Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bmw530d

2 próba!!!kto z nami pije,tanczy i sie dobrze bawi?

Polecane posty

NODI chyba nie chcesz nas potruc.....mogłas sie szarpnac na cos lepszego....he?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otruć?! no wiesz, w żadnym wypadku! to trunek dla wytrawnych smakoszy P.S coś tu chłopa brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, ja łape flaszke i ide troche w teren, czas sie rozruszac i gnaty rozprostować bye bye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuu jaka cisza, i tak sama mam siedziec do 3 w domciu😭 musze sobie polac;) chlup!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie steskniłam nie mam z kim pic, do 3 jeszcze daleko...ahhh jak dobrze ze jestes,cin & cin jak najbardziej bo potych tanich bełtach jest mi nie dobrz...😭 ps znowu ten Twoj bełkot hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
so sie dziwisz sze tak mowie...?? sooo?? jakbyź pila od pszedwczoraj tesz byź gadała tak... cin&cin polewam,no to chlup:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mi sie udzieli bo to juz bedzie 3 dzien...:D wybawiłas sie chociaz za mnie?:D bo jak widzisz nikt nie chciał pic.....:O chlup na druga noge...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba:D wybawilam sie w miare mozliwosci:D ( byly male problemy: po pierwsze dzis byl pogrzeb dziadka mojej przyjaciolki:( a po drugie to moja noga jeszcze srednio sprwana jest po sylwestrowych szalenstwach:o) no ale jak na takie okolicznoci to bylo suuuper:D o widzisz nawet mowe odzyskalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ..przylazłem do Was ..co pijecie? ....a moze zostanwe..;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zgnije do jutra w tym fotelu...:D:D moja trasa to tylko ...kibelek..lodówka....:D:D naszych bab tez dzisiaj nie ma .....:O wszystkie gdzies sobie polazły...strajkuje!!!co to ma znaczyc!!!!daj mi tu jeszcze trochce tego cin&cina bom sie zasmuciła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosci mamy a ja tu o kibelkach:O salut czy to w jakims jezyku znaczy na zdrowie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej znaczy powitanie ..ale jak chcesz moze byc i na zdrowie ..:P jak sobie przetłumaczysz tak sobie wypijesz..:D:P wiec co pijemy ..kurna .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhy na korsyce tak mowia:D leje polewam dalej prosze pic tylko dzis za co?? starczy mi juz zdrowia do imieniek;) jak na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solniczka ..Ty tu gospodyni wiec mi zaserwuj ..cos z czysciochy ...lub ewetnualnie piwko ..jak mozesz oczywista ..:P ale zaznaczam nie trwie winska ..wiec ..co chalmy co..?:P a mozemy chlac za tych co nie moga i juz spia..:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee bo to chyba po grecku..:D to moze za salutka jak juz wpadl do nas....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jezu....wy już 2 dzień tak pijecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh solniczka moze byc ..jak sobie popieprze to i filandia sie nada ..:D:P...za mnie bmw jak wypijecie ,...zrobi sie simsonek..:D:P wiec lepiej za tych co nie moga ...miec tego bmw ..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaritta -----> bo jest co opijac:D raz w zyciu ma sie 23 latka:D::D:D no to jakchceesz to tez Ci polejem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no ja też sącze sobie drineczka :D bo spać jakoś mi sie nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pieprze kiedy to było ..:D:D::P polej solniczka ..bo kurna zaczynam wspominac .a to niedobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no taki wrzask u was na topiku...że nie można nie zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to sie z Wami napije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×