Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

Hej, witam stałe formułowiczki i nowe koleżanki a ja na urlopku i bynajmniej nie siedze w domu :) przez 10 godzin dzisiaj biegałam po miescie i w sumie mozna to podciągnąc pod ćwiczenia :) oprocz tego jeżdżę na moim sprzęciorze zamiast słodyczy podjadam marchewkę żyć nie umierać :) początkowo wiosna działała na mnie osłabiająco- usypaiająco, ale teraz rozpiera mnie energia mam nadzieje, ze Wam sie tez udzieliło po Złej już to widać :) do dzieła! ćwiczymy brzuszki ... ... i silną wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Troszkę mnie nie było, odpoczywałam sobie w domku:-) Od razu muszę się przyznać, że niewiele ćwiczyłam:-( Jutro jadę mierzyć suknię i może nie być ciekawie, co będzie, jak się nie zmieszczę:-(? Zaczynam myśleć tylko o ślubie, dlatego nie wiem, czy powinnam tu pisać, bo Was zanudzę. Dzisiaj sprawiłam sobie bieliznę, najprzyjemniejsza część zakupów, z niecierpliwością czekam też na obrączki. A z takich innych wiadomości, to: nauczyłam się kręcić hula hop, a druga niestety smutna wiadomość to, musiałam uśpić mojego 20-letniego pieska:-(:-(:-( Pozdrawiam Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos sałatek poniżej moja ulubiona jest dość specyficzna, więc albo sie ja kocha, albo niecierpi sałatka z selera: słoik selera z ananasem firmy Rolnik, odcedzasz płyn, dodajesz 1 jajko ugotowane i pokrojone na kawałeczki, ½ jogurtu naturalnego, 50 g wędliny drobiowej (najsmaczniejsza będzie jakaś wędzona) pokrojonej w kosteczkę oraz pieprz do smaku mnie o dziwo przekonała do niej teściowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kasik
przepraszam jak komu[ obrzydziBam sniadanie ale bardzo mnie wzruszyBa ta opowie[ o kole|ance kasika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tez przestroga dla innych d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj... Jestem padnieta po dzisiejszym dniu...... U Was pewnie tez panuje teraz wielkie sprzatanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj Mysiu tak...sprzętania ogrom- w końcu generalne wiosenne porządki ...ufff też ledwo zyje...ale to dobrze :P przynajmniej ruszając sie spalany tłuszczyk DRUGI DZIEŃ BEZ SŁODYSZY (nielicząc plusza :P ) oj cięzko ale dam rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeczywiscie czas by cos zaczac sprzatac wkoncu to tez jakis wysilek, a mi sie nic nie chce :/ ale bylam na zakupach i pokupowalam duzo dobrych zdrowych rzeczy, do skakanki i hula hop tez bym musiala powrocic wkoncu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cindy:) ile Ty masz wzrostu, ze chcesz schudnac do 47 kg?? 150????? troche sie niepokoje o Ciebie:( a zdjecia rzeczywiscie straszne:( raz bylam na jakiejs "wystawie" odnosnie aborcji...o matko.....brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martelinka_22
oho ho!!!!!!!!!!!! ile sie działo!!!!! nara dziewczyny . Odezwe sie pózniej ... bo narazie cwicze i zrobilam sobie krótką przerwe...Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_dramatka
Hej dziewczynki:* właściwie to nie wiem dlaczego piszę...może dlatego że potrzebuję motywacji,może dlatego że chcę się z kimś podzielić moimi sukcesami no i...słabościami a może po prostu dlatego że moja "martilla":) poleciła mi tą stronkę i chcemy razem z innymi laseczkami się wspierać:) bo nie ma to jak Siła Kobiet:D;) To jak...mogę dołączyć?;) buźka pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_dramatka
ajjjś...malutkie sprostowania: nie martilla tylko martelinka;P pomyliło się z inną historią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki.... właśnie wyszła ode mnie kumpela- ta o której ciąży pisałam.... niestety... poroniła...ale przynajmniej wiem, że nie chciał usunąć tego dzieciątka....po prostu nerwy, jakie miała sprawiły, że dzieciatko zmarło... w 12stym tygodniu... smutno mi się zreobiło, jak mi o tym powiedizła.... buziaczki dziewczynki moje, bo nie mogę pisać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Byłam dzisiaj przymierzyć suknię, jestem bardzo zadowolona, wszystko dopasowane, gorset trzyma się idealnie, ramiączka nie będą potrzebne. Marzy mi się, żeby była piękna pogoda, bo nie chcę zepsuć uroku sukni jakimś bolerkiem ochydnym:-( No i na poprawiny ma być grill:-) zła - skąd to pytanie, czy będziemy trzymać kciuki OCZYWIŚCIE:-) ŻE TAK!!! Tylko koniecznie napisz, jak Ci poszło:-) Pieska musiałam uśpić, bo robił pod siebie (od dawna już), nie chodził po schodach, trzeba było go wynosić żeby się załatwił. Nie widział, nie słyszał, po zachowaniu można było wnioskować, że boli go głowa. Biedny staruszek, był ze mną od dawna. Długo zwlekałam z tą decyzją, nikt za mnie by tego nie zrobił, a moi rodzice trochę się z nim męczyli:-( Gazetki \"mój pies\" nie kupuję:-) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki troszkę mnie tutaj nie było ale czytam wasze posty regularnie. Jeśli chodzi o dietę trzymam ją cały czas - oczywiście z drobnymi pokusami ASIU- ja wychodzę za mąż 28.kwietnia:) Buziaki dla was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zła- powodzenia na egzaminie- ja prowadzę szkołę nauki jazdy- jakby potrzebnabyła ci jakaś rada służę pomocą- jest tu wielu instruktorów których można zapytać o radę- a jakie samochody mają w WORD u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to mamy tego samego dnai aż dwa weselicha :D :D :D czekamy na relacje z imprezy i na zdjęcia :D :D zła:) ja nie kupuję takich gazet...sama \"wychowuje\" mojego potwora:P raz tylko kupilam kalendarz z pieskami, ktory dołączony był do kropki:P Kasia:) przykro mi z powodu Twojej koleżanki:) musisz j teraz jeszcze bardziej wspierać:) witam nowe odchudzaczli 🌻 troszke sie dzisiaj u mnie ochłodziło....ale moze pobiegam sobie po lesie, bo na bieganie to pogoda jak znalazł... od jutra biorę się za sprzątanie mojego pokoju :P i pieczenie placuszków :P:P:P:P:P:P:P musze się zważyć przed sitami i pilnować później :P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE moje dziewczynki!!!!!!!!!!!!!! Mnóstwa radości, jaj obfitości, koszyka marzeń i mocnych wrażeń. W dyngusa duża (ch)lania i radości z leniuchowania... Na te Święta Wielkiej Nocy dla Was i Waszych najbliższych :) wyjeżdżam zaraz, dlatego już dziś skłądam Wam życzonka!!!! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martelinka_22
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" życzy: MARTELINKA :) :) :) :) :) :) wysyłm wam również slyczną karteczke http://kartki.net.pl/card.php?idk=76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie dziewczynki! Widzę, że przygotowania do Świąt ruszyły pełną parą, mało Was tutaj:-) Ja mam strasznego lenia, smutny nastrój i w ogóle jakoś tak dziwnie się czuję:-( agutexxx - jak u Ciebie przygotowania do ślubu, wszystko już masz załatwione? Będziesz miała wesele, czy małe przyjęcie? U mnie ostatecznie wyszło 42 osoby, no i dobrze:-) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu no węc tak: biorę tylko ślub cywilny i mam już wszystko załatwione i kupione. Jeśli chodzi o wesele nie robię go. To znaczy mamy zamówioną knajpkę która jest na 40 gości alu u nas będzie ok 35., a imprezka będzie trwała od 15 do 23. Slub cywilny mam na 14 Oczywiście będę ubrana w suknię - tzn nie białą i ślubną ale również piękną. Jest koloru ecri ze złotymi podłużnymi nieregularnymi drobnymi kwiatkami. Jest na gorsecie , obcisła i przy kolanach dopiero się rozrzeża i ma wystające falbanki. Robiona jest na wzór sukni ślubne- i jest naprawdę piękna. Mam nadzieję tylko że mi się nie przytyje. A jak u ciebie z tymi wszystkimi przygotowaniami. Próbowałam znaleźć wzmianki o dacie i godzinie twojego ślubu ale jakoś nie udało mi się . Jedynie z wypowiedzi Aniseed wiem że mamy ślub tego samego dnia. Więc napisz wszystko gdzie , kiedy , w co będziesz ubrana, i jak z weselem- czy całą noc czy nie- pozdrawiam i życzę Ci wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Bierzemy ślub konkordatowy, godzinkę po Tobie, a więc o 15-tej:-) Będzie całonocna imprezka (tak do 4-tej może), chyba, że towarzystwo zawiedzie:-) Suknię mam eru z capuccino, z gorsetem. Wygląda tak, tylko w pasie capuccino i od spodu też, a z wierzchu ecru. http://img130.imageshack.us/my.php?image=beznazwy1sg3.jpg Domyślam się, że zupełnie nie masz się z czego odchudzać, skoro wybrałaś właśnie taką obcisłą suknię:-), na pewno będziesz wyglądać pięknie:-) Oczywiście mam nadzieję, że obejrzę zdjęcia, ze ślubu i nie tylko. Żaluję, że w mojej okolicy nie ma dobrego fotografa, będziemy podpisywać umowę z facetem z Wrocławia. Właśnie dzisiaj widziałam na Allegro zdjęcia które są piękne, bardzo mi się podobają. Nie wiem jednak jak z terminami, no i cena, za dojazd pewnie sporo sobie liczą. WWW.PROARTFOTO.PL Mojemu W. nie możemy kupić kamizelki, bo nigdzie nie ma koloru capuccino, takiego jak moje dodatki w sukience:-) Jeszcze jest trochę czasu, jak nie znajdziemy, to kupimy ecru. Przerażają mnie wydatki, czym bliżej wesela, tym więcej zaczyna wszystko kosztować, bo dochodzą różne duperele:-( Tu 50 zł, tam 50 zł i tak sie zbiera i zbiera..... A w ogóle, to jakoś się bać zaczynam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja też się troszkę boję- a z tą chudością to przesadziłaś- ostatnio troszeczkę schudłam a sukienka jest w rozmiarze 40. Ale do szczupłych nie należę poprostu jakoś ładnie ona leży. W biodrach jest na styk tzn ja w biodrach mam 94 a ona jest na 95 Ja też się troszkę zaczynam bać. A jak z obrączkami bo my zrobiliśmy takie na zamówienie- są takie innie, bo facet je ręcznie robił. Asiu a tak apropo twoja suknia jest piękna.:) Pisz jak tam przygotowania to będzie mi raźniej Buziaczki dla wszystkich dziewczynek na forum 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Asia:) Ty sie tak nie stresuj i nie sciągaj na siebie złych mysli. Myśl pozytywnie:) wtedy będzie OK :) zła:) jak tam examin??? agutex:) powiedz no mi jak dlugo jest ważny kurs prawka??? tzn ile lat po skonczeniu go mozna jeszcze zdawac prawko?? no dobra lece robić piernik...potem musze odwiedzić koleżankę i i jej małego szkrabika:D pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie denerwujcie sie.... Przciez to bedzie jeden z najpiekniejszych dni w waszym zyciu.... BEDZIE DOBRZE... No wlasnie Zla, napisz co z egzaminem? Ja mam dzisiaj druga jazde a juz po pierwszej instruktor sie smial ze juz widzi jaki pirat ze mnie bedzie:P oczywiscie juz na pierwszej lekcji prawie ciagle za szybko jechalam:D:D No coz, w koncu mam geny po tacie:) Mykam myc moje kudły, cmokersy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretet
Yasmin, gratuluje, że Ci się udało! :) Ja mam 16 lat, mój wzrost to 158cm, a waga 53 kg. Od wczoraj prowadzę diete. Nie byłam strasznie gruba, bo 53kg (wtedy jeszcze 54kg, bo zdążyłam (o dziwo! ;)) od przedwczoraj schudnąć 1 kg), to nie dużo. Ale chciałam schudnąć chociaż 3 kg. Mam grube uda i boczki wystające ze spodni hehe :) Od wczoraj biegam codziennie 45 minut, nie jem słodyczy, ani żadnych tłustych potraw. Ogólnie jem o wiele wiele mniej niż wtedy. Mam nadzieje, ze uda mi sie zdobyc wymarzoną wage 49 kg :) Pozdrawiam wszystkich! :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mysiu - trudno się nie denerwować, sama wkrótce pewnie poczujesz to na własnej skórze:-) Niby jest ok, ale czasami wpadam w panikę, milion myśli na sekundę, trzeba zadzwonić gdzieś, zamówić coś i tak ciągle:-) Zła - czekamy na wieści:-) aniseed - po skończeniu kursu chyba dwa lata można nie zdawać jazdy, ale nie jestem pewna:-) agutexxx - obrączki też robimy na zamówienie. Myślałam, ze to będzie trwało krócej i będzie taniej:-( Po pierwszej wizycie u jubilera wycenili nam to co chcemy na ok. 900zł (ok.11g złota), a jak poszliśmy zamawiać, to był inny facet i cena poszła w górę, teraz ma być ok 1200zł, ale złota więcej. Na razie ocenił, że wyjdzie mu 16g złota. Zobaczymy co z tego wyjdzie. A obrączki mamy takie(jak niżej) tylko całe z białego (naturalnie białego, nie kolor taki jak srebrny) złota, matowe, a ten cienki paseczek z żółtego błyszczącego, no i brylancik u mnie:-) http://img101.imageshack.us/my.php?image=16qx7.jpg Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×