Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi---> to przez tą zime za dużo się objadłem w długie zimowie wieczory :p Stock---> odruch niekontrolowany zwany wymiotnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodziucty jesteście :) (nie wiem jak to sie pisze)...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyne-->Uprawiałem, kiedyś truskawki na ogródku,a teraz piłkę halową, ale w niedziele zamknęli nam hale. A TY uprawiasz jakiś sport? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku spadam na kolejny melanż :( Blondi daj się zbajerować :) W końcu się ktoś stąd wypisze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, a na kortach odkrytych czy w hali? :-) Ja kiedyś z kumplem grałem, ale to na asfalcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stocku--->tylko nie pij z obcymi Blondyne---> To teraz w zimie nie grywasz, a szkoda bo chętnie bym popatrzył :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zostane sędzią, albo tym chłopcem do podawania piłek, można się wtedy schylać...i podziwiać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyne, oczywiście cały czas będę patzryć jak grasz i czy masz dobrą koordynacje ruchową :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
cześć single ;) dawno mnie było bo ..... wychodziłam z domku ;) i efekt taki że mam grypę :( (dobrze że nie ptasią - chyba ;)) a tu nikogo nie ma :( wszystkie single poszły chlać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
hej goldi :) już myślałam że dziś bede sama ze sobą na tym topiku gadać ;) heheehe co tam porabiasz? ja się nudzę okropnie :( a zatoki kiedys też miałam, taki ból że dramat dlatego od paru lat się pilnuje i w czapach chodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×