Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

detox---->O co chodzi z tym pieskiem ?? Serio nie zrozumiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
obiboki do pracy!!!!! bo Was wywalą i nie dosc ze single to jeszcze bezrobotni heheheheh kurde jak tak dalej pojdzie to ja chyba bede pierwszym singlem bezrobotnym na tym forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruku - Ty tez nie zrozumiales?? :/ Boziu, gdzie tu jakies dziewczyny z topicu co by mnie wsparly!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Single prace trzeba umiec sobie zorganizowac zeby jeszcze na krzaczki zostalo czau, Detox---> pieski lubia tez suczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ktos mi wytłumaczy o co chodziło z tym psem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
hahaha sticu - pieski oprócz tego ze lubią suczki (kruku;) ) to jeszcze nadodatek lubia kiełbaski, a w krzaczkach łatwo pomylić kiełbaske z czyms innym sticu co trzymasz w rekąch, albo w reku ;) heheheheh czy aby dobrze zrozumialam destiation????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic - hmmm no to chyba zaczac bede musiala od budowy anatomicznej mezczyzny... ;) a moze powinnam napisac zamiast\'pies\' - \'suczka\' ze by sie zaczaila na Ciebie w tym krzakach (oczywiscie mam na mysli rodz.zenski od psa - zeby nie bylo niejasnosci) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
single - niekumaci Ci faceci jednak :D albo ja przedawkowalam z tymi drazami kokosowymi ;) no chyba ze sticu... hmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powrocillam:D bede plotkowac:D ale heri poszla to nie mam z kim:( :) hopeless widze byla na sec, chbya do niej napisze widze ze za duzo tu sie nie dzieje i nowej nadal nie ma:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti bo okazalo sie ze nie jestesmy kumaci, a TY bys od razu chciala jakies trzesienie ziemi zeby bylo ;-) Kazdy chyba juz mysli o weekendzie, jakies krzaczki sie pojawiaja ;-) NO i naturalnie nagie biusty. Mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcę tu nikogo powalać na kolana moją nadinterpretacją ale czy to chodziło o to że kobieta masturbujaca się w krzakach boi się być polizana przez psa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setka - dzieje sie dzieje ,byly propozycje na \'randki \'w krzakach :p hihihihi zaluj ze Cie nie bylo!!!! moze troche niekumaci;) ale... faaajni :D ,mozna sie posmiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Stico Seti a Ty dzisiaj zadnego wina nic? Czy poprostu znowu kuzynki wpadna na umowiona pore z niezapowiedziana wizyta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desti----->zauwazylam:D bialy---->ja wczoraj nic , chociaz mialam okazje ale jak ap[atia to juz we wszystkich aspektach, dzisiaj chyba tez do kuzynki bo ona niedlugo juz wylatuje:) bialy------>a co to za zalacznik????? ta nowa poczta tez mnie wqurza bo nie moge otworzyc zalacznikow , podobno nie ejstem zalogowana, nie wiem o co chodzi, chyba nie knybie( nie czaje bazy:D ) moze ktos ma poczte na gazeta.pl?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy-----> juz wiem ze tekst, ale ta poczta jest jakas glupia, bo ten tekst byl w zalaczniku, jak tak dalej bedzie to przejde do wp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia--->A co ja mam do małej ?? destiny---->To nie był kruk to była ladni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic------->caly czas sobie zartujesz a teraz nagle spowazniales:o Albo ja nie potrafie sobie zartowacalbo moje zarty sa nie na miejscu, albo........,albo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akysz mi z ta atmosfera tutaj Seti nie doluj sie ja nie moge na razie wiecej pisac jest piatek mam szefa na karku :(( Ale czytam i pojawie sie tutaj pod postacia ptaka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×