Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość single od 2 tyg.
a Ty kruku nie na mieście na baletach?????? hehehhe czekaj czekaj na stare lata Ci sie wszystko odbije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belty później o tej porze wychodzą dzieci i Stock, pewnie gdzieś tam pije w knajpie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
heheheh jeżeli stoku juz o 16 miał w czubie to czuję że o tej porze to już jest sztywny ;) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
hej alea ;) a Ty gdzie byłaś jak Cię nie było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u babci w szpitalu... smutno mi dziś... :( nie będę chyba Wam przeszkadzać i wprowadzać niesprzyjających klimatów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ma sie rozumiec kruku - ja za godzinke wychodze:p juz Aqua zaliczylam, strzele sobie tylko jakiegos red bylla zeby nie pasc na tych tanach plany mi sie troszke zmienily co do miejsca - bo podobno nie tak fajnie tam ;) - ale balety beda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea przestań od wczoraj rana tu co drugi ma depreche i problemy, więc nie będziesz wyjątkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea - ja tak mialam wczoraj :(, przeszlo mi juz na szczescie , glowka do gory tu sa pozytywne wibracje na topicu wiec zmieni Ci sie nastroj napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
alea nie opuszczaj nas, ja tez nie jestem w nastroju baletowo - tanecznym i mam ochotę delikatnie utopić gdzieś smutki :( desti kreacja juz gotowa? miłego wieczorku zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam deprechy tylko mi smutno... ale nie przejmujcie sie mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy nieprzejmujcie, zróbcie sobie imprezke top[icową, poza tym zaraz wróci Stock zalany w sztok ;-) i wam nazda :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
single - kreacja gotowa, teraz trwaja wykonczenia ;) pozdrowcie stica jak sie pojawi ;) ale co tam dzisiejsza impra ,za tydzien fajniej bedzie ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
ehhhh w tv dzisiaj leci jakaś lipa :( co by tu ze sobą zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję lecieć po winko do monopolki ładnie sobie je ustawić przed monitorem i napić, puścić jakąś fajną muzyczke i potańczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
hahahahahaah kruczku hihihihi wtedy to bym dopiero deprechy dostała - nie dosc ze singiel nie dosc ze pijana to jeszcze tańczy sobie sama w pokoju z butelka w reku hahahahahhaa już to widze oczyma wyobraźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahaha Ci doradzil :D rodzice by od razu po lekarza dzwonili :p kruk - a Ty tak robisz??hmmm??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) Może by się ktoś dołaczył z sąsiadów i już by było fajnie, mój kumpel z Kraka mówi, że nawet samemu można wychodzić wypije się przy barze 3 piwka i już jest dobrze zawsze coś się dzieje, myśle ze w domu podobnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
no ja tez nie ;) a juz kiedys pisałam że dziewczyna przy barze sama pijąca piwko albo drinka, to tak jakoś dziwnie wygląda :P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba jest jakiś sposób na dobry klimat poza alkoholem? Polacy zawsze do wodopoju ciągną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna tak, ale dziewczyny zawsze mają jakieś koleżanki z którymi mogą wychodzić no chyba, że wszystkie zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee wycieczke??ciemno,samemu niebezpiecznie!!! ja bez \'wodopoju\' tez sie dobrze bawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dobrze bawie, jak jest dobre towarzystwo, jak towarzystwo nie chce sie bawić to chocby się na uszach stawało nie zrobi się nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
single - i przynajmniej papierochami nie bedziesz smierdziala po dzisiejszej nocy błeeee ja juz mykam, milego wieczoru :) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×