Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

witaaaaaaaaaaaaam :) chyba skutecznie poderwałem atrakcyjną, inteligentną dziewczynę....... iskrzy już! hmmmmmmmmmmm, nie wiem co z tego będzie ale chyba coś będzie... a potem i tak mnie zostawi albo ja ją i znów będę samplowany.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
brawo singiel ;) trzymamy kciuki ;) stoku to dla Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Serce mi się kraje, że nie mogę z Wami posiedzieć, ale cóż... wbije sobie w plecy nóż... Hahahahaha, al optymizmem od samplowego powiało: iskrzy i zaraz potem, że ktoś kogoś zostawi:P tak trzymaj... sorki, ale zakładanie, ze coś się nie uda, albo nie powinno się udać jest chore... To było moje, subiektywne zdanie... Sitcu, Biały, Desti, Heroinka i pozostali---->:D 👄👄 brakuje mi siedzenia z Wami na forum...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc poweekendowe :) blee... od początku tygodnia zakretu nie łapię :( to nie jest fair, ale przynajmniej weeknem mi się udał. Imprezka, kino , znajomi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) obecna:) zeby nie bylo nowa - fajnie,ze sie meldujesz ale ciezkie sa poniedzialki buuuuu :( pozdrawiam *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No się pojawiło towarzystwo :) Mnie to cieszy bo się szykuje ciekawy kolejny weekend - czas wyciągnąć fraki i najlepsze majatsy :) Kruku ja ci jeszcze dzisiaj dam znać co i jak :) Nie wiem jak reszta towarzystwa :) Nova--->Pozdruffka :) Proponuje podjać działania prewencyjne zmierzając do zaczernienia \"przeterminowanej\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sticu - ja caly czas licze na te wasze lancuchy mimo wszystko ;) ja juz dawalam propozycje na nicka dla przeterminowanej :) nooo juz troche przegina z tym nickiem ;) widocznie zadne propozycje jej sie nie spodobaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błoga cisza nastała...:) No najprościej \"przeterminowana\", ale to sie zaraz kojarzy, że zepsute, a robale, a smrodek... może ... eee, nie, bo mam same pomysły z polskim znakami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desti--->Będą łancuchy, szczypta metroseksualizmu, może nawet Elemisy. My liczymy że przwdziejecie biżuterię dołączaną do \"Bravo Girl\" :) A w ogóle gdzie kruczor ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
Bożesz ty mój-to ja się wpraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie tylko z bravo girl, swietne opaski do wlosow byly w pop cornie :p nie wiem gdzie kruczek, loty ma pewnie ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiss*.......*Kiss* *Kiss*.....*Kiss* *Kiss*...*Kiss* *Kiss**Kiss* *Kiss*...*Kiss* *Kiss*.....*Kiss* *Kiss*.......*Kiss* *Kiss*.........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* .........*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*......*Kiss* ......*Kiss* ...........*Kiss* *Kiss*......*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .........*Kiss* .........*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*......*Kiss* ......*Kiss* ...........*Kiss* *Kiss*......*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .........*Kiss* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
Sticu ale ukulałeś!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
też się czuje ożywiona (kawu nie piłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
więc ide cosik zjeść-ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już niestety muszę lecieć ale jestem z Wami duchem :D Niech moc będzie z Wami a \"2 tygonie\" niech się końcu zaczerni no bo to bezsens 😠.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie zamknęli mnie w gołebniku i kazali latać w kółko , ale się nie dałem przedziobałem kratke i jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
hejka wszystkim;) ogłaszam wszem i wobec iż od dnia 1.03.2006 w godzinach porannych zaczernię się ;) hehehehehe co prawda jeszcze nie wiem jak :P ale coś wymyślę ;) hihihi PS. ja juz mam przygotowane fioletowe getry z lajkry, białe skarpetki, różowo-białe adidddasy i kolczyki z miss :P jeszcze tylko górę muszem skombinować ;) ma coś któraś pozyczyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc a co tu się wczoraj impreza tak wcześnie skończyła? mój były i może przyszły...jutro wylatuje za granicę na miesiąc, dwa...a moze jak mówił wróci po tygodniu więc przyjmiecie mnie spowrotem do grona singlii??chociaz mam nadzieję ze tylko na jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Hera, a takie czasy gdzie oni są Ci wszyscy moji przyjaciele, schowali się po różnych krajach różnych nacjach, pożarła ich galopująca emigracja :-) To witaj na pokladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej kuruku powiedz co tam u ciebie? działo się coś ciekawego jak mnie nie było?? ja zaliczyłąm sesję, pisałam wczoraj na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku kruku, panika zajebali mi łancuch, co robić ?? Witam wszytkich w dobrym nastroju, zaczynam od soku ananasowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozycze Ci mój mam 3 :D Hera nic nie słychac, na razie telefony w pracy słyszę, i zaliczyłem w sobote egzamin z picia na 3,5 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu tak słabo kruku? tylko 3,5.... a temat waszego pubu albo spotkania jeszcze żyje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×