Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość matanka
Dziękuje Wazka85:) Mam nadzieję że to nie objawy przed @..i mam nadzieję na....:) Ciiii nie chcę zapeszać:D jutro zrobię test i wszystko się okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus25
ważka to ty tez sie starasz? no to oczywiście trzymam kciuki:) o ja te cztery dni do okresu beda trwac wiecznosc...a nie chce robic testu bo zawsze byla jedna kreska...no to pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moj pierwszy cykl w staraniach Kaktus, okres mam dostac 1 lipca, dzisiaj mialam dni plodne, ten test mi tak wykazal az dziwo ze tak wczesnie bo to 12 dc, bylam pewna ze gdzes 14 dc jak na cykl 28 dni, ale to nic i tak przytulank sa praktycznie co drugi dzien, korzystamy z pelnego seksu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sposobow na dzidzie to najlepej zafundowac sobie kilka procentow i odprezenia a potem do dziela,,hmm tak zafasolkowal moj szymek, teraz tez sobie nie zalowalam, bo jak wiadomo trzeba cos miec z tych zblizen hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus25
hmmm fajnie masz:) ja nie mieszkam z moim partnerem (jeszcze) ale tak jakoś zawsze była możliwość na igraszki...hihi, póżniej nogi do góry ale to trwało ok 30 min, pózniej nie spałam z 'tym' w środku... może w tym błąd, ciesz sie kochana że masz juz jedno dziecko, to juz cos:) a co do paru procentów..hmm tak było wiele ale nie działa:( chyba zaczniemy się leczyć...coś mi sie wydaje ze tak trzeba zrobic, mówi się "nie mysl o tym" to na pewno sie uda ale jak tu nie myśleć skoro minał rok od staran???sa jakies testy sprawdzajace dni plodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no sa te testy owulacyjne, dowiedzalam sie o nich stad hehe wiec zakupilam tak jakos, czy to w sklepie czy w aptece powinnas dostac te testy, rok czasu juz oj wierze ze jestescie coraz blizej celu, wyberz sie do gina, zrob badania na progesteron, sluz itd. ale nie zamartwiaj sie na zapas, po prostuu bardzo pragniecie dzidzi podobno se czlowiek psychicznie blokuje, co do mezaa ja bez niego a on bezemnie ani rusz, albo razem albo osobno , tak czujemyy wyjechal na 2 miechy , i to byly dla niego ciezke dwa miesiace bez nas(po mesiacu mal dosyc,kochany),,na dluzej samego bym go nie puscila...za bardzo tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus25
ja tez niedługo bede z moim na stałe...no wiesz...wesele:)no to badzmy dobrej mysli ze nam się uda...ja mam dzisiaj wilczy apetyt...idzie @, na 100% :( dobrej nocy Wazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) hope jak sie czujesz??? mimo iz narazie nasz wozek tak jakby sie rozlaczyl to opowiadaj o swoich dolegliwosciach i o tym co czujesz w ciazy :P przyanjmniej sobie poczytam. dla starajacych sie - zycze wszystkim powodzenia!!!! kaktus ja tez staram sie juz prawie rok i rozne chwile rozczarowan, zlosci, nadziei ze sie udalo przezylam. jesli myslisz o badaniach to na poczatek proponuje, zeby twoj partner zrobil badanie nasienia. nam tak ginekolog kazal zrobic. wiesz u nich szybciej mozna wykluczyc czy wszystko w porzadku. moj maz zrobil i wyniki wydaja sie bardzo dobre. narazie dajemy sobie jeszcze cykl, dwa, a wtedy wezmiemy sie za mnie. mam nadzieje, ze jednak nam sie uda i nie bedziemy musieli stresowac sie moimi badaniami. milej koncowki weekendu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaktus musi sie udac, nie ma innego wyjsciaa:):):) Fadentoyou tak trzymajj dobre nastawieniee i napewno sie uda:):) ale sloneczkooo extra pogodaaa,ahhh co by tu robic dzis hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope25
Fade u mnie praktycznie bez zmian...wciaz nie odczuwam dolegliwosci ciazowych i moze to glupie ale troche mnie to martwi...Bo wiem ze nic przyjemnego nie ma w nudnosciach, mdlosciach, zgadze czy innych typowych objawach ale przynajmniej sie wie ze cos tam sie dzieje...A u mnie zero tego wszystkiego...Juz nie moge sie doczekac na wizyte u gin bo wtedy dopiero sie uspokoje ze wszystko jest ok i dzidzia tam naprawde jest :)A jeszcze czekaja mnie dokladnie 3 tygodnie oczekiwania - niewiem jak to przetrzymam...No ale trzeba bedzie sie do tego przyzwyczaic bo jeszcze jakies 7 miesiecy oczekiwan hihi.Mam teraz bardzo duzo czasu bo tak sie zlozylo ze mialam przerwe w pracy, szukalam przez miesiac i jak na zlosc jak sie okazalo ze jestem w ciazy to wszyscy zaczeli odpowiadac na moje zgloszenia...Ale nie zdecydowalam sie na zadne bo musialabym ukrywac przez jakies 3 miesiace ze jestem w ciazy wiec zero taryfy ulgowej, L4 tez by od razu wykazalo ze jestem w ciazy a nie wiedzialam jak sie bede czula wiec wolalam nie ryzykowac...teraz troszke moj maz sie przejal ze czeka go wielkie zobowiazanie zeby zadbac o finanse dla nas i dla dzidzi a wiadomo ze troche sie tego nazbiera jeszcze zanim dzidzia sie urodzi...Ale mysle ze damy rade.Z jednej strony to fajnie ze moge duzo odpoczywac i nic ciezkiego robic nie musze, kiedy mam ochote to moge sie polozyc i w ogole, ale z drugiej strony to ta kupa wolnego czasu troszke mnie wkurza bo nie mam z tym co zrobic.Musze sobie cos wymyslic do roboty bo inaczej zwariuje...Kurcze jak zwykle sie rozpisalam no ale ja tak mam - jak juz pisze to na calego hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus25
ale koffane jesteście:) dziekuje za te słowa otuchy:) widze ze nie jestem sama, wazka, fadeintoyou, dziekuje. Kochane ale powiedzcie mi tylko dlaczego to tak jest ze jak chcesz bardzo masz szanse dac dziecku wszystko, milosc i wszystko co potzrebne nawet pieniadze zeby utrzymac to dziecko to sie nie udaje? tyle kobiet młodych w granicy 15-20 zachozi w ciąże raz dwa, wiem, pewnie nie mysla o tym i poprostu "wpadaja", a wiec rzeczywiscie jest takie cos jak blokada psychiczna. Nam juz gin powiedzial ze czas na badania nasienia...i zdecydujemy sie na to...nie ma co czekac...kochane jak ja bym sie dowiedziala ze jestem w ciązy to poprostu "pije z radosci";) nie no ale zycie stanie sie kolorowsze a nie tylko praca i praca, tyle razy patrze na tem matki z wozkami...serce peka..no i zazdrosc ma przewage..co tu duzo kryc, no mam nadzije ze Nam sie uda, pozarazamy sie ta plodnoscia:) jutro chce zrobic test ale czy to ma sens? one niby nie sa na 100% dobre, no ale 7 dni juz minelo, co ja mowie, 10 dni minelo od pradopodobienstwa ze jestem...hmmm robic czy nie? jak zcznie mi sie okres to zaczynam kuracje hormonalna a wiec i tak i tak nie zajde..:(a okres moge miec i tak a wiec sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiem cos o tym ze sie czlowiek doczekac nie mozee, ja ledwo mialam dni plodnee i juz przestac myslec nie moge kiedy ten 1, zreszta gdzies od 1 do 4 zmieinamy chate na inna potem 11 wyjazd do polski na wakacje ehhh i tego tez sie doczekac nie mogee, szukam sobie roznych zajec ale trudnoo jest ,, jak sie ma to w glowiee!jak tylko kompa zalacze to na poczte wlaze jedno w glowe ehhhhhhhhhhhhhhhhhh, musze sobie kupic jakies polskie gazetki do rozwazywania krzyzowek czy cuss Kaktus poczekaj jeszcze troszke jak cos to zrob ten test ale nie nastawiaj sie bo u wiekszosc kobiet ciazy test nie wykazuje dopiero po malpiee ale u ciebie moze byc naczej , tego ci strasznie zyczeee❤️🌼🌼 ja mam zamiar czekac do malpyyy , mam nadzeje ze dotrwam hehei ze malpy bedzie brak ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Kaktus25 nigdy nie zaszkodzi zrobić. Co prawda ja się boję testów bo zawsze pokazują to samo w moim przypadku, czyli jedną kreskę:-((. Ale Tobie życzę oczywiście dwóch grubych kresek:-)). Mi znowu w tym cyklu się nie udało, bo co prawda @ dostałam ale strasznie skąpy i lepiej się czułam niż zawsze, bo kiedyś to chodziłam po ścianach z bólu, a teraz delikatnie brzuch pobolewał:-(. Nic już z tego nie rozumiem. Wszystkim przy nadziei gratuluję, a tym co nie mogą zajść tak jak ja życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus25
hmmm nie robie tego testu, co bedzie to bedzie, kurcze juz sama nie wiem czy te moje "objawy" dotycza @ czy czego innego...ale zobaczycie, ja tu dzisiaj mówie: to bedzie @. cholerka, Madzik masz racje, ile ja juz narobiłam testow na poczatku a pozniej spasowałam, przeciez mozna oszalec. wazka zrobie tak jak ty, mam 25 lat a ty 85(wazka85) a wiec znasz sie lepiej...;) nie no zartue z tym wiekiem, kochane,planowany @ czwartek... no czas pokaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem tu pierwszy raz. Mam pytanie, podejrzewam ż ejestem w ciąży, co prawda okres za 6 dni ale mam przeczucie, mam bardzo duży apetyt i śluz biały i raczej rzadki naj na sluz bezpłodny, jaki jest sluz w początku ciązy, dziewczyny, które jesteście odpiszcie bardzo Was proszę, tak bym chciała aby to była ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nic ninnego Ci nie pozostaje jak cieszyc się brakiem objawów, nie zawsze muszą towarzyszyć. U mnie była masakra i w sumie jest nadal choć to środek 17 tygodnia. Minie jeszcze przed brakiem @ było źle, jakby coś w gardle dusiło. A później mdłości, niskie ciśnienie, senność, brak sił i ochoty na cokolwiek, brak apetytu i gólnie czułam się fatalnie. Teraz nadal nie mam apetytu i może dlatego nie tyje i nie widać mocno brzusia, nadal jestem sennna i często mnie mdli, no i do tego skurcze ale jest juz lepiej. Czyli jak widać wszystkie typowe objawy ciążowe mi doskwierały i doskwierają. Jedynie piersi mnie nie bolą, ale juz trochę urosły :-)Teraz czekam na pierwsze ruchy dzidzi, no i chcemy poznać płeć. Hope na kiedy lekarz obliczył Ci termin porodu to będzie chyba już 2010 r. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny oczekujące i starające się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek bardzo ci tego zyczee, pamietaj ze kazdy ma inne objawy ale ma nadzieje ze te twoje u ciebie sie sprawdzaaa:):):):) aaaa Kaktus jakby co to ja zielona w te klock jesten:P:P zreszta jak sie tyle tego wszytskego czytaa to juz sie fiksuje hehe ja mam nadzieje, dzieuszki wy tez miejciee❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope25
Kiki jak tak czytalam o tych Twoich objawach to do mnie dotarlo ze musze sie tylko cieszyc ze ich nie mam a nie martwic...To bylby grzech smiertelny jak bym narzekala ze mnie to ominelo hehe.Mam nadzieje ze jednak przejdzie Ci i ze nie bedziesz sie meczyc do konca ciazy.17 tydzien to juz sporo, co ja bym dala zeby juz tak miec :)No ale wszystko w swoim czasie :)Mnie lekarz wyznaczyl termin na 4 lutego.Ciekawa jestem jak bedzie w rzeczywistosci ale ciesze sie ze to bedzie juz nowy rok, a w lutym u nas w rodzinie urodzin nikt nie ma wiec moj skarbek bedzie pierwszy :)Fajnie masz ze juz sie niedlugo dowiesz jaka plec ma Twoje dzidzi...A imiona masz juz wymyslone??To takie przyjemne myslec nad imionami hihi nawet ja juz mysle choc wiem ze jeszcze bardzo wczesnie...Bede czekac z niecierpliwoscia do czwartku i pisz jak najszybciej co tam u twej dzidzi i jak po wizycie.pozdrawiam Cie goraco!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_27
Czesc Dziewczyny. Moze głupio zapytam,ale brak owulacji wiąże sie z brakiem@?Czy mozna nie miec owulacji a miec okres?Ja zakupiłam testy owulacyjne i robie je od wczoraj.Dzis jest 15 dzien mojego cyklu i test jest negatywny.Jestem ciekawa,kiedy chociaz na tym tescie zobacze 2 krechy.Zawsze to jakies pocieszenie. A wy w jakim dniu macie przewaznie owulke? Pozdrawiam Was WSZYSTKIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jesli sie nie myle mozna nie miec owulacji i miec okresss, ile dni trwa twoj cykl ,, jesli 28 to owulacje mozesz miec nawet w 11dc, ja tak mam tez sie zdziwilam(myslalam ze wyskoczy jakos w 13/14dc wiec dobrze ze wczesnej zrobilam i od razu wyszly mi 2 grube krechy) wiec za pozno robisz te testy owulacyjne bo mozliwe ze juz owulacje mialas, sprawdzasz temp. pochwy ,jesli bedze podwyzszona to znaczy ze juz przeszlas owulacje! a jesli masz dluzsze cykle np.30,32 to rob ten test mozliwe ze bedziesz miala owulacje w 17-19dc ale widziszz to nie zawsze jest takie ksiazkowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja nadal czekam na @ mam nadzieje ze nie przyjdzie - jeszcze 3-4 dni a dzis rano w pracy strasznie mnie mdliło, dwa razy leciałam do WC nie miaałm wymiotów ale az mnie rwało, piersi mam bardzo nabrzmiałe i duzy apetyt, tylko czy to nie za wcześnie na objawy ciąży. Nie mogę się doczekać, chciałąm kupić test ale chyba za szybko poczekam do dnia @. Jestem taka niecierpiliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_27
Wazka 85. Ja mam owulacje 29dniowe.A testy owulacujne zaczełam robic tak pózno ,bo zamawiałam je przez intern. i dopiero teraz przyszły. I tak faktycznie moze juz miałam owulke,ale nie czułam zadnych objawów tego ani sluz mi sie nie zmieniał.Temp mam 37.2. W tamtym miesiacu taka temp miałam do samego @. Tak bardzo bym chciała zobaczyc na tescie ciazowym 2 kreche. DOBREJ NOCKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula no to jestes juz po owulce,,teraz wydziela sie progesteron, mam nadzieje ze twoja temp. utrzyma sie z 21 dni:):):):) i mam nadzieje ze wczesniej byly przytulanki przed 15dc hehe, z cyklem rozne bywa bo owulka moze se przesuwac, juz w casie 1 dc pecherzyk przygotowuje sie do pekniecia i uwolnienia komorki wec moze to byc nawet te pare dni po okresie:) byle nie za wczesnie(dojrzalosc) Pozdrawiam sie serdeczniee i was dzieuszki:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1818
Witam!! Mam pytanie... Jakie są dolegliwości we wczesnej ciąży? Czy senność,zmiana nastroju,chwilowe uczucie gorąca mogą świadczyć o ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_27
No niestety moja temp. od wczoraj spada (36.8).Z tego wychodzi,ze owulke mialam zaraz po @.Jestem zaskoczona,czyli u mnie jest inaczej niz pisze w ksiązkach.Przytulanko było co prawda zaraz po @,ale skoro temp.mi spada to nie ma co sie łudzic.Teraz zaczne testowac owulke zaraz po @. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa1818 ten caly topik jest na temat dolegliwosci wczesnej ciazy )i nie tylko) jak pewnie czytalas sa rozna objawy i kazda kobieta przechodzi je inaczej. Ja bylam bardzo senna i do tej pory jestem, ale twoje objawy moga swiadczyc rowniez o osabieniu organizmu, infekcji. Najlepiej zrob test pare dni po spodziewanej miesiaczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×