Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba dziwna

kiedy zaciskam miesnie pochwy

Polecane posty

Gość chyba dziwna
ja sie wlasnie tego boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moje kochaniutkie ja jestem 18 lat po ślubie i teraz mi wali totalnie z wiekiem jestem coraz gorliwszą kochanką.Ale żeby nie było za kolorowo to wam powiem ze teraz mąż pracuje za granicą i jest dwa góra trzy dni w domu w tygodniu .Ale jak już jest to praktycznioe bazujemy na sexiei kiedys kolezanka mi powiedziała ze to własnie dlatego ze rzadko się widujecie to przezywacie tak intensywnie,no może coś w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sądziłam
nie myśl o tym w ten sposób po prostu, korzystaj i ciesz sie tym co jest teraz potem będzie potem a w razie czego poradzisz sobie sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dziwna
wiesz.. jak sie kogos nie widzi dlugo to potem ma sie wieksza ochote chyba.. tak to pewnie do 90tki mielibyscie niezla jazde:D gorzej jak jest sie z kims 24/h .. kurde taka jestem ciekawa jak to bedzie u nas za 10 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dziwna
a dziewczyny po ilu latach przychodzi kryzys w lozku? ja sie boje ze przyjdzie po porodzie.. ze nie bede sie mogla pozbierac.. bede sie czula nieatrakcyjna.. no i jeszcze ta rozslawiona pochwa;( boje sie ze wtedy to juz sie do lozka nadawac bede..jedynie w celu spania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sądziłam
ja mam tak właśnie 24h na dobę, czasem to juz rzygam towarzystwem. dlatego nie za często u nas. kiedys było inaczej, zdecydowanie lepiej ale cóż i lata i kłopoty i czas to wszystko robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki też bym tak chciała zeby tylko wytrzymał tempo... haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki też bym tak chciała zeby tylko wytrzymał tempo... haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki też bym tak chciała zeby tylko wytrzymał tempo... haha a może chodzmy teraz pocwiczyc mięsnie,zeby nie było ze nic nie robimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sądziłam
nie mogę strony otworzyć a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×