Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

kruku - wcale bym sie nie zdziwila ze leza do wyra od razu ;) o te szybkie randki to pytalam co sadzice bo wczoraj w pociagu taki artykul czytalam o tym i sie zdziwilam,ze w katowicach takie cos bylo organizowane :p kazdy ma plakietke z imieniem,przechodza od stolika do stolika ,maja czasu chyba 5 min na rozmowe i daja sobie te + lub -,jak oboje dadza sobie + to organizator daje im swoje nr tel!!!! mi to zakrawa na desperatow!!!musialabym miec fajne cisnienie zeby z takim czyms wyskoczyc :p eeeeee nie dla mnie stic - hihii ale Cie obgadali tu,nie daj sie!!!;) hihihi a co do lancuszkow na nogach to podobno to zalezy na ktorej nodze on jest,ale zapomnialo mi sie czy to lewa czy prawa co ma znaczyc ze ktos wolny.zreszta nie nosze czegos takiego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri----->ja bylam fanka tego serialu:) stiq------> no co , tak sie mowi:) Opuszczam was na jakis czas:) do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny--->No jadą po mnie ale to chyba z powodu ciekawości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi plusami Detonation i minusami, to tak sie tez prowadzi szkolenia w firmiach z stosunkow interpersonalnych (kto kogo lubi, a kto nie). Stocu----> nie daj sie ;-) Seti do potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coż ja się żegnam powoli bo nie wiem czy potem będę miałą okazję a widzę ze nastroje jakies takie już macie w pełni weekendowe, radosne papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sticu - u mnie masz duzeeeeeego + za poczucie humoru :D - \'jebac sie deklem w leb?\' hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
hej;) ja dzis troche lepszy humorek, bo mam słonko za oknem, po wczorajszym siedzeniu w domu i dolowaniu sie mam juz dosc i dzis twardo tez wychodze szukac przygod;p hehehehehe destination dziekuje za pozdro i tez pozdrawiam ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam slonka za oknem :( moze potem wylezie single - :) ,hmmm nie bedzie to juz od 3 tygodni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tylko krociutko, chcialam sie przywitac bo nie moge za dlugo siedziec. Mam nadzieje ze pozniej dam rade zawitac na dluzej 🌼 dla starych i nowych ja mam porzadnego dola, bo zgubili mi bagaz Mam nadzieje ze nazwa pubu juz wymyslona. Do milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaszyłem się w krzakach i się mastrubuje jakby ktos pytał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeless, jak mozna miec dola w Hiszpani masz nam szukac jakiegos przyjemnego kata , abysmy sie mogli zaszyc w krzakach topless :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to hopeless w hiszpanii jest :D aleeee zajefajnie!!!! to ona hopeful powinna byc!! ach faceci faceci... ;) kruku i sticu tylko krzaki wam w glowie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
ide sobie przed siebie, gdzie mnie nogi zaniosa tam bede;) hehehehe destiantion - poczekam do poniedzialku i zmienie na 3 tyg. :) albo zostane przy tych 2 ;) stic - zycze miłej zabawy;) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Single myslalem ze pojdziemy w krzaczki Detonation---> a kobiety sie nie masturbuja (czy tylko sticowi wolno )? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaha a no chyba ze tak ;) bo w Polsce w krzarach teraz to by sie czlowiek grypy nabawil jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:P desti-------->o a gdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detox racja, ale krzaczki w Polsce na wiosne i opalanko to lepsze niz sprzedaz drazy w biedronce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w krzakach to jest zawsze ryzyko ze jakis wyglodnialy piesek zaczai sie w krzakach, pomyli cos z czyms ;) i bedzie ... bolalo?? :D a opalanko jak najbardziej :) ja juz tesknie za tym hmm a to moze te biedronkowe draze kokosowe taki dzialanie maja???:p - chyba na zakupy sie wybiore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha co prawda mi tam piesek raczej by niczego nie odgryzl,ale bikini to mam ;) boje sie ze taki stic albo kruk by mi z nienacka wyskoczyl z...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detox--->Weż mi coś wytłumacz bo nie rozumie o co chodzi z tym pieskiem i mastrubacją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sticu ... no ten tego... ;) mialam na mysli prawdziwego pieska a pieski lubia... aaaaa podpuszczasz mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×