Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Reszta oddaje sie transformacji, albo lecza kaca po wczorajszych imprezkach. Stoku nie wiem nie sypiam z nimi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) widze ze tu zmiana nocna tez byla;), Wy jakies cyborgi ze nie musicie tyle spac kruczku i setko :p i jakis singielek sie pojawil ... :) ja wczoraj zabawilam na basenie :D hmmm i tak jak kiedys mowilam ,ze jak ktos wydawalby mi sie fajny to usmiechnelabym sie do niego to teraz ... hmm chyba to odwoluje. Jeden chlopak byl ... fajniutki ;),patrzyl sie i patrzyl ale... mial cos takiego w sobie,ze jakos mi sie rogalik z buzi nie umial zrobic,niby fajny ale mial cos takiego co jakos...no nie wiem odpychalo od siebie ,hihih chyba sie go balam.kilka razy wpadlismy na siebie,no ale nic z tego nie wyniklo ;) i doooobrze sticu - jestes fanem Wisly Krakow??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie się rozkręciliście widze wczoraj..... a ja jestem chora........... byłam na zakupach już dziś i kupiłam spodenki jeansowe i zaraz jeszcze spadam po jakąś fajną bluzeczkę o...... i farbę do włosów kupiłam sobie, dziś moze pomaluję a......i takie fajne majteczki, ale nie czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie a ten singilelek to jakiś nowy zupełnie?? jak tam sticu ------ pracoholiku?? setuni nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hera to dobrze ze inwestujesz w majteczki ;-) Detonation to nic z tego nie wiem podobla on Ci sie czy nie, moze mogliscie sie w saunie rzymskiej zamknac? :-) Ja dzis chyba jade do aquaparku a teraz musze isc :-) Bede pozniej do zobaczyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś facetów nam znów zabrakło...:( moze ja ich tak wystraszyłam...........:( co tam dziewczynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Se pracuje ... zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajaraj skunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hera nie wystraszylas dzialasz na nas jak narkotyk, ale ja mam obowiazki ze tak powiem sobotnie dzisiaj>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh no to przesatń na moment pracować bo ja zaraz lecę na zaakupki dalej i powiedz czemu nie z tobą te zakupki??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajara skuna....................pararap... zajaraj skunajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały --------- jakie obowiązki...............................;P jest sobota!!!!!!!!! gadaj tu ze mną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narkotyk mówisz biały.........................to chyba postanowiłes zafundować sobie odwyk.....................:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssskuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ssssssssssssssssssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruk - niby wielkie moje przemyslenia :p ale chyba Ameryki nie odkrylam,tylko chyba mi sie zapomnialo,ze aby dwoje ludzi ze soba zaczelo rozmwiac i sie poznalo musi byc jeszcze to COS w tej osobie i samo to ze z wygladu ktos jest ok to dopiero polowa sukcesu :) stic - rozlazles sie na cala strone!!!!co Ty wyprawiasz,spokoj mi tu ;) hera - jaki kolor tej farby masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hera wrocilem bylem u fryzjera niedaleko a w zasadzie jechalem :-)Detox no masz racje to cos, jak chocby fascynacja drazami kokosowymi z biedronki> Widac niezaiskrzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic--->TY to chyba się uzależniłęś od tego forum...co do Twojego ostatniego snu- zastanawiam się co Ty na prawdę zjadasz/bierzezsz bo coś nie wierzę, ze to po imbupronie.....kiełkuje mi na ten temat inna myśl DROGI CHEMIKU........;) TO by wiele wyjasniało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bez wyjatkow:) Heri-->jaki kolor farby????/ja sie nie moglam dzisiaj zdecydowac i jeszcze nie kupilam:D, tez bylam na zakupkach z kuzynka bo ona kupowala ciuszki dla coreczki bo lada dzien ma przyjsc na swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×