Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość single od 2 tyg.
czesc wszystkim;) ja dopiero wstalam;) po wczorajszym poszukiwaniu przygod - skonczylo sie tak ze ani przygod ani znajmosci wielkie nic :( i tyle hehehjuz sama nie wiem czy lepiejk samemu gdzies lazic czy ze znajomymi jak myslicie???? stic cos mi sie wydaje ze nie nalezysz do kibicow i fanow naszego mistrza ;p hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
single---> chyba ze znajomymi:o, a ty z kim bylas, czy sama????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
seti ja to w sumie najpier sama pochodzilam po galerii pozniej z kolezanka na lodach a potem z kolega na piwie i normalnie nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie Ma Seti i Single ja zaraz jade na zakupy. Single lepiej samemu chyba wypijesz p[rzy barze 3 piwka i juz jest fajnie mozna kogos poznac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
single - czasem lepiej samej czasem ze znajomymi... :) kruk - po 3 piwkach kazda sie fajan wyda, umowisz sie a na drugi dzien ...zonk hihihi pasztet jakis :p hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detox wlasnie jem bulke z pasztetem :-) Po 3 piwach chyba az tak zle nie ma z ocena estetytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak mi sie tylko przypomniala reklama jakiegos tam piwa,ze im wiecej facet wypil tym ladniejsza kobita byla :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
APELUJE DO PANI WIOSNY?!!!! O NATYCHMIASTOWE!!!!!!!! POJAWIENIE SIE W NASZYM KRAJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
bo juz normalnie ma dosc tej zimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze mowisz kruku :),zreszta z facetami to podobnie :p a co tam na prezent zamierzasz kupic?? bociany juz leca to i wiosna pewnie juz wkrotce zawita - oby!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelke dobrej wodki to do szwagra :-) A mnie dzis cale auto zasypalo znowu i jak tu nie pic :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy jak zobacze mojego brata to sie przemieni w ponetna laske po alkoholu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja kiedys bylam na takiej imprezie ze facet pomylil swoja laske z takim chlopakiem,tak dobrze sobie lyknal :p a brat przystojny?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
kruk ile Twoj brat ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe laske z facetem pomysli to ona byla taka \"piekna\". Moj brat jest starszy ode mnie :-) Nie wiem czy przystojny mnie sie nie podoba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
kruczku nie Tobie osadzac ;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo serio,przytulil sie do chlopaka,wszyscy rykneli smiechem a on dopiero po jakims czasie zajarzyl (ta jego laska w sumie troche duzej budowy byla ale... tak sie pomylic hihihi) dawaj nam tu brata ;)chcemy brata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
ja znowu wyruszam na szlak wedrówki;) tym razem bedzie umca umca ;p ciekawe jak ja to zniose????? hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz tez znam taka jedna jak szla z kolega to jeden do nich krzyknal\" chlopcy gdzie idziecie\" tak bardzo przypomina kobiete ;-) Brat nie jest na sprzedaz to straznik texasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja albo do knajpki albo aqua przyjemnosci ;) moze dzisiaj zamkne sie w jakiejs saunie z jakims do ktorego nie bede sie bala usmiechnac ;) no coz do Oty Motylek mi jeszcze troche brakuje ale... popluskac sie faaaaajnie :),hmmm no chyba ze lyzwy jeszcze... aaa sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w saunie rzymskiej jest tyle pary, ze bedziesz musiala miec namacalny kontakt detox ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×