Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bmw530d

2 próba!!!kto z nami pije,tanczy i sie dobrze bawi?

Polecane posty

nie dam rady solniczkai lez tam nikt cie niepodepcze:P hallo!chciałam zamowi c taxi do wyrka...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bmw odpowiedziałem ale na tekst nie z tej strony. Ja już tak mam, np łokieć na cycku czy podobne delikatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zabierz mnie ze soba nie zostwaij na pastwe rozbawionego tlumu ktory nawet nie oamiet juz o opijaniu mojego swieta...:o a ja polewam i polewm a oni nie pija albo mi sie tak juz wydaje...bleee niedobrze mi....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryderyk ja nie wiem o co chodzo😭 pytam sie gdzie masz tego rodzynka? solniczka --co to za bełkot?hah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeeeeeeeeeeeeeeee bleeeeeeeeebleebleebleeee beeeeeeeeeee o ciekawe to co oddalam:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :O jak moglas? :D swinka z Ciebie solniczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uprzejmnie prosimy nie bełtac, bo poczujemy sie obrzygani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fredzio jak sie zastanowisz czy to rodzynek czy tez nie to daj znac... spac nie bede mogła przez to dzisiaj no ale coz...;) dobranoc pijaki ja wymiekam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kkonic imprezy ,trzeba mnie stad wyniesc:o tylko kto posprzata...?? szepraszam majne gosci ...sie zem zachowala jak sfinka... milych snow zycze i tanczcie dalej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrocilam z wieczorku ;) i do Was zawitalam, ale wytrzezwialam tutaj w try miga :O p.s. mam fobie na wymiotujace osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bemka mogę Ci go dać do spróbowania. Ale to prędzej zaowocuje jogurcikiem niż rodzynkami. Tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z samego rana,dopiero dochodze do siebie a tu od poczatku.....:D no to polej!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fajeczke przyjme z miła checia:D hmmm a co polewasz bo jestem tak przepita ze juz nieodrozniam smaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech bedzie co jest nie bede wybrzydzac....:D no to chlup za soniczke ktora w nocy nam topik zabrudziła i lezy gdzies biedna podeptana.....takie były tance:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa solidny jeszcze takiego niewidziałam.....ale juz WPO posprzatało.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszesz wskazówke do kogo
to ja dołoże jeszcze dwa browce na zapitkę:D lepij kopnie:D wiecie, wódka to jest taka kurwa że ją trzeba w morde lać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barman!!! polej cos:Djeszcze do tego browary..... po takich mieszankach dziwne rzeczy z ludzie wychodza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×