Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

U mnie dziwny cykl. Mialam skok z 36,2 na 36,4 i niby owulka byla a potem byl spadek kilkudniowy a teraz od 3 dni tempka rosnie. Dzis 30 dc. Myslalam ze moze bezowulacyjny ale teraz tempka rosnie. Nie wiem co sie dzieje. Mialam dluga podroz z anglii do polski na swieta a pozniej po polsce wiec moze to spowodowalo spadek. Ciekawe tez jak spadek implantacyjny ile trwa. Moze kilka dni trwala implantacja dlatego tempka tak spadla. Jesli owulka sie przesunela i dopiero byla niedawno to nic z tego bo u nas staranka byly do skoku i pozniej sie nie widzielismy bo ja polecialam do rodzicow na swieta a moj facet zostal ze swoimi rodzicami. Kinia gratuluje Aisha dawaj znac jak usg i maluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac pecherzyk ale ledwo,we wtorek kolejna wizyta.mam zle cisnienie,musze mierzyc 3 razy dziennie,usg mnie bolalo.bardzo sie oszczedzac.jak wszystko bedzie ok to za 3 tyg karta ciazy,termin na 23 sierpnia czyli w rocznice slubu dzis 5 tyg i 1 dZien.moge krwawic,w razie krwotoku szpital,albo mocnych boli.mowila tez o objawach ciazy.moze we wtorek bedzie juz wiadomo czy jeden czy wiecej.myslala ze dzis nie bedzie widac. dosiach- super:):):):):) Kinia tak tez mnie boli jak na @ i nie tylko, kluje, piecze, ciagnie,rwie itd ;) Nie martw sie, napewno bedzie ok, zapytac lekarz anajlepiej. Ja w innych jednostkach mialam liczona chyba, bo moja beta zupelnie nizsza bedzie teraz kolo 700 moze, a to juz 5 tydzien z hakiem. Katarina dzieki sliczne:) asiulka dzieki za pamiec:) Jak u Ciebie?? Dianka to dziwna sytuacja, mam nadzieje ze swiadczy o dzidzi:) a tak w ogole to kochane WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asha to jesteśmy na tym samym etapie ja mam 24sierpnia.Ja usg mam 5stycznia ,zaczynam się stresować chociaż bardzo się staram nie da się nie myśleć!Jak pójdę na to usg to powinno być już serduszko objawy na razie mam więc fasola żyje jak na razie.U mnie w 6tygodniu się zatrzymują ciążę.Również życzę wam wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aISHA 23 SIERPNIA TO W moje urodziny :) bedzie dobrze ja dzielna dziewczyna jestem - lew. Zobaczysz bedzie dobrze. A moze blizniaki :) U mnie juz 4-ty dzien temperatura poszla w gore. Najnizsza byla w cyklu 36 a dzis byla 36,7 wiec wysoko bardzo moim zdaniem. Najwyzsza do tej pory. Dzis 31 dc. Ostatnio mialam cykle 30 - 32 dniowe. Dosia super. Myslalas nad imieniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Kochana życzę Wam wesołych, spokojnych i przejedzonych:) Świąt Bożego Narodzenia:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Kochane życzę Wam wesołych, spokojnych i przejedzonych:) Świąt Bożego Narodzenia:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka miała być Ala ale chyba będzie Zuzia:)Byłam pewna że to chłopiec a tu druga dziewuszka:)Miałam 4D i widziałam jej śliczną buźkę:)Wesołych świąt dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnaca dzidzi
witam mam 12-letniego syna z poprzedniego małżenstwa moj obecny narzeczony ma 6-letnia córkę od miesiaca staramy sie o dzidzi, i mam obawy czy nam sie uda:( ja mam 32 lata a on ma astme i od kilkunastu lat bierze sterydy...jak myslicie mamy jakąkolwiek szanse na wspólne dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnaca dzidzi, postarajcie sie kilka miesiecy, zobaczycie jak pojdzie. Mysle z ebedzie ok ,bo czemu by nie????? 3mam kciuki. Pamietajcie ze do roku czasu MA PRAWO nie wychodzic. buziaki Dianka to swietnie :) To nie zapomne zlozyc zyczen:) No chyba ze bede na porodowce ;) To 23 sierpnia to jeszcze lew? A myslalam ze juz panna:) kinia na pewno tym razem sie uda! wiem ze nie da sie nie myslec- mam to samo ! Ja tez mam objawy, wszystko poki co gra, u mnie pewnie nie bedzie jeszcze widac serduszka, ale kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiach @ nie ma. Dzis 35 dc. Tempka 36,8 a najnizsza byla 36 wiec wysoko. Objawow innych poza duza iloscia sluzu ktory raz jest przezroczysty a raz bialy. Czasami zaboli mnie brzuch. Z reguly cykle mam 30 - 32 dni ale raz w tym roku zdazyl sie 36 dni wiec nadal czekam A ty jak sie czujesz ? Jaki duzy masz brzuszek ? Ciekawe jak Aisha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch już mam spory chociaż przytyłam dopiero 2,5 kg.Mała kopie jak szalona chociaż nadal są to delikatne ruchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!Jaki mineły święta?U mnie wyglądało to tak rano wymioty potem ok.Dziś jak na razie ok.Zaziębiłam się trochę czuję że mam gorączkę i boli mnie gardło macie jakieś domowe sposoby żeby zwalczyć to choróbsko?Mam nadzieję że to nie zaszkodzi mojemu dzidziusiowi od tego nie zaszkodzi?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia ja w mojej pierwszej ciąży na przeziębienie stosowałam grypovite do picaia w saszetkach. Jak dla mnie rewelacja bo pomagało a dzidzi nie szkodziło:) pozdrawiam wszytskie przyszłe mamusie i mam ndzieje że nie długo do Was również dołącze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, Dianka mysle ze to Twoj czas, 3mam kciuki. Duzo klopotow u mne ostatnio, zaczynajac od przebytej grypy zoladkowej w swieta do wczorajszego usg, niestety nie mam dobrych wiadomosci. chcialam uciec stamtad najszybciej jak sie da :( Pecherzyk ciazowy jest za maly, podobno (tak slyszal moj maz jak sie ubieralam) o tydzien opozniony....Powinnam we wtorek miec wizyte ale mojej doktor nie bedzie, dlatego przeciagniemy to wszystko do 9 stycznia. Jelsi nie bedzie serduszka, to niestety koniec. probuje walczyc, poytywnie myslec, modle sie....jednak czarne mysli nie odchodza. Chodze smutna, zla, zrezygnowana cholera jasna! Do tego wszystkiego to co mowila doktor wskazywalo na to ze juz jakby przekreslila te ciaze. Gadal gdzie jechac jakby cos zaczelo sie dziac, ze wr azie czego to nie nasza wina, zeby sie nie obwiniac, ze zrobilismy wszystko co moglismy...ze jak 9 nie bedzie serduszka to odstawimy leki i poczekamy na samoistne poronienie, no chyba ze krwawienie zacznie sie wczesniej, wtedy skrobanka. Wyszlam stamtad przerazona. Ciezko mi z tym wszystkim. ostatkami sil probuje w sobie zebrac nadzieje i mysli ze jednak bedzie dobrze. Pozdrawiam was kochane. Dzieki za wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha kochana nie trać nadziei,jeśli nawet tym razem się nie udało to trzeba próbować dalej bo naprawdę warto.Jestem z Tobą. Dianka rób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha ale jaby nie bylo nadziei to by ci juz teraz powiedzieli ze koniec a kazali czekac. Do 9-go jeszcze troche czasu moze sie wolniej wszystko dzieje i ten sprzet tez nie zawsze jest dobry. Zawodzi wielokrotnie. Jestem z Toba. Jesli sie tym razem nie udalo u mnie to jest nowy cykl i nowa szansa. Test zrobie najwczesniej w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha nie poddawaj się lekarze bardzo często się mylą. znam przypadek gdzie dziewczyna w ciązy została wysłana na skrobanke bo miała niby martwa ciąże stwierdzona przez swojego lekarza. W szpitalu ktos nad nia i dzieckiem czuwał bo przed skobanka inny lekarz postanowił jednak upewnic się czy napewno serduszko nie bije okazało się że BIJE. Dziewczyna urodziła zdrowe i śliczne dziecko. Napewno będzie wszytsko dobrze! Grunt to pozytywne myślenie i modlitwa gdy nawet nie ma sie do tego sił trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosiach opiszesz mi jaki mialas sluz na pocztku ciazy ? ja mam wodnisty calkiem sporo , bardziej widac go na papierze niz na bieliznie piersi mnie laskocza bardziej niz cokolwiek z reguly sluz mam przed @ bialy i lepki a ten jest wodnisty. Nie chce sie wkrecac ale latwo sie wkrecic kiedy @ nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam właśnie podobny jak opisujesz a poza tym 3 dni brunatne plamienia w terminie planowanego@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha a jakie bierzesz leki? może za mało kwasu foliowego? ja dostałam jakiś na receptę bo folik ma za małą dawkę; skoro nie ma lekarki to idź do kogoś innego z tej kliniki..naprawdę warto się skonsultować...moja koleżanka co miała transfer 30.11 tak jak ja ma pęcherzyk 3 mm i nie widać serduszka widac tylko że pełny ja mam 5 mm i jej lekarz powiedział (dr D z invi) że nie wszystko stracone na tym etapie może wszystko się zdarzyć i może podskoczyć więc moze idź jeszcze do kogoś..ja dziś byłam u swojego Doktorka zero pacjentów sami z M byliśmy i mozna było dłużej pogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis tempka o jeden jeszcze w gore poszla Wrocilam dzis do domu od rodzicow. Wreszcie wyspie sie w swoim lozku. Zobacze jutro jaka tempka bedzie. Przeanalizowalam swoje poprzednie cykle i wyglada to tak : czerwiec-31 lipiec-37 sierpien-30 wrzesien-33 pazdziernik- 30 listopad-32 Dzis jest 37 dc ale tempka przed @ spada mi a dzis podskoczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×