolkiem:Dbuzka kobietki:):Dpapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ysmin czy moglabys napisac jak sciagnelas te cwiczonka ja chce miec taki brzuch bo jak wpisuje w program do sciagania \"ja chce miec taki brzuch\" to nic nie wyszukuje moze wpisalas pod innym haslem prosze o pomoc :). wlasnie wrocilam z uczelni i jestem troszke zmeczona wiec odsapna z godz i biore sie za gimnastyke :) a na obiadek moze jakies warzywka :) jak macie jakies fajne przepisy na obiadki to czekam na nie :) a no i super ze napisalas o tych kremach bo tez sie musze zaopatrzyc bo moj sie juz konczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała- te cwiczonka podesłała mi asiorekkkk ze strony wyslij to.Nic nigdzie nie wpisywałam tylko sciągnęłam po prostu:-) ale do połowy zanim asiorekk mi podesłała- scignełam sobie z emule. Tez spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmin-no widzisz-grahameczki są pyszne:) A z czasem na pewno sie jeszcze rozsmakujesz w jakichś innych i znajdziesz coś dla siebie:) Zieloną herbatkę tez polecam:) Ja na drugie sniadanko poszalałam-zjadłam naturalny jogurt z pokrojonym na kawąłki bananem,kiwi,garścią rodzynek,otrąb i musli.Całość posypałam cynamonem-pycha,a jakie zdrowe!:) Yasmin-te nowe ćwiczonka są super,też je bardzo polibiłam.Ćwiczę najpierw abs na rozruszanie się,a potem właśnie te.Jestem zadowolona,bo są zupełnie inne niz tamte a tez czuję,że są skuteczne,a o to chodzi!I nie sprawiają mi praktycznie żadnego problemu,bo już nie jestem taki zdechlak jak na początku :P U mnie nie ma słoneczka,a ja tak czekam na wiosnę...Ale już niedługo mam nadzieję a wtedy podwoję wysiłki!Będę się więcej ruszać,mniej jeść no i w ogóle bedzie cacy-mam nadzieję.I mam zamiar pogonić do tego mojego faceta:) razem raźniej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i jeszcze chciałąm dodać,że ja tez sobie nie życzę żadnyvh ofert handlowych My tu chudniemy zdrowo i bez szprycowania się jakimś dziadostwem!Chudniemy dzięki własnej woli i samozaparciu!:) Więc zjeżdżać mi stąd! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Asiula!!!!!!!!!!!!!!!! nie zyczymy sobie zadnych g.......... na naszym topiku! my chudniemy zdrowo- tak jak powiedziałas!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×