Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Agusia wszystko się okaże na usg,nie chcę cię straszyć ale w moim przypadku było to tak dwa razy że też według OM była starsza ciąża a potem na usg okazało się ze ciąża zatrzymała się w 6tygodniu i obumarła ja miałam na początku objawy ale potem ustały całkowicie!Jednak nie przejmuj się na zapas czasem ciąże są młodsze niż według OM i nie ma objawów wszytko wyjaśni się na usg bądź dobrej myśli teraz jestem w trzeciej ciąży od początku obstawiona lekami i zastrzykami i dziś zaczynam 31 tydzień będę miała córeczkę już nie mogę się jej doczekać:)Trzymam kciuki i wierze że w twoim przypadku jest wszytko ok.Napisz jak po usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Bylam na usg wszystko wporzadku:-) lekarz powiedzial ze wszystko jest dobrze jest to 9tc serduszko ladniutko bije i nie mam czym sie martwic, jestem taka szczesliwa. Podjelam decyzje zmieniam lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia super:)Masz rację zmień lekarza(nie potrzebnie się denerwowałaś) u ciebie powiedział że coś nie tak a ja jak byłam w ciąży martwej to mi wmawiała że jest ok nawet na usg byłam z 5razy i cały czas gadali że za wcześnie na bicie serduszka bo piąty tydzień i tak z dwa miesiące byłam w 5tygodniu ciąży i od tamtej pory już koniec z lekarzami którzy nie wiedzą o co chodzi!!Super że wszystko ok teraz będzie coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Agusia 18204 super i gratuluje że dołączyłaś do naszego grona :) karola1408 Co tam u ciebie jak z toją szyjką??? Poradziłaś sie innego lekarza? Ja mam już krótką ale cały czas zwarta i zamknięta (35tydzień) Dianakarina a jak twoje maleństwo??? napisz jakie uczucia po kopniakach twojego synusia???? Który to już tydzień macie??? Pozdrowienia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dobre wieści:) Na ostatniej wizycie u lekarza okazało się, że moja szyjka jest w dużo lepszym stanie. Jest trochę twardsza, aczkolwiek nadal miękka;) ale jeszcze się wydłużyła. Podobno przez to, że leżałam. Lekarz chyba sam się ucieszył z takiego obrotu sprawy. Powiedział mi, że szewki zakładają do 32 tygodnia(ja dzisiaj zaczynam 30), ale im później się go zakłada tym większymi komplikacjami to grozi. Zalecił mi dalszy odpoczynek, ale szewka nie zakładamy!!! Jestem przeszczęśliwa. Mała ma się dobrze, waży już 1340g i czasem nieźle daje popalić kopniakami. Kolejna wizyta 28.06 i teraz już co dwa tygodnie będę chodziła, ale przynajmniej będę miała rękę na pulsie. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Dostalam dzis zapisana luteine tak na wszelki wypadek przez tamto poronienie. Biore ja doustnie jak narazie wzielam 2 tabl a maja byc 3 na dobe pod jjezyk ale sa tak straszne ze nie wiem jak dlugo to zniose. Miala ktoras tez mdlosci po luteinie? Wiem ze to dla dziecka dlatego musze przetrwac moze miala ktoras z was jakies sposoby na te mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od początku luteine dopochwowo 2x2.Także nie pomogę.Lepsza jest niż pod język może następnym razem powiedz lekarzowi że chcesz luteine dopochwowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)Byłam dziś na usg moja córeczka waży już 2360g.i wychodzi na to że jestem już 34tygodniu a nie w 32.Ogólnie wszystko ok.A co u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Hej Kinia U mnie tez wszystko ok widać jesteśmy w podobnym okresie ciązy mnie sie zaczął 36 tydzień a mój synek w 34 ważył 2260g :) teraz pewnie juz więcej... a kręci sie czasem że aż bolą żebra albo nerki.... widać ze coraz i większy... A gotowa już jesteś ze wszystkimi rzeczami organizacyjnymi??? my już wszystko mamy tylko niani elektronicznej brakuje i wózka :) z tego wynika że Będziemy razem wyczekiwać porodu hehehe... Pozdrawiam forumowiczki...... :0) ps. tak w ogóle to się tu coś cicho zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Hej Kochane! Co u Was słychać? Strasznie się tutaj cichutko zrobiło... U nas 3 tydzień Filipka:) szybko leci... ja dopiero dochodzę do siebie... i to bardzo pomalutku... mój organizm gorzej się regeneruje niż po 1 porodzie. I znowu mam zapalenie, o którym nikt mi w szpitalu nie powiedział... Filip rośnie, szybko przybiera na wadze. Buziaki i pozdrawiam Wszystkie Kobietki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Hej Kochane! Co u Was słychać? Strasznie się tutaj cichutko zrobiło... U nas 3 tydzień Filipka:) szybko leci... ja dopiero dochodzę do siebie... i to bardzo pomalutku... mój organizm gorzej się regeneruje niż po 1 porodzie. I znowu mam zapalenie, o którym nikt mi w szpitalu nie powiedział... Filip rośnie, szybko przybiera na wadze. Buziaki i pozdrawiam Wszystkie Kobietki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina fajnie że masz już dzidziusia przy sobie:)Najgorsze masz już za sobą czyli poród hihi... Asiula15 my już mamy wszytko kupione oprócz wózka kupimy dopiero jak się urodzi mała.Wczoraj się przeprowadzaliśmy jeszcze a teraz czas na pranie i prasowanie ubranek:)Moja Ala też kręci się coraz bardziej tak jak i twój skarb też dziwię się skąd bierze tyle siły na tak mocne kopniaki hihi..Szczerze mówiąc to ja już wyczekuję porodu czasem jak mnie skurcz złapie to myślę że to już czas,no i w dodatku znowu mi nie dobrze i zgaga mnie męczy strasznie.Asiula a bolą cię nogi i miedzy nogami?Bo mnie bardzo często zwłaszcza w nocy dlatego też nie mogę spać.Dobrze że to końcówka hihi...Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Jak ja wam dziewczyny zazdroszcze ze albo juz macie dzidzie albo za chwile bedziecie mialy.u mnie dopiero 11 tydz i brzuszek dopieero troszku zaokraglony jedno co dobre to to ze dobrze sie czuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. Jak sie czujecie i co tam u Was ? U mnie 26 tygodni skonczone. Dzis zaczynam 27 tydzien. 88cm w pasie i czuje sie super. Dla dzidzi wiekszosc rzeczy mamy juz. W 32 tyg dowiem sie czy lozysko sie podnosi i jezeli nie to bedzie cesarka. Agusia18204 czas szybko mija ja pamietam jak czekalam zeby pierwsze 12 tygodnie minely :-) Kinia daj znac co u Ciebie? Kaatarina87 a ma ci kto pomoc przy Filipku ? Asiula jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia zupełnie jak bym słyszała siebie kilka miesięcy temu też mi się dłużyło,najgorzej do 20tygodnia potem już poleci:)Dianakarina u mnie coraz gorzej hihi...im więcej tygodni jestem w ciąży tym gorzej się czuję.W dodatku się przeprowadzaliśmy w tamtym tygodniu więc roboty dużo!Wczoraj złożyliśmy łóżeczko i tak fajnie już się zrobiło.Ubranka dla małej już w większości wyprane i poprasowane,ale jeszcze sporo zostało.Nie wiem ile jeszcze mi zostało czasu bo z OM wychodzi że 7tygodni a z usg że 5 tygodni,ale z tego usg od początku wynika że dzidzia jest starsza więc liczę już że 5tygodni zostało byliśmy tydzień temu na usg to wszytko ok.mała ważyła już 2360 i nadal była dziewczynką:):)Co do tycia w ciąży to nie wiem ile mam w pasie ale wiem że przytyłam już 20kg!!Masakra!!Zastanawiam się co u aishy słychać,nie odzywa się już wcale szkoda bo często się zastanawiam co u niej!Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Hej Dianka u mnie wszystko w porządku zostały nam zaledwie 4 tygodnie... :) czuję sie w miarę dobrze ale zaczynam odczuwać dodatkowe kg....... mam już wybraną położną i zobacze sie z nia za ok tydzien bo chce ja poznać jeszcze przed porodem no i może powie coś ciekawego... Ja przytyłam juz 17 kg i ogólnie czuje sie już jak mały słonik hihi :) Kinia 1109..... nogi to raczej nie bolą bo staram sie wypoczywać i w sumie to nawet nie chce mi sie już z domu wychodzić.... jedynie jak siedzę w upalny dzień na ogrodzie to troche puchną mi stopy i palce nóg, ale to chyba normalne pod koniec ciązy.... nie martw się damy rade.... mnie skurcze jeszcze nie łapią tylko czasem jakiś taki sztywny brzuch mi sie robi - jak by sie stawiał i twardy robił ale to pewno te bezbolesne skurcze przygotowujące ....:) Agusia 18204 w tym okresie ciąży to na prawde czas leci szybko poczekaj tak do 34 tygodnia a dopiero zacznie ci sie dłużyć hehehe głowa do góry i ciesz sie dobrą formą póki możesz hehe :) :) Pozdrowienia dla was kobietki :) :) trzymajcie się :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Hej Kobietki:) Widzę, że troche się tutaj ruszyło:) u nas czas szybko leci... Jeszcze 4 dni i Fifi będzie miał miesiąc...;) Na początku mój Mąż miał urlop to mi pomagał, zajmował się starszym Synkiem, i ogólnie to wszystkim się zajmował:) Trochę Teściowa pomagała, więc nie było źle... A co do kg to ja w pierwszej ciąży przytyłam prawie 30 kg... Z czego do drugiej ciąży zrzuciłam 25 kg i teraz przytyłam 15 kg. I już 10 kg mam za sobą... Także różnie to bywa... Zobaczycie Dziewczyny jak czas szybko zleci:) dłużyc to sie będzie kilka dni przed terminem... Wiem co mówię:) Pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina jak super Ze zrzucilas juz 10. Wow. Jak to zrobilas? Ja waze 63 w 27 tyg. Ciekawe ile jeszcze. Jak na razie czuje sie super I bede pracowac do polowy wrzesnia moze dluzej jak samopoczucie pozwoli. Dla dzidzi wszystko mam gotowe I w domu by mi sie nudzilo a I Kasa mala na macierzynskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina jak super Ze zrzucilas juz 10. Wow. Jak to zrobilas? Ja waze 63 w 27 tyg. Ciekawe ile jeszcze. Jak na razie czuje sie super I bede pracowac do polowy wrzesnia moze dluzej jak samopoczucie pozwoli. Dla dzidzi wszystko mam gotowe I w domu by mi sie nudzilo a I Kasa mala na macierzynskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) U nas wszystko ok,Zuzia w miarę grzeczna,w sobotę kończy 6 tygodni i waży 5100 :) Ja zrzuciłam już 12 kg,zostało jeszcze 5.Też jestem ciekawa co u Aishy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza87
Tydzień temu dowiedziałam się, że zostanę mamą..miałam ble podbrzusza, piersi mnie bolały i oczywiście brak miesiączki..migiem pobiegłam do apteki po test..pierwszy wyszedł dwie kreski, kolejne również pozytywne. Wczoraj bylam u ginekologa potwierdziła, że jest ciąża w macicy. Jestem w 6 tygodniu, oby było wszystko w porządku do samego końca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza gratuluję i życzę dużo zdrówka dla Ciebie i dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Rowniez gratuluje:-) bylam wczoraj u lekarza i niby wszystko dobrze mam taka nadzieje.w srode na usg siie okaze. Ja juz przytylam 5kg a to dopiero koniec 3 mies smieje sie ze tertaz ledwo sie kulam a potem moj Sebus bedzie musial mnie turlac:-) pozdraqwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Witajcie kobietki :) Karola co tam u Was? Jak tam Twoja szyjka i samopoczucie??? Ja mam 18kg do przodu i 2,5 tyg do końca :) Mam nadzieję że szybko zgubie te kg..... Kubuś ważył 2870g w połowie 36 tygodnia.... Jak na razie wszystko idzie gładko, lekarz daje mi jeszcze czas bo szyjka choć krótka to nadal mało rozwarta ok 1-2cm Od dzisiaj zaczęły mnie jakoś dziwnie ciągnąć i boleć pachwiny !!! ale podobno to normalne i oznacza zbliżający się poród..... Dianka co u Ciebie ??? Iza87 Gratuluję i witam w naszym gronie!!!! Dosiach super że tak szybko pozbyłaś się dodatkowych kg :) A karmisz Zuzię piersią???? A jak twoje samopoczucie doszłaś juz do siebie po porodzie bo jestem ciekawa ile to mniej wiecej trwa??? lekarze mówią o ok 6 tyg czyli mniej więcej tyle co ty teraz? A też bolały cię pachwiny przed porodem??? Pozdrawiam wszystkie kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha odezwij sie Asiula dobrze sie czuje. Super. Teraz 28 tydzien wiec jeszcze troche zostalo ale juz zakupy zrobione dla maluszka i pokoj pomalowany. Tylko pranie i prasowanie zostalo. Ja mam 6 kg na plusie i jak na razie bezproblemowo pomimo ze mam lozysko przodujace. Co tam u was dziewczynki ? cisza sie zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Bylam dzis na usg z maluszkiem wszystko dobrze jak patrze na zdjecie to sama do siebie sie usmiecham. Dowiedzialam sie z e mam lozysko przodujace i powinnam odpoczywac a tu pracowac trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia super że wszytko ok.Dbaj o siebie:)Dianakarina fajnie że wszytko ok.mogę ci tylko powiedzieć że im bliżej porodu tym gorzej wszytko boli noce nie przespane nogi spuchnięte w dodatku mnie już skurcze łapią brzuch boli jak na okres bolą też pachwiny i nogi ale byłam na wizycie wczoraj to szyjkę mam długą zamkniętą,aczkolwiek moja gin powiedziała że mogę urodzić wcześniej,tyle że mam dwa tygodnie leżeć i nic nie robić bo to dopiero 34tydzień do 36muszę przetrwać a potem mogę już rodzić.Też jestem ciekawa co u Aishy,szkoda że się nie odzywa!Asiula już niedługo ci zostało a 18kg na plusie to nie tak źle u mnie już 20kg a tu jeszcze miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) We wtorek byłam na wizycie, a wczoraj zaczęłyśmy 33 tydzień:) Mała waży już 2100 gramów. Moja szyjka nadal jest miękka, ale zamknięta i "dość" długa jak to określił lekarz(3,6cm). Skierował mnie jednak na jeden dzień do szpitala, żeby podano mi zastrzyk w dwóch dawkach na przyspieszenie rozwoju płuc małej, gdyby jednak poród wystąpił wcześniej. Ja czuję się dobrze, przytyłam dopiero 6 kg. Na sobotę zaplanowaliśmy sobie z mężem pierwszy etap zakupów! Pojedziemy chociażby po kosmetyki, pampersy, chusteczki, butelki itp. i do apteki po niezbędnik dla mamy i maluszka. Wózek i łóżeczko już mamy, wybierałam ja, ale rodzinka kupiła nam w prezencie, więc duży wydatek z głowy:) Trochę ciuszków i wanienkę dostałam od kuzynki po jej córeczce, ale wiadomo, że trochę muszę dokupić. To będzie drugi etap zakupowego szaleństwa, bo w końcu nadal muszę się oszczędzać. Już nie mogę się doczekać!!! Pozdrawiam!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoCiebieLubię
Witam:)) Brałam niedawno tabletki antykoncepcyjne(jedynie przez jeden cykl)..ostatnią tabletkę wzięłam 19 czerwca.Miesiączkę(a raczej-krwawienie z odstawienia) dostałam 23 czerwca.Kolejne opakowanie taletek powinnam zacząć 28 czerwca,ale nie zaczęlam.Współżyłam 2,4 i 11 lipca.Z tym,ze mniej więcej od 10 lipca zauwazylam śluz płodny(którego najwięcej bylo wlasnie 11 lipca,do tego czulam charakterystyczne kłucie jajnika(tym razem prawego) i lekkie bóle podbrzusza(mam takl zawsze przy owulacji,mialam kiedys monitorowanie cyklu i wiem,ze te objawy to wlasnie owulka)12 lipca wszystko ustało,z tym, ze zaczęły mnie boleć brodawki(jak nigdy!)..są bardzo wrażliwe,gorące i doslownie nie da się ich dotknąć,nawet stanik mi przeszkadza...do tego nieustannie bole podbrzusza jak na @,bardzo duzo gęstego,białego śluzu-nawet myślalam dzis kilka razy,ze dostałam @,a tu..nic..i tak się zastanawiam..czy jest mozliwe,ze udalo mi się zajść w ciążę? Nie nakręcam się,nigdy nie obserwowalam siebie,dlatego te objawy mnie zaskoczyly...Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×