Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

nie robilam testu ani bety. Juz kiedys mialam cykl 37 dniowy i sie wtedy narobilam testow jak glupia wiec wole mierzyc tempke i jak bedzie spadek to nastepnego dnia @ przyjdzie. Nie zniose jednej krechy. Zastanawia mnie ten mleczny bialy sluz wodnisty wczesniej jak mialam bialy sluz to byl ale lepki wiec dlatego mam nadzieje ze sie udalo ale juz sie nie raz zawiodlam wiec czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja nie miewam w ogole widocznego śluzu więc nigdy go nie badałam... ja też nie lubię jednej krechy ale wtedy można szybko interweniować luteiną np. więc wiesz...test jest ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka masz rację ,jak jesteś w ciąży to się prędzej czy później okaże i nie ma co robić za szybko testu.3mam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam, Dianka czekam na tescik:) U mnie coraz gorzej. Musze lezec, jutro albo we wtorek ide do siebie do szpitala na usg-nie bede czekac, konsultacja jednak z innym lekarzem sie przyda. Zobaczymy jak to bedzie. Do tego od dzis dostalam na 24h holtera- cisnieniomierz ktory mam nosic bez przerwy przez cala dobe. mierzy cisnienie w dzien co 20 minut a w nocy co 30minut. Porazka- juz sie wyspalam ;) No, ale moze pomoze zdiagnozowac czemu to cisnienie tak wariuje. Dzis np mialam dobre. Dam znac jak poszlo.dostalam leki na nadcisnienie ale mam brak tylko kiedy bedzie wariowac. Postanowilam lezec plackiem do samego 9.01- z przerwa na USG w szpitalu. Pozdrawiam kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Hej Kochane! Aisha będzie dobrze, jestem całym sercem z Tobą! Musi się udać! I musimy w to wszystkie wierzyć... U mnie nie jest dobrze. jestem na antybiotyku, zaraz po świętach okazało się, że w moczu mam białko, dostałam amoksiklav, furagin i clotrimazol. Antybiotyk mnie wykańcza, boje się że zaszkodze maleństwu, chociaż wiem, że zapalenie i bakterie w moczu mogą też zaszkodzić dzidzi... jeszcze okazało się że łożysko jest z przodu i moja lekarka mówi, że to nienajlepiej... Oczywiście jestem dobrej myśli, ale i tak każdego dnia boje sie bardziej... Buziaki dla wszystkich:* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha.Ja miałam tak samo też nie było serduszka a masz jakieś leki na utrzymanie ciąży?Czasem się mylą z tym usg!!Trzymam kciuki za ciebie i twoją fasolkę.Ja czekam do 5stycznia okaże się cze moja fasolka ma serduszko.Już nie mogę się doczekać.życzę wam dziewczyny Szczęśliwego Nowego Roku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Zycze wam szczescia i Milosci w 2012 roku i oczywiscie fasolek w brzuszkach. U mnie nadal tempka w gorze. Spadku nie ma ale to dopiero 12 dzien wyzszych tempek wiec jeszcze sie wszystko moze popsuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia biore duuuzo lekow na podtrzymanie 300mg luteiny na dobe, estradiol 6mg na dobe, kw foliowy 5mg, b6, b12, acard. Tez Wam zycze wszystkiego dobrego w 2012r !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaatarina87
Wszystkiego dobrego kochane na Nowy Rok:) Niech przyniesie same pozytywne wiadomości i zdrowie, które jest nam potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis spadek o 3 kreski. Nadal jest nad linia podstawowa ale jutro pewnie jeszcze spadnie. Wiec z nowym rokiem zacznie sie nowy cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka przykro mi,który to już cykl?Może powinnaś porozmawiać z gin-em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. uuu Dawno mnie tu nie było ale brak czasu niestety. Dianka przykro mi ja tez jestem właśnie po tej wstretnej @ i znów zaczynam staranka może w nowym roku sie uda. A właśnie Wszyskiego Naj dla Was :)na ten Nowy Rok. Aisha bedzie dobrze zobaczysz wszystko sie ułoży :) trzymam kciuki. Dzis sie dowiedziałam ze moja kolezanka jest w 7 tyg ciaży a jej synek ma teraz 7 miesiecy hmmm zazdrosze jej. Byłam dzis u mojej gin skierowała mnie na badania tarczycy bo usg bylo ok wszystko w najlepszym pozadku a dzidzi jak nie bylo tak nie ma. Mąż tez juz robil badania i tez wszystko super wiec trzeba czekac miec cierpliwosc i sie starac tak powiedziała. Kurcze po tych świetach przytyłam 2 kg niestety :( postanowiłam w nowym roku isc na silownie juz sie zapisałam hehe ciekawe co bedzie z tej motywacji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w nowym roku!Aisha co u ciebie dlaczego nie piszesz?Jak się czujesz?Ja mam usg 5.01 boję się okropnie.Wydaje mi się że znowu nie będzie widać serduszka jak w poprzednich ciążach.Chociaż objawy mam wymiotuję i bolą mnie piersi.Nie wiem czy to normalne ale mam dużo białego śluzu bardzo dużo.Niby objawy są ale strach jest i obawa że znowu się nie uda niech już będzie ten 5.01.nie mogę się doczekać.Pozdrawiam wszystkie starające się i przyszłe mamy.Aisha cały czas trzymam kciuki za ciebie powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten cykl bedzie 5-ty. W tym zupelnie nie trafilismy w owulacje bo mi sie przedluzyl i pojechalam do domu na swieta a moj facet musial zostac w pracy, wiec nie martwie sie jeszcze. Za duzo serduch u nas tez nie bylo wiec nie nastawiam sie ze cos jest nie tak. Kinia, Aisha trzymajcie sie kochane bedzie dobrze. Wciaz majaca nadzieje uda sie i nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina najlepiej odpuść odliczanie mierzenie temperatury i w ogóle bo to do niczego dobrego nie prowadzi ja też odliczałam i czekałam kiedy będą dni płodne itp.i nie wychodziło.teraz odpuściłam stwierdziłam że odpuszczę i zaczniemy od nowego roku i widzisz udało się sama nie wiem kiedy nie wiedziałam kiedy mam dni płodne nawet.Teraz tylko czekam na cud żeby się udało i modlę się żeby jutro na usg pojawiła się moja fasolka z bijącym serduszkiem.Boję się okropnie już dziś mam ogromnego stracha a co dopiero będzie jutro.Ogólnie mam objawy cały czas piersi susianie śluz biały gęsty i w dodatku wymiotuję.Tylko ja obawiam się że te objawy są dlatego że biorę tabletki i są objawy a z moim dzidziusiem jest coś nie tak jak myślicie może tak być?Miałam sen ostatnio że poszłam na usg i było widać dzidziusia i piękne serduszko a sny tłumaczy się odwrotnie i już się martwię!!Wiem głupia jestem ale dwa razy przeżyłam rozczarowanie bo moje małe fasolki były martwe:(Nie wiem czy przeżyła bym 3 raz to samo:(Dziewczyny zastanawiam się co z Aishom nie odzywa się mam nadzieje że z jej dzidziusiem wszystko ok.Trzymam kciuki za was wszystkie,sama wiem jak to jest jak bardzo się chce dzidziusia a nie można go mieć:(Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, przepraszam ze nie pisze, leze caly czas, ale chyba na niewiele to sie zda...bylam dzis w szpitalu na usg u innego lekarza. obliczyl wiek ciazy inaczej niz moja doktor, o 4 dni w tyl. Widac tylko pecherzyk, jest ladny, okragly, 6,78mm, ale dzidzi brak. mialam zrobic bede-zrobilam dzis, w pt powtorka ale wynikow nie bedzie tych piatkowych...a mam byc u tego lekarza ponownie w piatek, coz pojde z beta ktora bede miec, a noc moze po dwoch dniach cos sie polepszy. Mam dosc nerwow. Chce zeby to wszystko sie juz wyjasnilo!!! W pon mam wizyte u siebie w klinice, zobaczymy co wtedy powie moja doktor. Ten lekarz ze szpitala, fajny gosc, na prawde. inne podejscie niz moja doktor. Pocieszyl, pow ze jeszcze nic nie wiadomo. Mam nadz ze zdarzy sie cud! Dianka przykro mi, ale nastepny cykl tuz, tuz! kinia ktory u Ciebie tydzien??? Czy wiadomo czemu poprzednim razem nie bylo serducha? co bylo przyczyna???? zycze powodzenia i czekam na wiesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia rozumiem ze sie martwisz szczegolnie po 2 stratach. Mysle ze objawy u ciebie sa wiec wszystko wyglada jak powinno. Aisha miala do 9-go lezec w domku i isc sprawdzic czy wszystko jest dobrze. Wierze ze wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonila do mnie polozna- kolezanka, troche mnie podniosla na duchu. Doradzila co robic, to mi pomoglo. W pt nie ide jednak do lekarza, bo powiedziala ze jeden wynik bety nic mu nie da. Pojde w przyszlym tyg, no i juz bede wiedziala, co powiedza w klinice. Metlik w glowie niesamowity mam....zobaczymy, co z ta beta, moze chociaz ona mnie podtrzyma na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha u mnie nie wiedzą dlaczego miałam porobione badania wszystkie łącznie z genetycznymi i wszystko jest ok.Też dlatego się martwię bo gdyby było wiadomo dlaczego to by mi pomogli a tak to nie wiadomo.Ten lekarz teraz zapisał mi luteine i zastrzyki i tabletki na rozcieńczenie krwi żeby skrzepy się nie robiły.Aisha pisz co i jak a w którym tygodniu ty jesteś?Ja licząc od ostatniej@ to 7tydzień a z wyników bety wynikało by że w 5tygodniu.Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze aisha powtórz bete w piątek będziesz wiedziała już na sto procent czy wzrasta mi właśnie w poprzednich ciążach robili żeby mieć pewność ale niestety ta wstręciucha spadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawka_warszawka
Witam mamusie :)) Mam mega problem i nie wiem co robić ani co myśleć. Dostałam jakiś plamień, dziś wymiotowałam, nie mogę jeść, czuje jakby ktoś mi ściskał w środku brzuch. Pytałam się mojej siostry czy miała takie objaw, lecz zaprzeczyła... Nie wiem co robić:( proszę o pomoc :( oczywiście pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×