Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

straszny ból podczas analu - jakies rady ???

Polecane posty

sprobuj ----> sorki Ty nie jestes wulgarna (y) ale chamski tak zeby nie bylo ze was już jedną miarą mierzę z ja pierdole kurwa mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj
co ma uroda do seksu analnego, ze tak po prostu zapytam??? Zakrawa mi to na stosunkowo plytkie myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie nie mam wiele do powiedzenia, anala nie uprawialm nigdy, ale apropos lubrykantów to z cala odpowiedzialnoscia moge polecic żel Durexa...drogi okolo 18 zl za mala buteleczke. Dobry tez jest zel do USG ktorey sie kupuje w aptekach. Za duza butelke zaplacisz cos kolo 5 zl...moge sie troche mylic co do cen, bo to moj chlopak zawsze kupuje.Ty, ja pierdole kurwa mac, powiedz mi laska o co ci chodzi w ogole? Celem Twojego zycia jest nabluzganie na kogos pod pomaranczowym nickiem? Dawno cie nikt nie wypalowal jak widze. Spadówa....Zero argumentow, zero klasy. Wielkie ZERO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj ----> zapytaj o to ja pierdole kurwa mac bo sama zaczela bluzgac ze mam wygląd szczurka a mi sie anala zachciewa itd itp ja pierdole kurwa mac ---> czekaj cierpliwie a zostaniesz nagrodzona :P pozatym jak Cie tak bardzo temat stolców interesuję to nie widzę przeszkód : załóż wlasny i tam bedziesz mogła brylować bo jak widać tutaj nikt za bardzo sie Toba nie zachwyca :P pozdro 600 ----> dzięki za kolejne rady i wskazówki :) jak sie w końcu przełamię to dam znać - oczywiscie tym zainteresowanym do ja pierdole kurwa mac wysle specjalnego maila ze zdjeciem mojego odbytu oraz stolca bo jak widzę kobieta jest niezwykle zainteresowana moją fizjologią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorraca ---> bynajmniej sie nie stresuje :) co więcej cieszy mnie jak widzę kiedy ona sie tak strasznie męczy żeby : 1. mi nabluzgac 2. konczą sie jej wyzwiska bo mały zasób słow posiada 3. widzi ze nie daje sie sprowokowac i nie wyzywam jej wiec sie denerwuje i bluzga jeszcze bardziej pozatym nie wiedzialam ze istnieją tak zakompleksione stwory na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magia22*
teoria wyluzoj i nie daj sie sprowokować, niektórzy ludzie są poprostu żałośni.. .. jak zapewne zgaduje twoi oponenci to 2 kategorie panienek: 1) dyskotekowe dziewki, które mimo swoich niewątpliwych ,tanich walorów nic nie potrafia dać, oprócz brudnej pupy, której nikt zreszta nie chce wziaść; 2)zwoleniczki TRWANIA w celibacie, słuchaczki radia maryja, świetsze od samego Papieża obronczynie wiary, dla których 3 zdrowaśki w piecu to najlepszy środek leczniczy. Teoria wyluzoj, Polska wolny kraj, masz prawo pisac na necie co ci sie podoba. idę o zakład,ze te laski, które cię atakuja to takie lafiryndy,że nawet kijem wstręt dotchnąć.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu ale im mniej się przejmuję bluzgami na mój temat tym bardziej bluzgający się pocą i wkurzają:D bawi mnie to niezmiernie wiec idziesz w dobrym kierunku:) a co do problemu - można zaradzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia ---> :) a wiesz ze mnie to nawet bawić zaczeło a one poszły i po zabawie :O jej jak ja to przetrwam musze wytrzymac do jutra aż wróca i będa bluzgać na mnie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniejsza o to kim sa, nie ma co spekulowac. Ja tez sobie potrafie bluzgnac ostro, ale tylko wtedy kiedy odplacam pieknym za nadobne. Natomiast bluzganie kogos dla zasady to dla mnie szczyt zlego smaku:/Olac to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorraca --> a jak zaradzic mozna ? masz jakies sprawdzone metody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. raczej nie watpię, że był delikatny 2. na początek jednak żel na sucho dlazaawansowanych:) 3, może Ty byłaś rozlużniona ale twój zwieracz nie:P p.s. skupmy sie na pk 3:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 1 odpada na bank :) drugi bardzo prawdopodobny jesli chodzi o 3 to juz przeczytalam co trzeba i jak trzeba wiec teraz pozostaje probowac tylko ze moj facet juz nie chce bo powiedzial ze nie chce zeby mnie bolalo itd itp a on nie odczuwa takiej potrzeby wogole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że przeczytałaś coś w stylu mojej porady technicznej: lekkie parcie jak podczas wypróżniania w momencie wnikania peniska?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie to przeczytalam :) nie wiem po tym dzisiejszym dniu wogole mi sie odechcialo analnego bo i slyszalam ze przyjemnosc z tego niewielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama26
---> magia22* Dlaczego tak szufladkujesz ludzi? Ja jestem przeciwna seksowi analnemu (raz probowalam i oprocz bolu i wielkiego niesmaku do samej siebie nie czulam nic).Nie wiem dlaczego ale mnie to po prostu obrzydza i ciezko mi sobie wyobrazic jak kobieta moze czerpac z tego przyjemnosc.Ale jezeli ktos lubi to prosze bardzo.I pragne zaznaczyc, ze nie jestem ani dyskotekowa dziewka ani zwolenniczka trwania w celibacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama 26 ---> przeczytaj od poczatku bo Magie chodzilo o to jak mnie te psakudy dojezdzaly a nie o to czy sa zwolenniczkami analu czy nie sa w sumie ja tez dzisiaj czulam lekki niesmak i nie wiem czy sprobuje niebawem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama26
Czytalam od poczatku.Ale poczulam sie dotknieta szufladkowaniem kobiet przeciwnych analowi na 2 grupy.A z chamstwem na forum nic nie zrobisz.Najlepiej nie wdawac sie w ogole w dyskusje i traktowac tego typu posty jakby ich nie bylo.Sadze, ze ci ludzie maja ubaw po pachy kiedy dajesz sie sprowokowac i zaczynasz sie denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magia22*
nie atakuję nikogo za poglądy. nie podoba mi sie sposób pisania o teorii, nie lubię takich chamic ze wsi.... szczególnie nie mam ochoty czytac na forum krytykowania za wygląd, nie znosze ocenaiania ludzi po wyglądzie. nie znosze jeszcze ludzi,którzy wszystko i wszystkich krytykują. nigdy w zycie nie chciało mi sie pisac posta tylko po to,zeby komus dosrac, albo skrytykowac, tylko dlatego,ze internet zapewnia mi anonimowość. ludzie są posrani i zawistni, w mojej małej główce sie to nie mieści,ze moze komus sie chciec.. sa lepsze rzeczy do roboty, a nie pisanie jadowitych postow na necie. to poprostu żałosne, trzeba byc małym, nieudacznym człowiekiem zeby sie tak zachowywać. nie krytykuję przeciwników kochania sie w ten sposób,sama mam złe doświadczenia, próbowałam raz i przez 2 dni bolała mnie pupa.zatem czytam forum, wchodze na temat, chce sie czegoś dowiedzieć i muszę tracic czas na jakieś opinie zupełnie nie związane z tematem. krew mnie zalewa, bo mi sie najzwyczajniej w świecie nie chciałoby pisac tego rodzaju rzeczy, jak: kurwa teoria a ja myslalem ze jestes dziewica ogladajac twoje zdjecie chodzace po kafeterii...matko co sie porobilo.. bardzo mi sie nie podobaja takie wypowiedzi, chorzy ludzie je piszą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama26
Rozumiem.Ludzie sa rozni.Mnie tez to drazni.Niestety niektorzy odczuwaja potrzebe "dowalenia" komus.Nie wiem dlaczego-moze nie maja jak rozladowac napiecia nerwowego.Ale chodzi mi o to, ze takie posty moze pisac kazdy.Niekoniecznie jakas plytka bywalczyni dyskotek czy ktos w tym rodzaju.Moze to byc rownie dobrze wyksztalcona osoba o nieposzlakowanej opinii dla przykladu, ktorej moze cos nie wyszlo i chce sie zemscic na niewinnej osobie.Ale mysle, ze ludzie robia to tylko dla zabawy.Lubia prowokowac innych i cieszy ich, gdy ktos sie wkurza.Jak juz pisalam, najlepiej nie zwracac na to uwagi a predzej czy pozniej dadza sobie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama 26 ----> ja sie bynajmniej nie czuje sprowokowana , co więcej nawet mnie to bawi kiedy one probuja mnie sprowokować i sie coraz bardziej denerwuja gdy sie im to nie udaje :P a własnie : gdzie są moje szanowne koleżanki ?? w szkole czyżby ?? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość govinda
i jak tam wrażenia, mam nadzieję że możesz usiąść na tyłku teoryjko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość govinda
teoryjko nie wszystko co wyduma tutaj sobie twoje guru gorrrąca 25, trzeba na siłę wprowadzać w życie, odradzam inaczej za kilka lat wylądujesz na śmietnisku, jako zużyta, zjeżdzona wywłoka 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem wiem wiem
nie możesz zejść z kibela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość richard ramirez
TO MOŻE SPRÓBUJ PISAĆ NA STOJĄCO :D:D:D:D:D: HAHAHHAHAHHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teściu
Kiedyś czytałem fajne opowiadanko jak to "panny" z dobrego domu aby nie stracić chłopaka i cnoty uprawiały seks analny. tam był cały opis jak to zrobić aby nie bolało . I TO DZIAŁA ! SAM TAK ZROBIŁEM Z MOJĄ PARTNERKĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
richard ramirez ---> sorki a czy ja napisalam ze siedziec nie moge ?? :O skad Ty sie urwales synku?? gavinda ---> gorraca nie jest zadnym moim guru :P siedzieć moge, juz mnie nie boli ale postanowilam ze narazie odpuszczam i nie bede sie meczyc w imie niewiadomo czego a dla tak bardzo zainteresowanych moim tylkiem moge podeslac jakies zdjecia tylko maila podajcie :O jej naprawde nie myslalam ze 90 % ludzi z kafeterii nie ma wiekszych problemow niz moj tylek :O straszne to a jednoczesnie jak żalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załosne jest to
że odpowiadasz na forum o swoim odbycie, nie chcę sobie tego nawet wyobrażać bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee rób co chcesz, podkreślam RÓB nie musisz o tym opowiadać a tak między nami, nie potrafiłabyś udzielić sobie rady sama na zadane pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×