Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

czesc mała;) biały - pomysł całkiem ok z tymi lampami aleprzy nich się chyba nie opalę..:( musisz jeszcze zadbać zeby słoneczko ładnie świeciło a jak bezdiesz jechał do tej wawy to mnie zabierz po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mala:) A i mam pytanie czy ty mala to byla pomaranczowa ------>singielkaa???? bo chyba nie bylo mnie podczas tego aktu przeistocznia:)(jesli to ty:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic--------->ja nie plotkowalam tylko stwierdzalam fakty!!!!!!!!!!:D heri---->u mnie sloneczko swieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic ----- a głosik mam koszmarnie zachrypnięty.... i takkaszlę cały czas - strasznie zdarłam gardło, i kicham strasznie i wogóle chyba chora jestem lipa straszna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hera to juz zrobumy to w Rzeszowie mniej lamp na to pojdzie ;-) Seti skoro swieci sloneczko to sukieneczki juz mozesz wyciagac z szafki ;-) Czesc Mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie o biżuterii na kostkach (takiech łańcuszkach) i aksamitkach :P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki mi rzeszów pasuje jak najbardziej nie bede musiaął daleko wyjeżdżać zapraszam nadal!! a u mnie tez słoneczko świeci tym bardziej ze jeszcze tylko 2, 5 godzinki w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri----->to dzisiaj cos wczesnie pracke konczysz:) aksamitki kategorycznie odpadaja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala---->aha to w akim razie gdzie jest pomaranczowa------>singielkaa???Czyzby juz nie byla singielka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jak dziewczyna ma lancuszek na kostce to jest wolna ;-) Hera to szybko konczysz prace :-) Seti-->mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy---->tez tak kiedys slyszlalam , a po czym my mamy poznac ze facet jest wolny???We francji single nosza jakies pierscionki :) to ich znak rozpoznawczy(kto czytal en artykul co linka dawalam to wie:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti------------>Po zawadiackim spojrzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic-----> a ty takie robisz zawsze???? bialy------>ale w nowych dowodach nie ma wpisanego sanu cywilnego, mail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak u nas jeszcze nie było mody na bransoletki na kostkach to była ona we francji np. ale początkowo nosiły je panny które sie puszczały tylko/ nie wiem czy nie pracownice domów publicznych/ , potem dopiero ta moda się rozpowszechniła a potem przyszła do nas i chyba już nie ma takiego wydźwięku a..........mówiłąm ze sie ide zbierac na egzaminek ciekawe czy nas facet wpuści na niego wogóle....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri------->z czego masz dziisaj egz?????cos duzo masz tych egzaminow:( I dlaczego mialby was nie wpuscic:D???co przeskrobaliscie????nie chodzilo sie na wyklady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova pewnie ma zakaz wchodzenia na internet od ambitnej pracownicy, Hera---> a co ma was nie wpuszczac, jego szkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu powiem\"glupia kafe, co mnie nie lubi\":D napisalam znowu wiecej i mi ucielo, wersja pierwotna A gdzie>>nowanowa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo ajk sie nie ma zaliczenia z przedmiotu (to akurat wytrzymałośc materiałow) to raczej nie wpuszczają na egzaminy;) a ten koles powiedział ze nas nie wpuści bez zaliczenia ale on tak czesto zmienia zdanie ze jedziemy spróbować i moze akurat wpuści a egzaminy mam tylko 3 w tym semestrze, albo raczej jak dla mnieaż 3 na szczescie jeden już doprzodu jeszcze czekam na wyniki z matmy gdzie stic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy-->to ja mam pecha, jakas cenzura mnie przesladuje:D Heri--->ja mysle ze wpusci bo pewnie sam chce miec juz z glowy:) Powiedzialabym gdzie jest stic , ale znowu wyjde na plotkare:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hera ja zdawalem na UMCS w Rzeszowie na mgr 2 letnie ale zadaleko mi bylo. Jednak musze tam jeszcze odebrac papiery ;-) Ktore juz tam leza pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunio---->Taaaaa gdzie ja jestem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×