Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość dosiach
Wiolla a Twój chłopak pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
A mi kawa przestała smakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollla8x
tak od lipca do 18 pazdziernika jest na okresie probnym. ale wszystko wskazuje na to ze chca go dalej, bo pierwsze szef dal mu tyle zadan ze na ladnych kilka mniesiecy ma co robic a dwa tydzien temu zostal zastepca kierownika do prac zewnetrznych i dzisiaj wyslali go do warszawy jako samodzielnego nadzorce robot i sa z niego zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollla8x
heh ja tez powoli zaczynam dziwnie regowac na kawe i na serek topiony a jeszcze kilka dni temu bardzo smakowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
To jakoś dacie radę.Mój mąż też sam pracuje a już mamy jedno dziecko:)Nie martw się na zapas bo to może zaszkodzić dzidziusiowi.Ja musiałam w pierwszej ciąży szkołę przerwać bo była zagrożona i świat się nie zawalił.Najważniejsze jest teraz twoje zdrowie i dzidziusia:)3maj si ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
mialam juz dzisiaj nie pisac ale sie za wami stesknilam, lubie sobie poczytac wasze wpisy. do kolejnych schizow zaliczam to co sie dzieje we mnie....o bolu brzucha juz pisalam, ale dziwi mnie ten odrzut do alkoholu...nigdy tak nie mialam, mozliwe zeby ten progesteron tak dzialal? kurde...no ito rozpulchnienie w pochwie, jest straszne, prawie miejsca nie ma hehe ;P nie pomyslcie sobie o mnie zle (ze se tak wkladam co i rusz paluchy ;P) po prostu mam ta luteine dopochwowo wiec rano i wieczorem musze poszperac;p no i wlasnie mnie to niepokoi wszystko...jakos tak dziwnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosiach nie dostałam zadnej karty ale jakies relacje pisał wiec nie wiem, za dwa tygodnie jak pojde na wizyte to bede wiedziec dokladnie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Aisha ja biorę 4 tabletki luteiny dziennie i nie mam takich objawów,wogóle to na mnie nie wpływa.W poprzedniej ciąży też brałam luteinę i też nic takiego u mnie się nie działo.Monka jak nie dostałaś karty to pewnie jej nie założył jeszcze.Ja byłam strasznie zawiedziona kiedy nic nie zobaczyłam na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollla8x
hej dziewczyny mam pytanie. Prawi cala noc nie moglam przez o spac. Czy sklonnosc do przedwczesnych porodow moze byc dziedziczna. Moja mama byla 4 razy w ciazy w tym 2 razy urodzila wczesniaki. Nie wiem czym byl wywolany ten pierwszy, ale przy tym drugim przedwczesnym peklo mamie lozysko i zarowno ona jak i moja siostra ledwie przezyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollla8x
właśnie dostałam okres :(((( a juz tak sie cieszylam ze zostane mama :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolla8x
chyba jednak jeszcze poczekam z wydaniem wyrdyktu bo wlasnie czytam na pewnej stronie ze to moze byc jakies krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny O dziecko staramy się z mężem już 6 lat, jestem wykończona psychicznie, ciepię na PCO, jestem już po laparoskopii i jednej inseminacji-nic nie pomogło.Jestem pod stałą opieką ginekologa, monitoringi i nieustanne wizyty już mnie męczą na dodatek nadzieja jakaś taka nikła była cały czas... A w tym miesiącu jakaś niespodzianka, zawsze tydzień przed okresem miałam juz bóle w podbrzuszu, trzy dni przed okresem plamienia, wysypywało mi twarz, a w tym miesiącu nic, jedynie piersi mnie bolą ale jakoś tak tylko po bokach.Dwa dni przed okresem miałam lekkie rozwolnienia a teraz wręcz przeciwnie- zaparcia.Wczoraj powinnam była dostać a nie mam żadnych symptomów, brzuch boli mnie ale jakoś tak dziwnie, nie jak na okres tylko jakieś takie napięcie, ciągnięcie. Od tygodnia jestem bardzo osłabiona, złapało mnie jakieś przeziębienie ale staram się nie brać żadnych leków. Nie mam żadnych objawów ciąży, mdłości czy wymiotów, nie odczuwam wstrętu do kawy, robi mi się czasami niedobrze ale to z tego przeziębienia pewnie. Moze poczekam jeszcze z dwa dni z robieniem testu,nie chciałabym się rozczarować, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Manikomio 6 lat to szmat czasu, dobrze Cie rozumiem, ja staram sie przeszlo 3 lata. wlasnie przygotowujemy sie do in vitro :( Stos badan, psychicznie tez mam dosyc ale walcze dalej i Ty walcz rowniez! Kiedy masz dostac @? W dniu zrob test, na pewno juz wiesz wszystko o swoim ciele i sygnalach ktore wysyla twoj organizm. moze tym razem sie udalo? - zycze Ci tego z calego serca! Polecam przy okazji invimed- pojedzcie, chociaz na pierwsza wizyte. Warto. Przynajmniej wiem na czym stoje, sa jakies nadzieje. Oni mnie tam rozumieja. Fajnie z ejestes z nami na forum:) Tutaj dziewuszki sa rewelacyjne, zawsze mozesz sie wygadac, poplakac albo poradowac z nowych fasolinek kolezanek (lub swoich :) Macie juz jakies dzieci? Jak dajecie rade jako malzenstwo z tym wszystkim? Bo u nas ogolnie jest ok, ale zdarzaja sie chwile napiecia i niepotrzebne klotnie.... wioll8x no poczekaj moze to nie @, a jaka krew? ciemna czy jasna? duzo? Hm jak Cie cos martwi to do lekarza koniecznie idz. 3mam kciuki, zeby wszystko bylo po Twojej mysli. Dianka jak po salonie pieknosci ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikamio oby @ nie przyszedl :) Aisha przedluzylam sobie rzesy, kupilam nowe perfumy i kosmetyki a we wtorek fryzjer.. czuje sie lepiej ale najbardziej potrzebuje urlopu. . jeszcze mala dieta i moze ta depresja mi minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
No Dianka to pelna para widze:) Super:) A co z wloskami bedziesz robic? No mam nadzieje ze i z urlopem sie jakos uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fryzjera zdaniu sie opre co do moich wlosow. Moj naturalny kolor to ciemny blond a mialam caly czas rozjasniane na jasniejszy i teraz mam 6-cio miesieczne odrosty wiec albo ciemne pasemka albo jasne. Zobaczymy co fryzjer powie. I oby ten urlop wypalil. Teraz szukam jakiejs szybkiej diety zeby schudnac 3kg to mi napewno pomoze bo oprocz chodzenia do pracy nic nie robie nic mi sie nie chce nie mam motywacji do niczego :( Czas na zmiany i na pozytywne nastawienie. Wbrew wszystkiemu to staranie o dzidzie nie doluje mnie ze sie nie udaje tylko kolejny miesiac to kolejna szansa... A jak u Ciebie Aisha w malzenstwie i nastawienie do wszystkiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Wiolla idz do lekarza bo to może być tylko krwawienie tak czsem bywa na początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc was dziewczyny no u mnie ciaza narazie przebiega pomyslnie ale troche dokucza mi bol podbrzucha i wiem czy powiniem byc w sumie jest znosny az tak mocno nie boli jak czytalm sie dowiedzialam ze to jest normalne bo sie powieksza i i dzidzius robi sobie miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was . Mi tez dokucza ból brzucha i momentami bardzo.. nie wiem czy powinnam sie martwic. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski dziewczynki ;) widzę .. że doszło duuuuuuuuzo zafasolkowanych , super , gratuluje ;) u mnie wciaż przygotowania do ślubu , jeszcze 2 tygodnie ...;D cały czas o was pamiętam i ciagle obserwuje co się tu dzieje , buziolki i pozdrówka ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollla8x
jednak najzwyczajnej w swiecie @ ale jestem mloda mam jeszcze czas na to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Monka to normalne,macica się rozciąga.Wiolla przykro mi ale masz rację jesteś młoda i nie poddawaj się.Dodatnik który to tydzień ciąży?Ja cierpliwie czekam do 6 paż żeby zobaczyć moją fasolkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Monka jak mocno boli to weź sobie no-spę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Dziewczyny czy myślicie że gin mogła się mylić potwierdzając ciążę jeśli nie było nic widać na usg?Strasznie się boje że na następnej wizycie usg nic nie wykaże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
dosiach przedewszystkim trzeba myslec pozytywnie, wiem ze to nie latwe-ale trzeba. Ja np zaczynam sobie mowic i mocno w to wierzyc ze jak juz bedzie po in vitro to bede miala blizniaki! a jak! jak szalec to szalec:) Dianka moj naturalny kolor to jasny blond ale mam tez rozjasniane na jasniejszy blond:) No zobaczymy co powie fryzjer, na pewno bedzie bosko! Ciesze sie ze jestes silna i sie nie lamiesz, pomagasz tym nam wszystkim:) z mezem poki co ok, staram sie az TYLE nie gadac o dzidzi i wiecznie w kolko byc przy tej mysli..tylko ze nie bardzo moge. Dzis wieczorem ostatnia dawka luteiny, jutro odbior gynalginu na to zapalenie i leczenie po @..tylko ciekawe kiedy ona przyjdzie?mam nadzieje ze szybko, bo chce sie jak najszybciej dostac do kliniki na dalsze leczenie. lawenda milo cie tu widziec ,fajnie ze zagladasz:) Nom duzo zafasolkowanych to fakt i miejmy nadzieje ze szybko bedzie dochodzic nowych:) dodatnik25 niczym sieniemartw, dopoki nie masz zadnych krwawien polaczonych z bolami to wszystko gra, gdzies ta dzidzia musi sobie mieszkac te 9 miesiecy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaKomio
:( Zrobiłam dziś rano test, niestety negatywny...Nic się nie zmieniło prócz tego że piersi bolą jeszcze bardziej a jeśli chodzi o brzuch to nic nie zapowiada by okres miał się pojawić. Może zrobię test ponownie za kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja byłam w ciąży... tez mnie bolał brzuszek i to mocno. Macica się rozciąga. Ale tez miałam zagrożenie przedwczesny porodem. to lepiej idź do lekarza :)!!! Pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Mania oczywiscie jesli @ nie przyjdzie powtorz test, a jak chcesz miec wiecej pewnosci lec zrob beta hcg i bedziesz wiedziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×