Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Anetko glowa do gory, po to tu jestesy zeby sie wspierac na wzajem. Nie martw sie, trzeba pozytywnie myslec choc wiem ze to nie jest latwe. Co do chlopaka to jakis palant, poronienie bardzo czesto powodowane jest zbyt duzym podzialem chromatyny plemnikow...czyli jakby nie bylo-wina meska. Nie mozna szukac przyczyn, zle DNA po prostu. Moze byc problem z Toba a moze z nim. Jakis nienormalny ze Cie zostawil. To on moze miec problem i dopiero zobaczy kogo stracil. Pozdrawiam Cie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka tak, wytrzymam. Mam tylko problem, wczoraj wieczorem i dzis rano mialam silne bole jak na @, dzis bylam pewna ze przyszla, ale cisza. Bralam wieczorem nospe, czuje ze to nic dobrego nie przepowiada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
Aisha, to juz jutro.... zleciało, też trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha jutro twój wielki dzień :) jak sie trzymasz ?? mało się ostatnio odzywam ale brak czasu niestety. No wpisy sledze codziennie wiec wiem co tam u was. Mi na jutro przypada owulka. Moze wkoncu tym razem sie uda. Pozdrawiam was kochane. Aisha trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Hej dziewczyny podczytuje was ale nie mam sił żeby pisać bo ten mój mały diabełek mnie wykańcza :( u mnie to już @ totalnie się spóźnia o.k 2 tygodnie , nadal źle się czuje jestem strasznie rozdrażniona nie mam cierpliwości , tak jak pisałam miałam 2tyg podwyższonej tempki potem spadek do 36,4 Okresu nadal brak a tempka się znowu podniosła o 2kreseczki do 36,7 , zrobiłam test negatywny myślę że to po prostu zaburzenia , niebawem mam wizytę u lekarza ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie doswiadczone kolezanki, wspólrzylam z mezem w dni plodne ( bardzo chce miec dziecko ). Okres powinnam dostac 19 grudnia ( jeszcze pare dni ). Natomiast od kilku dniu jest mi niedobrze, nawet jak teraz pisze to pobolewa mnie brzuch na wysokosci jajnikow, mam mdlosci, non stop mi sie odbija, boli mnie kregoslup ledzwiowy. Napiszcie prosze czy to moze byc ciaza? Miszkam w Niemczech i nie mam tutaj jeszcze Ginekologa, a na test chyba za wczesnie. Dziekuje Wam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge zdradzić imienia
Hej Mona, Ja mam podobnie jak ty :-) Termin @ na 19/20 grudnia. Z tym że to by była moja druga ciąża. Wiem jakie objawy miałam przy pierwszej i dlatego sądzę że teraz też jestem w ciaży. Problem polega jednak na tym że podobno 40% wczesnych ciąż nie udaje się i kończy się przed terminem okresu (zarodek nie zagnieżdźa się prawidłowo w macicy). Dlatego boję się że nic z tego nie będzie i z nadzieją liczę dni do okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz takie same objawy? Czy te moje sa sygnalem ciazy? Jak myslisz? Mam szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge zdradzić imienia
Powiem ci tak - o pierwsze dziecko starałam się bardzo długi i w każdym miesiącu miałam ciążowe objawy - wliczając mdłości, obolałe piersi, rwanie w podbrzuszu... a potem okazywało się że to wszystko tworzyła moja głowa :-) Mam nadzieję że tym razem nie tworzy. Jeżeli chodzi o ciebie to na pewno dobrym znakiem są te sensacje żołądkowe, niestrawność i odbijanie. No i ból w okolicach jajników. Wydaje mi sie że możesz być we wczesnej ciąży... U mnie jest to wszystko co u ciebie plus mam paskudny metaliczny posmak w ustach. Nie każda kobieta tak jednak ma. Tak samo miałam przy pierwszej ciąży. I ten sygnał nie pojawił się w żadnym innym cyklu. Poza tym jestem senna. I głodna :-) Trzymam za ciebie mocno kciuki. Mam nadzieję że ci się uda bo wiem jak bardzo czeka się na ten pozytywny wynik. W powiedz mi jak myślisz - kiedy miałaś owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na moje oko 5 lub 6 grudzień, dni płodne 1-8 grudzień. Takie są moje przypuszczenia. A z mężem tuliłam się 3 razy w trakcie płodności. Ja też mam metaliczny smak w ustach. Dzisiaj od rana pobolewa mnie brzuch, takie kłucie. Za bardzo moja ulubiona kawka mi nie smakuje i ten ślinotok, masakra. Śluz mam konsystencji lekko wodnisty bardziej klejący, bezzapachowy, kolor szczerze biały, przeźroczysty. Sama nie wiem, zobaczymy. Tobie również życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę zdrzadzić imienia
No jak masz metaliczny posmak to mi się naprawdę wydaje że jesteś w ciąży. A pytałam się o owulacje bo ja mam nieregularne cykle i wyznaczałam sobie ją testami owulacyjnymi. Wyszło mi gdzieś tak 6/7 grudnia więc wydaje mi się że gdzieś tak właśnie była. Ja jakby co to będę testować 20. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane boze, nie wierze udalo mi sie!! beta 89,3 !! jestem w ciazy!!! nie moge powstrzymac lez!!!!!! Najwspanialsze uczucie na swiecie!!!! Teraz juz wiem ze bedzie dobrze!!!!!!!! 22 grudnia mam pierwsza wizyte z usg. Dzieki Wam kochane ze mnie wspieralyscie!!!!!!!!!!! Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabkaaa
Aisha! Gratulacje! Co chwilke sprawdzałam czy jest od Ciebie wiadomośc. Maż juz wie? Cieszę sie razem z Tobą! Juppiii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha_23 gratuluję z całego serduszka. Widać, że jest nadzieja dla nas wszystkich!!! Trzymaj się cieplusio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dziewczyny! Jesli mi sie udalo to Wam tez sie uda! Maz jeszcze nie wie, nie chce mu mowic przez telefon. Czekam na niego z niecierpliwoscia a on konczy dopiero o 16.00 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka i Ciebie to czeka, nie martw sie! Ja czekalam prawie 4 lata, oplacalo sie! i powiem Wam ze warto bylo cierpiec, plakac, płacic, myslec, zalamywac sie by znow sie cieszyc, dostawac szalu -WARTO BYLO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha gratulacje. Wiedziałam że ci sie uda. Ale szczesciara z ciebie :) mam nadzieje ze ja tez wkoncu dołącze do grona szczesliwych brzuchatek. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ktory chyba bedzie 4-5, dowiem sie 22.12 dokladnie co i jak. objawy to: 1. jesc, jesc! 2. bol brzucha : w 5dpt mocne klucie, potem z roznym nasileniem jak na @ 3. plecy zaczely bolec wczoraj, ale to myslalam ze od tego ze zle spalam, czy cos 4. zdziwilo mnie wczoraj wstanie dwa razy siusiu w nocy (nie moglam wytrzymac, musialam wstac) 5. bol piersi z roznym nasileniem, bol sutkow na poczatku, potem praktycznie wcale 6. ciemniejsze wargi sromowe 7. podwyzszona temperatura ciala (wczoraj 37,3) Chyba tyle jak dobrze pamietam. Najwazniejsze to bol piersi i bole jak na @. A piersi bola inaczej troche niz przy @, bola cale, na okolo, nie tylko po bokach jak na @. Musze dodac jeszcze okropne wzdecia i takie dziwne ciagniecie w pachwinie ale mam je od czasu stymulacji po stronie jajnika gdzie mam torbiel endometrialna, wiec nie wiem jak to z tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Hej Dziewczyny! Aisha Kochana gratuluje z całego serduszka:) teraz wszystko bedzie juz bardzo dobrze:) Byłam dzisiaj u lakarza na usg, moje Słoneczko jest tak żywe, że usg trwało 30 minut. Lekarka nie mogła zmierzyć maluszka, bo ciągle był w ruchu:) z dzidzią wszystko super. Ja mam małe problemy, badania moczu są nienajlepsze... do tego kolejne zapalenie... eehh... Powodzenia Kochane, przyszłe Mamusie i Staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaki powinien byc śluz we wczesnej ciąży? Zaobserwowałyście? Czytam fora i wszedzie inne wersje! Ewentualnie jaki śluz przed okresem? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciazy sluz bialy, duzo i lepki. Przed okresem roznie bywa, ja mialam zawsze bialy ale malo, lepki albo calkiem sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina mlody pilkarz abo baletnica rosnie hehe ;) Super ze wszystko gra! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha, jesteś kochana, tak pomagasz! Ja teraz czekam na okres, ale mam nadzieję że nie dojdzie. Teraz siedzę na komputerze i pali mnie zgaga, ból podbrzusza, śluz białawy, ból pleców w okolicy lędźwiów. Miałam bóle głowy, ale przeszło. Ty na pewno jesteś większą ekspertką, w końcu nosisz dzidziusia w sobie:) Napisz mi proszę, czy to mogą być objawy? Okres mam mieć 19 grudnia, staram się o dzidzię z mężem. Tulilismy się w dni płodne! Dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakulka21
Aisha gratuluję ,bardzo się cieszę że się wszystko potoczyło tak jak sobie wymarzyłaś,teraz tylko oszczędzaj się i będziesz tulic do serca woje groszki:) mona wszystkie objawy które napisałaś mogą wskazywac na ciążę,ja jestem w 8 tyg i je wszystkie miałam do tego jeszcze przed okresem zaczęly mnie boleć sutki ,no i temp. rano mierzona była powyżej 37st.tak więc jeśli @ nie przyjdzie jest nadzieja że może to ciąża ,ale test w dzień miesiączki wyszedł mi negatywny ,dopiero po tyg.słaba kreska,tak więc cierpliwie czekaj,choć wiem że to niełatwe:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Aisha moje gratulacje to teraz dbaj o siebie i o dzidzie no u mnie wsio ok jutro 20 tyg jedynie co mnie denerwuje to zgaga ale tylko wieczorami i szkoda bo nic mi nie pomaga a moje malenstwo jak ja mowie rosnie maly terrorysta bo tylko by jadlo miesko i miesko no i sledziki a niestety nie lubi czeklody i jem w zasadzie co ono chce. Jeszcze raz gratuluje dzidziusia i pozdrawiam mamuski i te przyszle tez :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×