Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Szkoda że nikogo nie ma :( mała s.--->pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja zostalam sama Chyba stali bywalcy singlacy wybrali sie na wycieczke po pubach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem bo czekam na ten film:) Ja jakbym sie juz polozyla spac to chyba bym sie nie obudzila po 3 h(chociuaz czasami musze w poniedzialek, ale to juz obowiazek mnie mobilizuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti, a to czekamy oboje noc sie zbliza, a w nocy dobrze sie jest poprzytulac, a poza tym to jakos pusto sie nam tutaj zrobilo zostalismy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie trzymam ale chyba sobie zrobie kawy na szelki wypadek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy---> no wlasnie nei wiem dlaczego dzisiaj tak pusto, byc moze dlatego ze piatek (juz sobote mamy) to ja sie przytule do Ciebie telepatycznie podczas ogladania filmiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kawa w zasadzie tez juz nie pomaga, nie pobudza mnie juz , pije bo lubie:), glodna troche jestem to oszukam troche glod Masz w poblizu tv bo ja mam na dole i nie wiem czy juz sie zaczal?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytul sie, a masz dlugie wloski czy krotkie, bo nie wiem jak glaskac? No i czy jestes w pidzamce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze juz leci , a my tu gadu gadu:D a poczatek filmu jest zawsze najwazniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie srednie:), jeszcze nie, moze nie zasne:) wpadne na kafe w przerwie reklamowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bede cie glaska z gory na dol:-). Ja tez wpadne w przerwie reklamowej :-). Albo juz zostane, zalezy jakie te sceny beda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truth hurts
A ja nie wiem o czym tu mowa, bo szczerze mówiąc nie dam rady przeczytać tu wszystkiego wstecz, ale tez jestem jak to się teraz modnie zwie singlem, chociaż może to zabrzmi nieskromnie, ale jestem jak to mówią atrakcyjna i wychodzę z domu jak najbardziej i co?? I dupa zimna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz rozmawiamy o tym , ze na polsacie leci \"zatrute pioro\" podobno film w ktorym jest wiele scen namietnosci, i moze nam sie udzielic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truth hurts
:) udzielić nam się może ale i co z tego jak nie ma się z kim podizelić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truth hurts
To ja poważnie zazdroszczę ;) bo mi to raczej ciężko tak, ale może z czasem się przyzwyczaję. Chyba już dawno powinnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa na reklamejest, ale kazdemu jest ciezko samemu. Set---> Ty mi takie filmy porponujesz :-) I co teraz mamy robic? Chyba pojde w slady Stoka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy---> i co idziesz w krzaczki na jakis czat czy spac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak film seti? Zaczl sie od trojkata a skonczyl na nekrofilii ;-) Masz racje to wesele jest przejaskrawione :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale film mimo wszystko wartosciowy, oczywiscie \"zatrute pioro\" a nie \"wesele\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti wyspalem sie wieczorem i teraz nie chce mi sie spac :( A w krzaczki to nie ma sensu o tej porze nic nie widac z nich :-)Ja rzadko wchodze na czat :-) A Ty gdzie idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×