Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

straszny ból podczas analu - jakies rady ???

Polecane posty

Gość a może by tak....
to miałam to samo ale własnie za pierwszym razem...... Wiem ze to głupio brzmi z tym "robieniem kupy" hehe ale to naprawde działa. Oczywiscie wczesniej musisz byc absolutnie... pusta, wiesz ;) Jestem pewna ze ci się uda :) Miłej zabawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze by tak ---> dzieki :) Santana podal(-a) mi fajnego linka takze jak bede chciala ponownie to wg tych wskazowek na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj
w prawa dziurke w nosie!Bedzie lepiej nawilzona niz odbyt!POLECAM!ORGAZM MUROWANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo każdy sądzi w siebie? gdzie ja Cię o cos pytałam?:D jeśli nawet to było retoryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz ze mnie sprowokujesz Kotku ?? jeśli tak to jesteś w błędzie :P a pokaz swoje zdjecie , no nie daj sie prosic :( jeszcze nigdy nie widzialam jak musi wygladac taki zakompleksiony czlowiek jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MRK ---> dzieki za tak fascynujący opis :) a jakie słowa w nim zawarte :) 1/5 nie zrozumialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole kurwa mac ----> o a ja myslalam ze Ty jestes facet ale widze po koncowkach ze bylam w blędzie :P no to teraz tym bardziej chce zobaczyc jak wygladasz bo wyobrazic sobie nie moge choc bardzo sie staram :P nie sprowokowalas mnie Kochanie po czym wnosisz ze tak jest ?? ej a moze Ty w zyciu penisa na oczy nie widzialas i stad takie nerwy u Ciebie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj
tez seksu w malzowine uszna.Podobno jeszcze lpiej niz w nos!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria wyobraź GO sobie;) daj spokój to teoria:) o pomstę do nieba wolaja zabójstwa, maltretowanie dzieci itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do ucha planuje w nastepnym tygodniu jak przerobie tyłek i dziurki w nosie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj
jeszcze w oko! Co tam, ze je stracisz! Dla przyjemnosci mozna zrobic wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o qqqrcze
ja pierdolę kurwa mać : co to za debil i gdzie się takie coś ulęgło buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem co to kpina ale o czyje wypowiedzi Ci chodzi ?? bo ja tu mogdzie kpiny nie wyczuwam poza Twoimi wypowiedziami oraz tymi pozostałymi wulgaryzmami pod ktore niewatpliwie sie podszywasz a wnioskuje to po tym, ze jakos dziwne odstepy czasu miedzy wami sie pojawiaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dbam dbam nie bój sie :P zatroszcz sie lepiej o swoj :) a tak pozatym nie spuszczaj z tonu - juz wyzwisk zabraklo i nie masz czym bluzgac ? eh widze maly zasob slownictwa u Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj
ja pierdole kurwa mac- jestem z toba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wypowiedzialam sie" ---- czyli jednak kobieta :P ojej albo jestes dziewicą albo jestes jeszcze brzydsza ode mnie (co pewnie wydaje Ci sie niemozliwe) i w zyciu nie poznalas co to seks i sadzac po Twoim charakterze i sposobie wyslawiania sie nie poznasz nigdy :P wspolczuje i mimo to zycze szczescia w zyciu :) a o tyłek dbaj bo czuje ze niedlugo ktos Cie w niego porzadnie kopnie 🖐️ i nie wracaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj
tez ogolic wlosy na klacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj ---> kolejny chodzący kompleks :P weź namiary od ja pierdolę kurwa mać - coś czuje ze bedzie wam dobrze w waszym swiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzcie juz spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj
kompleks powiadasz?Alez z ciebie psycholog. Zrob doktorat na temat :"Leczenie kompleksow za pomoca seksu analnego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MRK --> niech sie czepiaja :) dla mnie to pionki zakompleksione i jak im to satysfakcję przynosi to prosze bardzo a czepiaja sie bo albo: 1. sa bardzo piekne 2. sa po prostu sliczne jak z żurnala 3. nie mają żadnych kompleksów bo nie wierzę w to, ze za ich chamskimi wulgarnymi wypowiedziami kryję sie cos innego niz napisalam powyzej ale o tym sie nie dowiemy bo taaakie są odważne a zdjecia jak nie dały tak nie dadzą pewnie chyba ze je spreparują wczesniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×