Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Wzięłam paracetamol.Powinno zaraz przejść!Mąż zaraz będzie jechał.Odezwę się jutro,pod warunkiem,że nie wyląduję u lekarza! Przy pierwszej ciąży na samiuśkim początku też tak mialam.I też jechałam w nocy no szpitala na ostry dyżur!!!! :( ooo żesz....boje się! Diana,my też zaczęliśmy. I to był tylko raz! ...Jeśli ten raz się okaże celnym golem to będzie fajnie! :) Ja też myślę,że nie ma sensu się spinać.Będzie to będzie,jak nie teraz to za miesiąc,dwa...trzy :) Nie gniewajcie się,ale zrobię sobie ciepły okład i się położe ok??? Dobranoc Dianuś i innym kobitkom też!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Hej dziewczynki, witaj Lidzik- no szykuje nam sie kolejna zafasolkowana:)) Dawaj znac jak bedziesz cos wiedziala, bol przeszedl? Mnie tak bolalo w czasie @, ale mam torbiele i prawdopodobnie one zaczely wtedy schodzi (mam nadzieje). Dodatnik no wlasnie jak Ci sie udalo przeczekac 3 tygodnie ;P No, ale rozumiem Cie- swoje sprawy, latanina wieczna-mam podobnie, tylko u mnie akurat zawsze wkrada sie mysl o dzidzi. Diana, czulas sie juz tak wczesniej? No jak bedziecie celowac na czerwca to celujcie na 12 :) Jak ciocia Aisha wtedy bedzie malenstwo mialo urodzinki:D :), no i Tobie tez zycze udanej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a no jakos mi sie udalo zawsze czekalam i liczylam ze okres jednak bedzie ale po obliczeniach kurde wslo mi te 3 tyg no i objawy jak na typowa mysle ciaze znaczy sie nbol piersi czasmi bol brzucha no ciagla niestrawnosc a jak bedzie to naprawde dzidzia bede szczesliwa tylko nie wiem jak przyszly tatus zareaguje na to coz zawsze moge sama wychowac i czekac zeby moj orgaznim znowu nie odrzucil ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Ja się dziś czuję lepiej.Wczoraj zanim mąż wrócił do domu położyłam sobie na brzuch ciepły,żelowy okład i było tak błogo.....tak dobrze...po drodze kupił nospę i wziełam ją to było jeszcze lepiej. Ale mimo wszystko jakos dziwnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. jak fajnie ze weekend. ostatnio w pracy mam straszne urwanie glowy i te weekendy to zbawienie :) lidzik jak dobrze ze u Ciebie juz dzis lepiej. U mnie tez wszystko wrocilo do normy. Dodatnik rob ten tescik i dawaj znac ale takie opznienie to dobry znak na dzidzie. myslisz ze Twoj facet ni ucieszy sie z dziecka? Ja w czerwcu i lipcu czesto myslalam tylko o ciazy i mialam wszystkie objawy. Od 2 miesiecy mamy malego kotka i to troche odwrocilo moja uwage od paranojii ciazy. Juz nic sobie nie wkrecam :) A kotek taka przytulanka kochana. Kazdy mowil mi ze mi wszystko poniszczy a on ma swoj drapak i nic wiecej mi nie podrapal. Ja niestrawnosci nie moge traktowac jako objawu bo ja czesto cierpie na niestrawnosc i mi niedobrze :( Lidzik nie napisalam na maila bo dopiero sie teraz zalogowalam i najpierw tu pisze... Moj facet dzis w pracy i troche mi sie nudzi w domu. A wyjsc tez mi sie nie chce bo chcialam jakis obiadek zrobic i sie porelaksowac... Kotek spi a ja czekam na wene zeby cos upichcic bo moj men wraca dopiero przed 8 wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ucieszyc sie napweno ucieszy tylko ze bedzie troche z dystansem do tego pochodzic bo juz 3 razy mialam poronienia tyle ze teraz czuje sie troche inaczej dziwnie oby byl to dzidzius w pon robie test oczywiscie napisze co wyszlo. i jakbede w upragnienej ciazy to chyba bedzie czas pomyslec o powrcie do ukachanego bo teraz wyjechalam i jestemy osobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę laski,ze wszystkie jesteśmy na etapie sprawdzania i przewidywania :) haha. Dodatnik,a dlaczego miałby się nie ucieszyc? coś nie tak jest...? Dianka,ja się czułam lepiej tak do południa,znów zaczyna się kłucie.Stałam w kuchni i robiłam obiad,a zachciało mi sie zrobić (przede wszystkim dla małej)placuszki z jabłkiem :) wiadomo,postać trzeba..i jak mnie złapało ze dwa razy tak mocno...az krzyknełam.Mąż do mnie co sie stało? i sam stwierdzil,że chyba do gina musze isc bo to nienormalne.No bo to jest jakieś podejrzane.Ja @ przechodzę spokojniej..:/ a teraz to jakiś hardcore!!!!! :( Diana,kotek faktycznie jest (jakikolwiek zwierzak) jest taką odskocznią..trzeba zmieniać kuwete,czasem coś nabroi..my tez mamy kotka,w zasadzie kotkę.Jest taka wredna,że non stop coś zmajstruje.Wlasnie moze lepiej jest niemyslec...no ale jak są objawy jakies to trudno nie myslec :( Powiem Wam,ze fajnie,że trafilysmy na siebie :) bo na takich forach czesto siedzą takie pyskate jednostki,które wchodzą tylko po to,żeby komuś ublizyc,kogos poniżyc..a nic nie maja mądrego do powiedzienia! :) a jakos sie simpatico robi,nie ? :P Ja poki co sobie siedze z okladem na brzuchu i mi jest tak miłooo :) a co u Was? Zalogowałam sie statnio na www.40tygodni.pl :) bardzo fajna stronka.jak coś to mnie tez tam znajdziecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis wlasnie pislam ze swoim kochanie ze chyba beda na urlopie w polsce znowu chyba zaciazylam a on coz zero radosci dopiero bedzie zadowolony jak urodze i zobaczy dziecko w sumie to sama nie wiem,boje sie ze znowu nie utrzymam ciazy no ale niektorzy faceci juz tacy sa zerowspolczucia.i fakt jest tutaj bardzo milo mozne sie komu wyzalic :) i chyba jutrozrobie tesrt bo chyba juz sama nie wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rób teścik :) ale Ci fajnie,w razie czego będziesz już wiedziała co i jak. faceci są tacy nijacy... :/ ale może ucieszy sie szybciej niz po porodzie..ja przy pierwszej ciąży jak zrobiłam test to mąz był w pracy i zdradziłam się ze coś jest nie tak i ze taki test robiłam i nie dał za wygraną-chciał wiedziec przez telefon.I tak samo-nie widziałam jego miny,reakcji,..moze sprobuj porozmawiać z nim osobiscie..?jesli test pozytywny to nie mów mu przez telefon.Powiedz osobiscie..pokaz mu ten test,niech zobaczy te dwie kreseczki :) niech przezywa z Tobą tą radość,bo de facto facet jak nie zobaczy to nie uwierzy :P daj znać jutro jak zrobisz test!! ja coś czuję,ze wyjdzie u Ciebie pozyt. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy hhhehe a test jak wydzje pozytywny to raczej nie pokaze go tak szybko chyba ze zrobie zdjecie i wysle bo moje kohcnie siedzi w pl a ja w angli i tesknie za nim okropie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cjmcmahone
siemka dziewczyny :) widze ze dodatnik25 tez w anglii jak ja:) a ukochany kiedy do cb przyjedzie?:) ja na razie tez zyje w niepewnosci... nie wiem czy to na okres czy ciaza?? z chlopakiem wspolzyjemy bez zabezpieczenia bo wpadka nam niestraszna:) a od ponad tygodnia boli mnie podbrzusze, dzis rano to sie podniesc z lozka nie moglam bo taki mocny skurcz dostalam... najbardziej to denerwuje mnie to ze mam ciagle wzdety brzuch... i ciagle chce mi sie jesc o_O slodkie i ostre:P dlatego tak sie zastanawiam moze ciaza a moze po prostu ta jesienna aura... chociaz te skurcze i wzdecia to nie wiem pod co podpisac, bo okres skonczyl mi sie z dwa tygodnie temu, wiec dziwne by mial byc znowu a wy jak mialyscie? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tak to nie wiem u mnie jest zupelnie inaczej ja nie mam okresu jak wspomnialam 3 tyg kupilam sobie test i teraz czekam zeby go zrobic a moj facet nie wiem kiedy przyjedzie bo pracuje w polsce a np co do apetytu to ja az tak szczegolnie go nie mam w sumie tonic mi nie smakuje jakos a najgorsze sa poranki i te mdlosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidzik dodatnik robcie te testy :) chcialabym uslyszec dobre wiadomosci.. apropo facetow to niektorzy przezywaja to wewnetrznie... Ja tez mieszkam w Anglii juz od 8 lat... ja mam zawsze problemy z zoladkiem - czesto tak jakos mi niedobrze i ostatnio jakos tak codziennie ale przy moim zoladku to zaden objaw... ale wiecie jak to jest czlowiek sobie wkreca... fajnie ze mamy to forum.. lubie sobie tutaj pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
dziewczyny jak jest się w ciąży lub chociaż ma się podejrzenie ciąży to nie można robić ciepłych okładów na brzuch typu termofor, tak jak nie wolno brać gorących kąpieli itp. bo to grozi poronieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YUUUPIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!! Jedna juz potwierdzona!!! :P GRATULACJE!! Szkoda,ze każda z nas mieszka gdzie indziej :) bo bysmy sie wszystkie spotkaly i opiły te dwie krechy :P ooo jaaa,ale fajnie!! :D Bananku,myślę,że w takiej ilości (w razie ciąży!!) nic nie zaszkodzi.Nie robie non stop tych okładów,a naprawdę łagodza ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cjmcmahone, ja mam w tej chwili to samo! :)) skurcze takie,że mnie łamie w pół,wdęty brzuch,zgaga.....przy zbliżającej się @ brzuch mi tylko robi się większy i taki dziwny..czuje wtedy ze coś będzie,ale ten pobolewania są takie znośne.A teraz mam kłucia takie,że potrafi mnie ni stąd ni zowąd "złamać"!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jeszcze mam dziekowac bo to dopiero poczatki ciazy po wizycie u lekarza bede pewniejsza czy jest wsio ok, a bole tez mam cos podobnego jak przed @ tyle czasami naprawde potrafi zabolec no coz rozciaga mi sie teraz tam wszystko i czas sie pakowac i jechc do swojego kochanie i byc w razie co bo beda tutaj samej w ciazy to troche sie boje pozdrwaiam laski i tez trzymam za was kciuki PS i bardzo mi sie podoba tutaj sa normalne kobiety dziewczyny niz na innych forach haaa jestem wkoncy w ciazy w sumie na moj wiek czas najwyzszy i uda i urodzic jeszcze przed 30:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodatnik gratuluje dwoch kreseczek :) super wiadomosc. Dbaj o siebie i pakuj sie i jedz do tatusia dzidzi. A powiedzialas mu juz ze sa dwie kreseczki ? Lidzik kolej na Ciebie i cmahone u ciebie tez dobrze sie zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie czekam w sumie wyslalam mu wczoraj zdjecie kreseczek i czekam na reakcje u suemie i tak juz wiem jaka bedzie jak mi napisal wczoraj ze juz go to meczy ze jestem w ciazy a potem klapa oby rteraz bylo inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabkaaa
Meczy go?! Sorki ale z tego co piszesz to on za milutki to nie jest. Przeciez dla Ciebie to tez nie zabawa i nie Twoja wina, że tak sie działo. Trzymam kciuki żeby tym razem sę udało, dbaj o siebie i dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no niestety nie jest milutki fakt taki typ faceta albo sie boi poprosty ze moge znowu stracic dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabkaaa
U mnie ciąża bez wiekszych dolegliwości, rano zero wymiotow itp. za to od 17-18godz mdli mnie az do nyny. Chyba coś przytyłam, zwlaszcza wieczorem brzuch mi wysadza, a rano jest mniejszy. Jem troszke wiecej, szczegolną ochotę mam na lody;) We wtorek mam pierwsze spotkanie z położną i kilka badan. A i jem tabletki Pregnacare (witaminki, kwas foliowy, zelazo itp) jak kazda kobitka w UK chyba do 3miesiąca. Pracuje po 7,5 h dziennie i tak chyba do 6 miesiąca, bo tu nie ma, że kobieta na płatne chorobowe pojdzie, tylko po 6miechach nalezy sie platne macieżynskie. Wiekszosc dziewczyn pracuje do konca ciąży zeby pozniej macierzynskie dluzej brac. Ja to juz bym chciała wolne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 16 tygodniu, więc pierwszy trumestr (hurrah!!!) ma za sobą :) Moje dolegliwości to duuuże mdłości, czasami ból w dole brzucha (ale bardzo mały)... Ale najgorsze co mnie spotkało to zapalenie pęcherza między 13 a 15 tygodniem. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Hej:)W dni płodne współżyłam z mężem,jutro powinnam dostać okres a już od trzech dni mam dziwne brązowe plamienia,których nigdy nie miałam,nie boli mnie brzuch(zawsze przed okresem mnie bolał) za to boli mnie dół kręgosłupa.Myślicie że jest możliwość że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz kazda kobieta inaczej ma ja np mialam lekkie krwawienie w dniu w ktorym mial byc okres trwalo to jeden dzien i potem koniec i tak samo bolal mnie kregoslup no i wyszlo ze jestem w ciazy :) a odnosnie plamiena nieraz tak mialam przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Mam nadzieję że nie dostanę:(Moja córeczka ma prawie trzy latka i marzę o drugim maluszku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×