Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

mnie sie spóźniała ok5-6 dni poszłam na usg 2-3 tyg po planowanej miesiączce i proszę będziemy rodzicami,przyznaje nie była planowana, ale teraz nie wyobrażam sobie zycia bez tego orzeszka w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Stokrotka serdecznie gratuluje oczka w brzuszku:-). No właśnie Miss M tak myślę na testem ale sama nie wiem. Pewnie jutro zrobimy, a ja później dostanę@ i będę rozczarowana:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
A Tobie Miss M ile się spóźnia? Bo moja szwagierka mówi, że powinnam zrobić już test. Jest po 6 dniach od planowanej @ wyszedł pozytywny:-). Więc może faktycznie jutro trzeba robić:-) pozdro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mi tez tak 5-6dni, ale od 10 mam wrażenie jakbym miała dostać@...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Słyszałam od wielu wielu kobiet, że w czasie ciąży na początku są takie same odczucia jak przed @. Więc wszystko możliwe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
ja jutro powinnam dostać @ a od 3 dni boli mnie brzuch jak na @ tylko no-spa pomaga, ale cos mi się wydaje, że nic z tego nie będzie w tym miesiąu bo temperatura mi spadła dzisiaj, więc pewnie jutro dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati2
Hej!ja jestem mamą 2,5 letniego chłopca i od jakiegoś czasu staraliśmy sie o rodzeństwo...aż sie w końcu udało....szczerze mówiąc myślałam, że nici z naszych starań, bo czułam sie jak na @, w dzien spodziewanej mieś. bolał mnie brzuch (był wydęty jak balon), jajniki...a tu okresu nie ma i nie ma, dziwne, bo parę dni przed okresem robiłam test(w nadziei że sie udało) i wyszedł negatywny...kolejny test zrobiłam 10 dni po braku okresu i wyszły 2 grube krechy, policzyłam, ze to 4 tydz od poczęcia...a objawy inne jak w pierwszej ciąży:duszności są, męczę sie szybko, ale brak zachcianek na ogóry, brak mdłości...zobaczymy co bedzie potem...gratuluję przyszlym mamusiom, a tym co sie starają: nie traćcie nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mai2 - mam dokładnie tak samo, a ten wzdety brzuch to juz mne dobija....nic jeszcze dzis albo jutro zrobie test, ale powiedzcie mi czy jest konieczne zeby z porannego siku? Wieczorem albo popoludniu nie wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Miss M ja właśnie byłam w aptece i kupiłam test. Zaraz go zrobię. Jeśli jesteś w ciąży to nie ma znaczenie kiedy go wykonasz:-). Moja bratowa zrobiła pod wieczór i wyszły 2 kreski:-). Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz jestem w pracy i nie mam za bardzo możliwosci ale wieczorem zrobie napewno;) OK...czekam co Ci tam wyszło...Trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
No Miss teraz Twoja kolej:-) mi wyszły dwie kreski:-), ale nie wiem czy się cieszę, bo nie mam pracy:-(. Trzymam za Ciebie kciuki. Powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Ci gratuluje trzymaj sie i dbaj o siebie i dzidzie;) Ja zrobie jak wroce z pracy....A kiedy zamierzasz powiedziec tatusiowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Dziękuję:-). Właśnie do niego dzwoniłam, bo jest w pracy i mu powiedziałam. No nie skakał z radości do góry, ale też nie był załamany. Trochę kiepski moment na dzidzie, ale jakoś musimy sobie poradzić:-). Daj znać wieczorem jak u Ciebie. Mam nadzieję, że razem będziemy przez to szły:-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciae
witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciae
jestem w 5/6 tc, po pierwszej wizycie jest zarodek:) , jest tez jakis polip w szyjce, dostałam tablety i czekam na kolejna wizyte, kiedy dowiem sie czy serducho juz bije. Ten czas oczekiwania jest wypełniony niepokojem. W kazdym momencie moze sie cos zdarzyc, okropnoscccc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Dorciae nie pamiętam dokładnie, ale moja bratowa chyba w 8 tygodniu usłyszała serduszko swojego maluszka:-). Może któraś z dziewczyn będzie wiedziała lepiej i Ci napiszą. Buźka pozdrawiam i oczywiście serdecznie gratuluję:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciae
w poprzedniej ciazy serce biło juz w 6 tyg, niestety zakonczyło sie poronieniem, od poczatku xle to wygladało, cały czas krwawiłam, nawet lezac w szpitalu, przy super dawkach hormonalnych. Podejrzewam, ze z ta ciaza wiazała sie jakas wada genetyczna i organizm ja odrzucał. Tak czasami jest, w sumie kazda z nas marzy o zdrowym dziecku. Nasza natura jest po prostu madrzejsza:) przezyłam jeszcze dwa inne poronienia - puste jajo dlatego mam nadzieje, ze tym razem sie udało ale i tak cholernie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Bardzo mi przykro z powodu tych poronień, ale tym razem będzie inaczej. Zobaczysz wszystko się uda i musisz bardzo w to wierzyć. Ja jestem przekonana, że donosiś i urodzisz zdrowe dzieciątko. Za będę cały czas trzymała za Ciebie i twoje maleństwo kciuki:-). pozdrawiam Cię serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciae
Madzik dzieki Ci serdeczne za wsparcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciae
a Ty jak sie czujesz, bo o ile dobrze sie zorientowałam czytajac, jestes w ciazy? Wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Wiesz co dzisiaj dopiero się dowiedziałam, bo zrobiłam test:-). Ogólnie jestem w szoku, bo akurat na trochę zrezygnowaliśmy ze starań, ponieważ straciłam pracę. No ale w życiu tak bywa, że nie zawsze o wszystkim decydujemy sami:-). Po niedzieli umówię się na wizytę u lekarki i zobaczymy co powie. Sama jestem ciekawa, który to może być tydzień:-). Pozdrawiam P.S. Pamiętaj jak będziesz miała chwile zwątpienia lub będziesz chciała z kimś pogadać pisz. Jesteśmy tutaj, żeby sobie pomagać:-). Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciae
Madzik gratuluje wiec :) Praca sie nie martw, raz jest, raz jej nie ma, takie czasy. z kolei ja mam jej za duzo, niby jestem na zwolnieniu, ale nadal pracuje w tej drugiej. Póki co lezec nie musze i czuje sie ok wiec nie rezygnuje z zarobienia tych paru dodatkowych groszy. Dodatkowo zaczełam kolejne studia i sie zastanawiam jak sobie to wszystko poukładam. Ludzie jednak daja sobie rade w róznych warunkach. Wszystko zalezy od okolicznosci, czasem trzeba z czegos zrezygnowac, w innych wypadku sobie dołozyc, ale bedzie dobrze! Bynajmniej tak nalezy myslec. Mam syna i kiedy sie urodził tez sie nie przelewało, ale dałam rade. Teraz mysl bardziej o tym czy z groszkiem bedzie ok, odczekaj troche i lec do gin, by potwierdzic czy zarodek sie rozwija, za szybko nie ma co leciec, bo nic nie bedzie widac. No chyba, ze zacznie sie cos złego dziac, typu plamienia czy ostry ból brzucha. No i bierz folik (kwas foliowy)!!! Pewnie, ze bede wpadac:) na forum oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny :) Jestem w 25 dc i czekam na @. Cykle mam 28 dniowe. Mam nadzieję, że tym razem się udało :) Mam bóle podbrzusza, często sikam, temp. pow. 37 st. i kilka razy odczuwałam mdłości. Poczekam z testem do 29 dc..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas mam opory przed zrobieniem testu:( i chyba znów przełożę na nastepny dzień...Jutro bedzie 10siaty dzien bez @ wiec już powinien być wiarygodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Ja zrobiłam w 7 dniu i już po 5 sekundach miałam wynik:-). Ale oczywiście zrobisz jak uważasz:-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati2
hej! ja zrobiłam test w 9 dniu braku @ i w południe...wyszły 2 grube krechy... Madzik-serdecznie gratuluje...czyli nasze brzdące urodzą sie w maju;-) pracą sie nie martw, zawsze jest coś nie tak, cięzko jest zdecydować sie na dziecko, bo zawsze coś stoi na przeszkodzie, ale sama zobaczysz, wszystko pryśnie jak banka...ja obecnie jestem na wychowawczym i tez zastanawiałam sie czy mam gdzie wracac, a tym bardziej teraz jak znów jestem w ciąży...dlatego nie martwie sie tym juz...odchowam dzieciaczki, a potem skupie sie na sobie, swojej pracy...dzieci i rodzina to dla mnie najważniejsza kwestia w życiu....sama zobaczysz jak to jest, wiec głowa do góry, nie zamartwiaj sie, tylko ciesz ciążą i pamietaj, dziecko odczuwa każde twoje nastroje...trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×