Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość dosiach
Gratuluję wszystkim przyszłym mamom:)Życzę zdrówka dla Was i waszych fasolek i powodzenia w staraniach tym którym się jeszcze nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Gdzie się podziewacie dziewczyny?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to juz masz maluszka moje to bedzie dopiero pierwsze i tez bardzo oczekiwane bo juz myslam ze bede juz miec problemy bo jakby nie bylo wiek tez robi swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOSIACH witaj na forum .Zycze zeby @ nie pojawil ci sie przez najblizsze 9 miesiecy :) ja powinnam dostac @ jutro ale roznie bywalo i sie nawet tydzien spoznial w przeszlosci wiec odliczanie. Co do samopoczucia to czesto mi niedobrze ale ja tak czesto mam i duzo pryszczy mi wyskoczylo a normalnie tyle nie mam... dodatnik a ile masz latek? ja niedawno skonczylam 28. Wczesniej nie myslalam o dzieciach a teraz mysle ze trzeba zeby dzidzia byla przed 30. A moj facet ma 34 wiec juz czas zeby za starymi rodzicami nie byc ale wiem ze bedziemy dobrymi rodzicami bo niedawno sobie sprawilismy kotka i juz ten kotek to jak dziecko tak sie nim zajmujemy i martwimy czy z nim wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
DIANA dziękuję:)Ja też mam taką nadzieje,ostatnio spóźniał mi się dwa dni i kiedy kupiłam test to dostałam @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
dosiach______23 lata_______Iława_________3_____18.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Poprawka dosiach________23lata______Iława________3________19.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mam tyle samo lat co ty tak samo estem z rocznika 1983 tyle jestem z czerwca i tz chcialam wlasnie urodzic przed 30 liczac ze moj organizm nie jest sliny zawsze odrzucal mi ciaze bo walczyl z choroba a mam probemy z wezlami chlonnymi i guza na szyji ale jest dobrejmysli ze za 9 miesiecy bede szczesliwa mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
dodatnik życzę powodzenia:)Ja z pierwszym dzieckiem przez pierwsze 3miesiące leżałam na podtrzymaniu ale szczęśliwie donosiłam i w 40 tyg urodziłam 4kg-ową córeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się laski rozpisałyście :P Witaj Dosiach :))) Dodatnik,szkoda ze Twoj man jest taki chłodny...Jestem pewna,ze czułabyś się lepiej psychicznie,gdyby i on się cieszył..mam na myśli okazał to.. :/ no ale tak jak Ci pisałam wcześniej-porozmawiajcie osobiscie o tym bo na odległość to można tylko gołębia pocztowego wysłac :) co wiecej-zdrówka Ci trzeba zyczyc duzo,żeby znów nie było jakichs niemilych niespodzianek. Uwazaj na siebie i jak cos to do lekarza śmigaj. Dosiach,my tez staramy się o drugie :) nasza niunia ma prawie 5 latek (w grudniu skonczy).I tez zastanawiam się,czy się uda??? :/ pierwsza ciąża to było takie "pstryk" i nie wiem czy teraz tez tak nie będzie... dziś sobie pospałam w ciągu dnia ponad godzinę :) piersi mnie zaczynaja bolec i nawet kłuć miejscami,a przed @ tak nie mam :/ wszystko zmierza ku jednemu ... :) a mam 29 lat i chciałabym tak samo urodzić drugie do 30-stki :) Dosiach,4 kg ??? wow..wielka kobitka z Twojej malutkiej była :D moja w sumie nie mniejsza-miala 3,6 kg i 57 cm :) Diana,może zrób test z samego rana zebyś w razie czego wyprzedziła @ :P i moze pokaze 2 krechy :D jak cos to daj znac. A ja jutro ide do gina.Mam do odebrania wynik cytologii i moze mi sie uda dostac na wizyte do lekarki...ja okres z kolei powinnam dostac (tak mysle..)kolo piątku... jeju,to czekanie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
lidzik u mnie tak samo z pierwszą ciążą poszło łatwo,w sumie nie można nazwać tego staraniami:)Nie miałam żadnych objawów oprócz senności a teraz mnie tylko kręgosłup boli.Masz rację najgorsze jest to czekanie:(Życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha..witam w klubie :) a ja chyba dziś zawitam na ostrym dyżurze!! nie jest dobrze! nospa nie pomaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( boli bardzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Ja miałam takie bóle w 4 tygodniu ciąży i wylądowałam na podtrzymaniu,na twoim miejscu poszłabym do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.! Nie wiem czy jestem w ciązy ,czy iść do lekarza.. ?! ale nie mam okresu przeszło 2 tygodnie , bóle w podbrzuszu i nabrzmiałe piersi.. czy to ciąża?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Kurcze, ale sie dzieje :)) Fajnie:) Witam nowe przyszle Mamusie. Ja dzisiaj 3 dzien luteiny, poki co wszystko gra. Nie wiem czy zdazymy z M z tymi badaniami...pewnie przesunie sie wszystko o miesiac....po pierwsze bo M jest chory, a o drugie finanse- te badania nas zzeraja zywcem! ;/, ale zbieramy, ciulamy i jakos poki co dajemy rade. Diana masz racje, moj m jest typem faceta ktory przezywa wszystko wewnetrznie. Ja teraz tez staram sie nie myslec, jestem ws trakcie zalatwiania sobie drugiej pracy, wiec ty zyje i tak staram sie odbudowac pozytywne relacje z M-kocham go bardzo ,a przez te cala sytuacje z ciaza powoli bzikowalismy. Musze wyluzowac MUSZE! no milego tygodnia:), oby szybko zlecialo do nastepnego weekendu:) mua:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
monka rob test i to szybko, albo najlepiej do lekarza. Kurcze kolejna zafasolkowana-gratuluje serdecznie dodatnik:) Banany co u Ciebie? Sabkaa dawno Cie nie bylo, fajnie ze wszystko gra:) Lidzik dawaj koniecznie znac co u lekarza, to rzeczywiscie dziwne zeby az tak bolalo! No Dianka to teraz czekamy na ciebie:)))))) kafferina no to niestety nacierpialas sie, moja siostra tez miala zapalenie pecherza w ciazy i to straszne, z ubikacji nie zeszla dopoki jej lekow nie kupilam i jak przestalo to dopiero wyszla z lazienki. Zycze, by kolejne niedogodnosci nie wystapily:) Dosiach, moja mama miala krwawienie do 3 miesiaca jak byla ze mna w ciazy, wiec wszystko mozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Aisha no jak narazie nie dostałam @ więc nadal mam nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Monka to prawie napewno jest ciąża rób test i daj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabkaaa
Na TVN leci wlasnie program - rozmowy w toku gdzie kobietki opowiadaja o problemach z zajsciem w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka rob test i obwieszczaj dobre newsy :) Aisha ja nie czuje nic zupelnie innego. Ani spac mi sie nie chce ani mnie nic nie boli wiec sobie czekam cichutko. A okres juz mi sie spoznial wiec nic tylko czekac... Asiula a jak u Ciebie nic nie piszesz ostatnio? Ja temperatury nie zmierzylam rano a w ustach teraz 37 ale podobno tylko ta z rana sie liczy wiec zaden wynik... lidzik pisz czy ci ten bol przechodzi a jak nie to lec do lekarza bo po co masz cierpiec na marne dodatnik to fajnie ze moj rocznik :) Kurcze tak czekalam zeby jechac na urlop, znalazlam promocje, dostalam urlop a u mojego faceta wstrzymali urlopy... nie wiem czy sama nie pojade do rodzicow bo juz sie od pol roku nie widzielismy bo bez urlopu nie dam rady bo taka masakra w pracy. Ten awans co mi obiecano nie dostalam bo w innym zakladzie sa odpray i zeby ich nie placic robia transfer jakiemus kolesiowi ktory nie ma pojecia o pracy u nas ale zeby nie dawac mu odprawy daja mu moj zasluzony awans :( 6 miesiecy harowki na marne :( Ide do fryzjera w tym tygodniu i do kosmetyczki bo sie przez ta robote zaniedbalam. Teraz mam to gdzies i moge zaczac czlowieka przypominac znowu. Sorrki ze sie tak rozpisalam ale lubie to forum i moge sie wygadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
Hej dziewczynki, wróciłam spowrotem...u mnie idzie dopiero 3 tydzien od zapłodnienia,,, jakos nic sie nie dzieje, oprocz dzisiejszego bolu w okolicach jajników... tak po lewej stronie..a tak to nic specjalnego..a do @ jeszcze troszke.. wiec sobie czekam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dziewczyna 20.. te czekanie sie zawsze dluzy :) ja czekam na @.. juz czuje ze bedzie lada chwila :( zawsze jest malutka nadzieja i przychodzi ten wstretny @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Hej Diana dzieki za pamięć jak już pisałam ostatno mam zawrót głowy z przeprowadzką do Polski... Nawet się nie spodziewałam jak człowiek może tyle rzeczy zgromadzić w ciągu 7 lat... heheheh MASAKRA Witam Wszystkie zafasolkowane ale sie forum rozwinęło hohohohoh SUPER :) :) :) wszystkim zafasolkowanym gratuluje!!! A u mnie jeśli chodzi o sprawy ciążowe nic z tego dzisiaj niestety przyszła @ i kolejny miesiąc do tyłu :( :( ale zawsze po @ przychodzą nowe nadzieje i nowe szanse i wierze że jeszcze sie uda i następnym razem donosze swoją fasolke... Dodatnik25 wspólczuje ci utraconych ciąż a w których tygodniach poroniłaś sory że tak pytam ale sama przeszłam dwie ciąże biochemiczne zakończone w 5 i 6 tyg.... mialam po nich serie badan i wyszło ze mam niedoczynność tarczycy , za wysoką prolaktyne i niski progesteron - ale teraz juz mam wyniki w normie a ciąży jak nie ma tak nie ma a starania trwają juz 4 miesiące :( będę wdzieczna za odpowiedz ... Trzymajcie sie dziewczyny Aisha i Diana mam nadzieje ze @ nie przyjdzie tzrymam za was kciuki Aisha a miałaś badany progesteron ,że bierzesz luteinke? a jak bierzesz? BUZIAKI KOCHANE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
Witam dziewczyny. U mnie w środe minie 13 tc,leci ten czas:) Na razie wszystko ok,tak myśle, ostatnią wizyte miałam 5 tyg temu i miałam mieć teraz ale mój ginekolog się rozchorował i kolejny tydzień jak nie więcej czekania :/ a mam tyle pytań- czy odstawić już luteine, czy bóle jajników są normalne itp Bo od paru dni zawsze wieczorami odczuwam silny ból prawego jajnika,wiem,niby się wiązadła naciągają ale czy ja wiem....a tak bez większych objawów, tak jak Sabkaaa problemy zaczynają się dopiero ok 18 aż do zaśnięcia :) trzymam kciuki za starające się i czekające z niecierpliwością na zrobienie testu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Dianka pisz najwiecej jak sie da! :) Ja dzis dolaczylam do kolejnego forum...o in vitro-musze sie z tym zmierzyc...Asiula jestem w trakcie badan, ale luteine biore na to zeby ruszyly sie te torbiele, strasznie mi pryszcze wyskakuja od niego;/ Mam ja brac tylko 10 dni, a potem krwawienie- maja zejsc torbiele, i w 2 dniu cyklu TSH i prolaktyna do zbadania, potem reszta badan plus AMH i niby mam zdazyc przed 16 dniem cyklu nastepnego...ale mysle ze chyba sie nie uda kurcze...no zobaczymy. Asiula, mam nadzieje ze nastepny miesiac zaowocuje fasolka:) Pisala dzis do mnie kolezanka, okazalo sie ze stara sie 2 lata o dziecko...coraz czesciej sie spotykam z problemami..a jak na zlosc znienawidzona bratowa jest z drugim bobasem w ciazy....ale coz- nie wina dziecka, niech mu sie wiedzie najlepiej jak sie da.! Dziewczyna 20, no czekanie jest na swoj sposob fajne do momentu przyjsc @...jesli o mnie chodzi. Zawsze ma sie te iskre nadziei, mam nadzieje ze u ciebie jednak bedzie malenstwo! Dianka to robisz sie na bostwo, no no:) Na pewno pomoze, ja tez wybieram sie juz od miesiaca na glupi masaz twarzy, ale kazdy grosz chce odkladac na badania i tak sie szczypie ze wszystkim. Sabkaaa, no szkoda ze nie zobaczylam tego programu, w pracy bylam...moze jakas powtorka? Albo moze lepiej nie bede tego ogladac...dosiach no, to czekamy, czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny i powodzenia zycze tym co chca zostac mami ja sie staralam troche i grunt to sie nie podawac. asiula pierwsza ciaze poronilam jak bylam 6 tyg jedynie co pamietam to wstretny bol ktory ciagnal do dolu potem ciza 2 moja byla zagrozona i bylo poronienie w 11 tyg w sumie w czerwcu tego roku i lekarz powiedzial zeby poczekac ze moge ponownie zajsc w ciaze po paru miesiacach a los chcial i wynagrodzil ze do zaplodnieta doszlo teraz w sierpniu wiec nie czekalam dlugo poprostu kochalismy sie z moim kochaniem beda przekonanym ze tak szybko nie zajde w ciaze i sie pomylilismy mam mala swoja kochana fasoleczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
No dziewczyny ja narazie nie dostałam@:)Jak jutro nie dostanę to zrobię test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzisiaj dol na maxa :( pewnie hormony :( Aisha obejrzyj sobie powtorke to bylo o takich jakby cudach gdzie dzieci sa wymodlone np po 17 lat staran itp... ciekawe.. dosiach dawaj znac... dobre wiadomosci to pozytywna energia Asiula fajnie ze wracacie. Zrobcie sobie dzidzie w Polsce. Made in Poland hi hi :) Aisha musze zrobic sie na bostwo bo pol roku zaniedbania mnie dobija... deprecha .... my kupilismy dom i cala kasa szla na meble itp i tak od ostatniego bozego narodzenia ale juz mowie dosc.. nieszczesliwa przez to jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Diana a czemu masz dola? Co sie dzieje? Mysli o dziecku? Eh...ciezko nie? Ja niby 3mam sie ok, ale w sobote sie spiłam...tak przyznaje sie ;P i wiecie co? (niestety a moze stety-nie pamietam tego), ale maz mowil ze to nawet nie byl placz...to byl szloch i gadanie ze ja tak dluzej zyc nie moge itp..... eh....wychodza emocje...porazka. Poza tym sie strulam ;P i nie pije teraz w ogole, pierdziele to ;P Ide sobie wziac luteinke i lece spac, rano do roboty na 6.30...do jutra za pewne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Współczuję kobietki ja na szczęście już mam córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×