Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

Gość gość
Jeszcze jeden blog w dokładnie tej samej tematyce - zmaganiazodchudzaniem.blogspot.com/ Stosując się do zasad, działając podobnie jak blogerki faktycznie można trwale schudnąć. Wszystko zależy od was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mizerka
Podstawą jest organizacja... Trzeba jej się nauczyć i działać zgodnie z wcześniej ułożonym planem :) ___________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele z Was, żali się, że nie ma gdzie ćwiczyć, ja wprawdzie wybrałam siłownie, bo tam trener ułożył mi dietę, doradził slimcea, żeby mi pomogła cały proces odchudzania przetrwać, ale moja mama trenowała równolegle ze mną. Podobna dieta, też tabletki brała i ćwiczyła w domu. Skakanta, brzuszki, najpierw dłuugie spacery, nawet coś pobiegała później. Poprostu wysiłek fizyczny sobie fundowała(pracuje za biurkiem) teraz obie czujemy się lepiej, i obie schudłyśmy, ja 14 kg, mama 11. Niedługo przymierzamy sie do 2 tury 3 miesięcznej kuracji i tym razem wspólnie na siłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mat1234
http://track.greencoffeeplus.pl/product/Green-Coffee-Plus/?pid=150&uid=17458 OPIS GREEN COFFEE Plus to rewolucyjny preparat na odchudzanie. Powstał z myślą o wszystkich tych, którzy pragną raz na zawsze zgubić zbędne kilogramy - łatwo, szybko i skutecznie. Ekstrakt z ziaren zielonej kawy, od lat znanej ze swoich właściwości odchudzających, to nie tylko bezpieczny, ale przede wszystkim pewny i sprawdzony sposób regulowania wagi ciała. Zielona kawa wspomaga działanie układu pokarmowego oraz krwionośnego, oczyszcza organizm z toksyn oraz odmładza. Nic dziwnego, że bije rekordy popularności na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy mniej jesc, ja proponuje wam dziewczyny chocicazby blonnik zmniejsza laknienie. jesli masz wiecej pytan napisz meila :) mam wiedze na tenn temat andrzejewska_natalia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że najlepsze efekty są po odpowiednich dietach i ćwiczenia, chociaż ostatnio na stronie apteki czerwonej kupiłam Asystor Slim, i jestem bardzo zadowolona. nie mam wilczego aptetytu a waga wskazuje 2 kilo mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W odchudzaniu długofalowym, którym celem jest szczupła sylwetka utrzymana przez kolejne miesiąca i lata ważne jest 6 kroków. Oczywiście najważniejsza jest dieta, ale równolegle obok zmian nawyków żywieniowych postawiłbym oczyszczanie organizmu. Nie wiem czy ten etap nie jest priorytetowy, bo my jako konsultanci dietetyczni zalecam przed rozpoczęciem odchudzania kompleksowe oczyszczanie organizmu. W trakcie tego procesu można schudnąć do kilku kilogramów. Później odchudzanie jest znacznie prostsze. W trakcie odchudzania warto pamiętać o motywacji. Konkretnie mówiąc chodzi o zmiany poglądów dotyczących naszego ciała. Niektórzy traktują dodatkowy tłuszczyk jako system obronny. Dzięki dużej wadze czują się bezpieczni, bo poprzez stres i nerwy uciekają do objadania się gromadząc w ten sposób tkankę tłuszczową. Ten proces jest znacznie bardziej złożony niż by się mogło wydawać. Przygotowaliśmy 6 najważniejszych aspektów odchudzania i bardzo skrupulatnie podeszliśmy do każdego z tego tematów: http://supershape.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowoscwodchudzaniu
Pragniemy przedstawić Państwu nowy środek na odchudzanie. Nowe kapsułki pozwoliły zrzucić miesięcznie od 6 do 10 kg praktycznie każdemu, kto je wypróbował. Nie tylko działają szybko i skutecznie. Nie zawierają żadnej chemii, są naturalne i bezpieczne dla zdrowia. W klinicznie kontrolowanych testach naukowych badacze potwierdzili skuteczność nowych kapsułek i odkryli co powoduje tak ekstremalnie szybkie odchudzanie. CGA800 to suplement diety, który wspomaga organizm w walce z nadwagą, lecz także nadciśnieniem i wysokim poziomem cukru w organizmie. Kapsułki z CGA, znane jako suplement diety CGA 800, bardzo szybko stały się popularne wśród odchudzających się. Zdobyły fantastyczne opinie wśród lekarzy. Przeszły bardzo rygorystyczne badania i są certyfikowane. Zbierają non-stop pozytywne opinie od kolejnych osób, które już schudły. ZOBACZ SAMA Poniżej znajduje sie odnosnik do oferty http://agentfinanse.produktyfinansowe.pl/e/lead/1178/ Zapraszam do zakupu Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep z bardzo bogatą ofertą doskonałych jakościowo suplementów diety renomowanych producentów. Rzetelne i wyczerpujące opisy, odwołania do badań, dokładne dane na temat składu poszczególnych produktów i intuicyjna nawigacja stawiają go w rzędzie niekwestionowanych liderów wśród sklepów z tej kategorii. Produkty dostępne w sklepie są już znane na polskim i europejskim rynku. Zapraszamy www.footcare.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że temat odchudzania jest niezwykle ważny i nie należy tego lekceważyć, bo od tego tak naprawdę zależy to jak będziemy wyglądać i się czuć. moja znajoma miala takie napady odchudzania, raz chciała, a raz nie. brakowalo jej czesto motywacji. ostatnio siostra zabrała ją do Naturhouse w Warszawie na ulicy Modzelewskiego 37 i dostała ułożoną dietę i opiekę dietetyka, wiec teraz sie łatwo nie podda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybko to musi być na prawdę dobra dopasowana dieta oraz suplementacja przyśpieszająca. polecam tabletki Slimcea.. ale pod warunkiem diety z prawdziwego zdarrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Dużo niesamowitych i bardzo nieprawdopodobnych historii można tu wyczytać, pewnie powiedzie że wiele z nich jest aż do nieuwierzenia ale moja też taka jest. Opowiem wam ją, otóż pewnego dnia a był to chyba jeden z najszczęśliwszych dni mojego życia, postanowiłam coś z nim zrobić, postanowiłam już nie patrzeć z obrzydzeniem na moje odbicie w lustrze, wiem że takich postanowień było już co nie miara, ale teraz coś we mnie pękło, coś się złamało i nie rezygnowałam z moich marzeń...otóż idąc do pracy zawsze idę przystanek wcześniej to samo jak wysiadam z autobusu, przystanek wcześniej, zrezygnowałam z wind, zdecydowanie wybieram schody, zapisałam się na zajęcia w basenie (by moje i tak już schorowane stawy troszkę odciążyć). Bardzo wam polecam takie małe kroczki, ale jak wielkie dla mnie. Jeśli któraś z was jest z Warszawy polecam zajęcia w Centrum Rehabilitacyjno Rekreacyjne "Figura" fajne Panie, miła atmosfera mi się udało w ciągu 4 m-cy zrzuciłam ponad 10 kg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już tyle próbowałam się odchudzać, że nie jestem w stanie zliczyć... To takie przykre, ze ciągle brakuje wytrwałości w tym co chce się osiągnąć. Teraz mam nadzieję, że będzie trochę bardziej zotywuje mnie blog, którego zaczęłam pisać... Chciałabym schudnąć chociaż z 15 kg. Trzymajcie za mnie kciuki! ja za Was będę :-) walka - z -kilogramami. blogspot. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Ja jestem w chwili obecnej na kuracji odchudzającej z tabletkami o nazwie Afrikan Mango: http://nplink.net/btkjP7vM . Oczywiście jak większość tu osób, była sceptycznie nastawiona do tego typu kuracji... ale nie miałam nic do stracenia, jedyne co to WAGA ;/ Mogę je śmiało polecić, już jestem lżejsza o 5 kg, a na kuracji jestem jakieś 3 tygodnie. Trzymam za Ciebie kciuki ;) Pozdrawiam Ps. W razie pytań, zapraszam do kontaktu priv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie:) mam wrazenie ze pisza tu same "chudzielce"ktorych waga nie ma jeszcze 3 cyfr:) u mnie po ciazy skoczyla do 115kg a wciagu kolejnych 7lat do 130... przy wzroscie 176cm nie bylo to tak widoczne, nosilam rozmiar 48 wiec wydawalo mi sie ze nie ma tragedii ale zarazem nie wchodzilam nigdy na wage.ze strachu .az w kwietniu tego roku cos peklo.weszlam na wage pokazala 130kg!!!!szok.ale gdzie mysle sobie.nie widac tego.moje szczescie ze moje kosci nie sa filigranowe i cala ta waga sie "pochowala". Poki wszyscy mysleli ze waze ok 90kg, oszukiwalam sie ze pewnie tak jest. Regularne wyniki krwi,cholesteril,cukier,cisnienie-nic nie wskazywalo na taka otylosc.wyniki idealne. I postanowilam ze to ostatni gwizdek bo przekroczylam trzydziestke, a potem bedzie tylko gorzej. A wiec moj wynik od kwietnia do dzis to minus 24 kg. Co robilam? Nic specjalnego. Zrec mniej i wiecej sie ruszac. Odstawilam chleb, slodycze i cole,ktorej pilam ogromne ilosci. Nie jem sosow,nie slodze kawy.pochlaniam ogromne ilosci wody mineralnej. Moja dieta to glownie proteiny i blonnik.jem duzo warzyw,troche mniej owocow,platki owsiane,ale gdy organizm chce to dostanie ziemniaka lub leciutko podsmazonego kurczaka. Mnostwo jaj i naturalnych jogurtow,serkow i kefirow. Wszystko jednak w granicach rozsadku. Ziemniaki polane jogurtem a nie sosami.wszystko aby utrzymac bilans kaloryczny. Malo tego. Zjem czekolade i zjem chipsy. Ale kostke a nie tabliczke/garsc nie paczke.do tego troche nordic,spacery i rowerek treningowy. Wyniki krwi super.trzymajcie kciuki. Jeszcze 27 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dojść wymagającej walki z samym sobą? Chcesz poczuć się doceniona? Marzysz o seksownej sylwetce ale brakuje Ci motywacji? Jestem tu dla Ciebie! Uzyskaj szczupłą sylwetkę bez chodzenia na siłownię! ZACZNIJ DZIAŁAĆ! Jeżeli nie chcesz fajnej sylwetki to nie wchodź: www.wymarzonasylwetka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olakwiatkowska14033
Ja ćwicze prawie codziennie a jak nie mam motywacji to odwiedzam stronę mistrzmotywacji.pl albo filmiki na yt super sprawa prowadzi go Jacek Wiśniowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×